Doğanyurt Çevre düzenleme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çevre düzenleme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fen Bilgisi Öğretmeni

Atabay Eğitim Kurumları - Doğanyurt

4 şubesi bulunan, ortaokul ve lise eğitimi veren kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Mimar

Kilimoğlu Inşaat Ltd. Şti - Doğanyurt

KARTAL'DA BULUNAN İNŞAAT ŞİRKETİMİZİN BÜNYESİNDE GÖREV YAPACAK MİMARİ ÇİZİM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN ŞANTİYE VE OFİS ORTAMLARINDA ÇALIŞMAYI SÜRDÜREBİLECEK EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN UYGULAMALARI VE DETAY PROJELERİNİ HAZIRLAYIP SUNACAK TAKİBİNİ YAPACAK BAY BAYAN MİMARLAR ALINACAKTIR.

2 gün önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Yükseliş Iş Makineleri Operatörlük Kursu - Doğanyurt

Sürücü kursları ve iş makineleri operatörlük kursunda deneyimli, aktif araç kullanan insan ilişkileri güçlü ve Bornova ve çevresini iyi bilen.

4 gün önce

Saha Satış Personeli

Vodafone Arena Telekomünikasyon - Doğanyurt

Bayan Saha Satış Personeli aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Ekşioğlu İnşaat - Doğanyurt

Kartal ve Pendik Üst Kaynarca da bulunan Ekşioğlu İnşaat Gayrimenkul ofisimize deneyimli bay , bayan Satış Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Elektronik Teknikeri

Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş. - Doğanyurt

Elektronik Teknikeri aranmaktadır.Üretimin farklı kademelerinde görev alınması,Kart montajı yapılması,Üretilmiş cihazların testlerinin yapılması,Arızalı ürünlerin donanım ve yazılım içerikli tüm tamirlerinin yapılarak sorunların çözülmesi.Ümraniye, Kadıköy, Kartal, Sancaktepe, Maltepe, Pendik, İzmit civarı servislerimiz mevcuttur.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Sancaktepe Hareketli Anaokulu - Doğanyurt

Alanlarında Lisans veya Önlisans eğitimini tamamlamış olması, Okul öncesi öğretmenliği veya ilişkili bir bölümünden mezun olması, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli ve istekli olması, Dış görünüşüne dikkat etmesi, İletişim becerilerinin yüksek olması, Kurumumuzun misyonunu taşıyabilmesi, Teknolojiyi etkin kullanabilmesi, Alanı ile ilgili güncel gelişmeleri takip etmesi, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Üretmeyi seven. İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ Başvuruyu telefonla yapabilirsiniz.

2 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ÜSKÜDAR - KADIKÖY - ALTUNİZADE ve FİKİRTEPE de yapımı tamamlanan İş Merkezi - Plaza - Site / Toplu Konut ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2200 + Yemek + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 hafta önce

Türkçe / Edebiyat Öğretmeni

Birebir Akademi - Doğanyurt

KURUMUMUZDA TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK ÖĞRETMEN ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Gömülü Yazılım Mühendisi

Pavo Tasarım Üretim Elektronik Tic A.Ş. - Doğanyurt

Şartname aşamasından, ürünün kabul testlerine ve ardından seri üretime kadar yeni ürün tasarımları ve üretimleri yaptığımız şirketimizde Gömülü Yazılım Mühendisi aranmaktadır.Sistem mimarisi Sistem gereksinimleri çıkarılması,Tasarım dokümanlarının hazırlanması,Gömülü Yazılım geliştirilmesi,Tasarım testlerinin yapılması,Kabul testleri ve üretim testlerinin yapılması,Sahada destek ihtiyaçlarının karşılanması süreçlerinde görev alacak adaylar aranmaktadır.

3 ay önce

Ihracat Satış Temsilcisi

Puntaş Mak. Ima. San. Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER PUNTAŞ MAKİNA Dış Ticaret Biriminde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Ekonomi veya benzer bölümlerin herhangi birinden mezun, ( MYO olabilir ) Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Rusça veya İspanyolca dillerinden birini bilen, İnsan ilişkileri sıcak, diyaloğu güçlü, konuşması akıcı ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde yurtdışı seyahatlarına katılabilecek, Tercihen Avrupa yakası veya Beylikdüzü çevresinde oturan, Sigara kullanmayan, 'Bay / Bayan' İhracat Elamanı alınacaktır. ( Bay askerlik yapmış ) İŞ TANIMI *Dili ingilizce olan her türlü görüşme ve yazışmaları yapmak *Müşterilere özel fiyat çalışması yapmak, ürün satış işlemlerini gerçekleştirmek, *İhracat veya gerekli durumlarda İthalat ile ilgili her türlü operasyon işlemlerini yapmak, *Şirketin görevlendirmesi üzerine ; yurtdışı fuar, yurtdışı müşteri ziyaretleri ve sunum organizasyonlarına katılmak

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı / Teknisyen

Ekolojik Yaşam - Doğanyurt

SU ARITIM SİSTEMLERİNİN montaj ve servis işlerinde görev alacak teknik eleman alınacaktır. Adaylar; * PPRC kaynak işleri yapabiliyor olmalı, * Sıhhi tesisat bilgi ve deneyimine sahip olmalı, * Teknik servis birimini idare etme ve geliştirme yeterliliğine sahip olmalı, * Sürücü belgesine sahip olmalı ve iyi araç kullanabilmeli, * Sosyal ve beşeri ilişkilerde başarılı, * DİNAMİK EMEKLİLERİMİZİ bekliyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Deyim Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Erme Mühendislik İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır.- Ön muhasebe,- Sekreterlik – büro yönetimi,- Office programlarına hakim, (excell, vord, outlook, vs.)- Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00 – 18:00, Cumartesi 13:00 e kadar,

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mc Donald's Kayseri - Doğanyurt

McDonald'sKayseri Şubelerimizde Temizlik görevinde çalışacak -Lobi temizliği - Restaurant içerisinde yapılacak günlük temizlikler için 18-28 yaş aralığında **ENGELLİ ** Bay veya Bayan temizlik görevlisine ihtiyaç vardır. Hafif işitme kaybı olanlar tercih sebebidir.

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Türk Barter İnternational A.Ş. - Doğanyurt

Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır.Kasko, Trafik, Yangın, Nakliyat ve Sağlık sigortaları için poliçe teklifleri hazırlamak, Belirtilen Teknik Branşlarda deneyim sahibi olmak,Sigorta şirketlerine ait en az 3 şirketin ekranlarını iyi derecede ve aktif olarak kullanabilen,Poliçe bitiş sürelerini takip etmek ve yenileme tekliflerini zamanında müşterisine sunabilme becerisini göstermek,Yeni ve mevcut müşterilerin sigorta konusundaki ihtiyaçlarını belirleyerek yönlendirmek ve teklif hazırlıkları yapmak.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Üçel Paslanmaz Çelik İç ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İhracat departmanımıza Dış Ticaret Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Assist Plus Ajans Tan. Ve Organizasyon - Doğanyurt

Türkiye'nin lider telekomünikasyon firmasının bayi kanalı için D2D Saha Satış Temsilcileri aramaktayız. En az lise mezunu / ehliyetli-ehliyetsiz 18-35 yaş aralığında deneyimli/deneyimsiz erkek ve kadın adaylar Kendine güvenen ve insan ilişkileri kuvvetli Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın Güler yüzlü, satış işini seven ve bu sektörde kendisini geliştirmek isteyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Hedef sistematiği ile çalışabilecek Diksiyonu düzgün, kendini ifade edebilen Çalışma saatleri haftanın 6 günü 13:00-21:30 saatleri arasındadır. Belirlenen bölgelerde müşteri ziyaretleri yapılacaktır Çalışma Şartları maaş + yüksek prim + SGK + yemek + ekip aracı ile ulaşım

3 ay önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Nokta Giyim - Doğanyurt

ZEYTİNBURNU'NDA BULUNAN GİYİM MAĞAZAMIZA GİYİM MAĞAZACILIĞI KONUSUNDA DENEYİMLİ ZEYTİNBURNU VEYA YAKIN ÇEVRESİNDE OTURAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ALINACAKTIR

2 ay önce

Tarih Öğretmeni

Bera Vıp Eğitım Kurumları - Doğanyurt

BERA VİP ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI'nda çalışmak üzere ; Sınıf ve alan hakimiyeti yüksek, alanında deneyimli, prezantabl, güleryüzlü, beşeri ilişkileri sıcak, pozitif elektriğe sahip, beden dili ve diksiyonu kuvvetli , öğrenmeye ve öğretmeye her daim açık, kendini geliştirme gayretinde olan Üniversite hazırlıkta iddialı kendine güvenen tam zamanlı çalışabilecek TARİH ÖĞRETMENLERİ arıyoruz. Sigara içmeyen Öğretmenlerimiz öncelikli tercihimizdir.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler