Doğanyurt Diğer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Diğer İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Elemanı

Zenex Catering - Doğanyurt

Güneş 'lide ki inşaat şantiye mutfağında çalışacak yatılı erkek eleman alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Tefal Shop Bornova Forum - Doğanyurt

İzmir-Bornovada bulunan Forum Avm içerisindeki elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Büro Elemanı

S. M. M. M Hüseyin Çalışkan - Doğanyurt

MUHASEBE BÜROSUNDA TAM ZAMANLI MİKRO BİLEN OFİSE İŞLERİNE HAKİM E BEYANNAME PROGRAMI BİLEN BAYAN PERSONEL ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ

2 ay önce

Yaş Pasta Ustası

Akkar Ambalaj - Tatlıköy - Doğanyurt

Merkezi Küçükçekmece'de bulunan üretim fabrikamızda görev almak üzere ''BAY YAŞ PASTA USTASI'' arıyoruz. Yaş pasta ustalığı yapmış ve şeker hamurlu pastalarda deneyim sahibi, Şeker hamuru yaş pastalarda dekor yapabilen , figürleme yeteneğine sahip, Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun üretim yapabilecek, Yeniliğe ve gelişime açık, Takım çalışmasına uyumlu, Tercihen İstanbul Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden veya bu bölgeye ulaşım sorunu olmayan, 25-45 yaş aralığında, Askerlik yönünden engeli olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Anaokulu Müdürü

Özel Şişli Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun, - MEB atama kriterlerine uygun, -Eğitim sektöründe tecrübeli -Kurum içi tüm eğitim planlarını hazırlayıp takip edebilecek, MEB mevzuatına hakim,MEB ile alakalı her türlü yazışma ve bilgi akışını takip edecek,(Mebbis,Kurumnet,E-okul,E-Müfredat) -Tam zamanlı yada yarım zamanlı Bayan anaokulu müdürü&eğitim koordinatörü alınacaktır Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.

4 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ÜMRANİYE - ÇEKMEKÖY - SANCAKTEPE - ÜSKÜDAR ve ATAŞEHİR de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Residence – İş Merkezi - Fabrika - Depo ve Metro gibi projelerimize Acil Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2100 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN? Not; İlan içeriğimiz noter onaylı dır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

Çağrı Personeli

Akc Değişim Inş. - Doğanyurt

ERİKLİ-NESTLE SU Çağrı merkezin de çalışmak üzere; 18-30 Yaş arası, En az lise mezunu, Microsoft office programlarına hakim, Çağrı yoğunluğunu kaldırabilecek, Bayan eleman aranıyor.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mc Donald's Kayseri - Doğanyurt

McDonald'sKayseri Şubelerimizde Temizlik görevinde çalışacak -Lobi temizliği - Restaurant içerisinde yapılacak günlük temizlikler için 18-28 yaş aralığında **ENGELLİ ** Bay veya Bayan temizlik görevlisine ihtiyaç vardır. Hafif işitme kaybı olanlar tercih sebebidir.

3 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

SARIYER – BAĞCILAR - BEŞİKTAŞ - SEYRANTEPE - BAHÇEŞEHİR ve KAYAŞEHİR de yapımı tamamlanan Toplu Konut – İş Merkezi ve Üniversite gibi vb. projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı / Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Bahçeşehir; Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2250 Ort. + Yemek + Servis Beşiktaş / Kayaşehir ; Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1950 + Yemek + Agi Bağcılar; Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1970 + Agi Sarıyer / Seyrantepe ; Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

2 hafta önce

Planlama Mühendisi

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Otomotiv endüstrisinin Audi, VW, Fiat, Toyota, Renault gibi önemli markalarının tedarik zincirinde yer alan firmamıza PLANLAMA MÜHENDİSİ alınacaktır. İş Tanımı: - Müşteri siparişlerini almak, CoralReef yazılımına kayıt etmek, - Üretim iş emirlerini yöneticisiyle birlikte hazırlamak, - Üretim programına uyumu sürekli izlemek. - Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere sipariş teyitlerini elektronik ortamda vermek. Aranan Nitelikler: - Tercihen benzer görevde tecrübeli, - Mühendislik fakültesi mezunu (tercihen endüstri, makina, işletme mühendisliği bölümü), - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, - Yurtdışındaki müşterilere iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip.

1 hafta önce

Tarih Öğretmeni

K. O. Ç. Eğitim - Doğanyurt

BRANŞINDA TECRÜBELİ TARİH ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR

3 ay önce

Mobilya Iskelet Ustası

Zenetta Mobilya - Doğanyurt

ORG. SAN. BÖLGESİNDE 12. CAD. NO: 72 ZENETTA KLASİK AVANGARD KOLTUK ÜRETEN FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE TECRÜBELİ İSKELET (KESİM-ÇATIM) USTASI ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 08.00-18.30 SERVİSİMİZ MEVCUTTUR. RESMİ TATİLLER VE CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİNDE ÇALIŞMIYORUZ. MAAŞ VE DİĞER ŞARTLAR GÖRÜŞÜLECEKTİR.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Dursun Ith. Ihr. Inş. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Resmi muhasebe ve genel muhasebe evraklarının işlenmesi E-fatura ve e-defter konusunda deneyimli, Kasa, banka, çek, senet, kredi ve cari takibi, günlük ve aylık muhasebe raporlarını hazırlamak, Borç-Alacak cari hesap takibi ve mutabakatları ile BA/BS bildirimlerini takip etmek, İhracaat ve İthalat işlemlerini gümrük müşaviri ile koordine ederek, gerekli evrak takibini yapmak, Kredi işlemlerinin takibini yapmak, Muhasebe işlemlerini tek düzen hesap planına, resmi mevzuata ve Şirket kurallarına uygun şekilde yapılmasını sağlamak, Sözleşmeler, resmi mevzuat vb. konularda Şirketin hukuk müşaviri ve mali müşaviri ile gerekli takipleri yapmak, Gider evrakları, kasa evrakları, sabit kıymet alış ve sabit kıymet satış evraklarının bilgisayar ortamına kayıt işlemlerinin yapılması Amortisman hesaplamalarının yapılması Ücret ödemelerini kontrol etmek ve tahakkkuklarını yapmak Personel özlük işleri ve bordrolama, puantaj, ücret tahakkuku konusunda bilgi sahibi olan AKTİF -GİRİŞKEN ANALATİK DÜŞÜNÜBİLEN -EN AZ 3-5 YIL ARASI İŞ DENEYİMİ OLAN BAY BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. İNGİLİZCE BİLEN OLMASI GEREKMEKTEDİR. VEGA MUHASEBE PROGRAMI KULLANILMAKTADIR.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Sa Mimarlık Inş. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Günlük Büro Temizliği, Çay servisi ve Öğlen 5 Kişilik Yemek Yapabilecek Çalışan Arıyoruz.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA BİZİMLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞABİLECEK,DİKSİYONU DÜZGÜN,ÖZVERİLİ,ÇALIŞKAN,SORUMLULUK SAHİBİ,BİZİMLE UZUN SOLUKLU DEVAM EDEBİLECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ. NOT: HAFTANIN 1 VEYA 2 GÜNÜ YARIM GÜN OLACAK ŞEKİLDE.

1 ay önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

ACIK HAVA Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

1 ay önce

Muhasebe Büro Personeli

Data Müşavirlik Hüseyin Irmak - Doğanyurt

Özkanlar metro bölge durağına yakın muhasebe ofisimizde çalışacak tecrübeli zirve muhasebe programı kullanabilen bordro personel konusuna hakim personel alınacaktır.

3 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ZEYTİNBURNU KAZLIÇEŞME / VELİEFENDİ - BAKIRKÖY MERKEZ / ATAKÖY - BAHÇELİEVLER MERKEZ ve ŞİRİNEVLER Çevresinde ki Site / Toplu Konut – İş Merkezi ve Avm gibi vb. projelerimize ÇOK ACELE Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

4 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Kayseri Seyfettin Ünalan Sürücü Kursu - Doğanyurt

Firmamızın reklam ve pazarlama faaliyetlerini yürütebilecek en az iki yıllık yüksek okul mezunu bay Satış temsilcisi alınacaktır. B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen,görünümüne özen gösteren,ikna kabiliyeti yüksek arkadaşlar görüşme için lütfen randevu alınız.

1 hafta önce

Online Satış Elemanı

Df Dış Ticaret - Doğanyurt

Firmamızın büyümesine paralel, yurt için ve yurt dışı online satış işlerini takip ve organize edecek, online satış konusunda temel bilgiye sahip, satış ağı sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler