Doğanyurt Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Megapol Giyim - Doğanyurt

Trabzon Kunduracılar da bulunan Megapol Bayan Giyim Mağazasında çalışacak, satış becerileri ve iletişimi kuvvetli Satış Danışmanı ekip arkadaşı aramaktayız.Markaya değer katan ve marka imajının yükselmesine katkı sağlayan,Dış görünüşüne dikkat eden,Olumlu tavırları önemseyen,Müşterileri ile olan iletişiminde güler yüzün sihrini kullanan,Müşteri memnuniyetini önemseyen ve istenilen kalitede hizmet sunan,Satış odaklı hareket eden,Müşterilerinin ihtiyacı olan ürün/ürünleri sunma gayreti gösteren,Ürünlerini tanıyan ve eksik bilgilerini tamamlayan & tazeleyen,Sorumlu olduğu satış alanında, tertip ve düzeni önemseyen,Reyondaki ürünlerini kontrol eden (alarm, barkod, etiket, defo, askı, kuru temizleme v.b…),Günlük faaliyetlerine ilişkin yöneticisine bilgi paylaşımında bulunan,Müşterilerinin şikayet, soru ve önerilerini önemseyen, sık tekrar edenleri yöneticisi ile paylaşan,Mağazada verimlilik ve karlılığı arttırıcı çalışmalar doğrultusunda verilen talimatlara uyan, öneriler getiren,Takım çalışmasına uyum gösteren adaylar tercih edilecektir.Çalışma Yeri Trabzon Merkezdedir.

1 hafta önce

Elektronik Mühendisi

Tonses Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektronik Mühendisi arıyoruz. İş Tanımı: Günlük, haftalık, aylık olabilecek şekilde iş takip ve durum raporları oluşturmak, sunmak, Görev çizelgelerini oluşturmak sunmak, Alt yüklenicinin hazırladığı saha yerleşim projelerinin kontrolü, düzeltilmesi, sunumunu yapmak, Alt yüklenicinin hazırladığı iş programlarını kontrol etmek, düzenlemek, Saha imalatlarının şartnamelere ve standartlara uygun yapılıp yapılmadığını kontrol etmek, hatalı olanları düzelttirmek.

1 ay önce

Hasta Ve Yaşlı Bakım Elemanı

Özel Nilüferköy Bakım Merkezi - Doğanyurt

Bakım Merkezinde çalışabilecek personel aranmaktadır. Aranan nitelikler; *Bakıcı Personelik yapabilmesi için 400 saatin üzerinde sertifikalı, *Çocuk gelişim mezunu veya sağlık personeli, Maaş 1800-1850 TL olup vardiya 11 saat çalışıp 24 saat dinlenme şeklindedir.

4 ay önce

Kasap

Akgüller Hipermarketleri - Doğanyurt

AKGÜLLER HİPERMARKETTE ÇALIŞACAK DENEYİMLİ KASAP ALINACAKTIR

5 ay önce

Paketleme Sevkiyat Elemanı

Güven Civata & Vida - Doğanyurt

FİRMAMIZIN DEPO BÖLÜMÜNDE PAKETLEME VE SEVKİYAT İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK EHLİYETİ OLAN VE BAYRAMPAŞA CİVARINDA OTURAN ARKADAŞLAR ALINACAKTIR.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Vefa Boru Taah. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamız Türkiye genelindeki kamu kurumlarına ihale yolu ile ve özel sektör müteahhitlerine alt yapı malzemeleri temini işi ile iştigal etmektedir. Firmamızın yardımcı muhasebe departmanında firma ön muhasebe ve pazarlama, satış sevkiyat konularını yönetebilecek donanıma sahip, iş ve aksiyonlara yönelik eğitilmek üzere 1 bay ve 1 bayan elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Adaylarda aranan nitelikler; *Ön lisans veya lisans seviyelerinde üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak. *25-35 yaş arası *Tercihen kayseri de ikamet eden. *B sınıfı ehliyet olması (Erkek adaylar için) *Micro ticari muhasebe programı bilmesi ayrıca tercih sebebidir. *Bayan adaylarda sigara kullanmayan adaylar tercihimizdir. *BAŞVURULAR ŞAHSEN FİRMA MERKEZİNE YAPILACAK OLUP DEĞERLENDİRME VE İŞE ALIMLAR BİREBİR GÖRÜŞME SONRASINDA YAPILACAKTIR.

4 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Cebir Okulları - Doğanyurt

Cebir Okullarına 2018-2019 öğretim yılında görevlendirilmek üzere Coğrafya Öğretmenleri alınacaktır.

2 ay önce

Tekniker

Promaks Otomasyon Yangın Güvenlik - Doğanyurt

Yangın Güvenlik Sistemleri sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda - Yangın söndürme Cihazları dolum-bakım, montaj, periyodik takip ve kontrollerini yapabilecek, - Yangın mekanik sistem ve tesisat kurulumu ve devreye alma işlemlerini yapabilecek, - Ekip çalışmalarında uyumlu / Esnek çalışabilen, - Seyahat engelli olmayan, ehliyet sahibi (tercihen SRC) - Askerliğini yapmış, - Analitik düşünebilen, gelişime açık - İş takibi ve iş neticelendirme odaklı, - Sorumluluk sahibi - Atölye ve sahada çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Danışmanı

Yeşil Yapı Gyo - Doğanyurt

Esenyurt tabela bölgesinde bulunan Gayrimenkul ofisimize; Bilgisayar kullanmasını bilen Diksiyonu düzgün bayan danışman alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Solveline Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız sektöründe her geçen gün büyüyen ve cizgisini hiç bozmayan bir kuruluştur. Bizde bünyemizde çalışacak Vasıflı-Vasıfsız Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız.Dolgun Maaş+Multinet+Prim+SSK

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Eksen Smmm Ltd Şti - Doğanyurt

ÖRNEK MAHALLESİ'NDEKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA ORKA (DOS) MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN, HESAP PLANINA VAKIF, EVRAK İŞLEYİP, ASGARİ MİZAN KONTROLÜ YAPABİLEN, BORDRO İŞLEMLERİNE HAKİM MUHASEBE BÜROSUNDA DAHA EVVEL EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ, ERKEKLERDE ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

3 ay önce

Elektronik Mühendisi

Yazkar Klima Soğutma A. Ş. - Doğanyurt

Demiryolları iklimlendirme sistemleri tasarlayıp üreten Sakarya Teknokent’te faaliyet gösteren firmamızın Ar-Ge Bölümünde değerlendirilmek üzere Elektronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. ·         Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme veya    Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ·         Analog devreler ve mikro kontrolörler konusunda dneyimli, ·         Devre şeması ve PCB layout tasarımında deneyimli (Proteus, Altium, Eagle vb), ·         Gömülü yazılım geliştirilmesi konusunda deneyimli, ·         STM32, MSP430 ve üzeri mikrodenetleyicilerle yazılım ve donanım geliştirebilecek, ·         EMC, LVD standartlarına uyumlu elektronik devre/cihaz tasarımı bilgi ve tecrübesine sahip, ·         Tercihen Visual Studio ortamında kullanıcı PC arayüzü tasarlayabilecek, ·         Yeterli derecede teknik İngilizce bilgisi olan, ·         Mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip, ·         Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen, ·         Problem çözme, planlama ve takip yeteneği olan, sorumluluk sahibi, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, ·         En az 3 yıl deneyimli   İŞ TANIMI Elektronik kontrol, kumanda ve güç elektroniği cihazlarının; ·         Şema ve PCB tasarımı ·         Gömülü yazılım geliştirilmesi ·         EMC testlerinin gerçekleştirilmesi ·         PC arayüz yazılımı yazılması ·         Fabrika ortamında tasarım geliştirmesi yapılması

4 ay önce

Mutfak Şefi

Grand Hotel Şile - Doğanyurt

Şilede bulunan turistik otelimizde çalışacak Deneyimli, Aşçıbaşı-Izgaracı-Mezeci olarak çalışacak Bay-Bayan Mutfak Şefi aranmaktadır.Dolgun Maaş+Sigorta+Konaklama imkanı verilecektir.

3 ay önce

Bulaşıkçı (Stevard)

Gizli Firma - Doğanyurt

Yemek sektöründe çalışacak tercihen tecrübeli gece ve gündüz Bulaşıkçı (Stevard) alınacaktır.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Özel Oğuz Fen Bilimleri Tem Lisesi - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için, Temel Lisede çalışacak; deneyimli, branşına ve sınıfa hakim, öğrenci ve veli ile diyaloğu iyi, Biyoloji öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı -BAY-Samandıra

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET A.Ş. - Doğanyurt

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, Çağrı Merkezi' alanlarında hizmet vermekte olan ISS, 31.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren ISS Türkiye, Samandıra bölgesinde bulunan projemizde çalıştırılmak üzere aşçı yardımcısı aranmaktadır. Çalışma Sistemi : 3 vardiya şekilde çalışmaktayız. şartlar görüşmede görüşülecektir. Başvurular : 0539 978 21 89

4 ay önce

Online Satış ve Rezervasyon Yetkilisi

Ht Hotels - Doğanyurt

İş Tanımı HT Hotels zincirine bağlı otellerimizde görevlendirmek üzere "Bayan" Online satış ve rezervasyon yetkilisi aramaktayız.

5 ay önce

Grafik Tasarımcı

Interofis Tercümanlık Merkezi - Doğanyurt

Bilgisayarda grafik ve tasarım yapabilen! Web ,sosyal medya kullanan bayan, Antalya lara fener bölgesine yakın oturan, grafik yönetime ve multimedya tasarım çalışmaları yapmak üzere tam zamanlı olarak görev alacaktır. Beceriler : Web site kullanan,ihtiyaç olduğunda Grafik tasarımı yapabilen, İnternet standartlarına hakim ve tarayıcıların özelliklerini iyi bilen, Web tasarımı ve ilgili uygulamalarda tercihen her kategoriden en az birini ileri düzeyde kullanabilen: Görsel tasarım (Adobe Photoshop), İhtiyaç olunca öğrenerek Vektörel çizim Corel Draw, Multimedya ve Görüntü ,Web site, banner, intranet ve benzeri mecraların kullanımında beceri sahibi, Aranan Nitelikler Kişisel Özellikler: Antalya Lara-Fener bölgesine yakın oturan, Özel ve aile sorunları olmayan Farklı, yaratıcı tasarımlar üretebilen, Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya çok önem veren, Ekip içerisinde uyumlu çalışabilen, sorumluluk sahibi, Zamanını çok iyi planlayabilen, Yeni fikirler ve çözümler üretebilen, çalışkan, Yenilikleri düzenli takip eden. 22-39 yaş arası Bayan ekip arkadaşlarının başvuruları değerlendirilecektir.

5 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Paylaşim Güvercini - Doğanyurt

Diyarbakır'da Hizmet Sunan Grafik Tasarım Atölyesinede ÇALIŞACAK ÇAY TEMİZLİK İŞİ YAPACAK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. MAAŞ VE MESAİ SAATLERİ YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bursan Enerji - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLECEK; ÖN MUHASEBEYE HAKİM, LOGO PROGRAMI KULLANABİLEN, İDARİ İŞLERİ YÖNETEBİLECEK, FİNANS TAKİBİ YAPABİLECEK, PERSONEL İŞLERİNDEN ANLAYAN, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, DİKSİYONU DÜZGÜN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, SICAK KANLI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. RESİMLİ OLMAYAN BAŞVULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler