Doğanyurt Eğlence / Sanat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Eğlence / Sanat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kalite Kontrol Temsilcisi

Medeks Ithalat Ihracat Müm. San. Paz. A. Ş - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Tercihen üniversitelerin kimya veya biyoloji bölümlerinden mezun, ISO 13485 ve 9001 standartları konusunda bilgi sahibi Tercihen iç tetkikçi sertifikalarına sahip, Tercihen İstanbul Avrupa Sefaköy semti civarı ikamet eden, Standart okuyabilecek, anlayabilecek ve yorumlayabilecek kadar İngilizce bilen. Temel Bilgisayar kullanabilen İŞ TANIMI Mevcut Kalite kontrol iş talimatlarına göre kalite kontrollerini gerçekleştirmek. Tedarikçilerden temin edilen hammadde, malzeme ve ekipmanların istenen kalite standartlarına uygunluğunun kontrolünü sağlamak, Hammadde giriş kontrolünü yürütmek, periyodik raporlamalar yapmak, Kalite kontrol laboratuvarını yönetmek ve geliştirmek, Proses kalite faaliyetlerini koordine etmek, Son ürünlerin kalite kontrolünü yapmak, Sorumluluğu kapsamındaki işleri doğru, zamanında ve sistematik yaparak ilgili birimlere raporlamak.

5 ay önce

Teknik Personel

Uras Sigorta - Doğanyurt

Sigorta acenteliğimize sigorta şirketlerinin ekranlarına ve mevzuata hakim, deneyimli, müşteri diyalogları iyi, ikna kabiliyeti yüksek, ofis içi görev yapabilecek teknik personel alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Moremo - Doğanyurt

Mağazamızda çalışacak deneyimli satış personeli alınacaktır.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Tecrübeli Genel Muhasebe Elemanı

Smmm Saim Kaptan - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Beşyüzevler-Gaziosmanpaşa/İST. da bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ofisimizde Çalıştırılmak üzere, -Mali Müşavirlik bürosunda çalışmış ve konusunda asgari 2-5 yıl tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Vergi Mevzuatı, Sosyal Güvenlik, İş Mevzuatı, TTK Mevzuatına mali müşavirlik bürosunun gereksinimleri doğrultusunda hakim, -Dönem Sonu kapanış işlemlerine hakim, -KDV1, KDV2, Muhtasar, Geçici Vergi, Yıllık Gelir, Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin düzenlenmesi işlemlerine hakim, -e-defter, e-fatura- e-bildirge, e-beyan, defter beyanı işlemlerine hakim, -Cari, Çek, Senet, Banka hesapları cari kayıtları, kredi kayıt işlemleri, - Dönem sonu Amortisman kayıtları ve değerlemelere hakim, -Tercihen LUCA Muhasebe Programını bilen, -Ticaret Sicili Mersis, Maliye, SGK Tescil ve tüm işlemlerinin yürütülmesi ve takibi işlemlerini bilen, -MS Office Programlarını etkin kullanabilen, -Problem çözme becerileri gelişmiş, iletişim becerisi kuvvetli, -İş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi, -Çalışma arkadaşlarına uyum sağlayabilecek, -Diksiyonu düzgün, -Mesleki olarak kendini geliştirmek isteyen yada uzun vadeli çalışmak isteyen, -Beşyüzevler-Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa-Sultangazi civarı ikamet eden, Ücret mülakat sırasında görüşülecektir. İŞ TANIMI Mali müşavirlik bürosunda yapılması gereken tüm iş ve işlemleri yapabilecek kapasitede olmalı. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Yönetici Sekreteri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yönetici Sekreteri aranmaktadır.İstanbul merkez ofisimiz için, Genel Müdürlerin bulunduğu kat için Yönetici Sekreteri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Hakediş Mühendisi / Şantiye Şefi

Somtaş1 Inş. Mad. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bursa Osmangazi ilçesinde Osmangazi Belediyesi ile yaptığımız yeni başlayan Park düzenlemesi ve park içerisinde yapılacak birer katlı çelik yapılar işimizde Hakediş mühendisi / şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere; İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı konusunda tecrübeli, Autocad ve Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dikkatli ve detaylara önem veren, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, En az 5 yıl iş tecrübesi olan ve Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Şantiye işlerinin takibi, ekip yönetme, işlerin sahada kontrolü, Kaba ve ince inşaat işlerinin yönetimi, Resmi kurumlara yapılacak Hakediş konusunda en az 5 yıl tecrübeli (Ataşman, metraj, iş programı, Yeni fiyat) Bursa da ikamet eden Hakediş Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız. *(Sadece online başvuru kabul edilecektir. Telefon ile aramalar dikkate alınmayacaktır.)

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Şişhane Gayrimenkul Tant Dış Tic Ltd Şt - Doğanyurt

Şişhane Gayrimenkul Ailesinde Çalışacak Bay Bayan Full-Time Part-Time Şirketimizin Kimliğini, Giyimi Ve Konuşma Tarzı İle Gereken Şekilde Yansıtabileceğine İnanan Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Tesettür Dünyası - Doğanyurt

SATIŞ TEMSİLCİSİ İNTERNET ÜZERİNDEN TESETTÜR GİYİM SATIŞI YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE İNGİLİZCE VE ARAPÇA DİLLERİNİ BİLEN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Depo Personeli

Şener Asansör Ltd. Şti. - Doğanyurt

ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ EHLİYETİ OLAN FORKLİFT KULLANABİLEN DEPO PERSONELİ ALINACAKTIR

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Dekosi - Doğanyurt

TÜRKİYE'NİN TÜM İLLERİNDE SATIŞ PAZARLAMA YAPABİLECEK İNŞAAT FİRMALARINDA SATIŞ DENEYİMİ OLAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ. MAAŞ+PRİM+ARAÇ+YAKIT+YEMEK

2 ay önce

Donanım Tasarım Mühendisi

Mikrodev - Doğanyurt

Mikrodev Hakkında; Ülkemizde; HMI, RTU, PLC ve SCADA sistemlerini tamamen yerli olarak geliştirip, üretimini yapan az sayıdaki firmadan biri olan şirketimiz, ulusal ve uluslararası bir çok otomasyon sistemini başarıyla hayata geçirmiştir. Endüstriyel haberleşme ürünleri üreten firmamıza, Geliştirmekte olduğumuz ürünlerin PCB tasarımlarını gerçekleştirecek Donanım Tasarım Mühendisi arayışı içerisindeyiz. Aranan Nitelikler: Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Bilgisayar destekli elektronik tasarım, analiz ve çizim programlarından birini (Altium Designer,Cadence Orcad/Cadence Allegro vs.) iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen Micro işlemci/denetleyici tabanlı tasarım konusunda tecrübeli, Kablolu ve kablosuz haberleşme topolojileri, Analog ve sayısal devre tasarımı konularında bilgili ve deneyimli, Component datasheet ve dokumanlarını inceleme kabiliyeti olan, Yüksek hızlı kart tasarım konusunda tecrübeli, Güç elektroniği konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan. İş Tanımı: Firmamıza ait geliştirilen ürünlerin baskı devre (PCB) tasarımını, prototip üretimini ve testlerini yaparak seri üretime hazır hale getirmek.

2 ay önce

Depo Elemanı

Star Yay Imalat Pazarlama San. Ve Tic - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER En az lise veya dengi okul mezunu, tercihen üniversite mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Tercihen Logo ve ofis programlarını aktif kullanabilen, Pendik ve çevresinde ikametgah eden, Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış BAY "Depo Elemanı" alınacaktıır. İŞ TANIMI Depoda ki malzemelerin giriş-çıkış takibinin yapılarak , bilgisayara işlenmesi Sevkedilen ürünlerin sisteme girilmesi Stok kayıtlarının tutulması Depo sayımlarının yapılması NOT:Telefonla ve online başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Aura Eğitim Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Araştırma şirketimize Süpervizör olarak yetiştirilmek üzere; sistem datamızdan tüketicileri arayarak toplantılara davet edip, organizasyonunu gerçekleştirecek Çağrı Merkezi Görevlisi ekip arkadaşları alınacaktır.

6 gün önce

Kütüphaneci

Dijital Arşiv Kültür Sanat Ve Yazılım Hi - Doğanyurt

KÜTÜPHANE PROJEMİZDE İSTİHDAM EDİLECEK; Kütüphanecilik ve Arşivcilik bölümlerinden mezun veya 4.sınıfa geçmiş olan personeller istihdam edilecektir. GÖREVİ: Kitap, Tez,Süreli Yayın Katalog girişi yapacaklardır. PERSONEL EĞİTİMİ İş başı öncesi personellere bilgi notları verilecektir. İş başlangıcında uygulamalı eğitim verilecektir. GENEL ÖZELLİKLER Tercihen MARC21 ile AAKK2 (AACR2) bilgisi olan, Klavyesi güçlü olan, Uyumlu ve mesai saatlerine riayet eden, Sözüne sadık ve işini ciddiyetkle yapan personeller istihdam edilecektir.

3 ay önce

Santral Operatörü

Armoteks Dokuma Örme San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

DİKSİYONU DÜZGÜN, ENERJİK, AKTİF ÇALIŞABİLECEK, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURACAK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, TERCİHEN YÜKSEKOKUL MEZUNU,

3 ay önce

Temizlik Personeli

Fuego Danışmanlık Hizmetleri - Doğanyurt

FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ARANIYOR.. *GÜNDELİK EV TEMİZLİĞİ *APARTMAN VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ *MAĞAZA VE OFİS TEMİZLİĞİ *CAM SİLME vs..

2 ay önce

Mağaza Elemanı

Güvenal Kuyumcu - Doğanyurt

ALTIN - GÜMÜŞ - SAAT- TESBİH TAKI MAĞAZAMIZA BAYAN (CİDDİ ÇALIŞMA İHTİYACI OLAN) BAYAN ELEMAN ARIYORUZ. Çalışma Saatleri ; Hafta arası ve Cumartesi 9,00-20,30 2 haftada bir olmak üzere pazar 12,00 - 18,30

5 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Öğretmeni

Aktif Eğitim Merkezi Y. Dil Ve Bilgisayar - Doğanyurt

İş Tanımı: Aktif Eğitim Merkezi 1999 yılından bugüne kadar 20 yılı aşkın sürede onbinlerce başarılı mezunumuzun hayatlarını değiştiren katkılar sağlamış bir kurumdur. Kurumumuzda Bilgisayarlı Muhasebe Derslerini vermek üzere deneyimli çalışma arkadaşları alınacaktır. Aranan Nitelikler: Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Kendine güvenen, ikna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek olan, Diksiyonu düzgün, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu EtaSql, Logo GO, Zirve gibi programları kullanabilen Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmenleri alınacaktır. (Not: Uzun vadeli çalışma planı olan arkadaşlar işe alınacaktır. Cumartesi-Pazar günleri çalışıldığı için hafta içi izin kullanılmaktadır.)

1 ay önce

Haber Müdürü

Peace Motion Sinema Televizyon Film ve Yapım Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yeniden faaliyete geçecek olan SkyTürk televizyonunda çalışmak üzere Haber Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Ayrıca Spor Müdürüde istihdam edilecektir.***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

3 ay önce

Depo Personeli

Barış Gross Market - Doğanyurt

Merkez depomuzda çalışacak ve aşağıda belirtilen özelliklere haiz personel alınacaktır. Şirketimizin 2 ayrı güzergahta İzmir'den personel servisi bulunmaktadır, öğlen yemekleri şirket yemekhanesinde yapılmakta ve yenilmektedir. Askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Şubelerden gelen siparişlerin uygun şekilde toplanıp hazırlanmasını sağlayabilecek, Konusunda deneyimli,

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler