Doğanyurt Çocuk Gelişimi ve Eğitimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çocuk Gelişimi ve Eğitimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Ceyhanlar Tekstil Kimya Ve End. Tem. Ür. - Doğanyurt

İSTOÇ'TA Kİ ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE ÖN MUHASEBE DE DENEYİMLİ ETA SQL 8 BİLEN SATIŞ VE ALIŞ FATURALARINI İŞLEME ALABİLECEK ÇALIŞMA ARAKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Tasarım Dekorasyon Inş. A. Ş. - Doğanyurt

İnşaat ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için çay servisi ve telefonlara bakacak görünümüne dikkat eden güleryüzlü bayan eleman alınacaktır.

1 ay önce

Anaokulu Müdürü

Karbeyaz Anaokulu - Doğanyurt

Özel Anaokulumuza İdareci (MÜDÜR) olarak meb ataması yapılabilecek (en az dört yıllık lisans mezunu en az iki yıllık kadrolu şekilde çalışma tecrübesi olan eğitim fakültesi yada formasyonu bulunma şartı var) Fiili yada danışman olarak değerlendirilebilecek şartlara haiz personel aranmaktadır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Suitex Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

SUİTEX, İtalya menşaili uluslararası global bir markadır. İtalya merkezli firma dünyaca ünlü markaların reklam, tanıtım,pazarlama ve İK danışmanlığını yapmaktadır. Dünya genelinde ise inşaat, danışmanlık ve finansman alanlarında hizmet vermektedir.Suitex Türkiye olarak; Bireysel müşterilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmek, iş ortaklarımızın ise ticari olarak büyümelerinde ve karlılıklarının artmasını sağlamak için alanında uzman, deneyimli ve eğitimli güçlü kadromuzla; günümüz teknolojisinin en modern ve en kaliteli teknik alt yapısını kullanarak, güvenilir ve profesyonel çözüm önerileri üreterek asıl amacımız olmuştur.Gayrimenkul Danışmanı olmak size sadece maddi kazanç kazandırmaz aynı zamanda edindiğiniz sosyal çevre ve dostluklar sayesinde hayat boyu devam edecek güçlü bir kariyer ve prestij imkanını da sağlar.SUİTEXin kariyer fırsatını kaçırmayın!..Geleceğine yön veren lider Gayrimenkul Danışmanları arasında sizde yerinizi alın.

3 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Tekumut Hazır Giyim Tekstil - Doğanyurt

Örme Kumaştan Hazır Giyim İhracatı Yapan Firmamıza, Düzce’deki fabrikamız için; GENEL NİTELİKLER • Düzce'de ikamet eden • Askerliğini yapmış • Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunu • Ehliyeti olan • En az 5 yıl deneyimli • Sözlü ve yazılı iletişimi iyi • İnsanlarla iyi iletişim içerisinde olan • İşinin gereği bedenen de çalışması gereken • Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı hareket eden GÖREV TANIMI : • Fabrika içerisinde oluşacak tüm elektrik arızalara talimatlarda belirtildiği şekilde müdahale etmek ve çalışır hale getirmek, • Elektrik bakım ve onarım ile ilgili, gün içerisinde yaptığı tüm faaliyetlerin kayıtlarını gösterilen şekilde tutmak ve arıza bitiminde ya da vardiya bitiminde amirine raporlamak, • Fabrika içinde bulunan tüm teçhizat için planlı bakım periyodlarını takip etmek, • Davet edilen dış servis firmalarının çalışanlarına, yapılan iş süresince refakat etmek, • Elektrik bakım depolarındaki malzeme stoğunu takip etmek, • Şirketin kalite, çevre ve iş güvenliği politikalarını uygun davranmak. • Jeneratör, kompresör, görüntü sistemleri, IP santral, yangın pompa sistemi, su hidrofor sistemi, elektrik ag – og, kompanzasyon, ups, vb. sistemlerin / donanımların planlı bakımları ve arızaların bulunması ve giderilmesi • Fabrikanın çalışmadığı zamanlarda bina bakımı ile ilgili yapılacak işleri yapmak. Bina bakımı için dışarıdan gelen ekibin başında yapılan işleri kontrol etmek.

3 ay önce

Oto Mekanik Ustası

Tufan Hidrolik - Doğanyurt

Bünyemizde çalışmak üzere Oto Mekanik ustası aranıyor. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

5 gün önce

Fizik Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Doğanyurt

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ ,DENEYİM VE ENERJİSİNE GÜVENEN LYS KONULARINA HAKİM ; ÖZEL DERECE GRUPLARINDA DA DERSE VE ETÜTLERE GİREBİLECEK FİZİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Prestij Insan Kaynakları - Doğanyurt

NOSABTA BİR FABRİKADA TOZ BOYA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK VASIFSIZ ELEMANA İHTİYAÇ VARDIR . 2 VARDİYE CUMARTESİ PAZAR TATİL BAŞLANGIÇ ASGARİ ÜCRET + AGİ

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi

Hamle A. Ş. - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZİN NİLÜFER'DE BULUNAN REZİDANS PROJESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EN AZ LİSE MEZUNU OLAN PERSONELE İHTİYAÇ VARDIR.

2 ay önce

Temizlik Ve Ikram Personeli

Platin Gayrimenkul Kayseri - Doğanyurt

BOZANTI CADDESİ SONUNDA BULUNAN EMLAK OFİSİMİZİN TEMİZLİK VE İKRAM HİZMETLERİNİ YAPMAK ÜZERE DİKSİYONU GİYİME ÖNEM GÖSTEREN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. OFİSİMİZ 4 KİŞİ ÇALIŞMA TEMPOSUNDA YEMEK YAPMA ÖZELLİĞİ ARAMIYORUZ

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Doğanyurt

Bay - Bayan İnşaat Mühendisi aranmaktadır.Çalışma yeri İzmir Konaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Europac Amb. San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Gürpınar'daki Şirketimiz için; muhasebe ve finansman departmanında çalışacak , tercihen ticaret lisesi çıkışlı Üniversite Mezunu bay, bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Beylikdüzü ve Gürpınar tarafında ikamet edenler tercih edilecektir.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İnteraktif Danışmanlık Satış Pazarlama Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Türkiye’nin lider danışmanlık kuruluşu İnteraktif Kredi, ruhunda liderlik olan, kendisini sürekli geliştiren, yeri geldiğinde eleştiren, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kendisine yatırım yapmış, tecrübe ve bilgi birikimini ortak hedefler doğrultusunda harcayabilecek yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duymaktadır. İnternot-Kredinin Pusulası ürünümüzün satışını yapabilecek, dinamik Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız.Inbound ve outbound olarak bize doğrudan başvuru yapmış müşterilerimizle telefonla görüşücek, İşimizin yapısını ve işleyişini anlatacak ve kredi almaları için gerekli olan yönlendirmelerin yapılmasını sağlayacak.Müşteri Hizmetleri ekibimize İstanbul (Şişli) şubemiz için alım yapmaktayız.Hafta İçi: 08.30 - 19.00Hafta Sonu: Çalışılmıyor.(Tüm kurumsal tatiller dahil.)SGK + Net Maaş + PrimYol Destek Ücreti ödeniyor.Yemek kartı olarak kişiye özel Ticket Kart veriliyor.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Zümrüt Gayrimenkul - Doğanyurt

SEYHAN VE ÇUKUROVADA İKAMET EDEN BİLGİSAYAR KULLANABİLEN DİKSİYONU DÜZGÜN GÜLER YÜZLÜ AKTİF ÇALIŞABİLECEK BAYAN SEKRETER ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ DETAYLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dreamsoft Bilgisayar - Doğanyurt

Kurtköy deki elite plaza da faaliyet gösteren yazılım firmamızın ofis içi çay temizlik ve yemek servisi hizmetini sağlayacak Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Hafta sonu çalışma yoktur.Mesai saatleri 09.00 - 18.30 arasıdır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Hkm Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Doğanyurt

OSGB merkez bünyesinde farklı sektörlere görevlendirilerek İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) aranmaktadır.

2 ay önce

Avukat

Gizli Firma - Doğanyurt

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak,Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek,Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Promedya Tanıtım Promosyon Matbaacılık Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda temizlik ve çay servisi yapacak Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Halkalı, Sefaköy, Cennet, Tepeüstü, Kanarya güzergahlarına servisimiz mevcuttur.Çalışma saatleri 08.30 - 18.30, Haftanın 5 günü

1 ay önce

Yapay Zeka Uzmanı

Ankageo (Anka Coğrafi Bilgi Teknolojileri) - Doğanyurt

Yapay zeka uygulamaları geliştirmede çalışacak Yazılım Mühendisi Yapay Zeka Uzmanı arıyoruz.Yapay zeka, makina öğrenmesi, derin öğrenme kavramlarına hakim,Bu konuda dersler almış,Tercihen uygulama geliştirme yapmış,C/C++ ve/veya Python bilen,TensorFlow bilen,

2 ay önce

Tanıtım Elemanı

Akropol Gayrimenkul ve Danışmanlık - Doğanyurt

Akropol Tatil Köyünün tanıtımını yapmak üzere Tanıtım Elemanı aranmaktadır.İş imkanları konaklama, yemek, hediye para

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler