Doğanyurt Çevre Laboratuvarı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çevre Laboratuvarı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Telefon Anketörü

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Telefon Anketör aranmaktadır.Homeofis imkanı sunuyoruz. Çalışma arkadaşlarımız kendi evlerinden rahat bir şekilde çalışabilmektedirler. Anketörlerimizin kendilerini takip edebilecekleri sistemimiz mevcuttur. Kurumsal firmalara; müşteri memnuniyeti, piyasa araştırması ve çalışan memnuniyet araştırması yapmaktayız.

2 ay önce

Haber Muhabiri

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Haber Muhabiri aranmaktadır.Proje bazlı çalışacak Diksiyonu düzgün, Girişken Haber Muhabiri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 hafta önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

ACIK HAVA Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, MAC kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

9 saat önce

Güvenlik Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

MALTEPE - GÖZTEPE - KARTAL - SAMANDIRA ve SULTANBEYLİ Çevresi olmak üzere Site - Konut - İş Merkezi - Avm - Plaza - Residence - Fabrika ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - DANIŞMA personelleri aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 + Agi + Yol + Yemek İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

1 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL - PENDİK - MALTEPE ve GÖZTEPE Çevresi yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Residence - Metro ve Şantiye gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 Ort. + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 hafta önce

Barista

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Barista aranmaktadır.Otel projemize yönlendirmek üzere alanında tecrübeli Baristalar aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Coğrafya Öğretmeni

Nesil Akademi - Doğanyurt

*Güler Yüzlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Giyim-Kuşam , Dış Görünüşüne Özen Gösteren, *Sınıf Yönetimi Becerisi Yüksek, *Alanında Tecrübeli, *Eğitim Alanındaki Gelişmeleri Takip Eden, *Problem Çözme, Koordinasyon Ve Organizasyon Becerileri Gelişmiş, *Titiz, Düzenli, Takım Çalışmasında Ve İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Sigara Kullanmayan, *Tam Zamanlı Veya Part Time Çalışabilecek, *Fotoğrafsız Başvurular Dikkate Alınmayacaktır, Başakşehir ' de Bulunan Nesil Akademi Özel Öğretim Kursumuza Coğrafya Öğretmeni Alınacaktır. Hafta İçi Çalışma Saati : 09.00 - 19.00 Hafta Sonu Cumartesi Çalışma Saati : 08.30 - 19.00

3 ay önce

Web Tasarımcı

Bozböri Tasarım - Doğanyurt

Antalya Fener bölgesinde ikamet eden,İngilizce diline ,Web tasarımdan anlayan, Corel Draw bilen 10 parmak klavye kullanabilen,genellikle ofis ortamlarında çalışmış,tüm büro malzemelerini bilen ve kullanan,aktif,dinamik,vizyonu ve misyonu olan,prensipli ,titiz,işini hayatının ilklerine almış,diksiyonu düzgün,sorunları ve sıkıntıları olmayan,kendini işine tam anlamıyla verebilecek,idealist bayan ekip arkadaşı .Lütfen bu kriterlere uymayanlar başvurmasın.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Şen Anaokulu - Doğanyurt

Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Asistan

Çelik Yapı Gayrimenkul - Doğanyurt

GAYRİMENKUL FİRMAMIZDA DANIŞMANLIKTA YAPABİLECEK BAYAN ASİSTAN ARAIYORUZ

2 ay önce

Mağaza Satış Elemanı

Funda Eczanesi - Doğanyurt

Gebze'de Park Optik mağazamızda çalışacak istekli ve sosyal ilişkilerine güvenen arkadaşlar arıyoruz. İş tecrübesi tercih sebebidir.

3 hafta önce

Temizlik Ve Bahçe Işleri Personeli

Özel Pınar Kız Öğrenci Yurdu - Doğanyurt

Öğrenci yurdumuza temizlik ve bahçe işleri için genç ,dinamik, Ümitköy civarında ikamet eden personel arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Rehber Öğretmen

Renk Eğitim - Doğanyurt

Renk Eğitim Kurumları bünyesinde Rehber Öğretmeni olarak çalışacak PDR, Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe mezunu Öğretmenler aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Ekşioğlu İnşaat - Doğanyurt

Kartal ve Pendik Üst Kaynarca da bulunan Ekşioğlu İnşaat Gayrimenkul ofisimize deneyimli bay , bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Kalite Güvence Sorumlusu

Sizhan Tekstil Ltd Şti - Doğanyurt

Gömlek sektöründe deneyimli Kalite Güvence Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebeci

Serince Tarım - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere deneyimli, logo ve zirve muhasebe programını kullanabilen Bayan Ön Muhasebeci alınacaktır.Zirve ve logo muhasebe programını bilen,Fatura giriş çıkışları, cari takipleri, stok ve depo takibi yapabilen,

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Burak Gündüz Bakım Evi - Doğanyurt

Pendik Kurtköy de bulunan anaokulumuza öğretmenler arıyoruz.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Soysaraç Perde - Doğanyurt

Bostancıda 15 senedir faaliyet gösteren mağazamıza daha önce montaj tecrübesi edinmişen azından matkap kullanmayı bilen Perde montajı yapacak Montaj Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Starspordans - Doğanyurt

SPOR VE DİYETİSYENLİK HİZMETLERİ VERDİĞİMİZ FİRMANIN; OFİS İÇİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; TELEFONLARA BAKABİLECEK, ÇAY HİZMETLERİNE YARDIMCI OLACAK, AKTİF, GİRİŞKEN, HAYATA OLUMLU BAKABİLEN, İŞ HAYATINDA YÜKSELMEYİ DÜŞÜNEN, HIRSLI BAYAN ARKADAŞLAR ALINACAKTIR.ALINACAK ELEMANLARA BİLGİSAYAR VERİ GİRİŞİ KONULARINDA EĞİTİM VERİLECEKTİR. BAŞVURACAK ARKADAŞLARIN ÖZELLİKLE BU KONULARDA UZMANLAŞMAK İSTEYEN VE TÜM KARİYERİNİ OFİS ELEMANI OLARAK TAMAMLAMAK İSTEMEYEN ARKADAŞLAR OLMASINI DİLEMEKTEYİZ.

3 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Yeni Dünyalar Anaokulu - Doğanyurt

Ataşehirde 10 yıldır hizmet veren anaokuluna 3-5 yaş aralığında çocuklarla çalışmış Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.Resimli başvurular dikkate alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler