Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mıçı Otomotiv ve Tekstil San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Otomotiv sektöründeki yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Mutfak alanının genel temizliğinden ve mutfakta kullanılan malzemelerin düzeninden sorumlu olacak,Çay ve kahve ikramlarını hazırlayarak müşterilere ve çalışanlara sunabilecek,Ofis ve Kat temizliklerinin belirli süreçlerinde destek olmak,Gün içerisinde çıkan bulaşıkları yıkamak veya bulaşık makinasına yerleştirmek,Haftasonu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,

1 ay önce

A2 ehliyetli çalışma arkadaşı arıyoruz.

LITTLE JOHN'S PİZZA - Doğanyurt

İşletmemizde Servis Elemanı Olarak Çalışabilecek A1 veya A2 Ehliyetli Genç ve Dinamik Elemana İhtiyaç Var. İlgilenenlerin Kişisel Olarak İşletmemize Başvurmaları Rica Olunur. Tel: 0 544 216 8000 Little John's Pizza Habibi Neccar Cami Karşısı

3 ay önce

Inşaat Mühendisi

Suteknik Mühendislik - Doğanyurt

ANKARA'DAKİ PROJE OFİSİMİZE TAŞKIN PROJELERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İNŞAAT MÜHENDİSİ ARANMAKTADIR.

2 hafta önce

Inşaat Teknikeri

Tekmer Mrble Proje Tasarım Ve Uygulama - Doğanyurt

Şantiye tecrübesi olan bay inşaat teknikeri tercihimizdir. şantiye kontrolünde görevlendirilecektir.başvurular hemen değerlendirilip geri dönüş sağlanılacaktır.

5 ay önce

Satış Elemanı / Tezgahtar

Özaslan Grup - Doğanyurt

MOBİLYA AKSESUAR YAPI MARKET SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA SATIŞ VE TEZGAHTARLIK DENEYİMİ OLAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 gün önce

Satış Temsilcisi

Prodex Saglık Hizmetleri - Doğanyurt

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satış ekibinde görevlendirilmek üzere İZMİR ilinde ikamet eden aşağıdaki nitelikleri taşıyan bay-bayan takım arkadaşları arıyoruz; En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu, Satış / pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli (Tercihen medikal sektörde) MS Office programlarına hakim, Satış odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama - organizasyon yeteneği gelişmiş ve özdisiplinli, İletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için). NOT:BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.RESİMLİ CV LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR

3 hafta önce

Çevre Mühendisi

Gb Demir Çelik İnşaat Enerji San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Katı atık tesisi yapımında görevlendirilmek üzere Çevre Mühendisi takım arkadaşa ihtiyaç vardır.

3 hafta önce

Şoför

Enpa İş Makinaları İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İş yerimize; iş makinesi yedek parçası getir-götür işine bakacak Ehliyetli Şoför aranmaktadır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

5D Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Büro Elemanı

Üç Boyut Yapı Denetim - Doğanyurt

Kuşadası şubemizde çalıştırılmak üzere, tercihen kuşadasında ikamet eden ve yapı denetim tecrübesi olan büro elamanı arıyoruz.

1 ay önce

Şoför

Ünlü Palet Geri Dönüşüm - Doğanyurt

10 TEKER MERCEDES KAMYON KULLANABİLEN E SINIFI EHLİYETLİ ŞOFÖR ALINACAKTIR.

6 gün önce

Sigorta Teknik Personeli

Sigorta Dostu Aracılık Hizmetleri Limite - Doğanyurt

SİGORTA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZE SİGORTA EKRANLARINA HAKİM SİGORTA BRANŞLARINDA BİLGİ SAHİBİ POLİSOFT PROGRAMINI VEYA BENZER BİR PROGRAMI KULLANABİLEN TELEFONDA SATIŞ YAPMA YETENEĞİNE SAHİP İKNA KABULİYETİ YÜKSEK ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN VE PLANLAMA KABİLİYETİ OLAN TECRÜBE SAHİBİ REFERANS VEREBİLECEK SİGORTA UZMANI TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. GÖRÜŞMELERE CV GETİRİLMESİ ÖNEMLİDİR.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bc Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik Ltd Şti - Doğanyurt

Etasql programına hakim, sgk primleri, işe giriş çıkış yapabilen, Kdv- Muhtasar- Ba/Bs beyannamelerini hazırlamayı bilen, şube açılış- kapanışı, yıl sonu açılış-kapanış fişlerine hakim Muhasebe Elemanı aranıyor.

4 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Livane Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kurumumuzda görev alacak bölüm mezunu veya sertifikalı Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.Sadece bu bölüm mezunları lütfen başvuruda bulunsun.

2 ay önce

Vardiya Amiri

Sbm Özel Güvenlik Koruma Ve Eğt. Hizm. - Doğanyurt

GECE VARDİYASINDA ÇALIŞACAK GECE AMİRİ ALIMI YAPILACAKTIR. ÇALIŞMA KOŞULLARINA UYGUN PERSONELLER 2350+YEMEK +TÜM SOSYAL HAKLAR

3 hafta önce

Pompacı

Şanal Petrol - Doğanyurt

ADANA TÜRKMENBAŞI BULVARI'NDA BULUNAN SHELL İSTASYONUMUZA ÖN SAHA SATIŞ ELEMANLARI (POMPACI) ALINACAKTIR. BAŞVURU İÇİN ŞAHSEN İSTASYONUMUZA GELİP, YÜZYÜZE GÖRÜŞMENİZİ RİCA EDERİZ.

5 ay önce

Kurumsal İletişim Uzmanı

Çayyolu Dil Konuşma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğanyurt

Kurumsal İletişim Uzmanı aranmaktadır.Merkezimiz 2002 yılından itibaren Ankara İli Yenimahalle İlçesi Metro Durağına yakın Akın Caddesi üzerinde faaliyet göstermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 5 katlı hizmet binamızda; Dil ve Konuşma Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Okul Destek , İşitme, Fizyoterapi Programlarımızla yüzlerce bireyin kazanımlarını tamamlamanın ve topluma sağlıklı / faydalı birey kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şehir Dışı Hasta programlarımız ile şehir dışından gelen bireylere de hizmet vermekteyiz. Ayda ortalama 10 bireyi mezun ettiğimiz için birey ve ailelerinin mutluluğunu paylaşıyor ve sürekli yeni yüzlerle karşılaşıyoruz. Gelişime açık tecrübeli eğitimci ve uzmanlarımızla, yeni teknikler uygulayarak birey ve ailelerimizin ümitlerini yeşertme gayreti içindeyiz. Başta Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi olmak üzere, Almanya‘daki üniversitelerden gelen gençlerimize staj imkanı sunuyoruz. Ailelerimizin teveccühü ile mevcut binamızın kapasitesi dolmuş, aynı cadde üzerinde 2. Şubemizi açmak üzereyiz. Sizleri de mesleki hazzı yüksek bu gönül işinde hizmet vermeye davet ediyoruz. İstihdam edilecek ekip arkadaşımız; merkezimize bilgi almak / değerlendirme için gelen velileri bilgilendirme ve yönlendirme, kayıtlı bireylerin aileleri ile görüşme / bilgilendirme çerçevesinde eğitim planını hazırlama , devamsızlıklarını takip etme, MEBBİS sistemine aktarma ; WEB Sitesi, Sosyal Medya, Tanıtım işlemlerini yürütecekler.

4 ay önce

Halkla Ilişkiler Personeli

Doğru Hedef Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

DATA ARAMASI YAPACAK İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ İKNA YETENEĞİ OLAN ÇOCUKLARI SEVEN DİKSİYONU DÜZGÜN GÖRSELLİĞİNE ÖZEN GÖSTEREN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYACIMIZ VAR İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER..... NOT. FOTOSUZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

2 hafta önce

Rehber Öğretmen

Batıkent Gelişim Kursları - Doğanyurt

Batıkent'te bulunan kurumumuz bünyesinde görevlendirilecek tecrübeli Rehber Öğretmeni alınacaktır. Resimli öz geçmişler değerlendirilecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Age Otomotiv ve Turizm Tic San Ltd Şti - Doğanyurt

Grubumuza ait Anadolu ve Avrupa yakalarında şubeleri olan servislerimizin, müşteri kabul, cari takip, satış ve alış faturalarını işleyecek beyanname vermeye hazır hale getirecek genel muhasebe bilgisi olan veya kendini yetiştireceğine inanan, sorumluluk sahibi, en az ticaret lisesi mezunu Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler