Doğanyurt Çevre Laboratuvarı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çevre Laboratuvarı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mekanik Bakım Onarım Görevlisi

Norther Global Lojistik - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere ; özmal araç filomuzda bulunan kamyon ve tır bakımlarından anlayan , ekip çalışmasına yatkın , işinin ehli , takım arkadaşları aramaktayız . ilgilenen adayların Anadolu Yakası ikametli , Ataşehir Ferhatpaşa'da bulunan depo ve kademe alanımıza yakın bir mevkide oturması tercih sebebidir .

4 ay önce

Iş Takip Elemanı

Gernaz Brode - Doğanyurt

iş yerimizde çuval dikecek sevkiyat yapacak sipariş alabilecek bay bayan elemanlar alınacaktır

4 ay önce

Aşçı

Taşkın Kız Öğrenci Yurdu - Doğanyurt

Gazi Mahallesinde bulunan yurdumuzda 50 kişilik yemek yapabilecek Bayan Aşçı aranmaktadır.

2 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

SEYRANTEPE ve ÜMRANİYE FABRİKA / DEPO ve SİTE projelerimize Acele 35 Kişi BAY Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlileri aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 20 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1900 + Agi İŞ TANIMI ; * Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. * Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. * Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! * Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Yıldız Eğitim Kurumları - Doğanyurt

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM KURUMUMUZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE DİSİPLİNLİ EĞİTİME AÇIK GÜLER YÜZLÜ ÖĞRENCİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI HEDEF ODAKLI SINIF ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Omkataş Oluklu Mukavva Koli Ve Ambalaj A. Ş. - Doğanyurt

İstanbul Anadolu Yakası, Oluklu Mukavva Koli ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde çalışacak BAYAN personel arayışımız bulunmaktadır; • Müşterilerimizden gelen siparişler ve yoğunluk duruma göre üretim planı oluşturulması, • İş emirleri ve iş planları doğrultusunda üretim sürecinin takip edilmesi, • Üretimin verimli ve kaliteli biçimde yapılmasını sağlayacak faaliyetlerde bulunmak, • Diğer bölümlerle koordinasyonu sağlayıp iş ortamında verimliliği sağlamak, • Kalite yönetim sistemini uygulamak, uygulatmak ve iyileştirme çalışmalarına katılmak, • Üretim talimatlarının personel tarafından anlaşılması için çalışmalar yapmak, • Üretim faaliyetlerinin koordinasyonu, • İş/Zaman etüdü çalışması yaparak kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, • Üretimi taahhüt edilen zaman aralıklarında gerçekleştirmek için iş süreçlerini izlemek ve geliştirmek, • Üretimden alınan verilerin günlük, haftalık ve aylık raporlamalarını yapmak, • Ofis içerisinde gelen müşteri telefonlarına cevap verme, genel olarak koordineli olarak işlerin takibinin sağlanması  Aranan Nitelikler : - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve /veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun - Üretim yapan şirketlerde en az 2 yıl üretim planlama süreçlerinde deneyimli, - Sistematik çalışma alışkanlığına sahip ve iş süreçlerini takip edebilme yeteneği kuvvetli, - Mükemmeliyetçi ve iş bitirici özelliğe sahip, - Araştırmacı kişiliğe sahip ve geliştirme gücü kuvvetli, - Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerisi yüksek, - Müşteri ve kalite odaklı çalışmaya yatkın, - Takım çalışmasına uyumlu insan ilişkilerinde başarılı, - Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, - MS. Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen B veya C sınıfı İSG uzmanlığı sertifikası olan, - Tercihen Anadolu Yakası Çekmeköy İlçesi civarında oturan, - Tercihen sigara kullanmayan ve giyimine özen gösteren, - Tercihen esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,giriş-çıkış saatleriyle ilişiği olmayan, Cumartesi günü çalışabilecek.  

4 ay önce

İkram Görevlisi

Akyol Ticaret Değirmen Levazımatı Ltd Şti - Doğanyurt

Yaklaşık 25 kişi için işyerimizde temizlik,çay ikramı ve yemek yapacak İkram Görevlisi aranmaktadır.Yapılacak iş;Ofisin Temizliği, Yaklaşık 25 kişiye yemek yapılması,Çay kahve ikramı yapılması.Ücret ve Çalışma bilgisiCumartesi pazar günleri çalışma olmayacaktır,Hafta içi sabah 06:45 akşam 15:45 arası çalışılacaktır.Sgk yapılacaktır. Yol parası verilmemektedir.Ücret adayın tecrübesine ve aranan niteliklere uyumuna göre 1600 TL ile 1900 TL arasında olacaktır. Yukarıdaki maaş dışında ayrıca asgari geçim ücreti de verilecektir.1 yılı doldurduktan sonra bayramlar ve yılbaşı ikramiyesi de söz konusu olacaktır.

5 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Akkuş Mefruşat Paz. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

E-Ticaret departmanımızda çalışmak üzere; N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazar yerlerini kullanmayı bilen, Ofis programlarına hakim, E-ticaret sitesinde yer alan ürünlere ait fotoğraf, fiyat, stok, renk vb. bilgilerin kontrollerini sağlayabilecek, Satılan ürünlerin faturalarını oluşturabilecek. E-Ticaret satış temsilcisi takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güneşli Medya - Doğanyurt

Çağrı merkezinde ve soğuk satışta deneyimli bayan elamanlar alınacaktır. Detaylı bilgi için belirtilen numara ile iletişime geçiniz.

3 hafta önce

AŞÇI / aşçı yardımcısı

ISS HAZIR YEMEK ÜRETİM VE HİZMET - Doğanyurt

53 ülkede 544.000 çalışanı ile, 'Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Destek Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yemek Üretimi, Bitki, Bahçe Bakım, Haşere Kontrol, 28.000 çalışanı ile dev kurumların ve şirketlerin aralarında bulunduğu 4000 den fazla müşteriye 5000 noktada hizmet veren, Kocaeli İzmit Alikahya bölgesinde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere aşçı ve aşçı yardımcısı ihtiyacımız vardır. Maaş pozisyon ve deneyime göre görüşmede iletilecektir. Vardiya sistemi: 08:00-16:00/16:00-24:00/24:00-08:00 Servis İzmit ilçesi mevcuttur. İrtibat no: 0262 365 15 38

2 ay önce

Döner Ustası

Dönerci Yılmaz Usta - Doğanyurt

Tecrübeli Döner Ustası aranmaktadır.12 saat çalışmaya uygun, 2 haftada bir izin kullanacak Ustalar aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı / Sekreter

Teknolab Laboratuvar Hizmetleri - Doğanyurt

Tuzlada yerleşik olarak kurulan Laboratuvarımızda aşağıdaki nitelikleri taşıyan Bay arkadaşlar arasından Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. -Ön Muhasebe işlemleri yapacak -Şekerpınar, Çayırova,Tuzla ,Gebze, Aydınlı, Orhanlı, Pendik bölgelerinde ikamet ediyor olmalı - Meslek Yüksek Okulu, lise- Meslek/Ticaret lise si mezun olmak - Bay olmak - Askerliğini yapmış olmak - Ofis programlarını kullanabilmek - Müşteri kayıt - Ön Muhasebe ( fatura ra kayıt) - Kargo Süreci Takip edebilecek. - Müşteri ile telefonda ve mailde iletişim becerilerine sahip olmak. - Laboratuvar yönetim sistemi dokümanları ile koordineli çalışabilmeli.

5 ay önce

Manikürist -Pedikürist

Esra Kuaför Ve Güzellik Salonu - Doğanyurt

GÜZELLİK SALONUMUZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TECRÜBELİ MANİKUR - PEDİKUR BİLGİSİ OLAN GÜZELLİK UZMANLARI ALINACAKTIR. DOLGUN ÜCRET + SGK + YOL + YEMEK + PRİM

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aksakal Lojistik A.Ş. - Doğanyurt

Çayırova lokasyonumuz da Yetiştirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.Faturaların sisteme tanımlanması,Araç bakım ve geçiş ücretlerinin excel halinde takip edilmesi,Genel evrak düzeni ve takibi,Telefonlara cevap verecek.

2 ay önce

Satış Sorumlusu - Yurt Dışı

Sacform Makina - Doğanyurt

Makine üretimi, satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamıza YURT DIŞI SATIŞ SORUMLUSU ALINACAKTIR. İyi derecede İngilizce bilen, Farklı diller bilmesi tercih sebebi. Genel nitelikler tercihen üniversitelerin mühendislik, işletme vb. bölümlerinden mezun, Satış konularında deneyimli. Potansiyel müşterilerin araştırılması ve tespitinin yapılması, Verilen hedefler doğrultusunda sonuç odaklı çalışılması, Şirket kuralları doğrultusunda satış stratejilerini desteklemek ve operasyonel faaliyetleri yürütmek, Müşteri ilişkilerini yönetebilecek, Gelişime ve yeniliklere açık, Esnek ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri güçlü, farklı insan profilleri karşısında pozitif etki yaratan Ekip çalışmasına yatkın, Müşteriler ile etkin iletişim içerisinde bulunmak, Disiplin ve sorumluluk sahibi.

3 ay önce

Stajyer

Psdm Makine İmalat Mühendislik San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimiz Kazan Saraykent Sanayi Bölgesinde olup,savunma sanayine talaşlı imalat yapmaktadır.Şirketimizde bünyesinde staj yapmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim görmekte olan Stajyer aramaktayız.

3 ay önce

Kurye

Seçkin Döner ve Börek Salonu - Doğanyurt

Seçkin Döner lokantamızın dış servisinde Tam Zamanlı çalışacak Kurye aramaktayız.

1 ay önce

Genel Muhasebe Sorumlusu

Evren Oto Yedek Parça - Doğanyurt

Şirketimize, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi, •Muhasebe Kayıtlarının yapılması, •Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanması , •Ay ve yıl kapanış işlemlerini gerçekleştirilmesi, •Bordroların hazırlanması ve buna bağlı SGK işe giriş çıkış vb yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, •Kamu kurum ve kuruluşları ile 3. Kişiler ile ilgili konularda gerekli yazışmaların yerine getirilmesi, •Tekdüzen Hesap Planına vakıf, •MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Tercihen E defter / E fatura uygulamalarını bilen,

4 ay önce

Cila Ustası

Jennah Mobilya Mimarlık - Doğanyurt

Sektörde Lider olan ofis mobilyası firmalarına fason imalat yapan fabrikamızda çalışacak cila ustası ve Thermwood marka cnc operatörü alınacaktır. Çalışma saatleri : Pazartesi-Cuma / 08:00-18:30

3 ay önce

Eksantrik Pres Operatörü

Cer-Pa Norm El Aletleri - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere; 45 yaşını aşmamış, kalıp sökme takma yapabilen, en az 5 yıl tecrübeli bay operatörler alınacaktır. Tercihen sigara kullanmayan. Servis Güzergahımız, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Küçükköy, Arnavutköy, Bağcılar, Mahmutbey

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler