Doğanyurt Denetim Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Denetim Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanı

Yargı Akademi Avcılar - Doğanyurt

Avcılar'daki Eğitim Kurumumuza Eğitim Danışmanı alınacaktır. Aranan Nitelikler: En az ön lisans mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, 20-30 yaş arası, Görev Tanımı Öğrenci kayıt görüşmelerini yapmak, Kayıt sonrası öğrenci işleriyle ilgilenmek, Ödeme ve müşteri şikayetleri konularını takip etmek Gelen çağrıları cevaplamak, E-posta ve diğer kanallarından gelen soru ve talepleri yanıtlamak. Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 ay önce

System And Network Administrator

Göknet Internet - Doğanyurt

Requirements BS/MS degree in Computer Science, Engineering or a related subject. Proven working experience in installing, configuring and troubleshooting UNIX /LİNUX based environments. Solid experience in the administration and performance tuning of application stacks (e.g.,Tomcat, Apache) Solid experience in the ISP services (e.g., RADIUS, TACACS+, AAA) Solid experience in Hardware component (e.g., Server, RAID, KVM) Solid scripting skills (e.g., shell scripts, Perl, Python) Experience with virtualization and containerization (e.g., VMware, Virtual Box, VIRT-MNG) Experience with monitoring systems (e.g., PRTG, ZABBIX) Good knowledge in networking (OSI network layers, TCP/IP) Responsibilities: Managing and monitoring all installed systems and infrastructure. Install/maintenance hardware infrastructure. Installing, configuring, testing and maintaining operating systems, application software and system management tools Ensuring the highest levels of systems and infrastructure availability Monitor and test application performance, identify possible solutions, and work with developers to implement those fixes Maintain security, backup, and redundancy strategies Gereksinimler Bilgisayar Bilimi, Mühendislik veya ilgili bir konuda BS / MS derecesi. UNIX / LİNUX tabanlı ortamların kurulumu, konfigürasyonu ve sorun giderme konusunda kanıtlanmış çalışma deneyimi. Yönetimde katı deneyim ve uygulama yığınlarının performans ayarlaması (ör. Tomcat, Apache) ISS hizmetlerinde katı deneyim (ör. RADIUS, TACACS +, AAA) Donanım bileşeninde katı deneyim (ör. Sunucu, RAID, KVM) Katı komut yazma becerileri (ör. Kabuk komut dosyaları, Perl, Python) Sanallaştırma ve kapsayıcılık ile deneyim (ör. VMware, Sanal Kutu, VIRT-MNG) İzleme sistemleri ile deneyim (örn., PRTG, ZABBIX) Ağda iyi bilgi (OSI ağ katmanları, TCP / IP) Sorumluluklar: Kurulu sistemlerin ve altyapının yönetilmesi ve izlenmesi. Donanım altyapısını yükleyin / bakım yapın. İşletim sistemlerini, uygulama yazılımını ve sistem yönetim araçlarını yükleme, yapılandırma, test etme ve sürdürme En yüksek sistem ve altyapı kullanılabilirliğini sağlamak Uygulama performansını izleyin ve test edin, olası çözümleri belirleyin ve bu düzeltmeleri uygulamak için geliştiricilerle birlikte çalışın Güvenlik, yedekleme ve yedekleme stratejilerini sürdürün Sistem verimliliğini artırmak için özel komut dosyaları yazın ve sürdürün.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Fen Bilimleri Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çekmeköy de bulunan kursumuza deneyimli matematik-geometri öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Oto Yedek Parça Depo Elemanı

Neko Otomotiv - Doğanyurt

Yenibosna Merkez Mah. bulunan oto yedek parça toptan satış firmamızın depo bölümünde çalışmak üzere , Ürün toplama,sayım ve paketleme,etiketleme,yükleme-boşaltma konularında tecrübeli iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , Hızlı ve pratik çalışan , Askerlik görevini tamamlamış , daha önce mutlaka OTOMOTİV sektöründe ve depo bölümünde tecrübesi olan, yakın ikamet eden Depo elemanları alınacaktır .

1 ay önce

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Operatörü aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Coğrafi Bilgi Sistemleri üretimi ve yazılımlarının geliştirildiği firma için tercihen deneyimli Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBC) Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Naturel Isıtma Soğutma Sis. Ltd. Şti. - Doğanyurt

* Micro muhasebe programı kullanmayı bilen, * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, * Microsof Office (word, excel vb) aktif kullanabilecek olan, * Müşteri ve çalışılan çeşitli firmarla cari takipleri kontrol edebilecek, * Ofis içerisinde çalışanlarla uyumlu iletişim kurabilecek olan, Çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

7 saat önce

İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu

Arer Şirketler Grubu - Doğanyurt

Güvenlik ve Temizlik firmasında, ofis programlarına hakim, program üzerinde bordrolama yapabilen, personel sgk giriş ve çıkış işlemlerini takip edebilecek, tam zamanlı olarak çalışacak Bayan İnsan Kaynakları Destek Sorumlusu personel alınacaktır.Maaş ve diğer özlük hakları şahsen görüşülecektir.Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

1 ay önce

Garson

Araf Organizasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

5 yıldızlı otellerde çalışacak Bay - Bayan Garson aranmaktadır.Metrobüs güzergahında kolay ulaşım imkanı olan çalışma ortamları,Öğrenciler için haftasonu ve haftaiçi part time çalışma imkanı.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Murat Türk Hırdavat İnşaat Malzemeleri Paz San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Konya büsanda hırdavat nalburiye sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Ön Muhasebe pozisyonunda iyi derecede netsis bilgisi olan Erkek Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Maaş: 2.000 ile 2.500 arası

3 ay önce

Bellboy

Tempo Hotels - Doğanyurt

Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Yüksekokulu veya Lise mezunu, 18-30 yaş arası bay, Minimum B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Orta seviyede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi yüksek, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip Güleryüzlü ve hizmet sektöründe daha önce çalışmış İŞİN TANIMI: - Misafirlerin check-in ve check-out işlemlerinde misafirler ile ilgilenebilecek - Misafirlerin araçlarını park edebilecek - Resepsiyona destek olabilecek Tempo Hotel Çağlayan, Tempo Hotel 4. Levent ve Tempo Suıtes Aırport şubelerimizde ayrı ayrı değerlendirilmek üzere,Bay bellboy arayışımız mevcuttur. Not : Şehir dışı başvurularınız için otellerimiz lojman (konaklama) imkanı sağlamaktadır.

3 ay önce

Grafiker

Dolunay Tanıtım - Doğanyurt

Firmamız Matbaa ve promosyon sektöründe hizmet veren ajansımıza az 2 yıl tecrübesi olan grafiker aranmaktadır. Özellikler; Adobe programlarına hakim Tasarım gücü yüksek, Baskıya iş gönderme konusunda bilgili; Müşteri ilişkileri kuvvetli İş takibi yapabilen,

2 ay önce

Kurumsal Satış Uzmanı

Akkar Ambalaj - Tatlıköy - Doğanyurt

Baklava , yaş pasta , kuru pasta vb. unlu mamüller üretimi yapan firmamıza İstanbul genelinde çalışacak '' Bölge Satış Pazarlama Uzmanı'' takım arkadaşları arıyoruz. NİTELİKLER En az lise mezunu, Saha satış - pazarlama alanında en az 3 yıl tecrübeli, Kendi müşteri portföyü bulunan, Etkin iletişim kurabilen , ekip çalışmasına uyumlu , İkna kabiliyeti yüksek, İŞ TANIMI Mevcut müşterilerin işlem hacmini arttırmak ve yeni müşteriler kazandırmak , bu konuda kendisine verilen hedefleri tutturmak, Kurumsal toptan satış ile ilgili analiz ve raporlamaları yaparak yetkililere sunmak, Siparişini aldığı ürünlerin satış , teslim ve tahsilat süreçlerini takip etmek, Satış ve pazarlama ile ilgili planlamalar ve kampanyalar konusundaki çalışmaları yürütmek

3 ay önce

Geometri Öğretmeni

Venüs Kampüs Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA BERABER ÇALIŞMAK ÜZERE AKADEMİK YETERLİLİĞİ VE ÖĞRENCİLERLE İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK GEOMETRİ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Grafiker

Yıldız Matbaa - Doğanyurt

Ofset deneyimli Grafiker çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

Web Tasarım / Designer

Diyetisyen Emre Uzun - Doğanyurt

Web tasarımı ve grafik tasarım konusunda kendini geliştirmiş. broşür, instagram postları, kartvizit, kutu tasarımları yapabilecek Yeni tasarımlar üretmekten keyif alan, Teknolojiyi yakından takip ederek yetkinliklerini sürekli yenileyen, Kullanıcı deneyimi konusunda bilgi sahibi PHP ve MySQL kullanarak web uygulaması geliştirebilen, PHP Framework ler konusunda bilgi sahibi, Wordpress ve Opencart konusunda tecrübeli ve İyi derece de bilgi sahibi, Bootstrap, Javascript, CSS HTML , CSS ve Responsive kodlama bilgisi olan, Hosting kontrol panellerini bilen ( WHM, Plesk, Cpanel) Grafik tasarım programlarını (Photoshop, İllustrator vb ) bilen, Teknik dökümantasyonları okuyup anlayabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, Adwords, Analytics, Search Consol bilgisi olan, SEO konusunda bilgi sahibi, Tercihen; IOS ve/veya Android platformlarında native ve webview uygulama geliştirme hakkında billgisi olan, Tercihen; Java programlama dilini kullanabilen, *yeni bir web sitesi oluşturabilen, var olan websitesini geliştirebilen, app oluşturabilme, seo çalışması yapabilecek kişi arıyoruz.

5 gün önce

Sekreter / Ön Muhasebe

Ome Otomotiv Mak. Elkt. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda çalışacak ön muhasebe bilgisi olan, 09.00 - 19.00 saatleri arasında çalışabilecek sekreterlik pozisyonu için eleman aramaktayız. Kriterlere uygun olan arkadaşlarla firmamızda ön görüşme yapılacaktır. CUMARTESİ - Pazar tatil !!!

1 hafta önce

Ilköğretim Matematik Öğretmeni

Mahmut Fıstıkcı Eğitim Kurumları - Doğanyurt

ANKARA KEÇİÖREN ATAPARK TA BULUNAN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUNDA TECRÜBELİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ İHTİYACIMIZ VARDIR. 3.SINIFTAN 8.SINIFA KADAR DERSLERE GİRİLECEKTİR.

1 gün önce

Restoran Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Restoran Yöneticileri arıyoruz.Restoranın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak (satış, maliyet kontrol, kayıp vb. ) ve ilgili birimlere raporlamakAçılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak; Ekibinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri ve takibini yapmak, uyumlu çalışmalarını sağlamak***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Çırak

Erdoğan Teknik Malz. Satış Servis Hiz. Sa - Doğanyurt

15-17 Yaslarında yetiştirilmek üzere yetkili servise bay eleman aranıyor.Çıraklık eğitim merkezıyle beraber kalfalık ve ustalık belgesi verilerek meslek sahibi yapılacaktır.Beylikdüzü ve cevresi oturanlar tercih sebebidir.ssk+maas+yemek

3 ay önce

E Ticaret Sorumlusu

Sahin Silver - Doğanyurt

firmamızda e ticaret konusunda son derece deneyimli ve bilgi sahibi ve bu konuda kendine güvenen sorun yaratan degil sorun lara çözüm üreten çalışma arkadaşı arıyoruz maaş görüşülerek belirlenecek

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler