Doğanyurt Çimento İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çimento İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bölge Müdürü

Akkar Ambalaj - Tatlıköy - Doğanyurt

Gıda sektöründe faaliyette bulunan (baklava-yaş pasta-kuru pasta-kuruyemiş-bakliyat-baharat vb.ürünler) şirketimizin İkitelli / Küçükçekmece'de bulunan merkezimizde görev almak üzere BAY BÖLGE MÜDÜRÜ arıyoruz. NİTELİKLER Perakende mağazacılık ve gıda sektöründe tecrübeli, Bölge müdürü pozisyonunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan, 30 - 45 yaşları arasında, Etkili iletişim kurabilen , ekip çalışmasına uyumlu, Sorumlu olduğu ekibi eğitebilecek , yönetip yönlendirebilecek, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İŞ TANIMI Merkez ve mağazalar arasında doğru iletişimi , bilgi akışını ve raporlamayı sağlamak, Mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek saha işleyişini takip etmek ve denetlemek Mağaza ekibine satış-pazarlama-ürün-müşteri ilişkileri vb. konularda gerekli saha eğitimlerini vermek, Yeni şube açılışlarında insan kaynakları , oryantasyon eğitimleri , mağaza yerleşim ve düzenleme konularında etkin rol almak, Şubelerin ve şirketin satış hedeflerine ulaşması için satış faaliyetlerini etkin bir şekilde yönetmek , alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek , öneri ve uygulamalarda bulunmak, Mağaza ziyaretlerini günlük ve aylık olarak bağlı bulunduğu birime raporlamak,

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

GÜVENİR EĞİTİM KURUMLARI' nda görev alacak Matematik Öğretmeni Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 gün önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Harika Özel Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Akyurt, Esenboğa ve Çubuk’ta bulunan şubelerimize Sertifikalı Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim öğretmenleri aranmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlamacı

Güventat Catering - Doğanyurt

Firmamız da çalışacak Pazarlamacı aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Aze Enerji Ltd. Şti - Doğanyurt

İvedik OSB Maxivedik Plaza daki ofimizide çalışabilecek mbilgisayarlı muhasebe programlarna hakim, önmuhasebe konusunda deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Ofis Sekreteri

Swiss Gold A.Ş. - Doğanyurt

Ofis Sekreteri aranmaktadır.Telefonların cevaplanması ve ilgili yöneticilere yönlendirilmesi, telefon trafiğinin yönetilmesiEvrak, kargo vs. alınması ve gönderilmesi,Evrak takibinin yapılması,Verilerin sisteme girilmesi,Yöneticilerin ve misafirlerin karşılanması, küçük ikramlarda bulunulması,Ofisimize katkıda bulunabilecek, uzun vadeli çalışmayı düşünen, keyifli ekibimizin bir parçası olmak isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 09.00 – 18.00Lokasyonumuz: Bahçeşehir/EsenkentSunduğumuz sosyal oIanaklar: Asgari ücret + SGK + Yol + Yemek

2 ay önce

Satış Yöneticisi

Doda Iletişim Dağıtım - Doğanyurt

Araç Takip Sistemleri ve Ödeme Sistemleri alanlarında faaliyet yürüten firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere bay ve bayan ekip arkadaşları istihdam edilecektir. Genel Nitelikler: * Saha satış ve pazarlama konusunda deneyimli, * İletişim ve ikna becerileri yüksek * Satış konusunda kariyer yapmak isteyen * Tercihen üniversite mezunu * Seyahat engeli olmayan, aktif olarak araç kullanabilen * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, işini takip eden. İş Tanımı * Yeni satış fırsatlarının yaratılması * Mevcut müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi * Mevcut ve yeni bayilerin koordinasyonu * Ziyaret programlarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması.

1 hafta önce

Hamur Ustası

Adil El Gıda - Doğanyurt

Mahmutbey'de faaliyet gösteren lavaş firmamızda çalışmak üzere hamur ustası aranmaktadır.

2 ay önce

3d Max Bilen Bay -Bayan Eleman

Adeka Tic Ltd Şti - Doğanyurt

FUAR VE KONGRE SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ 3D MAX PHOTOSHOP PROGRORINA HAKİM BAY BAYAN ELEMAN ARANIYOR.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yıldız Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİ İYİ ALANINDA UZMAN HAFTANIN 3-4 GÜNÜ ÇALIŞABİLECEK ÖĞRETMENLİK YAPMAYI SEVEN DİSİPLİNLİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

3 ay önce

Dış Ticaret Asistanı / Ofis Asistanı

Mertat - Doğanyurt

MERTAT markasıyla uluslararası gıda ürünleri alanında geniş ürün portföyüyle faaliyet gösteren MEDMER GIDA LTD. ŞTİ. firmamız için aşağıda belirtilen kriterlere uygun ve ilgili pozisyonda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret ve Ofis Asistanı aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - İngilizce bilen tercih sebebidir. - Dış ticaret, ithalat, ihracat alanlarında ilgi sahibi, araştırmacı ve bu alanda kariyer hedefi olan - MS - Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, - Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, - Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, - Diksiyonu düzgün, prezantabl, - 18-25 yaş BAYAN, İŞ TANIMI - Gelen telefonların doğru ve zamanında karşılanması, ilgili kişilere aktarılması, - E-posta ve randevu trafiğinin yönetilmesi, - Gelen - Giden evrakların takibinin gerçekleştirilmesi, - Gelen misafirlerin karşılanması ve uygun kişilere yönlendirilmesi, - İdari işler ile ilgili tüm süreçlerde gerekli desteğin verilmesi, - Gelen ve giden evrakların elektronik kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve arşivlenmesi, - Evrak ve kargo trafiğini yönetilmesi, - Gümrük işlemleri için; gümrük işlerimizi yapan Gümrükçülerimizle ihracat ve ithalat süreçlerinin yönetilmesinden, - İlgili acentelerle navlun çalışmaları yaparak uygun servislerle fiyat tekliflerinin hazırlanıp müşterilere iletilmesinden, - İnsan Kaynakları, Muhasebe ve diğer İdari işler süreçlerine destek verilmesi, - Ofisin genel düzeninin sağlanması, - Gerekli durumlarda çay-kahve servisinin yapılması. TÜM ADAYLARIN DİKKATİNE; BAŞVURULAR SADECE ONLINE OLARAK ALINMAKTADIR. Telefon, fax, eposta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İsteyen resmi internet sitemiz aracılığıyla da online başvuruda bulunabilirler.

3 ay önce

Oto Tamir Kaporta Teknik Elemanı

Vossan Otomotiv Ltd Şti. - Doğanyurt

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ. OTO TAMİR, OTO KAPORTA VEYA OTO ELEKTRİK DALINDA TEKNİK OLARAK ÇALIŞMIŞ, DENEYİMİ OLAN, ÇIKMA VE YENİ YEDEK PARÇA İŞİNDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ (TERCİHEN EVLİ) 25 YAŞINI GEÇMEMİŞ EHLİYETLİ (EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SORUMLULUK SAHİBİ) PERSONEL ARANIYOR. LÜTFEN!!! UZUN DÖNEM İŞ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN, GÜVENİLİR, ÇALIŞTIĞI İŞİ BENİMSEYEREK YAPAN, KISA SÜREDE ÇALIŞTIĞI İŞİ ÖĞRENEBİLECEK KAPASİTEDE KİŞİLER BAŞVURUDA BULUNSUN. NOT: FİRMAMIZ VW GRUBU OTO SÖKÜM ÇIKMA VE YENİ YEDEK PARÇA SATIŞI YAPMAKTADIR.İŞ BAŞVURUSU YAPAN KİŞİNİN VW GRUBU OTO TAMİR BAKIM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ OLMASI GEÇERLİ TERCİH SEBEBİ OLACAKTIR. (İŞ BAŞVURULARININ ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.) (İŞ TECRÜBESİ OLMAYAN KİŞİLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.)

2 ay önce

Bay Bulaşıkçı

Burçak Gıda Ve Spor Malzemeleri Üretim - Doğanyurt

Yemek Şirketimizin mutfağında çalıştırılmak üzere deneyimli deneyimsiz Kayışdağı / Ataşehir semtine yakın ikamet BAY bulaşıkçılar aramaktayız. İlgilenen adayları iş telefonundan arayıp randevu alarak gelmeleri rica olunur

3 ay önce

Gayrimenkul Emlak Danışmanı

Kilimoğlu Inşaat Ltd. Şti - Doğanyurt

GEBZE'DE BULUNAN GAYRİMENKUL ŞİRKETİMİZİN BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK GAYRİMENKUL EMLAK PAZARLAMA SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TECRÜBELİ PORTFÖY OLUŞTURABİLECEK MAAŞ+ PRİM İLE ÇALIŞACAK BAY BAYAN GAYRİMENKUL PAZARLAMA ELEMANLARI ALINACAKTIR..

2 ay önce

Filolog (Alman Dili ve Edebiyatı)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Filolog(Alman Dili ve Edebiyatı çalışma arkadaşı aranmaktadır.Bünyemizde Uluslararası yazışmalar ya da Türkiye Genelinde yapmış olduğumuz projeler kapsamındaki yazışmalardan sorumlu olacak Tercihen Üniversite mezunu Almanca ve İngilizceye hakim Filolog aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Teknik Eleman

Kontaş Inşaat Turz. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

MERKEZ BÜRODA TEKNİK KONULARLA İLGİLENECEK İNŞAAT MÜHENDİSİ MİMAR VEYA TEKNİKER BAY VEYA BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. GÖRÜŞMELER ADRES ÜZERİNE YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Gökkuşağı Özel Eğitim Ve Kreş - Doğanyurt

İSTANBUL KARTALDA BULUNAN GÖKKUŞAĞI ÖZEL EĞİTİM KURSUNA ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.2003 YILINDAN BERİ DEVAM EDEN KÖKLÜ BİR KURUMUYUZ.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Ertur Huzurevi ve Bakımevi Sağlık Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.Kendi e-ticaret sayfanı kurup sonsuz bir olasılık olan İnternet dünyasına sadece 2000 ve 4000 liralık paketle sahip olabilirsiniz. İçinde ürünleri olan sayfa adınıza açılıyor. Ürünler depoda, her şey hazır size sadece paylaşmak ve sitenizi duyurmak kalıyor. Paketleme, fiyatlandırma, kargo bize ait. Ürün içeriği e-ticaret pazarın da satılan ilk 5 ürün kategorisin de ilk sıra olan kişisel bakım ve besin destek ürünleri. Hemen başvurun kısa bir süre için olan fiyatlarımızdan sizde faydalanın.

2 ay önce

Satış Elemanı

Emr Dijital Reklamcılık - Doğanyurt

Dijital Reklam ürünlerinin satışını yapacak Sahada çalışacak Satış Elemanı aranmaktadır.Maaş + Prim + SGKÇalışma yeri Çorum Merkezdir.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Anıl Spor Center - Doğanyurt

Salonumuzda temizlik departmanında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler