Doğanyurt Çimento İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çimento İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu aranmaktadır.Daha önce Arşiv Sorumlusu olarak çalışmış Hasta Hakları ve Arşiv Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Akyap Gıda Dağ. Paz. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Global bir gıda firmamızda görev alacak, Tercihen Ön Lisans ya da Lisans mezunu, MS Ofis Programlarına hakim, Benzer pozisyonda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün ve presentabl, pozitif ve insan ilişkilerinde başarılı, Organizasyon ve iş takibi yetkinliği yüksek, Yukarıdaki belirtilen niteliklere uygun BAY '' Ofis Asistanı'' Arıyoruz.

1 ay önce

Müşteri Ilişkileri Danışmanı

Sömer Otomotiv - Doğanyurt

Lisans / Önlisans mezunu, Çağrı merkezi teknoloji ve operasyonel süreçlerine hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Bilgisayara oldukça hakim

2 hafta önce

Tıbbi Mümessil

Ar-Ge Ilaç Kozmetik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızın bünyesinde İzmir de bölge bayilik sisteminde çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız Prezantabl Diksiyonu düzgün Kendine güvenen Hekim ve eczane ziyareti yapabilecek Takım ruhuna uygun Ekip arkadaşları aramaktayız Not : bayiilik sisteminde Türkiyenin önde gelen ürünlerini çalışma fırsatı

3 ay önce

Elektrik Montajcısı

Özad Mimarlık - Doğanyurt

Balıkesir Kocaseyit havalimanında çalışacak tecrübeli elektrik montajcısı aranıyor.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Efe Yayıncılık - Doğanyurt

TÜRKİYE GENELİNDE ÖZEL OKULLARDA YAPTIĞIMIZ POPÜLER BİLİM KİTAPLARI SATIŞ STANDINDA GÖREV ALACAK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, EHLİYETİ OLAN (aktif arac kullanan) İLETİŞİMDE ETKİN PERSONEL ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Kent Gayrimenkul - Doğanyurt

Mamakta kurumsal çift şubeli gayrimenkul firmamıza Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Not : Görüşmeler firma yetkilisi ile pazar günleri saat 12.00 ile 16.00 arası yapılacaktır. Başvurular fotoğraflı cv ile alınacaktır.

2 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Fsm Eğlence Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Fsm bulvarın yeni gözde mekanında çalışacak Garson alınacaktır.

3 ay önce

Kardiyoloji (Kalp-Damar Hastalıkları) Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Kardiyoloji (Kalp-Damar Hastalıkları) Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız sağlık sektöründeki firmaya Kardiyoloji Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Temizlik Elemanı

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Emek'teki şubemize temiz ,titiz, güvenilir temizlik personeli alınacaktır.

5 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

YENİBOSNA - ZEYTİNBURNU - BAKIRKÖY ve FATİH çevresi yapımı tamamlanan Toplu Konut – İş Merkezi - Plaza - Residence ve Üniversite gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 ay önce

Şoför

Aktürk Nakliyat - Doğanyurt

2003 yılından bu yana İstanbul içi hizmet vermekte olan firmamızda çalışmak üzere "ŞOFÖR" aramaktayız. -E sınıfı ehliyeti ve SRC belgesi olma şartı ile; -Mercedes Atego serisi Kamyon kullanabilen, -Tercihen emekli, -Pratik ve uyumlu, -Yaptığı işi seven, -İnsan ilişkilerinde başarılı, İstanbul'da daha önce bu tarz bir işte çalışmış, -Tercihen Dudullu, Samandıra ve Ferhatpaşa çevresinde ikamet eden, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Alpglass Cam Sanayi - Doğanyurt

Faaliyet gösterdiği alanlarda lider kuruluş olan Alp Glass Cam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinde görevlendirmek üzere, • Üniversitelerin İşletme, Pazarlama, İletişim veya ilgili diğer bölümlerinden mezun, • Ön Muhasebe konusunda deneyimli, • Sözlü ve yazılı ifade yeteneği güçlü, • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, • Kurumsal Firmalarda iş tecrübesi olan, • İş takip ve raporlama yeteneği olan, • Gelişime açık, • Ekip çalışmasına yatkın, • MS Office programlarını etkin kullanabilen, • Tecrübeli Bay/Bayan personel alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Koçel Isı Mühendislik Tesisat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilecek en az lise mezunu Sekreter aranıyor.Ön muhasebe bilmesi tercih edilecektir.

5 ay önce

Uzman Psikolog

Psikon Terapi - Doğanyurt

Merkezimizde tam zamanlı çalıştırılmak üzere psikoloji lisans mezunu alanında yüksek lisans yapmış uzman psikologlar aranmaktadır. Klinik Psikoloji, Gelişim Psikolojisi, Aile Danışmanlığı alanlarından birinde yüksek lisans yapmış olma şartı vardır.

2 ay önce

Kurumsal Satış Ve Ihale Sorumlusu

Tnc Elektronik Iç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti - Doğanyurt

İhale dosyasını hazırlayıp evrak temini ve kontrolünü sağlayabilecek, İhale sonrası sözleşme takiplerini yapacak, En az Lise mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Tercihen ihale takip konusunda en az 1 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı Sürücü belgeli, aktif araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden, İhale ve kurumsal satış sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Eleman

Safir Teknoloji A. Ş. - Doğanyurt

* BİLGİSAYAR BAKIM BİLGİSİ OLAN * KAMERA VE ALARM MONTAJINDAN ANLAYAN * BİLGİSAYAR , ELEKTRONİK , GÜVENLİK VE ALARM SİSTEMLERİ, * NOTEBOOK ARIZASINDAN BİLGİSAYAR FORMAT'INDAN ELEKRONİK TAMİR VE LEHİM İŞİNDEN ANLAYAN, * GÜVENLİK KAMERA VE MONTAJDAN YAPABİLECEK, * MÜŞTERİ SERVİSLERİNE GİDEBİLECEK

3 ay önce

Yönetici Asistanı

En Ideal Sürücü Kursları - Doğanyurt

KONYAALTI ÜNV. ŞUBEMİZE VE KIRCAMİ ŞUBEMİZE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK, GİRİŞİMCİ, KENDİNE GÜVENEN EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ. MÜRACAATLAR CD İLE YAPILIP DEĞERLENDİRİLİP DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

3 hafta önce

Medya Planlama Uzmanı

Doka Film - Doğanyurt

Show TVye bağlı Show Max kanalında yayınlanan, Sektörel Başarı programında çalışmak üzere Reklam Rezervasyon Yetkilisi Medya Planlama Uzmanı aranmaktadır.TV kanallarında hazırlanan programların içerik,Reklam ve sponsorluk görüşmeleri konusunda çalışacak Takım arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Oto Elektrik Ustası

Oto Market Tuning - Doğanyurt

Oto Elektrik Ustası aranmaktadır.Maaş yüzyüze konuşulacaktır.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler