Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mutfak Ve Yemekhane Personeli

Tekiş Teknik Erozyon Kalıp - Doğanyurt

Kalıp sektöründe, 1972’den beri faaliyet gösteren, üretiminin %80’ini Avrupa’ya ihraç eden TOSB Organize Sanayi Bölgesinde kurulu bulunan firmamızın; İdari İşler bölümünün Mutfak ve Temizlik kadrosunda görev alacak BAY /BAYAN çalışma arkadaşları alınacaktır. GENEL NİTELİKLER En az ilköğretim mezunu, Kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde pozitif ve Güler yüzlü, Pratik, dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş Daha önce benzer pozisyonda görev almış, MUTFAK VE YEMEKHANE ile TEMİZLİK PERSONELLERİ Gece vardiyasından kalan bulaşıkların yıkanması, çay servisi Yemek firmasından gelen Yemeklerin yerleştirmesi ve yemek servisinin yapılması Mutfak ve yemekhane temizliğinin ve düzenin yapılması, çöplerin atılması, Fabrika Bahçe temizliği WC ler, ortak alan ,idari bina girişi, soyunma odaları temizliği Fabrikadaki kağıt atıklarının periyodik toplanması Atölye genel temizlik SERVİS GÜZERGAHLARIMIZ İstanbul Bostancı, İstanbul Dudullu, Kocaeli Gebze, Kocaeli Darıca

4 ay önce

Izgaracı

Afiyet Et - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere et pişirmesini iyi bilen ızgaracı alınacaktır

4 ay önce

Resepsiyonist

RAMADA PLAZA İSTANBUL ASIA AIRPORT - Doğanyurt

İş Tanımı Gebze / Şekerpınarda bulunan 5 yıldızlı Ramada Plaza İstanbul Asia otelimiz için

4 ay önce

Apartman Temizlik Personeli

Housechill Yönetim & Gayrimenkul - Doğanyurt

Housechill Gayr. Yat. Dan A.Ş. Bünyesi altında 2013 yılında kurulan Housechill Yönetim AŞ Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Temizlik, Teknik Bakım/İşletim, Bahçe Bakım, Opsiyonel Hizmetler ve Destek Hizmetleri gibi “Entegre Tesis Yönetimi” kavramının kapsadığı tüm hizmetleri, nitelikli insan gücü ve kurum kültürü ile profesyonel bir anlayışla sunmaktadır. İstanbul genel merkez olmak üzere Paris, Montpellier ve Londra da bölge temsilcilikleri, Bursa’da irtibat ofisi bulunan Housechill Yönetim, butik hizmet sunmaktadır." Şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun “Temizlik Personeli” arayışımız bulunmaktadır. -Lise mezunu -Tercihen daha önce site veya plaza yönetiminde çalışmış, -İnsan ilişkileri iyi, Temizlik Personeli' aranmaktadır.

3 ay önce

Forklift Operatörü

Star Grup Cam İşleme Ürünleri - Doğanyurt

Cam işleme fabrikamızda sevkiyat bölümünde haftada 6 gün 2 vardiya (07:00/15:30-15:30/24:00) çalışabilecek ehliyeti olan deneyimli Forklift Operatörü alınacaktır. Yol yemek imkanı firmamız tarafından karşılanmaktadır. 2850 TL BRÜT ücret ile başlatılacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Bkm Otomasyon - Doğanyurt

*MESLEK YÜKSEK OKULU ELEKTRİK VEYA ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNU *ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ (TECİLLİ DEĞİL) *B SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF ŞEKİLDE ARAÇ KULLANABİLEN *22-26 YAŞLARINDA BAY *İZMİR İÇİNDE İKAMET EDEN YUKARIDAKİ VASIFLARA SAHİP BİR PERSONEL İŞE ALINACAKTIR.

5 ay önce

Tesisat Ustaları A

Climassist | Ozz Mühendislik - Doğanyurt

Halkalı şantiyemizde istihdam edilmek üzere yangın ve sıhhi tesisatta deneyimli elektrik kaynağı yapabilen tesisat ustaları aranmaktadır. Şantiyede konaklama imkanı yoktur. SGK+ 300TL Ticket + Maaş + Mesai Ödemeleri Yapılacaktır.

4 ay önce

danışman

TFM Group - Doğanyurt

KURTKÖY ÇAMLIK MAH BULUNAN SİTE PROJESİNE BAY DANIŞMANLAR ALINACAKTIR. İRTİBAT TEL 530 763 45 41

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Tekumut Hazır Giyim Tekstil - Doğanyurt

Örme Kumaştan Hazır Giyim İhracatı Yapan Firmamıza, Düzce’deki fabrikamız için; GENEL NİTELİKLER • Düzce'de ikamet eden • Askerliğini yapmış • Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunu • Ehliyeti olan • En az 5 yıl deneyimli • Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • İnsanlarla iyi iletişim içerisinde olan • İşinin gereği bedenen de çalışması gereken • Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı hareket eden GÖREV TANIMI : • Fabrika içerisinde oluşacak tüm elektrik arızalara talimatlarda belirtildiği şekilde müdahale etmek ve çalışır hale getirmek, • Elektrik bakım ve onarım ile ilgili, gün içerisinde yaptığı tüm faaliyetlerin kayıtlarını gösterilen şekilde tutmak ve arıza bitiminde ya da vardiya bitiminde amirine raporlamak, • Fabrika içinde bulunan tüm teçhizat için planlı bakım periyodlarını takip etmek, • Davet edilen dış servis firmalarının çalışanlarına, yapılan iş süresince refakat etmek, • Elektrik bakım depolarındaki malzeme stoğunu takip etmek, • Şirketin kalite, çevre ve iş güvenliği politikalarını uygun davranmak. • Jeneratör, kompresör, görüntü sistemleri, IP santral, yangın pompa sistemi, su hidrofor sistemi, elektrik ag – og, kompanzasyon, ups, vb. sistemlerin / donanımların planlı bakımları ve arızaların bulunması ve giderilmesi • Fabrikanın çalışmadığı zamanlarda bina bakımı ile ilgili yapılacak işleri yapmak. Bina bakımı için dışarıdan gelen ekibin başında yapılan işleri kontrol etmek.

2 hafta önce

Mekanik Teknisyeni - Dilovası

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER “Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda İki Kez Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın” ISS Türkiye olarak; 30.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz. ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar. Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor. Sizde bu büyük ailenin parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. ISS Türkiye, • Mekanik tesisat alanında mesleki yeterlilik belgesine sahip olması (teknik lise mezuniyeti tek başına geçerlidir), • Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerine hakim, • İş saatleri içindeki yoğunluğa ayak uydurabilen, • Avm bakımları konusunda en az 3 yıl tecrübeli , • Mekanik, elektrik, elektronik ve sıhhi tesisat sistemlerinin faal tutulmasını, periyodik bakımlarının ve onarımlarının yapılması, • Yangın ve iş güvenliği konularında üzerine düşen görevler ile ilgili tüm önlemlerin alınması, • Tüm faaliyetleri iç ve dış müşteri memnuniyetine odaklılığı dikkate alarak yürütmek.

4 ay önce

Satış Danışmanı - Ümraniye

Joker Bebek - Doğanyurt

Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker için, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın. İŞ TANIMI Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Lubrimac Merkezi Yağlama Sistemleri Otomasyon Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yağlama sistemleri ve ekipmanları üretimi yapan firmamıza satış temsilcisi alınacaktır. Ağırlıkça ofisten çalışacaktır. 2-3 yıl satış tecrübesinin olması, takım çalışmasına yatkın, telefonda iyi temsil edebielecek bay/bayan, tercihen yakın bölgede ikamet eden.

5 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Hidrotek Filtre ve Sistemleri San Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Genel Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Tek Düzen Hesap Planına Hakim,BA-BS beyannamelerini mutabakatını sağlayabilmesi ,Günlük banka işleri,Çek senet işlemleri,Aylık tüm personelin yaptığı masrafları ile muhasebe kayıtlarına aktarılması, İşkur, SGK, Çalışma ve Sosyal Güvenliği Bakanlığı ve diğer resmi kurumlar ile iletişimin yürütülmesi, Günlük ve haftalık ödeme listesi konusunda tecrübeli,Şirketin tüm muhasebe süreçlerinin içerisinde aktif rol almak,Tedarikçi fatura girişleri ile cari hesap takibini yapıp ödemelerini hazırlamak,Cari hesap mutabakatların ve doğrulamaların yapılmasını sağlamak,Ay sonu maliyetlendirme işlemlerini gerçekleştirmek,İlgili beyanname işlemlerini yapabilecek.

3 hafta önce

Temizlik Ve Mutfak Personeli

İSTİKBAL YATIRIM A.Ş - Doğanyurt

Şehitkamil şubemizde ofis içerisinde çay yemek ve temizlikten sorumlu olabilecek. düzenli ve hijyen sahibi çalışma arkadaşı aramaktayız .

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Demir Mühendislik - Doğanyurt

Isıtma, Soğutma ve Doğalgaz Sektöründe Faaliyet gösteren, Demirdöküm ün Eskişehir Ana Bayii olan Firmamız da görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Güvenlik Görevlisi / Sultangazi

Protokol Grup Güvenlik Ve Temizlik Hiz. - Doğanyurt

SANAYİ SİTESİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR. MAAŞ 1950 + AGİ OLMAKTADIR. SGK NIZ BRÜT ÜZERİNDEN YATMAKTADIR. ÇALIŞMA SİSTEMİ : 2+ 2 + 2 OLAMAKTADIR. İRTİBAT TEL : CEP : 0544 405 58 25 Mahmut Bey

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İzmir Platform Vinç Hiz. İş Mak. Nak. Kont. İnş. San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Nakliye firmamızda çalıştırılmak üzere ön muhasebeden anlayan ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Satış Danışmanı (Bayan)

Cadde Çarşı - Doğanyurt

İthalatını yaptığımız Profesyonel marka tekerlekli paten, buzpateni, kaykay, scooter ve aktif spor malzemeleri showroom'larımızda İstanbul ve İzmir'de görevlendirmek üzere aşağıdaki vasıflara faiz bayan eleman aramaktayız. 25-35 yaşları arasında, En az Lise mezunu, Ms ofis programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Bostancı Mahallesi ve Bornova çevresinde oturan, Düzgün diksiyonlu, prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, Lütfen CV ile başvuruda bulunun. Çalışma saatleri 10.00 - 19.00 Pazar hariç.

4 ay önce

GENEL BAŞVURU

ARORA DANIŞMANLIK - Doğanyurt

Danışmanlığı yaptığımız; Gıda üretim, Catering, Cafe/Restorant ve Marketler zinciri alanında faaliyet gösteren firmalarımız için; - Tecrübeli, - İletişim becerileri yüksek, - Dış görünüşüne ve kişisel bakımına önem veren, - Takım çalışmasına yatkın, - Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, - Güleryüzlü, dinamik ve dikkatli, - Müşterileri ilişkileri kuvvetli, - Gıda hijyeni ve kişisel hijyene dikkat eden, ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Elektrik Teknikeri

Ferat Elektrik / Maxisu Motor Pompa - Doğanyurt

ŞANLIURFA 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ELEKTRİK MOTORU VE POMPA ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA DENEYİMLİ, EN AZ ELEKTRİK BÖLÜMÜ LİSE MEZUNU VEYA 2 YILLIK ÖN LİSANS MEZUNU ELEKTRİK KUMANDA VE AYDINLATMA SİSTEMLERİ ÜZERİNE DENEYİMİ OLAN USTA ALINACAKTIR.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler