Doğanyurt Depo - Antrepo İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Depo - Antrepo İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Danışma Görevlisi - Sahrayı Cedit

Konsept Özel Güvenlik ve Bina Tesis Yönetim Hizmetleri - Doğanyurt

İSTANBUL ANADOLU YAKASI SAHRAYI CEDİD' DE BULUNAN İŞ MERKEZİ PROJEMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN BAY DANIŞMA PERSONELLERİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA ŞEKLİ: HAFTA İÇ :12x36 HAFTA SONU:12x12 MAAŞ:1.850 + AGİ + MULTİNET İLETİŞİM: MUSTAFA CENK ÖNSEL : 0539 212 3995

3 ay önce

Mekanik Bakım Elemanı

Roma Plastik - Doğanyurt

Dünyanın en büyük kenarbandı üreticilerinden ve pazar lideri olarak mobilya sanayiinde kullanılan plastik kenarbantlarının üretimini gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda tüm dünyada 23 satış ofisimiz, 17 fabrikamız ve 7400 çalışanımız ile birlikte büyük ve tek bir takım olmanın keyfini yaşıyoruz. 7400 farklı çalışanımız ile birlikte 3 önemli ortak değerimizi ön plana çıkartarak, Sadece konuşmak yerine aksiyon almanın, Kararlılığımızla birlikte ilerlemenin, Yapacağız dediklerimizi gerçekten yapıyor olabilmenin tatminini yaşıyoruz. Sadece çalışan değil, değerlerimizi paylaşacak yetenekli profesyoneller arıyoruz. Genel Nitelikler • Meslek Yüksek Okullarının veya Endüstri Meslek Lisesi makine, metal işleri, torna tesviye bölümlerinden mezun , • Tercihen Tecrübesiz veya 2 yıl tecrübeli • İletişim ve koordinasyon becerisine sahip, • İletişim ve koordinasyon becerisine sahip, • Vardiyalı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Gebze, Darıca, Yenimalle, İzmit(E-5 üzerinden), Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe’ye servis imkanımız vardır. İş Tanımı • Üretim makinelerinin mekanik makine arıza tespitini, onarımını, planlı bakım çalışmalarını ve gerektiğinde yeni makinelerin kurulum çalışmalarını yapmak, • Arıza duruşlarına en kısa sürede müdahale ederek, makinelerin sürekli faal halde olmasını sağlamak, iyileştirme ve gereken revizyonları yapmak. • Bakım Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan bakım planlarına uygun olarak, açılan iş emirleri ve yapılan görevlendirme doğrultusunda, planlı bakım faaliyetlerini yapmak, sonucu uygun araçla raporlamak, • Bakım sonrası veya gerekli durumlarda üretim faaliyetlerine refakat etmek, • Yönetim tarafından benimsenmiş sistem çalışmalarında görev almak, • İlgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak; bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak, • Görev alanı ile ilgili eğitim hazırlanmasında görev almak

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Temizeller Gayrimenkul Emlak - Doğanyurt

Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, Eğitimin sürekli olduğuna inanan, kişisel gelişimine önem veren, Dürüstlüğü ilke edinmiş, çevresiyle uyumlu çalışabilen Yüksek maddi kazanç elde etmek isteyip, bu kazancı sınırlandırmak istemeyen, Presentabl, kendine güvenen, ticari hayata atılmaya hevesli, olumlu, pozitif ve girişken bir Kişiliğe sahip, Özgüveni yüksek, Analitik düşünebilen, Konuşkan, insanlar ile kolay iletişim kurabilen, Çalışkan, disiplinli, sistemli, Maaş sistemi ile değil, kendi işinin sahibi olmak isteyen, Genel görünümüne özen gösteren ve satış yeteneği olan, Bay / Bayan Gayrimenkul Danışmanı başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

S. M. M. M Mali Müşavir Rahmi Aydemir - Doğanyurt

Mali müşavirlik ofisinde çalışacak bay bayan eleman arıyorum: üniversite mezunu tercih sebebidir.

3 ay önce

Mobilya Ustası

Uçkan Mobilya - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere işini temiz yapabilen mobilya ustası alınacaktır.

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Akıllı Kolej - Doğanyurt

İş Tanımı İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 16 farklı şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Villa, Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej Türkiye genelinde 23 Şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir. Bu kapsamda “Pazarlama Uzmanlığı’’ alanında çalışacak takım arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

5 ay önce

Gıda Mühendisi

Mutfağım Yemek - Doğanyurt

22 YILDAN BERİ FABRİKA VE İŞYERLERİ İÇİN TOPLU YEMEK ÜRETEN İŞYERİMİZİN MERKEZ MUTFAĞINDA .ÇALIŞACAK GIDA MÜHENDİSİ VE GIDA TEKNİSYENİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1.DAHA ÖNCE YEMEK FABRİKALARINDA ÇALIŞMIŞ OLANLAR, 2.AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,ESENYURT CİVARINDA OTURANLAR, 3.CUMARTESİ GÜNLERİ ÇALIŞMAYA ENGEL DURUMU OLMAYANLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

1 ay önce

Sekreter

Özmen Hukuk Bürosu - Doğanyurt

Adliye ve ofis işlerini yapacak Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ilmak Makina Sanayi - Doğanyurt

Genel Nitelikler; -Askerlikle ilişiği olmayan, -İstanbul- Ümraniye-Dudullu-Sarıgazi-Kayışdağı-Ferhatpaşa-Yeni Çamlıca çevresinde ikamet eden, -Prezentabl, -Orta düzeyde excel kullanabilen, -Tercihen cari mutabakatları yapabilecek, -İş temposuna ve iş arkadaşlarına uyum sağlayabilecek, -Şirket politikasını, kurallarını benimseyebilen ve disiplinli çalışabilen, -Çalışmaya istekli ve aktif, İş Tanımı; İstanbul Dudullu OSB'de bulunan, gıda ambalajlama sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalıştırılmak üzere yukarıdaki niteliklere sahip personel alınacaktır.

4 ay önce

Grafiker

Batı Reklam Matbaası - Doğanyurt

Photoshop, CorelDraw, İllustrator, Freehand programlarını iyi derecede kullanabilen , Benzer pozisyonda tecrübeli, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasında başarılı, Tercihen İzmir Bornova, Şirinyer, Yağhaneler, Buca taraflarında ikametgah eden, İŞ TANIMI Firmamız tarafından yapılmakta olan kurumsal kimlik uygulamalarını yürütebilecek, yeni grafik tasarımları hazırlayacak, farklı alternatifler sunabilecek, hazırlanan çalışmaları ilgili üretim makinalarına aktarabilecek, sektörde ve şirket tanıtımında yer alan konulara yabancı olmayan, programları kullanmak sureti ile çizimlerinin yapılması üretime verilmesi işlemlerini gerçekleştirmek. Firmamız Manisa O.Ö.S.B. bulunmaktadır İzmire servis mevcuttur.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Yön Denizcilik - Doğanyurt

YÖN DENİZCİLİK Türkiyenin Ve Dünyanın hızla büyüyen söktörlerinden biri olan ” DENİZ TAŞIMACILIĞI ” Sektöründe Sizde Yerinizi Alarak İyi bir Kazanç Ve Meslek Edinebilirsiniz . Açık denizlerde seyahat engeli olmayan,sektörde uzun vadeli kariyer yapmayı hedefleyen uluslar arası – yurt içi yolcu ve yük gemilerinin, tatil bölgelerindeki turistik yatların ve Türkiye Geneli marinalarımızdaki özel yatların karşılama-restorant ve güverte bölümlerinde Günlük 8 saat vardiya ile branşına göre uluslararası gemilerde Usd , Türkiye içi gemi ve yatlarda TL. bazında yüksek maaş+ sgk + yemek + konaklama + tüm sosyal haklarla sertifikalı veya sertifikalandırılıp çalıştırılmak üzere bay & bayan Vasıflı Vasıfsız personel alımları yapılacaktır. Türkiye Geneli Başvuru Yapılabilir.

4 ay önce

Genel Muhasebe Personeli

Smmm M. Kaan Şahin - Doğanyurt

Mali müşavirliğini yaptığımız, gıda sektöründe hizmet veren şirketimizin muhasebe bölümünde çalışmak üzere; Muhasebe, Maliye, İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun yada mezun olabilecek durumda olan; - Tek düzen hesap planını bilen - Bordro ve Sgk E-bildirge işlemlerini yürütebilen - Netsis Entegre programını kullanabilen - MS Office (Word, Excel) uygulamalarına hakim - Sorumluluk sahibi, mesleğinde titiz ve düzenli çalışan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Dökümhane Taşlamacı Elemanı

Model 91 Metalurji - Doğanyurt

DÖKÜMHANEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE,TAŞLAMACI ELEMAN ALINACAKTIR.BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.

2 ay önce

PROMOTÖR - Osmaniye

Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama - Doğanyurt

Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Grubu 1993 yılında kurulmuştur. Etkinlik, Çekiliş, Merchandising ve Turizm alanında uzmanlaşan yapısıyla pazarlama sektöründe; bilimsel pazarlama, bilgi ve teknikleri kullanılarak sistematik çalışma prensiplerine sadık kalarak 24 yıldır sektörde yer almaktadır. Merkezi İstanbul’da olmak üzere; Ankara, İzmir, Adana ve Antalya illerinde yer alan bölge müdürlükleri ve Türkiye'nin her noktasında hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde 5.000+ part time, 800 full time personeli ile sektör öncülüğüne devam etmektedir. HEDEF TANITIM olarak Hizmet vermekte olduğumuz sektörün lider Elektronik firması için “Promotör” arayışımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI: Sorumluluğu dahilinde olan markanın ürünlerinin tanzim ve teşhir işlemlerini gerçekleştirmek, Belirlenen stratejiler doğrultusunda satış verimini arttırmak, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Müşterilerin siparişlerinin alınmasından sevk edilmesine kadar geçen süreci takip etmek, Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, Rakip firmalar ve pazar hakkında bilgi edinmek, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Bağlı olduğu Teknoloji Mağazalarında bulunan ürünlerin reyonlardaki görsel düzenini sağlamak. ARANAN NİTELİKLER: En az lise mezunu, Tercihen teknoloji sektöründe satış tecrübesi bulunan, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, Sorumluluk almayı seven, İnsan ilişkileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Diksiyonu düzgün, Disiplinli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Karşılama Hostesi

Mastave Restaurant - Doğanyurt

İstanbulun en gözde Tarihi & Turistik lokasyonlarından biri olan Karaköy'de , " Mastave Restaurant" markasıyla hizmet verecek, Türk Mutfağı -Steak -Şarküteri& Kahvaltı konseptinde yeni açılacak şubemize Restaurant Karşılama hostesi istihdam edilecektir. İlgili adaylarda ; *Daha önce Restaurant Karşılama hostesi olarar çalışmış, yeterli deneyime sahip * Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, * Ekip çalışmasına önem veren * Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, * Karaköy'e ulaşım sorunu olmayan * 18-30 yaşları arasında, Restaurantımızda görevlendirilmek üzere "Restaurant Hostesi" takım arkadaşları arıyoruz. .

3 ay önce

Mobilya Personelleri

Majestik Grup - Doğanyurt

Majestik Grup, 1996 yılında yapı malzemeleri ve üretim çözüm ortaklığı hizmetleri kapsamında kurularak faaliyete geçmiştir. Geçen zaman içinde gerek yeni yatırımları gerekse ek ürün ve hizmet sunum anlayışı ile kurumsal yapısını geliştirmiştir. Müşterileri ve çalıştığı partnerleri açısından "GÜVENİLEN KURUM" olarak tanımlanan marka gelecek projeksiyonunda da gerçekleştireceği işleri ve yatırımları yine bu güven merkezinde hayata geçirmeyi bir hedef olarak benimsemektedir. Markamız arkasında bulunduğu yatırımlarımızın ve işlerimizin güvenini desteklerken aynı zamanda gelişimci ve yeni fikirler oluşturan bir yapıyı işaret etmektedir. Mobilya Üretimi Yapan Fabrikamıza VASIFLI veya VASIFSIZ Bay -Bayan personel alımı yapılacaktır. Mesai saatleri ; Hafta içi 08:00-17:30 Cumartesi 08:00 -13:00 

3 ay önce

Anketör

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bizimle çalışacak Anketör arıyoruz.İş tanımıTarım işçileri ile alakalı araştırma yapılacak. Anketler yüz yüze yapılacak. Dilerseniz kendi ekibinizi kurup, dilerseniz bireysel olarak çalışabilirsiniz.

5 ay önce

Kaynak Ustası

Zorlu Bukum - Doğanyurt

Ostimde'ki büküm firmamıza Kaynak Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Pet Kuaförü

Reef Dreams Petshop - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak bay/bayan tecrübeli pet kuaförü çalışma arkadaşları alınacaktır. Sigorta+yol+yemek+prim verilecektir.

2 ay önce

Dış Ticaret Yardımcısı

Bulak Dış Ticaret Ve Nakliyat Ltd Şti - Doğanyurt

Microsoft ofis programlarını kullanabilen En az temel Rusça bilgisi olan Lojistik dış ticaret sektöründe bilgisi olan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek İkametgah sorunu olmayan Tercihen araç kullanabilen Eleman aranıyor.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler