Doğanyurt Catering İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Catering İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaynakçı

Yıldırım A. Ş. - Doğanyurt

Hasanoğlan' da açılacak olan metal atölyemiz için kaynakçı elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

Housekeeping

Veyron Otel - Doğanyurt

İş Tanımı Misafir odaları ve koridorların; temizlik düzen ve bakımına ilişkin işlemlerin hijyen ve güvenlik kurallarına uygun yapılması. Aranan Nitelikler Housekeeping Departmanında görevlendirilmek üzere, oda temizliğinden sorumlu aşağıdaki niteliklere sahip “Kat Hizmetleri Elemanı” aranmaktadır. • En az Ortaöğretim okulu mezunu, • Otellerde housekeeping olarak çalışmış • Tercihen Kat Hizmetleri, genel temizlik ve oda temizliği konusunda tecrübeli, • Hijyen standartları ve kalite beklentisine uyum sağlayabilecek, • Güvenilir ve güler yüzlü, • Misafir memnuniyeti odaklı, • Titiz, ayrıntılara önem veren, • Takım çalışmasına yatkın, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Kişisel bakımına özen gösteren, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.

2 ay önce

Bulaşıkçı

Chimera Otel Turizm Tekstil Tic ve San A.Ş. - Doğanyurt

19 odalı butik otele mutfakta çalışacak Bulaşık ve mutfağın temizliği için tercihen Bayan yatılı çalışacak Bulaşıkçı eleman arıyoruz.Çalışma yeri Antalya Kemerdir.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Dursun Ith. Ihr. Inş. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Resmi muhasebe ve genel muhasebe evraklarının işlenmesi E-fatura ve e-defter konusunda deneyimli, Kasa, banka, çek, senet, kredi ve cari takibi, günlük ve aylık muhasebe raporlarını hazırlamak, Borç-Alacak cari hesap takibi ve mutabakatları ile BA/BS bildirimlerini takip etmek, İhracaat ve İthalat işlemlerini gümrük müşaviri ile koordine ederek, gerekli evrak takibini yapmak, Kredi işlemlerinin takibini yapmak, Muhasebe işlemlerini tek düzen hesap planına, resmi mevzuata ve Şirket kurallarına uygun şekilde yapılmasını sağlamak, Sözleşmeler, resmi mevzuat vb. konularda Şirketin hukuk müşaviri ve mali müşaviri ile gerekli takipleri yapmak, Gider evrakları, kasa evrakları, sabit kıymet alış ve sabit kıymet satış evraklarının bilgisayar ortamına kayıt işlemlerinin yapılması Amortisman hesaplamalarının yapılması Ücret ödemelerini kontrol etmek ve tahakkkuklarını yapmak Personel özlük işleri ve bordrolama, puantaj, ücret tahakkuku konusunda bilgi sahibi olan AKTİF -GİRİŞKEN ANALATİK DÜŞÜNÜBİLEN -EN AZ 3-5 YIL ARASI İŞ DENEYİMİ OLAN BAY BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. İNGİLİZCE BİLEN OLMASI GEREKMEKTEDİR. VEGA MUHASEBE PROGRAMI KULLANILMAKTADIR.

2 ay önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı aranmaktadır.Firmamızda operasyonel sürece destek verecek, Call Center tecrübesi olan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel Karenler Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimizde çalışacak sertifikalı sınıf öğretmeni,alan öğretmeni, sertifikalı çocuk gelişimi veya okul öncesi öğretmenleri aranmaktadır.

3 ay önce

Aşçı

Gaziantep Çelik Döküm San. Ve Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

1) İşyerimizde Yemek İşlerini yapacak Temizliğe özen gösteren hijyen kurallarına uyan Siğara kullanmayan 30 – 35 yaş arası bayan (Seyrantepe , Şehreküstü ,Perlikaya ,Düztepe ,Cumhuriyet ve Karşıya bölgesinde oturan) personel alınacaktır.

2 hafta önce

Estetisyen

Doctors Clinic - Doğanyurt

Şişli ve Göktürk’te bulununan Kliniklerimiz için Estetisyen aranmaktadır.Pazartesi-cuma 09.00 / 18.00 cumartesi 09.00 / 18.00 saatleri arasında çalışabilecek.

2 ay önce

Tahsilat Temsilcisi

Gökpınar Hukuk Bürosu - Doğanyurt

Borçlular ile görüşebilecek ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, bilgisayar bilgisine sahip bay/bayan elamanlar alınacaktır. Başvuruların internet üzerinden yapılmasını önemle rica ederiz.

2 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Ajans Medialine - Doğanyurt

Firmaların İnternet ve sosyal medya reklamlarını oluşturan ajansımızda çalıştırılmak üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret + Satışlardan %10 Prim + SSKSahada aktif satış deneyimi olan,Sahada firma tarama usulü ile çalışacak, kendisine verilen bir bölgedeki firma ve işletmelerle yüzyüze görüşmeler yapacak, gün boyu kendisine verilen bölgede bulunacak,İş başvuruları yüzyüze görüşme ile alınacaktır.

1 ay önce

Yetiştirilmek Üzere Makine Operatörü

Ardor Yatırım - Doğanyurt

Yeni Kurulacak karton bardak imalatı yapan tesisimiz için yetiştirilmek üzere makine operatörü alınacak. Adayların aşağıdaki kriterlere uyması istenmektedir: Öğrenmeye açık, makine ile ilgili talimatlara uyan En az ilkokul mezunu Çalışkan, disiplinli ve işini sahiplenen Temizlik ve düzene önem veren İŞ TANIMI Full otomatik karton bardak makinesine bardak hammaddesi doldurmak. Oluşan bardakların belli aralıklarla kalite kontrolünü yapıp paketlemek. Sevkiyat sırasında yüklemeye yardım etmek. İş ağır olmayıp gerekli tüm eğitimler verilecektir. Ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih edilecek. Adayların öncelikle online başvuru yapmaları rica olunur. Telefonla başvuru dikkate alınmayacak.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Ldr Elektrik Elektronik Otomasyon - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırılmak üzere Elektrik Elektronik Teknikeri kalfalar alınacaktır.Elektrik kablolama ve montaj tecrübesi olan;Kablo kanalı montajı,Kablo tavası montajı,Kablo çekimi,Hilti ile kırım ve borulama,Elektrik alt yapı kablolaması ve montajında çalışacak personeller aranmaktadır.Firmamız; inşaatı bitmiş veya tadilata girmiş, plaza-ev-ofis-villa vb yerlerde kuvvetli akım ve zayıf akım tesisatı, ev otomasyonu, güvenlik kamera sistemleri, alarm sistemleri , aydınlatma sistemleri , ses ve görüntü sistemleri, telefon santrali, server kurulumu, elektrik tesisat montaj ve kurulumu vb. işleri yapmaktadır.Çalışma şartlarımız;Haftada 6 gün mesai yapılıyor. Tatil günü genelde Pazar günü oluyor.İşyerimiz balgatta olup servisimiz yoktur.Maaş (tecrübeye göre 1650 tl ile 2300 tl arası) + Yemek + SgkNot;Yabancı Uyruklu personel alınmayacaktır.Şantiye işi değildir, kalacak yerimiz yoktur.Adres ve diğer bilgilerimizi web adresinden öğrenebilirsiniz.

4 ay önce

Laborant

Çubuklu Kaynak Suyu - Doğanyurt

SU FABRİKAMIZA BEYKOZ VE CİVARINDA İKAMET EDEN ULAŞIM SORUNU OLMAYAN DENEYİMLİ LABORANT BAYAN ELEMAN ARANIYOR.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Emkarlift Asansör - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde sekreterlik bölümünde görev alacak daha önce sekreterlik yapmış olan bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Ataşehir ferhatpaşa bölgesinde ikamet etmesi tercihimizdir. Yaş kriteri önceliğimizdir. İletişimde yazan cep numarasıyla irtibata geçmeniz önemlidir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elamanı

Ertek Teknik Yapı - Doğanyurt

Ön muhasebe büro işlerini yürütecek Kurtköy civarında oturan Elaman aranıyor sadece online başvuru kabul edilecektir.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Abdulkader Qanaa Dış Ticaret - Doğanyurt

BEBEK TEKSTİLİ ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA TEMİZLİK GÖREVLİSİ ELAMANI ALINACAKTIR. KENT MEYDANINA KADAR SERVİS MEVCUTTUR . ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00-17:30 CMT: 08:00-13:00

2 ay önce

Idari Işler Temizlik Elemanı (Engelli)

Vodatech A. Ş. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER En az ortaokul veya lise mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli, Şirketin genel temizliğinden sorumlu Yönetim ve misafirlerinin çay kahve ikramını gerçekleştirebilecek, Tercihen aktif araç kullanabilen ve gerektiğinde şirket dışında görev alabilecek Ataşehir ve çevre güzergahlarında (Anadolu yakasında ) ikamet eden, İdari İşler Temizlik Personeli (Engelli) takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Vipnoz Grup Medya - Doğanyurt

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Büro yönetimi ve ön muhasebe konusunda eğitimi ve/veya tecrübesi olan CARİ HESAP TAKİBİ/ ALIŞ - SATIŞ takibi yapacak LOGO GO kullanabilen takım arkadaşı arıyoruz. -Mecidiyeköy, ulaşımda sorun yaşamayacak, -Ofis dışı işlemleri yapabilecek (Banka,Vb.) -Ofis programlarını kullanabilen (Word, Excel), -LOGO GO tecrübesi olan -Sorumluluk ve insiyatif alabilecek takım arkadaşı aramaktayız

2 ay önce

CNC Lazerle Kesme Operatörü

Truteknik Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

CNC Lazer tezgahında verilen programa göre sacın işlenip, paketlenmesi, Kalan hurda sacın ayrılıp istiflenmesinden sorumlu CNC Lazerle Kesme Operatörü aranmaktadır.

5 ay önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler