Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Döküm Kaynak Kaplama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pzarlama Elemanı

Dolunay Güvenlik ve Alarm Sistemleri - Doğanyurt

Firmamız adına saha çalışması yürüterek güvenlik sistemi pazarlaması gerçekleştirecek Bayan Pazarlama Elemanı aranmaktadır. Ücret : Maaş + Sigorta + Prim şeklinde olacaktır. Detaylar iş veren ile yüz yüze konuşulacaktır.

1 ay önce

Ofis Destek Personeli

Centur Turizm İnşaat Konaklama Ltd Şti - Doğanyurt

Hotel bünyemizde görevlendirmek üzere yardımcı bayan Ofis Destek Personeli arayışımız vardır.

1 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Kaya Kardeşler Ayakkabı San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızın tüm muhasebese işlemlerini yapabilecek, Deneyimli iş takibini sürdürebilecek Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı aranmaktadır.Firmaların hesaplarını yürütebilen,Cari mutabakat yapabilen,Firmalar arası hesapları takip edebilen,

2 ay önce

Satış Uzmanı

Umut Vagon Bilişim Filtre San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ankara Yenimahalle de bulunan şirketimize Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. Yüz yüze görüşmeler ile şirketimizi temsil ederek ürünlerimiz ile ilgili bilgiler verip satış-pazarlama operasyonu gerçekleştirecek, Sürekli Müşteri ziyaretleri yaparak yeni müşteri kazanımı sağlayacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Makina Mühendisi

Unımens - Doğanyurt

İSG kapsamında mekanik ölçüm ve uygulama işlerinde yardımcı olacak makina mühendisi takım arkadaşı arıyoruz. * Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Mekanik İSG ölçümleri (asansör, kompresör, forklift, vb. ) konularında bilgi veya tecrübe sahibi, * Sahada ve ofiste çalışacak, yeni şeyler öğrenmeye hevesli, * AutoCAD ve MS Office programları kullanabilen, * Sürücü belgeli ve seyahat sorunu bulunmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, tercihen Kartal, Maltepe, Pendik-İkamet adresi başka şehirlerde olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.- * Tercihen askerliğini hizmetini tamamlamış, * Sigara kullanmayan DİKKAT : Sorularınızı ve başvurularınızı sadece bu site aracılığı ile yapınız. Telefon ile bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

1 hafta önce

Genel Muhasebe Sorumlusu

Smmm Bektaş Kamil Nart - Doğanyurt

Başakşehir İlçesinde bulunan Kooperatif sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda bulunan niteliklere sahip Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. İdari İşler Bölümümüze; *Minimum Lise veya Önlisans, Lisans Mezunu, *Genel muhasebe tecrübesi olan, *Tekdüzen hesap planına vakıf, *Tercihen Luca muhasebe programını iyi derecede bilen, *MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Benzer pozisyonlarda çalışmış, tecrübeli, öğrenmeye açık, *Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, *Diksiyonu düzgün güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, *İnsan ilişkileri güçlü, *Analiz, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek, *Ehliyeti olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Avrupa yakasında ikamet eden, *Tam zamanlı, Bay, Bayan Genel Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. **Detaylı Bilgiler Yüzyüze Görüşülecektir. ***Tercihen Başakşehir ve Çevresi.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Mathilda Home - Doğanyurt

İstanbul Bahçelievler'deki satış mağazamızda görevlendirilmek üzere, ev dekorasyonu konusunda meraklı, öğrenmeye ve ekip çalışmasına yatkın, bir konuda kendini yetiştirmeyi seven, gelişime açık, insan ilişkileri kuvvetli, satış konusunda deneyimli, güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma saatleri 10:00 ile 20:00 arasında olan mağazamısın yönetimi ve satışından sorumlu olacak arkadaşımızın, fotoğraf çekimi ve ürünlerimizin rafta kombinlenmesi ile ilgili de çalışma yapmasını beklemekteyiz.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Gebzede bulunan lokasyonlarımız için sertifikalı , deneyimli ,vardiyalı ve tam zamanlı olarak çalışacak Güvenlik Görevlisi ekip arkadaşları aramaktayız.Maaş + Agi + Sgk + yol + Yemek hakları firmamızca sağlanmaktadır.

1 ay önce

Paket Servis Elemanı

Şedeka Gıda Rek Turz Ith Ihr Ltd Şti - Doğanyurt

Pizza Taxi Kenan evren şubesinde paket serviste çalışabilecek A2 ehliyetli kurye alınacaktır. Askerliğini yapmış olması tercihimizdir.

2 ay önce

Almanca Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN ANADOLU LİSEMİZ İÇİN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "ALMANCA'' ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

1 ay önce

Makina Mühendisi

İsg Ortam Ölçüm Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Kavacıkda bulunan firmamıza Yıllık yapılması gereken periyodik kontrol, ölçüm ve testleri yaparak, raporlama süresine kadar olan sorumluluğunu yerine getirecek Makina Mühendisi arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Büro Elemanı

Smmm Emrah Kahraman - Doğanyurt

Bahçelievler, Şirinevler’deki Mali Müşavirlik Bürosuna; • Bahçelievler Lokasyonuna ulaşım problemi olmayan • LUCA Muhasebe Programı iyi derecede kullanabilen • SGK / İş Kanunu Mevzuatlarına hakim, • Müşteri ilişkileri kuvvetli, İŞ TANIMI • KDV, MUHTASAR, Geçici Vergi, Gelir/Kurumlar Vergi dönemlerini (maliyet çalışmaları dahil) yönetip sonuçlandırabilecek, • SGK; Bordro ve Bildirgelerini hazırlayıp onaylamasının yapılmasını. • Resmi defterlere yasal mevzuatlara uygun bir şekilde fatura vb. belgelerin işlenmesi, düzenlenmesi ve arşivlenmesi, • Vergi Daireleri ve diğer ilgili kamu kurumlarıyla ilişkilerin yürütülmesi, • Finans ve bankacılık konularında muhasebeleştirme işlemlerini yürütebilen, • Tekdüzen hesap planına hakim, SMMM Emrah KAHRAMAN

2 ay önce

Çelik Kapı Montaj İşçisi

Formet Çelik Kapı - Doğanyurt

Çelik Kapı Montaj İşçisi aranmaktadır.Maaş yüz yüze konuşulacaktır.Çalışma yeri Eskişehir Tepebaşıdır.

1 ay önce

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri

Cv Benim - Doğanyurt

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır.Firmamız bünyesinde çalışmak üzere İnternet ağlarının güvenliğini sağlayacak İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır. Aday Bu alanda freelance (serbest) olarak çalışabileceği gibi, kuruma bağlı olarak da hareket edebilme imkanına sahip olacaktır.

2 ay önce

Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin lider bankalarından birinin Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip,

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erenler Mobilya - Doğanyurt

TUZLA 'DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZA ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK AYRICA SATIŞA DESTEK OLABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR... * TİCARET LİSESİ * MESLEK LİSELERİ * MESLEK YÜKSEK OKULLARI VE BENZERİ OKULARI * TECRÜBE ARANMAMAKDADIR. *TUZLAYA'YA UZAK BÖLGELERDEN YAPILAN BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLMEYECEK DİR.

2 ay önce

Sekreter

Özel Çankaya Alara Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

Çankaya Turan Güneş Bulvarında on yıllık eğitim kurumumuza Cumartesi dahil çalışmak üzere Bayan Sekreter aranıyor.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Gsl Mühendislik Müşavirlik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis Sekreter aranmaktadır.Ofise gelen ve giden kargoların takibi ve hazırlanması,Ofisle ilgili belgelerin düzenlenmesi, tasnifi ve gerekli birimlere ulaştırılması,Telefon trafiğinin yönetimi ve yönlendirilmesi,Ofis genel düzeninin sağlanması,Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve servis hizmetinin sağlanması,

1 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

King Medya - Doğanyurt

Kayseri'de uzun yıllardır hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arıyoruz. - Sosyal medya hesaplarını yönetip, takibini yapabilecek, - Pratik, üretken, meraklı, gelişime açık, - İletişim ve sunum becerisi olan, - Müşterilerle sözlü ve yazılı iletişim halinde olacak, - İnternette olanı biteni gözden kaçırmayıp bunları kendi markalarımız için uyarlayabilecek, - Tasarım bilgisi olup photoshop, Illustrator vb. programları efektif olarak kullanabilecek, - Markalarımız için proje ve kampanya fikri üretebilecek, - Türkçeyi iyi kullanan, dil bilgisi kurallarına hakim, - Ekip çalışmasına yatkın, Erkek takım arkadaşı arıyoruz... Başvuru için CV'nizi eposta ile gönderebilir, telefonla arayabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bekliyoruz :)

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında faaliyet gösterecek Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere alanında uzman Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler