Doğanyurt Dayanıklı Tüketim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Dayanıklı Tüketim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Akıllı Teknoloji Danışmanı

MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ - Doğanyurt

İş Tanımı Hizmet verdiğimiz teknoloji sektörünün lider firması adına yönlendirilecekleri teknomarket içerisinde görevlendirilmek üzere, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış çalışmalarını yapmak, Markanın rekabet gücünü korumak için mağaza yöneticileri ve çalışma arkadaşları ile samimi ve düzeyli ilişkiler kurmak, Günlük satış ve stok raporlarını düzenli olarak üst yöneticisine aktarmak, Markanın belirlenen satış hedefini en üst seviyeye çıkarmak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Akıllı Teknoloji Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Planlama ve Dağıtım Operasyon Sorumlusu

Netlog Lojistik Grubu - Doğanyurt

Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "İstanbul - Kıraç" lokasyonunda görev alacak; -Üniversitelerin tercihen Lojistik bölümlerinden mezun, -Planlama alanında 1- 2 yıl deneyimli, -Analitik, sonuç odaklı, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, -Ms Office programlarını aktif kullanabilen, -Vardiyalı sistemde çalışabilecek, -Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için) -İletişimi güçlü, -İstanbul - Avrupa Yakası, tercihen Beylikdüzü, Büyükçekmekce, Esenyurt, Avcılar ve çevresinde ikamet eden, "Planlama ve Dağıtım Sorumlusu" takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Yünsel Lazer Makina - Doğanyurt

Lazer kesim sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; İmalatta çalışacak, 32 yaşını aşmamış, Yetiştirilmek üzere, Tercihen Zeytinburnu ve civarında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış bay elemanlar aranıyor. Maaş + SGK + Yemek

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Fatih Gama Özel Eğitim Ve Reh. Merk. - Doğanyurt

Sincan Törekent'te faaliyet gösteren kurumumuza acil olarak SERTİFİKALI OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ alınacaktır. Açık öğretim mezunları ve sertifikasız olan başvurular değerlendirilmeyecektir.

4 ay önce

Gözetim Görevlisi Personeller

Sesa Group - Doğanyurt

SANCAKTEPE - SAMANDIRA - SULTANBEYLİ ve KURTKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Fabrika - Depo ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1850 Ort. + Yemek + Yol + Agi Anadolu yakası / Bilgi ve irtibat; 0216 380 9040 Pbx - 0553 830 9040 - 0553 960 9040 Kozyatağı Mh. Değirmen sk. Şaşmaz Site. C Blok No:9 Kat:4 Kadıköy İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Işık Elektronik - Doğanyurt

Esenyurt' ta bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Vardiya sistemine uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış, Sürücü belgesi olan, Güvenlik görevlisi aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Ses Yapı Mantolama - Doğanyurt

Dış Cephe Isı Yalıtım konusu hakkında bilgili, daha önce herhangi bir mantolama firmasında çalışmış sektörde en az bir yıl deneyimi bulunan, Samsun merkez ve ilçelerde çalıştırılmak üzere diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek maaş + prim esası çalışacak bay ve bayan pazarlamacı alınacaktır.

3 ay önce

Şoför

Dentat Yemek - Doğanyurt

tabldot yemek firmasında yemek dağıtım işi yapacak şoför alınacaktır. ücret ve diğer haklar işveren ile yüz yüze konuşulacaktır.

3 hafta önce

Medikal Satış Temsilcisi

Elektro Teknik Medikal - Doğanyurt

MEDİKAL ALANDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA MEDİKAL SORUMLU MÜDÜR BELGESİNE SAHİP İŞ ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

5 ay önce

Garson

Yavuz Denizcilik Turizm Ticaret A. Ş - Doğanyurt

TOPKAPI'DA BULUNAN YILDIZLI OTELİMİZE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ ÇEVRE SEMTLERDE İKAMET EDEN GARSONLAR ALINACAKTIR. ŞEHİR DIŞINDAN BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

5 ay önce

Havuz Operatörü - Kartal

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER “Dış Kaynak Hizmeti Sağlama Konusunda İki Kez Dünya Şampiyonu Olan Ekiple Tanışın” ISS Türkiye olarak; 30.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz. ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar. Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor. • Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu , • Mekanik tesisat alanında mesleki yeterlilik belgesine sahip olması (teknik lise mezuniyeti tek başına geçerlidir), • Benzer pozisyonda en az 2 yıl görev almış, • Mesleki yeterlilik belgesine sahip (Havuz bakım operatörlüğü ve/veya Havuz suyu şartlandırma belgesi), • Kullanılan kimyasalları kullanımı, ölçüm ve kontrolünde tecrübeli, • Havuz tesisatı, ekipmanları ve bakım sistemi ile ilgili bilgi sahibi, • Hijyen kurallarına dikkat eden, disiplinli, • Esnek çalışma saatlerine uyabilen, • Güleryüzle hizmet ilkesini prensip edinmiş, • Ekip çalışmasında başarılı, iş ahlakı ve disiplini yüksek düzeyde, • Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış.

4 ay önce

Danışma - Gözetim Personelleri

Ardesav (Araştırma Destek Savunma) Koruma Ve Özel Güv. Hizm. - Doğanyurt

ARDESAV (Araştırma Destek Savunma) Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri bünyesinde oluşturulan www.ardesavguvenlik.com.tr Danışma ve Gözetim Hizmeti verilen Projelerinde görevlendirilmek üzere. *- 5188 Ayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanun gereği projelerin Özel Güvenlik İzin belgesi almasıyla personelin çalışmalarının devamını sağlamak amacıyla. *- Özel Güvenlik Eğitim Kurumu kayıtlı kursiyer yönlendirilmeleri yapılmaktadır. *- İstanbul genelinde dağınık projeler toplululuğuna yönlendirmeler yapılmaktadır. *- Görüşmeler Bireysel olarak yapılmaktadır. *-Proje bilgileri ve maaş ortalamaları Yüzyüze yapılan görüşmelerde paylaşılır. *- Maaş ortalamaları Çalışma Saatleri ve Çalışma Düzenlerine göre değişmektedir. *- Projelerimizde başlayan Danışma ve Gözetim Personellerimiz, Projenin Özel Güvenlik İzin belgesi almasıyla birlikte Maaş ortalamasında 300 ile 700 lira arasında yükselme yapılacaktır. Nevin Hanım : 0 549 765 50 06 İrtibat: 0 212 471 80 80

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi Kağıthane - Merkez

Asist Özel Güvenlik - Doğanyurt

KAĞITHANE'DE OLAN SİTE PROJEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, Özel Güvenlik Kimliği olan, 24 ve 40 yaş arası, 1.75 boy ve üstü, Askerliğini yapmış, 2 Gündüz+2 Gece+2 OF sisteminde vardiyali çalışabilecek Deneyimli Bay Güvenlik Elemanları Alınacaktır. ÜCRET : 1899,00 TL+AGİ+MULTİNET (200-TL)+ SGK

3 ay önce

Satış Elemanı

Erenler Mobilya - Doğanyurt

TUZLA 'DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZA ÖN MUHASEBE İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK AYRICA SATIŞA DESTEK OLABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR... * TİCARET LİSESİ * MESLEK LİSELERİ * MESLEK YÜKSEK OKULLARI VE BENZERİ OKULLAR * MAGAZACILIGI & TASARIMI SEVEN ( ADEKO ÇİZİM PROGRAMI KULLANIYORUZ ) * NEBİM TİCARİ PROGRAM KULLANIYORUZ. * PERAKENDE SATIŞI VE İNSANLARLA DİYALOGU SEVEN ADAYLARIN MÜRACATINI BEKLİYORUZ *TUZLAYA'YA UZAK BÖLGELERDEN YAPILAN BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLMEYECEK DİR.

5 ay önce

Tezgahtar - Palladium Avm

Saray Muhallebicisi - Doğanyurt

Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin menüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 83 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir.PALLADIUM AVM şubemiz için;MAAŞ+YÜKSEK BAHŞİŞ ile çalışacak.En az 2 yıllık restoran – kafe tecrübesi olanGüler yüzlü, takım çalışmasına yatkınKişisel görünümüne önem verenRestoran yöneticiliği alanında kariyer hedefi olanEnerjik ve çalışkanTercihen askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)TEZGAHTAR ( Tezgah Sorumlusu) arıyoruz.Başvuru için 0212 999 27 00' ı arayabilirsiniz.

3 ay önce

Sekreter

İpek Plastik Ve Ambalaj - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere; bilgisayar kullanabilen Sekreter - Asistan arayışımız bulunmaktadır.İrtibat No: 0553 867 66 87

2 ay önce

Moto Kurye

Getir Ümraniye - Doğanyurt

Getir Ümraniye deposunda görev alacak Part time ve full time moto kurye arkadaşlar aranıyor. A2+B+src belgeli arkadaşlar tercih sebebidir. Çalışma saatlerimiz vardiyalı sistem olup.şartlar yüzyüze görüşme sonucu belirlenecektir.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Azizoğlu Oluklu Mukavva Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖĞRENMEYE AÇIK PRATİK AKTİF VASIFSIZ ELEMAN ALINACAKTIR. MAAŞ ASGARİ ÜCRETTİR.

2 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Anka Kümes Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER * Tercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme vb. bölümlerinden mezun olan, * İyi derece İngilizce bilen, * İlgili birimlerle aktif ilişki kurmaya yönelik iletişim becerilerine sahip, * Yurt-içi ve Yurt-dışı seyahat engeli olmayan, * 35 yaşını tamamlamamış, * Sürücü belgesi olup aktif araç kullanabilen, * Sonuç odaklı, çalışma isteği yüksek, dinamik, aktif ekip çalışmasına yatkın, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Tam zamanlı çalışabilecek eleman ihtiyacımız vardır. İŞ TANIMI - Anka Kümes Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin imalatını yaptığı ürünlerin (kafes sistemleri, tavukçuluk ekipmanları vb.) yurt içi ve yurt dışında satışını gerçekleştirmek üzere bir eleman aramaktayız.

4 ay önce

Gözetim Ve Danışman Personelleri / Kimliksiz

Zeus Grup - Doğanyurt

Zeus Grup Yönetim Danışmanlık Temizlik Teknik hiz.ltd.şti farkı ile.... WWW.ZEUSGRUP.COM İstanbul genelindeki Anadolu ve Avrupa yakasındaki yeni başlayan ve yıllardır devam etmekte olan projelerimize Bay (Danışman - Gözetim) Personelleri Alınacaktır. ARANANNİTELİKLER *T.C. Vatandaşı olmak. *En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), *Min. 19 - Max. 40 yaş, *Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, *Ayda 15 ve 20 gün çalışma imkanı, AVRUPA YAKASI (Sertifikasız / Kimliksiz) Projeler 8 Saat / 12-36 / 12 Saat 2+2+2 Olarak Degişiklik Gösterir. 1- Esenyurt - Kıraç: 1850 + Agi + Yemek + Servis 2- Beylikdüzü : 1780 + Agi + 200 Ticket 3- Seyrantepe : 1940 + Yemek 4- Sarıyer: 1770 + Yol + Yemek + Servis 5- Esenyurt: 1720 + Agi + Yol + Yemek 6- Başakşehir: 1860 + Yemek + Agi 7- Hadımköy: 1900 + Yemek + Yol 8- G.O.Paşa: 1850 + Yemek 9- Kayaşehir: 1820 + Agi + Yemek 10- Ayazağa: 1910 + Yemek + Yol 11- Güneşli: 1850 + Yemek +Servis 12- Silivri: 1920 + Yemek + Servis 13- Kağıthane: 1820 + Agi + Yemek 14- Eyüp: 1800 + Agi + Yemek 15- Merter: 1760 + Agi + 200 multinet 16- Şişli: 1860 + Agi 17- Zeytinburnu: 1820 + Agi + Yemek 18- Kemerburgaz: 1850 + Agi + Yemek 19- Mecdiyeköy: 1750 + Agi + Yemek 20- Kayabaşı: 1650 + Agi + Yemek + Yol NOT: BAZI PROJELERİMİZDE YERİNE GÖRE SERVİS İMKANIMIZ MEVCUTTUR. PROJEYE GÖRE DEĞİŞEN ŞARTLAR YEMEK OLMADIĞI TAKTİRDE MAAŞA EKLENMEKTEDİR Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 400 TL arası artış göstermektedir. KİMLİKLERİNİ ALANA KADAR DANIŞMA VE YÖNLENDİRME PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMA İMKANI SERTİFİKASIZ NASIL ÇALIŞILIR VE NELER YAPILIR, KİMLİK ALMA SÜRECİ NASIL OLUR. MERAK ETTİĞİNİZ TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZLERİ ARAYARAK VEYA İNTERNET SİTEMİZE GİREREK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ . DİĞER İLÇE VE İL OLANAKLAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.*** Bilgi Ve İrtibat 0212 790 1312 Temsilcilerimiz 0554 150 90 03 / 0554 150 90 02 / 0554 150 90 04 / 0554 150 90 05

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler