Doğanyurt Eğitim Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Eğitim Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Estetisyen / Güzellik Uzmanı

Aplus Lazer Estetik - Doğanyurt

KARTAL Şubemizde görevlendirilmek üzere ; Estetisyenlik diploması veya sertifikası olan, Hasta memnuniyetine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, İş disiplini ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Takım çalışmasına uyumlu, Alexandrite cihaz kullanabilen Çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı / Sekreter

Bakbak Makine - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE YÖNETİCİ ASİSTANI / SEKRETER TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Kesim Teknisyeni (Tekstil Konfeksiyon)

Gürlesin Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kesim Teknisyeni (Tekstil Konfeksiyon) aranmaktadır.Şirket bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun olarak gerçekleştirmek,Kesim için gelen siparişlerin adetlerini hesaplayarak kontrollerini gerçekleştirmek,Kesilecek olan ürünlerin kumaşlarını ve miktarını organize ederek kesime hazırlamak,Serilecek olan kumaşların metresini ve katsayılarını doğru bir şekilde organize etmek,Planlama prosesine göre iş akışını sırasıyla yapmak veya yapılmasını sağlamak,Üretimi gerçekleşecek ürünlerin kumaşlarının çizim programında ve manuel olarak çizimini gerçekleştirmek,Çizimi yapılan ürünlerin doğru bir şekilde kesilmesini sağlayacak aktarma işlemlerini gerçekleştirmek,Belirlenen zaman aralıklarında numune çalışması yaparak yeni kalıplar çıkarmak,Günlük olarak kesim makinesi başı çıkan ürün sayısına göre rapor hazırlamak ve üst amire sunmak,Günlük kesim motorlarının bakımını yaparak kesim makinelerinin en verimli şekilde çalışmasını sağlamak,Haftalık olarak planlanan üretim öncesi bölüm içi toplantılar gerçekleştirerek planlamalar hakkında çalışanları bilgilendirmek,Yıllık olarak kumaş ve yarı mamul sayımlarını gerçekleştirmek,İş talimatlarında belirtilen Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarına uymak, gerekli olan kişisel koruyucuları kullanmak ve kullanılmasını sağlamak,

3 ay önce

Görsel İletişim Tasarımcısı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Görsel İletişim Tasarımcısı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız merkez ofisi İstanbul olan firmaya; yazılım ekibine destek verecek, yaratıcı, yeniliklere açık ve ekip ruhunu benimseyen Görsel İletişim Tasarımcısı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Yedek Parça Sorumlusu

Barış Oto - Doğanyurt

FORD VOLVO ÖZEL SERVİSİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; *Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, *Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, *MS Office uygulamalarına hakim, *Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

SAİMEKADIN - DİKİMEVİ - ABİDİNPAŞA ŞUBELERİMİZDE TAM ZAMANLI VE YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK UZMAN / STAJYER MATEMATİK ÖĞRETMENLERİNE İHTİYAÇ VARDIR ..

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Erh Özgür İletişim Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Vodafone olarak öğrencilere ek gelir imkanı sunulmaktadır.Bağımsız olarak ve bir noktaya bağlı kalmadan Vodafone Fibermax – Vodafone Net satışı gerçekleştiren arkadaşlara yaptığı satış başına ücretler ödenmektedir.Günlük Kotanız veya aylık kotanız bulunmaktadır. İster günde bir tane İster ayda bir tane satışınız olsun. Gerçekleşen satışınızın ücretini alırsınız.FİBERMAX SATIŞI: 150 TLVODAFONE ADSL SATIŞI: 50 TL

3 ay önce

Grafiker

Işıkizi Reklamevi - Doğanyurt

Yeni taşındığımız Sanayi mahallesindeki ajansımızın Grafik departmanında çalışmak üzere grafikerler arıyoruz. Corel Draw, Adobe illustrator gibi programları kullanabilen Tasarımcı ve/ya uygulamacı grafikerler bize CV gönderebilirler.

1 ay önce

Cnc Freze Makina Operatörlü

Nfz Plastik San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Plastik enjeksiyon kalıp imalatı yapan firmamızda vardiyalıçalışacak cnc freze makina operatörleri aranmaktadır.

1 ay önce

Kamyon Şoförü

Soyak Ilaç Depolama Hiz. Dış Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

E- D SINIFI EHLİYETLİ, SRC ve PSİKOTEKNİK BELGELERİ TAM BEYLİKDÜZÜ, YAKUPLU,AVCILAR, ESENYURT ve YAKIN ÇEVREDE İKAMET EDEN, ECZA DEPOLARI VE AMBARLARA ÜRÜN DAĞITIMI YAPACAK, KAMYON ŞOFÖRLERİ ALINACAKTIR.

4 gün önce

Kimya (Etüt) Öğretmeni

Anka Eğitim - Doğanyurt

KİMYA branşında YKS (TYT/ AYT) konularına hakim ETÜT öğretmeni alınacaktır. Hem deneyim kazanıp hem de Eğitim Kurumumuzda uzun vadeli çalışmayı düşünen GENÇ Bayan Öğretmen arkadaşlar tercih edilecektir. Kurumumuz Aşağıeğlence Merkezdedir. Sadece online başvuru kabul edilecektir"

2 ay önce

Garson

Cafe Theatre - Doğanyurt

Metin Zakoğlunın TürkiyeDeki ilk Cafe Theatre projesinde çalışmak üzere Bay - Bayan Garson aranmaktadır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

İlkumutlar Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Anaokulunda çalışacak alanında uzman İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Egemen Malı Müşavirlik Bürosu - Doğanyurt

HALKALI'DAKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA; HALKALI-IKITELLI CİVARINDA İKAMET EDEN -TERCİHEN LUCA MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, -MESLEKTE EN AZ 1-3 YILLIK DENEYİMİ OLAN, -TİTİZ ÇALIŞAN, SORUMLULUK ALABİLECEK BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Depar Kimyevi Maddeler Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER * Ön muhasebe konusunda tecrübeli * MS Windows, Word, Excel kullanabilen * Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri iyi * Sorumluluk ve görev bilincine sahip * Detaylara önem veren ve dikkatli * İş takibi konusunda düzenli * En az lise mezunu *** SİTELER Bölgesinde Çalışacak ** Tercihen Zirve Programını kullanabilen İŞ TANIMI * Ön muhasebe tutmak * Tahsilat takibi yapmak * Stok takibi yapmak * Gelen giden evrak takibini ve müşteri carilerinin sisteme girişini yapmak * Cari, BABS ve banka mütabakatlarını yapmak * Şirketin genel evrak yönetimi ve takibini yapmak * Misafirlere çay servisi yapmak ***Maaş + Multinet + Sigorta **** Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Servis Hostesi

Hatay Ses Öztur Turizm Nakliyat Ltd Şti - Doğanyurt

Şehirler arası Yolcu Otobüsüne Bayan Servis Hostesi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Ve Pazarlama Stajyeri

Solar Çatı Kurulum Hizmetleri A. Ş. - Doğanyurt

Solarçatı, 2018 yılının ilk çeyreğinde kurulmuş bir RKT Enerji firmasıdır, RKT Enerji bünyesinde küçük ve orta ölçekli ev ve ticari bina çatıları için Çatı Üstü Güneş Sistemi Planlama, İdari İzinler, Finansman, Kurulum ve Bakım hizmetleri sağlamaktadır. Ülkemiz için yeni bir pazar olan çatı üstü güneş sektöründe Satış ve Pazarlama departmanında görevlendirmek üzere satış ve pazarlama destek stajyeri arayışımız bulunmaktadır. İstanbul Genel Merkezimizde Satış ve Pazarlama departmanında çalışmak üzere; - Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ticaret ve Pazarlama bölümlerinin 2-3 - 4. sınıflarında okuyan, - Satış ve veya Pazarlama konusunda minimum 1 yıllık deneyimi olan - Sosyal Medyayı Aktif Kullanan - E-Ticaret operasyonlarına ilgi duyan ve öğrenmek isteyen - Satış süreçlerinin yönetimi ve aktif satışa ilgi duyan - Sosyal medya pazarlaması ve reklamlarına ilgi duyan. - Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi kullanabilen, özellikle iyi seviyede excel bilgisine sahip - Öğrenmeye açık, iletişimi güçlü olan kış dönemi için stajyer arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Türkçe Öğretmeni

Eğitimevin - Doğanyurt

Kurumumuzda 4gün çalışacak Türkçe öğretmenine ihtiyaç vardır. İşini severek yapan,güler yüzlü, çocuklarla iletişimi güçlü öğretmenlerimizin başvurularını bekliyoruz. Değerlendirmeler buradan yapılacaktır. Fotoğraflı gönderilen özgeçmişler tercihimizdir.

2 hafta önce

Asistan

Özgün Araştırma Danışmanlık - Doğanyurt

Firmamızda asistanlık görevini üstlenecek , sorumluluk sahibi 22 - 40 yaş arası en az lise mezunu ,temel bilgisayar bilgisine hakim, bayan personel alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Grafiker

Optinaturel İlaç Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara ATB İş Merkezinde Gıda Sektöründe Faaliyet Gösteren Naturpy Markamızın marka sının duyurulmasında gireceği günden emekliliğine kadar çalışacak Grafiker aramaktayız.İş hayatımızda bir aile gibiyiz. Çalışanlarımız hepsi cana yakın ve samimi güler yüzlüdür. Aynı sıfatları taşıyacak, güler yüzlü, işinin ehli, şunu yapamam demeyecek yapamam ama uğraşırım becermeye çalışırım diyebilecek personel arıyoruz.Web Sitemizin Logo, Banner, Slider lerini yapma kabiliyeti ve Sosyal Medya için grafikleri profesyonel düzeyde hazırlayacak,Ürün kutusu dizaynı yapabilecek, kesime gönderebilmek için adobe illustrator programına photoshop programına hakim,2 Adet özellik belirttik 1 logo slider vs sitemizin sürekli güncel kalmasını sağlayacak ( eticaret sitemiz mevcut),Bir diğeri de örneğin bir ürün çıkartacağız bu ürünün logo, kutu görseli vs hazırlayacak personel ihtiyacı mevcuttur. Bu 2 özelliği de bilmesi şarttır.Görüşmeler Firmamız üzerinden yapılacaktır. Yüz yüze görüşülecektir.Başvuru yapan arkadaşların yanında gelirken yaptığı projeleri refernaslarını getirmesidaha iyi olur.Çalışan personel için 2000 TL Net Maaş + SSK + Yemek

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler