Doğanyurt Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Beyaz Kalem Akademi - Doğanyurt

Kurumda Öğrenci İşlerinde görevlendirilecek Bayan Sekreter aranmaktadır.Avcılar - Esenyurt - Beylikdüzü - Küçükçekmece civarında oturan adaylar önceliklidir,Yol durumunu sıkıntı etmeyen çalışma arkadaşı aramaktayız.Çalışma Saatleri : Hafta İçi Sabah 09.00 - Akşam 18.30Hafta sonu : Sabah 8.30 - 17.30Çarşamba günü izin günü olarak kullanılabilir.

1 ay önce

Vasıflı / Vasıfsız Eleman

Odessa Denizcilik - Doğanyurt

Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımızdan bilgi edinebilirler.. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

1 ay önce

Bilgi Güvenliği Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Bilgi Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.Güvenlik Kriterlerine uyacak şekilde bilgi ve donanıma sahip Bilgi Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Beylerbeyi Güvenlik - Doğanyurt

Elektronik Güvenik Sistemleri üretimi yapan, bayilikler aracılığıyla tüm Türkiye'ye ve yurt dışına ürettiğimiz ürünlerin satışını gerçekleştiren firmamızın İzmir ve İstanbul şubelerine; En az Lise Mezunu, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Satış - Pazarlama alanında kariyer hedefleyen, MS Office Proğramlarını etkin şekilde kullanabilen, Tanıtım ve Sunum becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Güleryüzlü, Disiplinli ve Dinamik, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Bay ve Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Windy Car Araç Kiralama - Doğanyurt

Türkiyenin 12 farklı ilinde şubesi bulunan, kurumsal araç kiralama firmamıza çalışmak üzere satış ve teslimat temsilcisi olarak görev yapacak tecrübeli veya tecrübesiz Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Ataevler 22. Yüzyıl Okulları - Doğanyurt

Ataevler 22.Yüzyıl Ortaokul Bölümümüzde Görevlendirilecek Matematik Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER: * Eğitim Fakültelerinin "Matematik Öğretmenliği" bölümlerinden mezun, * Pedagojik formasyona sahip, * Tercihen özel okul / kolej tecrübesi bulunan, * Alanında yeterli bilgi birikimine sahip, mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilen, * Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilen, * İletişim gücü yüksek, hitap ettiği kimseleri motive edebilen, bilgisiyle etkileyici olabilen, * Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için),

3 ay önce

PVC Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Pvc Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni aranmaktadır.Projelerimizde görevlendirmek üzere kapı ve pencere imalat ve montajını yapacak Pvc Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni arıyoruz.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hcs Teknik - Doğanyurt

İstanbul eyüpte bulunan firmamıza ön muhasebe elemanı alınacaktır. ticaret lisesi mezunu yada bölümle ilgili iki yıllık üniversite mezunu olması tercihimizdir.

2 gün önce

Fizik Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

4 gün önce

Cmm Operatörü

Pdmsol Savunma İmalat Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Savunma Sanayisinde faaliyet gösteren firmamızda Cmm Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyon

Kiana Güzellik Merkezi - Doğanyurt

BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZE DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN PREZENTABL RESEPSİYON ALINACAKTIR.

6 gün önce

Muhasebe Elemanı

Gf Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Tek düzen Hesap planına hakim,Cari ve stok takibi yapabilecek,Satış faturaları ve alış faturalarının muhasebe kayıtlarını yapabilecek,Günlük banka,pos ve diğer işlemlerinin muhasebe kayıtlarını yapabilecek,Sorumluluk sahibi,Ekip çalışmasına yatkın,Kariyer hedefleyen eğitime açık,Logo GO 3 programına hakim (tercihen)

1 ay önce

Haber Muhabiri

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Haber Muhabiri aranmaktadır.Proje bazlı çalışacak Diksiyonu düzgün, Girişken Haber Muhabiri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 hafta önce

Bodinoz Makinasi Operatör Yardımcısı

Atisan Ambalaj Atık Geri Dönüşüm A. Ş. - Doğanyurt

Kocaeli ; Başiskele, Vezirçiftliği'nde bulunan poşet imalat tesisimizde çalıştırılmak üzere, *Bay **20-40 yaş arası *Kocaeli'nde ikamet eden; *Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli *En az ilkokul mezunu Personel arayışımız bulunmaktadır..İlgilenen adaylar fotoğraflı cv ile başvuruda bulunabilirler. -Vardiyalı çalışma vardır -Yemek firmamız tarafından karşılanmaktadır Yukarıdaki özellikleri taşıyan adayların ilanımıza başvurmasını bekliyoruz.

3 ay önce

Satış / Pazarlama Elemanı

Smart Deri Ayakkabı San. Ve Dış Tic. Ltd. - Doğanyurt

Ayakkabı deri alım-satım yapan firmamıza tercihen; Daha önce tecrübeli Seyahat engeli olmayan Maaş+prim+ sosyal haklar ile çalışacak Aranan nitelikler; Ürün pazarlaması yapacak Aktif olarak saha da görev alacak Kendine güvenen Girişken Yeniliklere açık bay-bayan satış ve pazarlama elemanı aranmaktadır. Not: Yalnızca CV'ler üzerinden değerlendirilme olacak, daha sonra dönüş yapılacaktır.

6 gün önce

Makastar

Enna Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Pendik-Kaynarca da bulunan Tekstil Firmamız da çalışmak üzere makastar, ehliyeti olan bay eleman alınacaktır.

1 ay önce

System And Network Administrator

Göknet Internet - Doğanyurt

Requirements BS/MS degree in Computer Science, Engineering or a related subject. Proven working experience in installing, configuring and troubleshooting UNIX /LİNUX based environments. Solid experience in the administration and performance tuning of application stacks (e.g.,Tomcat, Apache) Solid experience in the ISP services (e.g., RADIUS, TACACS+, AAA) Solid experience in Hardware component (e.g., Server, RAID, KVM) Solid scripting skills (e.g., shell scripts, Perl, Python) Experience with virtualization and containerization (e.g., VMware, Virtual Box, VIRT-MNG) Experience with monitoring systems (e.g., PRTG, ZABBIX) Good knowledge in networking (OSI network layers, TCP/IP) Responsibilities: Managing and monitoring all installed systems and infrastructure. Install/maintenance hardware infrastructure. Installing, configuring, testing and maintaining operating systems, application software and system management tools Ensuring the highest levels of systems and infrastructure availability Monitor and test application performance, identify possible solutions, and work with developers to implement those fixes Maintain security, backup, and redundancy strategies Gereksinimler Bilgisayar Bilimi, Mühendislik veya ilgili bir konuda BS / MS derecesi. UNIX / LİNUX tabanlı ortamların kurulumu, konfigürasyonu ve sorun giderme konusunda kanıtlanmış çalışma deneyimi. Yönetimde katı deneyim ve uygulama yığınlarının performans ayarlaması (ör. Tomcat, Apache) ISS hizmetlerinde katı deneyim (ör. RADIUS, TACACS +, AAA) Donanım bileşeninde katı deneyim (ör. Sunucu, RAID, KVM) Katı komut yazma becerileri (ör. Kabuk komut dosyaları, Perl, Python) Sanallaştırma ve kapsayıcılık ile deneyim (ör. VMware, Sanal Kutu, VIRT-MNG) İzleme sistemleri ile deneyim (örn., PRTG, ZABBIX) Ağda iyi bilgi (OSI ağ katmanları, TCP / IP) Sorumluluklar: Kurulu sistemlerin ve altyapının yönetilmesi ve izlenmesi. Donanım altyapısını yükleyin / bakım yapın. İşletim sistemlerini, uygulama yazılımını ve sistem yönetim araçlarını yükleme, yapılandırma, test etme ve sürdürme En yüksek sistem ve altyapı kullanılabilirliğini sağlamak Uygulama performansını izleyin ve test edin, olası çözümleri belirleyin ve bu düzeltmeleri uygulamak için geliştiricilerle birlikte çalışın Güvenlik, yedekleme ve yedekleme stratejilerini sürdürün Sistem verimliliğini artırmak için özel komut dosyaları yazın ve sürdürün.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Odak Baskılı Devre - Doğanyurt

Elektronik Devre Kartı üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere arkadaşlar aramaktayız. En az Lise mezunu, Bay, Bayan Erkek adaylar vardiyalı çalışabilirler, Erkek adayların askerlik yapmış olmaları tercih sebebidir, Fazla mesaimiz vardır, Çalışma Gün ve Saatleri : Pazartesi - Cuma (08:00 - 18:00) Hafta sonları çalışma olursa fazla mesai olarak çalışılır. Gece vardiya : Pazartesi - Cumartesi (20:00 - 04:30) Servis Güzergahları : Esenyurt (Her bölge), Kıraç, Beylikdüzü Bauhaus çevresi, Firuzköy

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Çağdaş Öğretim Kurumları - Doğanyurt

Kurumumuzun Şişli Şubesine, - TYT - AYT Konularına hakim -Güler yüzlü - Diksiyonu düzgün - Hafta sonu 1 gün Hafta içi 2 yarım gün (15:00 19:00 ) çalışabilecek öğretmen arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Derya Tekstil - Doğanyurt

Tekstil firmasında santral operatörü olarak görev alabilecek, Alanında minimum 5 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Detaylı ve düzenli çalışabilen, ikitelli , yenibosna ikamet eden, Telefon,fax,e-mail iletişim sürecini iyi organize edebilen Önceliklerini listeleyerek departmanlar arası iç ve dış iletişim ağında yardımcı olabilen Ofis araçlarını yetkin bir şekilde kullanıp iletişime bağlı tüm kanallarda departmanlara yönlendirme yapabilen bayan eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler