Doğanyurt Doğalgaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Doğalgaz İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanı

Elma Grup - Doğanyurt

ÖZEL ÖĞRETİM KURSUMUZ ICIN KURS VE ETÜT MERKEZLERINDE KAYIT GORUSMELRINDE BULUNMUŞ TECRUBELI EGITIM DANIŞMANLARI ALINACAKTIR.

2 ay önce

Sigorta Danışmanı

Desko Sigorta Aracılık Hizmetleri - Doğanyurt

Şirketimizde görevlendirilmek üzere SİGORTA DANIŞMANI pozisyonunda personel aramaktayız. İstenen Özellikler; * Tercihen elementer ve sağlık branşında sigorta satış ve ekran tecrübesi olan * Tercihen SEGEM sertifikalı * İletişim ve ikna becerileri kuvvetli * Motivasyonu yüksek ve çözüm odaklı * Takım çalışmasına yatkın * Müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan * Diksiyonu düzgün ve prezantabl * Ms Office programlarına hakim * Sorumluluk sahibi ve pozitif düşünen * Kariyerini sigortacılık ve satış sektöründe yapmayı planlayan, * Hırslı, başarı odaklı ve analitik, * Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, * Hedef odaklı çalışmayı seven, * Yeni satış kanalları oluşturabilecek, * Mevcut ve potansiyel olan elementer branş müşteri portföyünü takip edebilecek, * Bayan Sigorta danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Fuar Hostesi

Butik İnsan Kaynakları ve Organizasyon Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Butik İnsan Kaynakları kongre, fuar, açılış, festival, etkinlik vb. personel ihtiyacı doğan tüm alanlarda yarı zamanlı çalışan hizmeti sağlayan, sektörün öncü firmasıdır. Bu tür organizasyonlarda çalışacak Fuar Hostesi aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Serkan Saygılı Mühendislik - Doğanyurt

ÖNCELİKLİ OLARAK MUHASEBE İŞLERİMİZE BAKACAK, OFİSE GELEN MİSAFİRLERE ÇAY KAHVE HİZMETİNDE BULUNACAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yfc Eğitim Kampüs Danışmanlık Ltd. Şti. - Doğanyurt

Keçiören Kampüs Temel Lisesine cumartesi pazar günleri görev yapacak; en az 5 yıl deneyimli,9,10,11,12.sınıf matematik etütlerine girecek öğretmen arkadaş aranıyor.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Rotam Temel Lisesi - Doğanyurt

Fizik Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu

Kayalar Mutfak A.Ş - Doğanyurt

Elektrikli ve Gazlı sanayi tipi mutfak pişiricileri ve Fırınları üretimi yapan , Endüstriyel Mutfak sektöründe 60 yıllık deneyimli firmamızın AR GE departmanının sorumluluğunu alabilecek yeni ve teknolojik ürünler üretmemiz için araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarını yürütecek AR-GE Müdür ve yardımcıları aramaktayızİŞ TANIMI· Yeni cihazlar tasarlamak, . Yeni tasarlanan ürünlerle ilgili teknik resim çizimlerini yapmak ve dökümanlarını hazırlamak· Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerini hazırlamak,· Mevcut ürün tasarımlarında revizyon, iyileştirme çalışmaları yapmak arşivlerini güncel halde tutmak,· Ürünlerde kullanılan her türlü parçanın ve bu parçaların montajlarının teknik resimlerini SolidWorks ortamında oluşturmak,· Tasarımı hazırlanmış ürünlerin ağaçlarını ve malzeme ihtiyaçlarını(reçete) belirlemek,· Yapılan tüm çalışmaları raporlayıp sunmak,· Ürün ve teknoloji benchmarkları yapmak, · Üretimde verimliliği ve etkinliği artırıcı, maliyet azaltıcı çalışmalar yapmak, · Üretimde ortaya çıkan tasarım sorunları ile ilgilenmek, çözümler üretmek,

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Global Business View Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Beykentdeki ofisimize İngilizce veya Arapça konuşabilen Bayan Ön Muhasebe-Sekreter eleman aramaktayız.İhracat işlemlerimizi dosyalamak, siparişlerin takip edilmesi, yazışmaların yürütülmesi ve arşivlemesinden sorumlu olmak,Cari hesap, ve banka takiplerini yapacak,Personel özlük evrak işlerini takip edecek,(Maaş, deneyim ve bilgiye göre konuşulabilir)

2 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Gizli Firma - Doğanyurt

Radyoloji Teknikeri aranmaktadır.Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe müşteri firmamız için Radyoloji Teknikeri/Teknisyen aramaktayız. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

MALTEPE - GÖZTEPE - KARTAL - SAMANDIRA ve SULTANBEYLİ Çevresi olmak üzere Site - Konut - İş Merkezi - Avm - Plaza - Residence - Fabrika ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - DANIŞMA personelleri aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 + Agi + Yol + Yemek İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

1 ay önce

Satış-Pazarlama Elemanı

Atasay Danışmanlık - Doğanyurt

Uzun zamandır hizmet veren Medya firmamız için firmamızı en iyi şekilde temsil edecek, müşteri görüşmelerine gidecek, yaptığımız işleri kavrayıp en iyi şekilde sunumunu yaparak  bünyemize yeni müşteriler kazandırmak adına özverili bir şekilde çalışması için; dürüst, güvenilir, prezentabl, ikna ve sunum kabiliyeti yüksek, çalışkan, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşı aramaktayız

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Kültür Sanat Kitabevi - Doğanyurt

İzmir Bornova da bulunan kitabevimize Satış Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Merses Elektronik Haberleşme Bilgisayar - Doğanyurt

KABLOSUZ ANONS SİSTEMLERİ İMALATI YAPTIĞIMIZ FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE ÖN MUHASEBE NETSİS BİLEN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 ay önce

Resepsiyonist

Grand Itimat Hotel - Doğanyurt

35 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışma sorunu olmayan, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Genç, dinamik, gelişime açık, çalışmayı seven, Denizli merkez ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ŞİŞLİ - BEŞİKTAŞ - SARIYER - BEYOĞLU - KAĞITHANE ve SULTANGAZİ de Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE Sertifikasız BAY Özel Güvenlik Adayları aranmaktadır.

2 ay önce

Teknik Personel / Analist

Deppo Lab - Doğanyurt

TURKAK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'ndan yetkili laboratuvarımızın Çevre/Havuz Suyu birimlerinde görevlendirilmek üzere Su/Atık Su, Atık/Arıtma Çamuru, Havuz Suyu analizleri yapabilecek bay çalışma arkadaşı aramaktayız. Şehir dışından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Kimya Teknikeri / Kimyager Benzer görevde tecrübeli / tecrübesiz Laboratuvar ortamında çalışmayı seven, azimli ve kariyerine bu alanda devam etmek isteyen Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tecihen Bornova ve civarında ikamet eden. Takım çalışmasına uyumlu, ast ve üst ilişkilerine önem veren disiplinli Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış 30 yaşını aşmamış Bay adaylar

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Ats Biomedikal San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, tercihen MYO mezunu. Sekreterya, danışma veya resepsiyon pozisyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği olan. Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hakim. İŞ TANIMI Telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, yönlendirilmesi. Gelen giden evrak takibi ve tasnifinin yapılması, ilgili birimlere iletilmesi Seyahat, konaklama rezervasyon işlemlerinin yapılması. Şirket misafirlerinin ve ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması Toplantı organizasyonlarına destek sağlanması.

3 ay önce

Sekreter

İshan Mühendislik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

İnşaat, hafriyat, mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren ofisimize Bayan Sekreter eleman arıyoruz.Lütfen mesafeye bakarak başvuru yaparsanız memnun oluruz.

2 ay önce

Elektrik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik Bakım Teknisyeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.Projelerimizde değerlendirmek üzere Seyahat engeli olmayan Elektrik Bakım Teknisyenleri alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Temizlik Personeli

Fin Emlak Danışmanlıği - Doğanyurt

firmamızda sabah 09:00 akşam 18:00 arasında çalışmak üzere 3 yada 4 kişi için yemek yapabilecek aynı zaman da çay ve temizlik işini de gerçekleştirebilecek temiz titiz güleryüzlü bayan personeli aramaktayız not : resimli başvurular dikkate alınacaktır

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler