Doğanyurt Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Izgara Ustası

Taşmekan Restaurant - Doğanyurt

İŞLETMEMİZDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ IZGARA-KEBAP USTASI ALINACAKTIR. MÜRAACATLAR ŞAHSEN YAPILMALIDIR.

5 ay önce

Grafiker

1881 Ajans - Doğanyurt

Dijital baskı merkezinde çalışacak corel, photoshop, illustrator kullanabilen baskı ve baskı sonrası hizmetlerde çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz...

1 ay önce

Vasıfsız Personeli

Odessa Denizcilik - Doğanyurt

• Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımızdan bilgi edinebilirler. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Astrupa Inşaat Otomotiv Makina San. - Doğanyurt

18 - 40 Yaş aralığındaysan Hem müşteri hem satış odaklıysan İletişimim kuvvetli, ikna gücüm yüksektir diyorsan İzmir Buca'daki ofisimizde rahat çalışma ortamıyla seni aramıza bekliyoruz İŞ TANIMI: Belirlenen datalar üzerinden dış arama yaparak ürünlerin satışının, tanıtımının gerçekleştirilmesi Belirli müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna sürecinin uygulanması Müşteri ile olan iletişimde olası satış fırsatlarını değerlendirerek aylık performans hedeflerinin yerine getirilmesi. Maaş + Yol + Yemek + Prim sistemi ile olacaktır.

3 hafta önce

Tercüman

Avk Grup Cam Balkon Sistemleri - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere, yurt dışı satış ekibimize yabancı dil konusunda destek olacak, iyi derecede Arapça ve İngilizce konuşup, yazabilen mümkünse tercümanlık konusunda tecrübeli, genç, dinamik, seyahat engeli bulunmayan (yurt içi ve yurt dışı ), bayan personel alınacaktır.

2 hafta önce

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) aranmaktadır.Şirketimiz bünyesinde çalıştırılacak Overlok Makinesi Operetörü (Overlokçu) aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Satış Danışmanı

İlksağlık Güvenlik ve Mühendislik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Başta İstanbul olmak üzere toplam 30’u aşkın ilde gerçekleştirdiği faaliyetleri ile müşterilerinin Problemlerinin çözüm üreten ve bu doğrultuda İhtiyaçlarını İLKSAĞLIK GÜVENLİK VE MÜH. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde saha da aktif olarak çalışabilecek Uzman Satış Danışmanları arıyoruz.İŞ TANIMI• Yeni müşterilerin kazanılmasına odaklanarak satış sürecini yönetmek,• Mevcut müşterilerin bağlılığını ve memnuniyetinin artırılmasına odaklanarak satış sürecini geliştirmek,• Satış ve satış sonrası süreçleri takip etmek,• Planlanan lokasyon dahilinde günlük müşteri ziyareti yaparak satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,• Günlük müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve müşteri ziyaret kayıtlarını tutmak ve raporlamak.

1 gün önce

Sigorta Muhasebe Elemanı

Iz Sigorta Ve Aracılık Hiz. Ltd. Şti - Doğanyurt

SİGORTA MUHASEBE PROGRAMLARINDAN TERCİHEN OPEN,POLİSOFT BİLEN DENEYİMLİ ELEMAN ARAMAKTAYIZ

4 ay önce

Insan Kaynakları Uzmanı

Odabaşı Motorlu Araçlar San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir işte en az 3 yıl deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine ve SGK mevzuatlarına hakim, Bordro programını ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mavi yaka personel işe alımında deneyimli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İŞ TANIMI Mavi yaka işe alımlarını gerçekleştirmek, Personel ile ilgili her türlü yasal ve şirket prosedürlerinin gereği olan dokümantasyonu takip etmek, Özlük dosyalarını hazırlamak ve özlüklere ilişkin her türlü takibi gerçekleştirmek, Aylık puantajları yapmak, Çalışanların bordro tahakkuk işlemlerini gerçekleştirmek ve talimatları göndermek, İcmal raporlarını çıkarmak, Aylık SGK bildirgelerini vermek, özlük işlemleri kapsamındaki diğer tüm yasal bildirimleri yapmak ve takip etmek, Aylık İşkur çizelgelerini hazırlamak, Görevi kapsamındaki yasal mevzuatların takibini yapmak, ilgili süreçleri mevzuatlara uygun olarak yürütmek,

5 ay önce

Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu

Aslanlı Metalurji Ve Metal Ürünleri San. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER DEMİR -ÇELİK sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere ; -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun-( Lojistik ve Dış Ticaret.. vb) -Tercihen uluslararası Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi - Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatlarına hakim - MS Office Programlarına ve bilgisayar kullanımına iyi derecede hakim - Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci yüksek- - 25-35 yaş aralığında - Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen - İstanbul Anadolu Yakası'nda tercihen Pendik, Kartal, Maltepe civarında ikamet eden ''Dış Ticaret Elemanı '' aranmaktadır. NOT: Servisimiz Kurtköy- Maltepe köprüsü E5 ten saglanmaktadır.

2 hafta önce

Satış Destek Asistanı

Şahin Dizayn Stand Tasarım ve Uygulama - Doğanyurt

Şahin Dizayn olarak,Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Destek Asistanı istihdam edilecektir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen Fuar Stand Tasarım ve Uygulama hizmetinin satışının gerçekleştirilmesi, Fuar Katılımcılarına telefon ve mail yoluyla ulaşarak firma referanslarını iletmek Satışla ilgili süreçlerin yürütülmesi, Analiz, gözlem ve raporlama yapabilmesi, Genel süreçlere hâkim müşterilerin doğru şekilde bilgilendirilmesi. Yukarıda belirtilen niteliklere sahip, ekip uyumu ve yüksek motivasyonla uzun süre birlikte çalışabileceğimiz, Eyüp çevresinde ikamet eden Bayan Satış Destek Asistanı takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Burtvin Turizm Ltd. Şti. - Doğanyurt

-Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, -Zamanı iyi yönetebilen -İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, -Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi -Diksiyonu düzgün, güleryüzlü -Ofis içi içecek servisi yapabilecek -Ofis ihtiyaçlarına yardımcı olabilecek -Ofis çalışanlarına destek olabilecek -Evrak takibi yapabilecek Bayan Ekip arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Takım Lideri

Astrupa İnşaat Otomotiv Makina San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Çağrı merkezimize kurumsal firmalarla anlaşma yapacak ve çağrı iletişim işinden anlayan çevresi olan bu işi yürütecek sorumluluk alabilecek Çağrı Merkezi Takım Lideri aranmaktadır.Aynı zamanda idari personel olabilecek, pazarlama üzerine çağrı iletiim sektöründe takım lideri olabilecek, sorumluluk üstlenebilecek, mevki olarak Buca ve civarında olanlar tercih edilecektir. İstisnalar olabilir.

4 ay önce

Kimliksiz Güvenlik-Danışma Görevlisi

Serar Güvenlik - Doğanyurt

Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen, güvenlik kimlik kartı alana kadar özel güvenlik kursu ile beraber 1800-2100₺maas+yemek+ssk ile elit projelerde çalışacak cok sayıda bay bayan eleman alınacaktır. tum İstanbul ve Gebze bolgesi en az orta okul mezunu bay 18-50 yaş bayan 18-45 yaş sabıka kaydı olmayan Kimlik alinca En Az 2200tl+yol+yemek+ssk+agi Sadece online başvurular kabul edilmektedir

1 ay önce

Depo Sorumlusu

Ultrasis Bina Kontrol Sistemleri Ltd. Şti - Doğanyurt

İstanbul Ümraniye Şerifali (Ataşehir Karşısı) semtinde bulunan şirketimiz için aşağıdaki özelliklere sahip bay eleman aranmaktadır : ARANILAN NİTELİKLER : • En az lise mezunu • Depoculuk tecrübesi olan • B Sınıfı Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen • Word, Excel programlarını kullanabilen, • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden • Askerlik ile ilişkisi olmayan GÖREV TANIMI : • Gelen malzemelerin depoya taşınması • Sevk edilecek malzemelerin hazırlanması, nakliyesinin yapılması • Gelen ve giden malzemelerin irsaliye ile kontrolü, sayılması ve kaydedilmesi • Deponun kontrolünün ve düzeninin sağlanması • Şirketin ofis içi ve ofis dışındaki evrak,araç, getir-götür vb. işlerinin yapılması

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Ada Anaokulu Eği Hizm Ltd - Doğanyurt

ÇOCUK GELİŞİMİ,OKUL ÖNCESİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN GÜLER YÜZLÜ,POZİTİF,ARAŞTIRMACI ÖĞRETMEN ARANIYOR.

2 ay önce

Yemekhane Elemanı

Marmara Okulları - Doğanyurt

TEKİRDAĞ ÇORLU DA BULUNAN OKULUMUZUN YEMEKHANE BÖLÜMÜNE ELEMAN ALINACAKTIR.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Yıldız Tekstil - Doğanyurt

Mağazamız Turizm Bölgesi olan Denizli, Pamukkalededir. Mağazamızda çalışmak üzere daha önce benzeri pozisyonlarda çalışmış Bay-Bayan Satış Temsilcisi aramaktadır. Adaydan beklentimiz mağaza içi düzen, reyon kontrolü ve güler yüzlü müşteri karşılamadır.

5 ay önce

Emlak Danışmanı

Prestij 312 Grup - Doğanyurt

Daha önce sektörde görev almış Emlak Danışmanı aranmaktadır.

5 ay önce

İhracat Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

İhracat Müdürü aranmaktadır.İthalat - İhracat departmanından sorumlu İhracat Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*İstanbul Avrupa Yakasında oturan ya da oturabilecek adayların başvuruları kabul edilecektir.

3 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler