Doğanyurt Çevre düzenleme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çevre düzenleme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iç Mimar

Ligna Mobilya - Doğanyurt

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İç Mimarlık, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği vb.) · Realistik Render alabilen, · İleri düzeyde V-Ray Render kullanabilen, · Autocad programına hakim, · 3ds Max, Photoshop ve tercihen SketchUp bilen, · Yenilikçi, sonuç odaklı, · Sorumluluk sahibi, · Takım çalışmasına yatkın, iletişimi yüksek, “3D Modelleme Uzmanı” bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Temizlik Ve Çay Hizmetlisi

Mosofis Mobilya - Doğanyurt

1995 YILINDAN BERİ OFİS MOBİLYA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA ÇAY VE TEMİZLİK İŞİ İÇİN BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. - ASGARİ ÜCRET+SSK+YEMEK

5 ay önce

Garson

Boshr İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Organizasyonlarda Hafta içi ve Hafta sonu günlük işlerde çalışmaya müsait, Part Time veya Full Time çalışabilecek Tecrübeli - Tecrübesiz Garson aranmaktadır.

4 ay önce

Maaş+prim bayan eleman aranmaktadır

Shd hasar danışmanlık - Doğanyurt

Maaş+prim bayan eleman aranmaktadır

2 ay önce

Garson

Green Salads - Doğanyurt

212 AVM`deki restoranımızda çalışacak bay-bayan Garson arıyoruz.

3 ay önce

Garson

Somya Hotel - Doğanyurt

OTELİMİZDE ÇALIŞACAK GARSON ELEMAN ALINACAKTIR

4 ay önce

Servis Şöförü

Kalender Makina - Doğanyurt

FİRMAMIZIN İŞÇİ SERVİSİ ARACINI KULLANABİLECEK SRC BELGELİ SERVİŞ ŞÖFÖRÜ ALINACAKTIR. İKAMET OLARAK KARATAŞ BÖLGESİ OLMASI TERCİHİMİZDİR. MÜRACAATLARIN ŞAHSEN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

1 hafta önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Hidropaks Hidrolik San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Tuzla orhanlı bölgesindeki şirket merkezinde Temizlik ve İçecek servisi konusunda çalışacak yardımcı eleman aramaktayız .Resmi Tatil olarak ilan edilen günler tatildir. Çalışma saatlerimiz Hafta içi 08:00/18:00 Cmrtsi 08:00/16:00 ' dır. Cmrtsi günleri bir hafta çalışılıp bir hafta çalışılmamaktadır. Servisimiz vardır. Güzergahıda Yakacık-Kartal-Pendik -Kaynrca Orhanlı (E-5' den) Şeklindedir.Servis güzer- gahına uyan adayların başvurması rica olunur.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mehmet Şerif Utkun Smmm - Doğanyurt

Bakırköy İncirli Caddesinde bulunan mali müşavirlik ofisimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Muhasebe Elemanı / Sorumlusu" alınacaktır. • Mali Müşavirlik Ofisine tam sorumluluk alabilecek Muhasebe elemanı, • En az 3 yıl MUHASEBE BÜROSU deneyimli, • 30 yaşını geçmemiş adaylar tercih sebebidir. • Erkek adaylar için askerlik görevinin yapılmış olması gerekmektedir • Aktif olarak ZİRVE Muhasebe Programı kullanabilen / kullanabilecek, • SGK / İş Kanunu Mevzuatlarına hakim, • Microsoft Office programlarını aktif kullanabilen, • Kdv İade İşlemlerini takip edip, indirim/yüklenim/satış vs.bilgilerin GİB girişlerini yapabilecek, • Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İktisat, İşletme ve dengi bölümlerinden mezun, • Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş, • Sistemli, disiplinli ve dinamik, • Sorumluluk bilinci yüksek, problem çözme becerileri gelişmiş ve dikkatli, • İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Tercihen sigara kullanmayan, İŞ TANIMI • KDV, MUHTASAR, Geçici Vergi, Gelir/Kurumlar Vergi dönemlerini (maliyet çalışmaları dahil) yönetip sonuçlandırabilecek, • SGK; Bordro ve Bildirgelerini hazırlayıp onaylamasının yapılmasını. • Resmi defterlere yasal mevzuatlara uygun bir şekilde fatura vb. belgelerin işlenmesi, düzenlenmesi ve arşivlenmesi, • Vergi Daireleri ve diğer ilgili kamu kurumlarıyla ilişkilerin yürütülmesi, • Finans ve bankacılık konularında muhasebeleştirme işlemlerini yürütebilen, • Tekdüzen hesap planına hakim,

1 ay önce

Sekreter

Yetiş Gayrimenkul İnşaat Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Kalite Kontrol Teknikeri

Gsb Oılless Imalat San Tic Ltd Sti - Doğanyurt

İş Tanımı Otomotiv sektöründe seri üretim yapan fabrikamıza; Tedarikçilerden gelen hammadde ve yardımcı malzemelerin kalite kontrol işlemlerinin belirlenen talimatlar doğrultusunda yapılması ve raporlanmasıyla ilgilenecek (CMM ya da manuel ölçüm ekipmanları kumpas, mikrometre, mihengir, yüzey pürüzlülük cihazı, kontrol mastarları vb kullanılarak), Üretime giren malzemelerin giriş kontrolünün yapacak (Ürünlere ait fatura, irsaliye, teknik resim vb bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek ve onaylamak), Üretilen ürünlerin teknik resimlerinin okunarak proses kontrollerini yapacak, Üretilen ürünlerin son kontrollerini yapacak (görsel kontroller, dökümantasyon, adet, teknik resim ve kalite dökümanları kullanılarak markalamaların doğrulanması vb.), Ölçüm sonuçlarını raporlayacak (Giriş kalite kontrol raporu, Kalite kontrol hata Bilgilendirme formu, Karantina Takip listesi vb gibi kayıtları tutmak), Karantina alanının düzenlenmesini sağlayacak kalite kontrol elemanları aramaktayız. Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (Metal işleri, Makine vb. ) mezunu, Talaşlı imalat sektöründe en az 3 yıl çalışmış, Kalite faaliyetleri konularına hakim, Cmm ölçüm cihazını kullanabilen, programlama ve raporlama yapabilen, Ölçüm ekipmanları (kumpas, micrometre, mihengir ) ve mastarları konusunda bilgi sahibi olan ve iyi bir şekilde kullanabilen, Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan, Geometrik toleranslar ve ölçülendirme deneyimine sahip, Giriş, proses ve final kontrolleri konularına hakim, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem eğitimi almış, Office ve ERP sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olan(Dinamo tercih sebebi), Genç, dinamik ve yoğun çalışma temposuna uygun, Disiplinli, araştırmacı ve takipçi olan, Süreç gerekliliklerinden ötürü temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden/edebilecek( Pendik, Tuzla, Kartal, Soğanlık, Yakacık, Maltepe, Kurtköy), Kalite Kontrol Elemanı aramaktayız. Askerliğini yapmış erkek adaylar tercih sebebidir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ikra Makina - Doğanyurt

İNG PROFORMA DÜZENLEYEBİLECEK , İNGİLİZCE MAİL YAZIŞMALARI YAPABİLECEK ,PERSONEL ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Kurumsal Satış Müdürü

E & D Bilgi Teknolojileri - Doğanyurt

E&D Bilgi Teknolojileri’ nde (Depar Akademi) aşağıdaki niteliklere sahip “Kurumsal Satış ” arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelikler: • En az lise mezunu, • Kurumsal satış ve portföy yönetim tecrübesine sahip, • Tercihen eğitim ve proje satışı konusunda bilişim sektöründe 3 yıl satış tecrübesine sahip, • Dinamik, motivasyonu yüksek, iletişimi kuvvetli, • Takipçi, takım çalışmasına yatkın, • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip, İş Tanımı: • Yeni müşteri kazanımı ve mevcut portföyün korunmasını sağlamak, • Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, • Çalışmalarını raporlamak, • Proje ve hizmetlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek, • Şirketin satış hedefleri doğrultusunda, aktif satışta görev almak, • Müşteri takiplerini gerçekleştirmek.

2 ay önce

E-Ticaret Veri Giriş Elemanı

Anka Sanatsal Kitap Kırtasiye Oyuncak Ürünleri Ltd Şti - Doğanyurt

E-Ticaret Veri Giriş Elemanı alınacaktır.Sitelerimize her gün düzenli olarak ürün girişi yapmak,Temel düzeyde Photoshop ve benzeri programlarla resim/fotoğraf düzenlemeleri yapmak,Ürün içeriği girmek ve ürün görsellerini eklemek,Mevcut ürünlerin güncelliğini sağlamak.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik-Elektronik Teknikeri aranmaktadır.Projelerimizde değerlendirmek üzere Seyahat engeli olmayan Elektrik-Elektronik Teknikeri alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Paketleme Elemanı

Novapac Ambalaj Sanayi Ticaret A. Ş - Doğanyurt

Gıda ile temas eden plastik ürünler üreten firmamızda, Vasıflı-Vasıfsız , Vardiyalı çalışabilecek, Çalışmasına herhangi bir engeli bulunmayan, Bay ve bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Maaş+Sgk+Yemek+:Servis

1 ay önce

Satış Danışmanı

Ata Dayanıklı Tüketim Malları San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Perakende halı mağazasında çalışacak Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

tanıtım elemanı

akropol gayrimenkul danışmanlık - Doğanyurt

akropol tatil köyü tanıtımı

3 ay önce

Alarm / Kamera Sistem Teknisyeni

Micro Elektronik A. Ş. - Doğanyurt

Alarm , Kamera ve Geçiş kontrol sistemleri üzerine deneyimli teknisyenler aranmaktadır. Ekip çalışmasına inanan B Sınıfı Ehliyetli Askerlik görevini tamamlamış İşini ciddiye alan Ekip arkadaşları aranmaktadır. Maaş+Prim sistemi ile çalışılmaktadır.

3 ay önce

Satış / Pazarlama Uzmanı

Doruk Çevre - Doğanyurt

İstanbul Tuzla da olan Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, kurumsal projelerde değerlendirilmek üzere, firmalarımızı, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendirmek, teklif sunmak, pazar değerlendirmesi yapmak ve satış süreçlerini yönetmek üzere; *Müşteri portföyünün oluşturulmasında aktif rol alacak, *Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışıp, bilgi paylaşımı sağlayabilecek, *Gerekli tüm raporları hazırlayıp ilgili yöneticiler ile paylaşacak, *Firmalar ile kurumsal ilişkilerin düzenlenmesini sağlayacak, *Satışa dönüşen projelerin müşteri ilişkilerini yönetebilecek, *Satış sonrası müşteri memnuniyeti araştırması yapıp üst yönetime gerekli bilgilendirmeleri yapabilecek, Aşağıdaki niteliklere sahip çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Satış ve pazarlama konusunda minumum 2 yıl deneyime sahip, OSGB bunyesinde veya danışmanlık ve hizmet sektöründe daha önce çalışmış, Çok iyi derecede yazılı - sözlü iletişim, raporlama ve sunum becerisine sahip, Etkin iletişim ve ikna kabiliyetine sahip, Aktf araç kullanabilen, Tercihen portföy sahibi, MS Office programlarına hakim

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler