Doğanyurt Çağrı Merkezi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çağrı Merkezi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Stajyer Psikolog

Reem Nöropsikiyatri - Doğanyurt

Dr. ve psikoloğu asiste edebilecek, Tedavi uygulamalarında destek verebilecek, Üniversitelerin psikoloji bölümlerinde okuyan Salı ve cuma günleri gelebilecek, Psikoloji okuyan 3. ve 4. sınıf öğrenci stajyerler alınacaktır.

2 ay önce

Kıdemli Yazılım Mühendisi

Smartme Teknoloji Ltd Şti - Doğanyurt

Genç ve dinamik takımımıza dahil etmek üzere; en az 3 yıl yazılım geliştirme deneyimine sahip, Microsoft .NET (C#, ASP.NET, MVC, .NET Core, Entity Framework,WEB API,LINQ) platformunda çalışmış, Xamarin konusunda deneyimli Kıdemli Yazılım Mühendisi aramaktayız. Microsoft .NET (C#, ASP.NET, MVC, .NET Core, Entity Framework,WEB API,LINQ) Platformunda Çalışmış, Web Projeleri GeliştirmişXamarin ile Proje Geliştirme Konusunda Deneyimli (1yıl)OOP Konusunda Bilgi Sahibi ve Projelerinde Uygulayabilen Web Teknolojilerine Hakim (HTML/CSS, JS, Bootstrap, Jquery) İyi Düzeyde BilenTercihen leafletjs ile Proje Geliştirmiş, Konum Bazlı Projelerde ÇalışmışGoogle Servislerine Aşina (firebase, map, functions/trigers),Angular, React, Redux JS Kütüphanelerinden en az Birine HakimGit, Jira, Graylog, Docker Konusunda Bilgi Sahibi HTTP, JSON, XML, Restful API/SOAP Web Servis Yapıları Konusunda Yeterli Tecrübeye Sahip,İlişkisel Veritabanları, MS SQL Server ve T-SQL Bilen,

2 ay önce

Revit Eğitmeni

Başarı Noktası Eğitim Kurumları - Doğanyurt

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Revit ve Revit MEP Programını çok iyi derecede kullanan,• Sektörde 2 yıl üzeri üzeri deneyimi olan,• Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya eğitim verme konusunda kendine güvenen,• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, • Diksiyonu düzgün, • Dönemsel / Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller Revit / Revit MEP Eğitmenleri aramaktayız.

1 ay önce

Sigortacı

Simpaş Sigorta Ve Ar. Hizm. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bursa Kestel ilçesinde bulunan Sigorta acentemizde çalışmak üzere *Genel olarak sigorta ekranlarına hakim olan *Segem belgesine sahip olan *İnsan ilişkilerinde başarılı *Aktif çalışma saatlerinde uyumlu olan *En az 2 yıl tecrübeli bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Temizlik Elemanı

Kaya Teknik Servis - Doğanyurt

TEKNİK SERVİS BÜROMUZDA TEMİZLİK VE ÇAY KAHVE İŞLERİNE BAKACAK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ... İŞ YERİMİZ KLİMA BEYAZ EŞYA YETKİLİ TEKNİK SERVİSTİR. (40/50 YAŞ ARASI KRİTERİMİZ VE İKAMET ÇUKUROVA ADRESİ OLMASIDIR.) SABAH 7:30 GİRİŞ AKŞAM 18:30 ÇIKIŞ SAATİMİZDİR. PAZAR GÜNÜ TATİL. CV İLE BAŞVURU YAPILMASI ÖNEMLİDİR.

3 hafta önce

Depo Elemanı

Eshel Group Eğitim Materyalleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Depo Elemanı aranmaktadır.Sadece Türk adaylar tercih edilecektir.

3 ay önce

Temizlik Elemanı

Selimoğlu Suare Sitesi Yöneticiliği - Doğanyurt

Selimoğlu Suare Residence Sitemizde çalışacak temizlik personelleri alınacaktır.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Masali Pamuk Şeker - Doğanyurt

Pamuk şekeri satışı yapacak Satış Temsilcisi arıyoruz.Bu İşi Kimler Yapabilir?Başta Herkes ,emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar… Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar olabilir. Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Extreme Ajans - Doğanyurt

Call center (çağrı merkezi) deneyimi olan güler yüzlü, aktif Almanca konuşabilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları arıyoruz.Firmamız Alman firmasına bağlı olduğu için Maaş + SSK + Primler gününde ödenmektedir.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Geo Genel Otomotiv - Doğanyurt

Firmamız, İnternet müşteri hedef kitlesine satış ağırlıklı, tüm sektörlerde yer alan konumu ile geniş yelpazede yan sanayi ürünleri üretmektedir. Web sitemizin geliştirilmesi için takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, aşağıda görülen niteliklere sahip, Anadolu yakasında Kartal, Pendik, Tuzla bölgesinde ikamet eden bir WEB TASARIM UZMANI aramaktayız. GENEL İŞ NİTELİKLER • Dijital trend leri heyecanla yakından takip eden, • Sitemizi SEO backlinks standartlarında geliştirebilen • E-Ticaret, Kurumsal Web Sitelerin tasarımlarında tecrübeli • HTML5, CSS3, JS, Javascript, Jquery ile Web sitemizin altyapısını giydirebilen • Açık kaynak kodlu, Bootstrap ve responsive tasarım araçlarından kullanabilen • Adobe Photoshop, Illustrator ve benzer yazılımları iyi derecede bilen • Arayüz, landing page, menü, yönetim panelini uzman seviyede hazırlayabilen • Görsel içerik ekleme ve düzenleme yapabilen • Mobil iletişim tasarımlarındaki gelişmeleri uygulayabilen • Adwords, anahtar kelimeleri ve reklam ve bütçe yönetiminden anlayan • Blog, Sosyal Medya (Facebook, Instagram, Linkedin), uygulamalarında deneyimli POZİSYON İÇİN ARANAN NİTELİKLER Yüksek okul mezunu, azimli, disiplinli, kendine güvenen ve güvenilir, çağdaş değerlere sahip, Web konumumuzu öne çıkartmak için hedeflerini gerçekleştirebilen, yaratıcı, araştırmacı ve tercihen İngilizce bilgisine sahip olması.

3 ay önce

PHP Yazılım Uzmanı

Ea Bilişim Teknolojileri Yazılım San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Php Yazılım Uzmanı aranmaktadır.HTML/CSS/JS konusunda eksiksiz,PHP yazılım diline hakim,Tercihen Laravel frameworkünde tecrübe sahibi,Veri tabanı ilişkilerini kurabilen,CMS sistemlerinde bilgi sahibi,Hazır sistemler üzerinde değişiklik yapabilen,MVC’e yabancı olmayan,Genç, dinamik ve kreatif takım arkadaşları arıyoruz.Yukarıdaki bilgilere sahibim diyorsan seni de aramızda görmek isteriz.Çalışma Yeri İzmir Gaziemirdir.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Uçar Tasarım - Doğanyurt

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız emniyet mensuplarına, askeri personele, resmi kurumlara kıyafet üretimi yapmaktadır. Haricinde ihracat firmalarına kalıp tasarım hizmeti vermektedir. Firmamızın depo Düzenini sağlayabilecek, sevkiyat takibini yapacak ve dosyalama işlemleri ile ile ilgilenebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Kafkas Elektronik - Doğanyurt

LG ELEKTRONİCS YETKİLİ SERVİSİ servis merkezlerimize BAHÇELİEVLER ve BEYLİKDÜZÜ şubelerimize; •SİGARA KULLANMAYAN •Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek.. •Sektör gözetmeksizin minimum 2 sene iş deneyimli. •Servise gelen Cep Telefonlarını , Tv kumanda vb. Elektronik ürünleri teslim alma , kayıt açma işlemlerini takip edebilecek. •Müşteri karşılama ve telefon ile iletişim becerisi gelişmiş, •Müşteri ve cihaz takip işlemlerimiz online sistem üzerinden olduğu için Pc kullanımını en az orta düzeyde bilen , dikkat bozukluğu sorunu olmayan sekreter alımı yapılacaktır. Not: Telefon ile arama yapmayınız . Site üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

3 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.İnşaat projelerinde değerlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 gün önce

Tıbbi Dokümantasyoncu ve Sekreter

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Tıbbi Dökümantasyoncu ve Sekreter aranmaktadır.Türkiye’de sağlık sektöründeki danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için görevlendirilmek üzere; Bayan veya Bay Tıbbi Dokümantasyoncu ve sekreter aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Prostar Insan Kaynakları - Doğanyurt

kadıköy erenköyde minübüs caddesi üzerinde elit sitede gece 12/36 çalışacak gözetim görevlileri alınacaktır.

3 ay önce

Merchandiser

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Merchandiser aranmaktadır.Projelerimizde çalışabilecek Merchandiser arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin satışını destekleyecek Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek,

2 hafta önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Fuarsepeti - Doğanyurt

Firma temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, diyalog kurabilen, Fuar stant satışı konusunda kendine güvenen, Tecrübeli, Ms offıce programlarını bilen, raporlama yeteneği olan, sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği yüksek, Sektör - Bölüm - Pozisyon Pazarlama/Satış - Aktif Pazarlama

1 hafta önce

Temizlik Elemanı

Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Ankara Birlik Mah. ve Çayyolunda ki anaokullarımız da çalışacak titiz,düzenli,pratik,07.30-18.00 mesai aralığında,işini severek yapan bayan personeller alınacaktır.

1 hafta önce

Grup Sorumlusu

Çocuk Kulübü - Doğanyurt

Grup sorumlusu olacaklarda aranacak nitelikler şunlardır: Çocuk kulüplerinde görevlendirileceklerin yükseköğretim kurumlarının sosyal hizmet bölümü, rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü, eğitimde psikolojik hizmetler bölümü, psikoloji bölümü, çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği, okul öncesi eğitimi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü, çocuk gelişimi bölümü lisans veya önlisans mezunu olmak veya sınıf öğretmeni unvanına sahip olmak ya da yükseköğrenim kurumlarının fizik, kimya, fen bilgisi, biyoloji, matematik, Türk dili ve edebiyatı, tarih, coğrafya, sosyal bilgiler öğretmenliği bölümlerinden mezun olmaları gerekir.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler