Doğanyurt Eğlence Tesisleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Eğlence Tesisleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Finans Personeli

Hıdırusta Otomotiv A. Ş. - Doğanyurt

Firmamızın Finans Bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Finans Personeli arayışımız bulunmaktadır: İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * Lise veya üniversite mezunu, * Finans işlemleri konusunda min.2 yıl tecrübeli, * Analitik düşünebilen, sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, * Sorumluluk sahibi, güvenilir, uzun vadeli, istikrarlı çalışmayı hedefleyen, * Ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen bayan.

4 ay önce

Mutfak / Temizlik Personeli

Özel Demet Anaokulu - Doğanyurt

Beşevler Kültür Mahallesi'nde yer alan eğitim kurumumuz için aşağıdaki özelliklere uygun 'MUTFAK / TEMİZLİK PERSONELİ' aramaktayız. DÜZENLİ, PLANLI, PROGRAMLI BİR ÇALIŞMA ORTAMI VE ÇALIŞMA DÜZENİ VARDIR.BU DOĞRULTUDA HEM MUTFAK HEM DE TEMİZLİKTEN SORUMLU OLACAKTIR. UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN, İŞTEN KORKMAYAN VE ÖZELLİKLE İŞE İHTİYACI OLAN KİŞİLERİN BAŞVURMASI DİKKATE ALINACAKTIR. 20-35 yaş aralığında BAYAN, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Minimum ilkokul mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde Sağlık sorunu olmayan, SADECE BEŞEVLER - İHSANİYE - ATAEVLER - HÜRRİYET - YUNUSELİ ' de ikamet eden (Bağlı olduğu mahalle ve sokakları içermektedir) BELİRTİLEN İKAMETLER DIŞINDA PERSONEL ALIMI OLMAYACAKTIR, SERVİS GÜZERGAHI OLDUĞUNDAN DOLAYI BU KONUYA ÖZEN GÖSTERMENİZİ RİCA EDERİZ. MAAŞ+SGK+SERVİS+SOSYAL OLANAKLAR BULUNMAKTADIR.

3 ay önce

Danışma Görevlisi

Akademist Grup Turizm ve Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Danışma Görevlisi aranmaktadır.Gelen çağrıları yanıtlamak ve ilgililere aktarmak,Günlük kayıt ve raporları yapmak,Gelen-giden evrak ve posta takibini yapmak,Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek,Okulda gerçekleştirilen organizasyonlarda Halkla İlişkiler Birimine’ ne destek olmak,Haftada 6 gün tam zamanlı olarak çalışabilecek,Kayıt ve sınav sürecinde Kurumsal İletişim departmanına destek verilmesi,Okulumuzun eğitim sistemini ve modelimizin tanıtım çalışmalarının yapılmasından sorumlu Danışma Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Kimyager

Avrupa Petro Kimya Ltd. Şti. - Doğanyurt

• Giriş kontrol ve süreç kontrol planları dahilinde kalite kontrol testlerini yapmak • Standartlara uygunluğunu denetlemek, • Uygunsuzluk tespitinde üstlerine bilgi vererek düzeltici aksiyonlar almak. • Kontrol planları dahilinde ürünün fiziksel ve mekanik testlerini yapmak, • Şahit numune arşivini oluşturmak ve güncelliğini takip etmek, • Renk onayı vererek seri üretim iznini vermek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu; Kimya bölümü mezunu • 20-28 yaşaralığında • Tercihen en az 2 yıl konusunda tecrübe edinmiş • Planlama becerisi ve zaman yönetiminde yetkin, • Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, • Disiplinli ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş. • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış başvuruları beklemekteyiz. görüşmeler yüzyüze yapılacak

3 hafta önce

Bayan Ofis ve Proje Takip Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis içerisinde Planlama, iş emirlerinin hazırlanması ve takibi, dokümantasyon, evrak takibi, müşteri takibi, alacak takibi, müşteri karşılama,telefonda hizmet sunum, proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak Bayan Ofis ve Proje Takip Personeli aranmaktadır.NOT: İstanbul Bahçelievler ve yakın semtler tercih sebebidir.

3 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Hedef 27 Emlak - Doğanyurt

Ofisimizde Çay , Temizlik , ve Sadece Öğle Aralarında Aparatif Yemek Yapabilecek.. Temiz Kişilikli Güler Yüzlü Özellikle Hijyenik Bayan Eleman Aramaktayız..Sigorta Kesinlikle Yapmıyoruz...Ofisimizin Yorucu Bir İşi Bulunmamaktadır..Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilir Veya Özgecan Hanımlar Yüzme Havuzu Karşısı ( Hedef 27 Emlak ) Ofisimize Gelerek Yüz Yüze Görüşme Sağlayabilirsiniz.. Çalışma Saatlerimiz Sabah 08:00' Ofis Açımı Akşam Çıkış Saati ise Yaz Saati : 19:00' Kışın ise 18:00' dir... Daha Detaylı Bilgi İçin Arayınız.

3 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Aker Ticaret - Doğanyurt

Çay ve temizlik işlerine bakacak titiz ve çalışkan Bayan eleman alınacaktır. Çalışma yeri Mahmutbeydir. Online başvuru yapılması rica olunur.

2 ay önce

Granül Makinesi Operatörü

Atisan Ambalaj Atık Geri Dönüşüm A. Ş. - Doğanyurt

Kocaeli ; Başiskele, Vezirçiftliği'nde bulunan poşet imalat tesisimizde çalıştırılmak üzere, *Bay *20-50 yaşları arasında, *Kocaeli ilinde ikamet eden, *Tecrübeli veya yetiştirillmek üzere, *Vardiyalı çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek Personel arayışımız bulunmaktadır.İlgilenen adaylar fotoğraflı cv ile başvuruda bulunabilirler.

5 ay önce

Aşçı

Ercan Nakış Ltd. Şti. - Doğanyurt

Buca Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tekstil firmamıza 35 kişiye yemek yapacak, aşçılık deneyimi olan, Buca'da ikamet eden bayan çalışan aranmaktadır.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Alba Uluslararası Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

Dış Ticaret operasyonuna bakacak en az 1 yıl deneyimli Asistan Bayan Dış Ticaret Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sualtı Fotoğraf ve Kamera Çekimcisi (Gemi ve Sualtı Yapıları) aranmaktadır.Turizm işletme projesine yönlendirmek üzere Sualtı Fotoğrafçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Tanker Şöförü

Demiroğlu Otom. Petrol Ür. Asfalt Ve Ulusl - Doğanyurt

HABAŞ ADINA YURT İÇİNE OKSİJEN AZOT NAKLİYESİ YAPAN FİRMAMIZA SRC-5 BELGELİ TANKER ŞÖFÖRÜ ARAMAKTAYIZ. SGK-MAAŞ-HARCİRAH(km başına)

5 gün önce

Klima Usta-Kalfa

Yılmaz Iklim - Doğanyurt

Klimalarda arıza - bakım - onarım - devreye alma - montaj - söküm işlemlerini yapabilecek, Oksijen kaynağını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yeterli derecede elektrik bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Müşterilerle ve çevresiyle gerekli saygı çerçevesinde iletişim kurabilen, Dürüst iş takibi yapabilecek ve alt ekibine uygun yöneticiliği yapabilecek, Tercihen VRV, VRF'den anlayan. Maaş, SGK, Yemek olanakları vardır. Diğer bilgiler yüzyüze görüşülecektir. ( Lütfen Antalya dışında yaşayanlar aramasın, kalacak yatılı yerimiz yoktur. Kendi imkanlarınız ile Antalya'da yaşıyorsanız arayınız)

5 gün önce

Ekstrüzyon Pres Operatörü

Alprof Alüminyum - Doğanyurt

ALÜMİNYUM PROFİL FABRİKASINDA ÇALIŞMIŞ, EKSTRÜZYON PRES KULLANAN PRES OPERATÖRÜ ALINACAKTIR. NOT: İLANDA VERİLEN ŞARTLARA UYMAYAN ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. DAHA ÖNCE BAŞVURU YAPAN ADAYLARIN, TEKRAR BAŞVURU YAPMAMASI RİCA OLUNUR.

3 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BEŞİKTAŞ - SARIYER - LEVENT - BEYOĞLU ve NİŞANTAŞI Çevresi yapımı tamamlanan Site - Avm - İş Merkezi - Plaza ve Üniversite gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - DANIŞMA personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19- Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

5 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Nur Kozmetik Teks. Ve Tem. Ür. San. Ve Tic. - Doğanyurt

Tekirdağ Muratlıda bulunan fabrikamızın Beylikdüzünde bulunan merkez ofisinde Satın Alma Departmanında çalışacak ; Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen Kozmetik sektöründe pozisyonunda deneyimli, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Satınalma girdi/kontrol, Depo girdi/kontrol proseslerine hakim, İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, raporlama becerileri gelişmiş, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Hızlı ve doğru karar verebilen, maliyet bilinci yüksek, Askerliğini yapmış(erkek adaylar için), Görev sebebi ile oluşabilecek seyahatler için engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Çalışma arkadaşı arıyoruz. İŞ TANIMI Satın alınan malzemelerin şartnamelerini oluşturmak, Satın alınan malzeme ve ambalajlarla ilgili kalite ve lojistik problemlerin çözümüne destek verecek, Bölümün satınalma performans raporlarını oluşturacak ve Kalite sistemleri dahilinde çalışacak, Stokların takibinin yapılması ve belirlenen seviyenin altına düşmeyecek şekilde siparişlerinin verilmesi, Taleplerini takip ederek programda, Satınalma Siparişi açılması, Toplantı organizasyonları ve doküman yönetimini sağlayacak (tedarikçi firmalarla her türlü yazışmaların yürütülmesi, evrak takibi, dosyalama).

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Abc Madencilik Ltd. Şti - Doğanyurt

-Luca Muhasebe Programı'nı İYİ BİLEN deneyimli ön muhasebe elemanı -Mesai saatlerimiz 09:00-17:00 (Cumartesi çalışmamaktayız.) -Ofisimiz Kabataş'dadir. Yakın başvurular tercih sebebidir.

2 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Zümrüt Isı - Doğanyurt

ZÜMRÜT ISI BÜNYESİNDE PANO TOPLAMA VE OTOMASYON İŞLEMLERİNDE YARDIMCI OLUCAK ELEMANLAR ALINACAKTIR. MÜRACAATLAR YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

3 hafta önce

Bahçıvan

Vivart Peyzaj - Doğanyurt

- Vivart Peyzaj olarak bay veya bayan bahçıvan arayışımız bulunmaktadır. - Başlangıç için proje uygulama zamanlarına göre dönemsel çalışacak kişi kabul edilmekle birlikte asıl olarak tam zamanlı eleman aramaktayız. - Telefonla bize ulaşan kişiler öncelikli değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Satış & Ihracat Sorumlusu

Sile Silver - Doğanyurt

Konuşma ve yazışma yapabilecek seviyede iyi İngilizce bilen, E-ticaret ve ihracat konusunda tecrübeli veya öğrenmeye açık, Askerlik sorunu olmayan, Müşterilerle iyi iletişim kurabilecek, Deneyimli veya öğrenmeye açık e-ticaret sorumlusu ve gerektiğinde satış temsilcisi olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler