Doğanyurt Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gişe Yetkilisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Gişe Yetkilisi aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin lider bankalarından birinin Tüm Türkiye şubelerinde görevlendirilmek üzere Gişe Yetkilileri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.***Fotoğrafsız Cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

1 ay önce

Fizyoterapist

Gizli Firma - Doğanyurt

Fizyoterapist aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Sağlık Sektöründeki Firmamıza Türkiye genelinde bulunan hastanelerinde görev alacak Fizyoterapist aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mertaş Tekstil - Doğanyurt

OFİS İÇERİSİNDE ÇALIŞACAK ÖN MUHASEBE DENEYİMİ OLAN ( İRSALİYE FATURA ÇEK GİRİŞ ÇIKIŞLAR MAAŞ BODROLARI V.S ) OFİŞ İÇİ İŞLERİ YAPABİLECEK BAYAN ELEMANA İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR

3 ay önce

Anketör

Ar Araştırma - Doğanyurt

Sahada yüzyüze anket yöntemi ile veri toplayacak kadrolu bay bayan personel alınacaktır.

4 ay önce

İşyeri Hekimi

Uzman Analiz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Doğanyurt

İş Sağlığı ve Güvenliği Firmamıza işyeri Hekimi aranmaktadır.İş Tanımı:İş yerindeki sağlık gözetimi ile ilgili çalışmalar,Yasal sorumlulukların yerine getirilmesi,İş giriş ve periyodik muayenelerin yapılması,Sağlık raporlarının hazırlanması,İş sağlığı ve güvenliği kuruluna katılım,Çalışma Yeri Balıkesir Bandırmadır.

3 ay önce

Soğuk Hava Depo Görevlisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Soğuk Hava Depo Görevlisi aranmaktadır.Daha önce soğuk hava deposunda çalışmış, tercihen deneyimli Soğuk Hava Depo Görevlisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Mühendisi

Abc Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda makine mühendisi olarak görev alabilecek,satış ve teknik konularda deneyimli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Stüdyo Kamil Fotoğrafçılık Ltd. Şti - Doğanyurt

STÜDYOMUZDA YÖNETİCİLİĞİ ÖN PLANDA TUTAN SEVK VE İDARE ETMEYİ İŞ YÖNETİMİNİ YAPMASINI BİLEN MÜŞTERİLERLE RANDEVU GÖRÜŞMELERİNİ YAPABİLECEK DİKSİYONU GÜZEL GİYİNMEYİ SEVEN BAKIMLI GÜLERYÜZLÜ YÖNETİCİ ASİSTANI ALMAK İSTİYORUZ...BU KONUDA KENDİNE GÜVENEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA BAŞARI DURUMLARINA GÖRE İYİ DERECEDE YÖNETİCİ MAAŞI VERİLECEKTİR..

2 hafta önce

Tabela Ustası

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamıza tecrübelı tabela ustaları alınacaktır. Pleksi büküm yapan ,harf dönen yani sektörde deneyimi olan ustalar aramaktayız.

5 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Mekmar Dış Ticaret - Doğanyurt

Genel Nitelikler İyi derece İngilizce bilen, - Dış Ticaret Operasyonu konusunda eğitim ve gelişime açık, - Tercihen Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, - Bilgisayara ve Raporlamalara hakim, - Yurt dışı pazar araştırması ve satış çalışması yapabilecek ve müşterilerin üretim - dökümantasyon süreçlerini takip edebilecek bay/bİhracat elemanı İş Tanımı Dünyanın 50 ülkesine ihracat geliştiren, farklı ülkelerde uluslararası fuarlara katılan, yurt dışı ülkelerde stok/satış faaliyetleri yürüten ve mermer sektöründe 2002 yılından beri faaliyet gösteren firmamızda çalışacak bay/bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. - Tam Zamanlı olarak firmamızın Akhan fabrikada Pazartesi/Cumartesi çalışma saatlerine uyabilecek, - Bu alanda kendini geliştirmek isteyen; herhangi bir kamu kuruluşunda çalışmayı ilke ve hedef edinmemiş arkadaşlar, öncelikle CV lerini tarafımıza göndermeleri durumunda görüşmeye çağrılacaklardır.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Emlak Merkezi - Doğanyurt

Kayaşehirde bulunan emlak ofisimize prim ile çalışacak bay - bayan Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Çay Ikram Personeli

World Clean Tesis Yönetim Hzm Tıc Ltd Şt - Doğanyurt

YENİBOSNA DA BULUNAN OKUL PROJEMİZDE ÇAY SRVİS BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 08:00 AKŞAM 18:00 1.810. TL MAAŞ + YEMEK + SGK

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Çankaya Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Mühendislik Dan Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İş Güvenliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızda deneyimli Muhasebe/ Finans biriminde görevlendirilmek üzere firmaya katma değer sağlayabilecek Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.Muhasebe ve Mali İşler Yöneticisi rolünden beklediklerimiz aşağıdaki gibidir:Şirket muhasebe kayıtlarını tutmak,Mali tablolarını hazırlamak,İhtiyaç duyulan her türlü periyodik raporu hazırlamak,Alacak, borç ve banka mutabakatlarını yapmak,Saklayıcı kuruluşa yapılması gereken bildirimleri yapmak, mutabakatları gerçekleştirmek,Tahsilat ve ödemeleri gerçekleştirmek, alıcı, satıcı ve kiracılarla finansal ilişkileri yürütmek,Şirketin muhasebe, kayıt, bilgi ve belge sistemini iyileştirmek, geliştirmek,Çalışma Yeri Ankara Yenimahalledir.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Mgs Gayrimenkul - Doğanyurt

• Mgs Gayrimenkul Merkez Ofisinde görev alacak , • Tercihen Önlisans yada lise mezunu • Asistanlık görevinde en az 2 yıl tecrübeli, • Gayrimenkul sektöründe tecrübeli, • İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve pozitif, • Kendini geliştirme odaklı , • Diksiyonu düzgün, prezentabl • Organizasyon kabiliyeti yüksek, detaylara dikkat eden, • Beylikdüzü veya çevresinde ikamet eden, • 22-34 yaş arası bayan Görev Tanımı • Yönetici randevularını ayarlamak, gelen ziyaretçileri karşılamak, ziyaretçilerin yönetici ile olan randevularının yönetmek, • Misafir ve ziyaretçilerin iyi karşılanmasını ve ağırlanmasını sağlamak , • Yöneticinin seyahatlerini düzenlemek, biletlerini almak, toplantı, seminerlerin ve diğer davetlerin organizasyonunu yapmak, • Yöneticinin imza gerektiren evrakları hatırlatmak ve imzalatmak, yazılması gereken yazıları yazmak,

1 ay önce

Aşcı

Kaymazlar Makina - Doğanyurt

Havacılık Sektöründe Alt Yüklenici Olarak İmalat Yapan Firmamıza, Personelin yemeklerini hazırlayacak aşçıya ihtiyaç vardır. Firmada çalışan sayısı 35 kişi

5 ay önce

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Eğitimci Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon - Doğanyurt

Kurumumuzda çalışmak üzere sertifikalı sınıf öğretmeni ve özel eğitim alan öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Moritech Robot Teknolojileri Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Robot ve Otomasyon Sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.Proje Yöneticisine bağlı olarak çalışılıp,Sorumluluğuna verilen makinaların elektrik projelerinin tasarlanıp çizilmesi, PLC panolarının tasarlanıp montajının yapılması, Makine üstü saha montajlarının yapılması Dokümantasyonlarının oluşturulması, Sevkiyat sonrası müşteri yerinde kurulumundan sorumlu çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Dünya Harita Mühendislik Inşaat San Ve T - Doğanyurt

- Şişli ve Çevresinde ikamet eden; - Diksiyonu düzgün, - Güler Yüzlü, - Dış görünüşüne özen gösteren, - İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, - Bilgisayar ofis programları ve ekipmanlarını kullanabilen, - En az Lise mezunu Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

5 ay önce

Şoför

Aktürk Nakliyat - Doğanyurt

2003 yılından bu yana İstanbul içi hizmet vermekte olan firmamızda çalışmak üzere "ŞOFÖR" aramaktayız. -E sınıfı ehliyeti ve SRC belgesi olma şartı ile; -Mercedes Atego serisi Kamyon kullanabilen, -Tercihen emekli, -Pratik ve uyumlu, -Yaptığı işi seven, -İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da daha önce bu tarz bir işte çalışmış, -Tercihen Dudullu, Samandıra ve Ferhatpaşa çevresinde ikamet eden, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen.

4 ay önce

Gıda mühendisi aranmaktadır.

Knc muhendislik - Doğanyurt

KYK yurdunda çalışmak üzere gıda mühendisi aranmaktadır. Detaylı bilgilendirme için tarafıma ulaşmanız rica olunur.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler