Doğanyurt Denizcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Denizcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Iz Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Bornova/Evka-3'te bulunan kurs merkezimize Matematik öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Koç-Kar Cam Ürünleri San ve Tic Ltd Şti (Tefal Shop) - Doğanyurt

İzmir Ege Park AVM Tefal Shop mağazamızda değerlendirmek üzere Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan Mağaza Satış Danışmanları aranmaktadır.

5 gün önce

Kimya Öğretmeni

Mç Eğitim Koçluğu - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ÇALIŞACAK ALANINDA UZMAN DENEYİMLİ 9-10-11-12-YKS MÜFREDATINA HAKİM ÖĞRETMEN ARAMAKTAYIZ. ÇALIŞMA GÜN VE SAATLERİMİZ HAFTA SONU 09:00--19:00 ARASIDIR. BU ŞARTLARA UYAN ÖĞRETMENLERİMİZİN ARAMASI VE BAŞVURMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

1 ay önce

Depo Elemanı

Kral Sport - Doğanyurt

Beylükdüzünde bulunan Depomuzda tam zamanlı olarak çalışmak üzere ÖN MUHASEBE bilen depo elemanı aramaktayız; GENEL NİTELİKLER - En az Lise veya Ön lisans Mezunu büro yönetimi ve sekreterlik, iletişim, halkla ilişkiler, muhasebe vb. bölümlerinden Mezun - Depo yönetimi ve ön muhasebe alanında bilgisi bulunan - Tercihen depolama ve sevkiyat konusunda tecrübeli veya tecrübesiz -Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilecek - Muhasebe programında Hızlı ve hatasız veri girişi yapabilen, Tercihen Akınsoft programını bilen - Planlama, organizasyon ve iletişim becerisine sahip, - MS Office programlarından özellikle EXCEL’i iyi derecede kullanabilen, - Günlük olarak kontrol ve veri giriş - çıkış işlemlerini yapabilecek, askerlik hizmetini tamamlamış, - Sosyal ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı çalışan, takipçi, dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahip Avrupa yakasında, tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden ya da edebilecek olan ' BAY DEPO ELEMANI'' aranmaktadır. İŞ TANIMI - Ön muhasebe işlemlerini yürütmek; fatura veya irsaliye kesilmesi, tüm evrakların işlenmesi, cari hesap takibinin yapılması, - Gelen-giden evrak ve kargo takibini yapmak, dosyalamak ve güncelliğini sağlamak, - Genel muhasebe ve depo veri girişine destek sağlayabilecek, - Fatura ve evrak takibi yapabilecek, - Depomuza gelen ürünlerin belirlenen şekilde depoya yerleştirilmesini sağlamak, ürünleri sayarak teslim almak, - Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde depolanmasını sağlamak, - Depo düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, - Gelen siparişler doğrultusunda ürünlerin sevkiyata hazır hale getirilmesini sağlamak, - İrsaliyeleri düzenlemek, stok kontrollerini yapmak, - Erp sistemine veri girişlerini yapmak.

2 ay önce

Teknik Personel

Özgü İletişim Yangın Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

Kamera ve alarm sistemlerinde çalışacak aktif Teknik Personel aranmaktadır.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

En az ticaret lisesi mezunu 30 yaşını aşmamış en az 2 yıl tecrübeli tercihen luca programını bilen Ms office programlarına hakim Sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Fatura girişi yapabilen Tek düzen hesap planına vakıf Düzenli Stok-Cari takibi yapabilecek Günlük,haftalık,aylık raporlamada bulunabilmesi Çalışma saatleri hafta içi 09:00 18:00 Hafta sonu çalışma yoktur.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kulpsan Metal - Doğanyurt

İşin Tanımı - Şirketimizin tüm ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek - Stok, Cari ve Banka hesap takibi yapabilen. - Yönetime periyodik aralıklarla rapor hazırlayabilecek. - Analitik düşünce yapısına ve zaman yönetimi becerisine sahip, - Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş, - Haftanın 6 günü çalışabilecek, - Aşağıdaki niteliklere uygun Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır. Aranan Nitelikler - Tercihen Üniversite Mezunu - Netsis muhasebe programını çok iyi derecede kullanabilen. - MS Excel-Word ve Outlook Programlarına hakim. - Ön Muhasebe Konusunda En Az 5 Yıl Deneyimli. - 25-40 Yaş Arası. - Sigara Kullanmayan. - Sorumluluk Sahibi, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Mağaza Yönetici Yardımcısı

Altınser İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Mağazada çalışacak Mağaza Yönetici Yardımcısı alınacaktır.

3 ay önce

Ofis Destek Personeli

Centur Turizm İnşaat Konaklama Ltd Şti - Doğanyurt

Hotel bünyemizde görevlendirmek üzere yardımcı bayan Ofis Destek Personeli arayışımız vardır.

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Eğitim Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Ges Sistem Atakale - Doğanyurt

Botaşın Vana istasyonlarında, kazı,beton, kalıp işiyle iligli çalışacak , seyahet engeli bulunmayan arkadaşların başvurusunu bekliyoruz.

1 ay önce

Portföy Yöneticisi

Timurlar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Sigortacılığa adım atmak isteyen portföy sahibi ya da portföy oluşturacak Portföy Yöneticisi takım arkadaşları arıyoruz. Size işe gelmeden, başınızda patron olmadan, yüksek kazanç elde edebileceğiniz ve uzun soluklu bir teklifte bulunuyoruz. Tek yapmanız gereken kesmek istediğiniz poliçelere çalışabilmemiz için gerekli bilgileri yollamak.

2 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Nil Yaşlı Bakım Ve Huzurevi - Doğanyurt

BAYAN YAŞLI BAKIM ELEMANI ARANMAKTADIR. SERTİFİKALI OLMASI GEREKİR.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gencerler Mob. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

istikbal/arçelik mağazamızda çalışacak ön muhasebe elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu

Kayalar Mutfak A.Ş - Doğanyurt

Elektrikli ve Gazlı sanayi tipi mutfak pişiricileri ve Fırınları üretimi yapan , Endüstriyel Mutfak sektöründe 60 yıllık deneyimli firmamızın AR GE departmanının sorumluluğunu alabilecek yeni ve teknolojik ürünler üretmemiz için araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarını yürütecek AR-GE Müdür ve yardımcıları aramaktayızİŞ TANIMI· Yeni cihazlar tasarlamak, . Yeni tasarlanan ürünlerle ilgili teknik resim çizimlerini yapmak ve dökümanlarını hazırlamak· Ürün imalatında kullanılan parçaların, imalat ve montaj teknik resimlerini hazırlamak,· Mevcut ürün tasarımlarında revizyon, iyileştirme çalışmaları yapmak arşivlerini güncel halde tutmak,· Ürünlerde kullanılan her türlü parçanın ve bu parçaların montajlarının teknik resimlerini SolidWorks ortamında oluşturmak,· Tasarımı hazırlanmış ürünlerin ağaçlarını ve malzeme ihtiyaçlarını(reçete) belirlemek,· Yapılan tüm çalışmaları raporlayıp sunmak,· Ürün ve teknoloji benchmarkları yapmak, · Üretimde verimliliği ve etkinliği artırıcı, maliyet azaltıcı çalışmalar yapmak, · Üretimde ortaya çıkan tasarım sorunları ile ilgilenmek, çözümler üretmek,

2 hafta önce

Montaj Elemanı

Cdg Plast - Doğanyurt

Firmamızın montaj biriminde çalışacak tam zamanlı elemanlar alınacaktır.

4 gün önce

Depo Sorumlusu

Asmed Sağlık Toptan Ticaret - Doğanyurt

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ? ASMED SAĞLIK OLARAK BÜNYEMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE DEPO SORUMLUSU İSTİHDAM EDİLECEKTİR. DETAYLAR İŞ GÖRÜŞMESİ KONUŞULACAKTIR. SRC BELGESİ OLAN KİŞİLERE ÖNCELİK TANINACAKTIR. AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN B SINIFI EHLİYET ŞARTIMIZ VARDIR. MAAŞ+YEMEK+SGK

2 hafta önce

Cnc Operatörü

Alg Tekin Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Cnc Operatörü aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cms Iş Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Muhasebe programı olan logo go ya alış satış faturalarını işlemek,çek giriş çıkış işlerini yapmak,telefon trafiğini idare etmek gerekli mercilere sunmak maillerin kontrolünü ofis düzenini sağlamak vs. işleri yapabilecek iş arkadaşı aramaktayız.

3 gün önce

Kameraman

Köy Tv - Doğanyurt

Köy TV de çalıştırılmak üzere, Bursa da ikamet eden, Seyahat Engeli Olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan, Askerlik ile ilişkisi olmayan, En az 2 yıl tecrübeli, Kameramanlar Alınancaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler