Doğanyurt Çağrı Merkezi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Çağrı Merkezi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Sekreteri

Bilircam A. Ş. - Doğanyurt

CAM FİRMAMIZA SEKRETER ARANMAKTADIR(TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETECEK,FATURA KESEBİLECEK, MÜŞTERİLERLE İLGİLENECEK,ÇAY VE OFİS TEMİZLİĞİNİ )YAPABİLECEK DENEYİMLİ BAYAN ELAMAN ARANMAKTADIR. BEYOĞLU,KASIMPAŞA,OKMEYDANI,ÇAĞLAYAN,ŞİŞLİ,FATİH CİVARLARI TERCİHİMİZDİR.YOL SIKINTISI VE TRAFİK SIKNITISI OLMAMASINDAN DOLAYI.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tıpsan Sağlık Ürünleri - Doğanyurt

Mikro programını bilen, Ofis programlarını iyi kullanabilen, Ön lisans veya lisans mezunu en az bir yıl tecrübeli olmak şartıyla Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Karar alma ve yönetim becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Düzenli çalışma becerisine sahip,zamanı iyi kullanabilen, İnsan İlişkileri ve iletişimi güçlü, gerekli iş disiplinine sahip, düzenli, dikkatli, özverili, takım çalışmasına uyumlu,

1 ay önce

Elektrik Ustası

Erc Engin Elektronik Elektrik Bilgisayar Taah Tic ve San Ltd Şti - Doğanyurt

Elektrik Ustası aranmaktadır.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Emek Şubemize Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Intek Grup Iletişim Hizmetleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

İnternet servis sağlayıcı olarak faaliyet gösteren firmamızın, Eskişehir bölgesinde bulunan işlerinde görevlendirilmek üzere dönemsel teknik servis elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Oparetörü

Anova Araştırma - Doğanyurt

Araştırma şirketimizde telefonla anket yapacak kadrolu bayan personel alınacaktır.

4 ay önce

Emlak Danışmanı

Lf İmaj Emlak - Doğanyurt

Bostancı da bulunan gayrimenkul danışmanlık ofisimize %60 oranla çalışacak kendine güvenen gayrimenkul danışmanlık (emlak) sektöründe daha önce çalışmış tecrübeli bostancı göztepe arasını bilen bay- bayan Emlak Danışmanı aranıyor .

2 hafta önce

Portföy Elemanı (Banka)

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Portföy Elemanı (Banka) aranmaktadır.Türkiyenin önde gelen Bankalarından olan kurum için; tercihen alanında tecrübeli Portföy Elemanı (Banka) aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Sekreter / Santral Sorumlusu

Sembol Plastik Inş Malz Iç Ve Dış Tic Sa - Doğanyurt

Fabrikamızda santral operatörlüğü , kargo takip ,ofis içi ekipmanları kullanabilen diksiyonu düzgün prezantabl uyumlu takım çalışmasına uyun sekreter alınacaktır.

5 ay önce

Depo-Sevkiyat Sorumlusu

Msr Mühendislik Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda çalışmak üzere; En az ortaokul mezunu Depomuza gelen giden sevkiyatları takip edebilecek, Aracımızla sevk gerçekleştirebilecek, Forklift ehliyetine sahip (tercih sebebi), SRC2,SRC4 ve psikoteknik belgelerine sahip Depo düzenini kontrol edebilecek, Tercihen Bornova çevresinde ikamet eden (Çamdibi,Yeşilova,Işıkkent,Pınarbaşı,Altındağ,Mersinli,Özkanlar) Diksiyonu düzgün,prezantabl İnsan ilişkilerinde başarılı,temsil yeteneğine sahip İzmir'de ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Döner Ustası

Dönerci Yılmaz Usta - Doğanyurt

Tecrübeli Döner Ustası aranmaktadır.12 saat çalışmaya uygun, 2 haftada bir izin kullanacak Ustalar aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Çamavlu Süt Ürünleri - Doğanyurt

Mikro programı kullanan uzun vadeli muhasebe bilgisine sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Odyometrist

Dore İşitme Cihazları - Doğanyurt

İşitme cihazları hakkında detaylı bilgilerin hastalara aktarılması ve açıklanması,Uygun görülen cihazların hasta ile koordineli bir şekilde işitme kaybı değerlerine göre ayarlarının yapılması,Hasta memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için etkin ve çözüm odaklı iletişim kurulması,Odyometri testlerinin yapılması,Hastanın ile ilgili bilgilerin kayıt edilmesi,İşitme cihazı uygulamasına yönelik kulak kalıbı ölçülerinin alınması, Hizmet sonrası memnuniyeti değerlendirmek için hastalar ile belirli aralıklar ile iletişime geçilmesi, geri bildirim alınması,Günlük ve ileriye dönük faaliyetlerin, hasta bilgilerinin üst yönetime düzenli raporlanması,

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Habibe Handan Çizel Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Maltepede bulunan Güzellik Merkezimize ulaşım sorunu olmayan Temizlik, Yemek ve Çay servisi yapacak Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

1 ay önce

Kalfa

Studio 9 Bay & Bayan Kuaför Salonu - Doğanyurt

STUDIO 9 BAY& BAYAN KUAFÖR SALONUMUZUN ERKEK BÖLÜMÜNE KALFA ARANIYOR. MAAŞ DOLGUNDUR.

5 ay önce

Inşaat Elektrikçisi

Inci Avize Aydınlatma - Doğanyurt

İNŞAAT ELEKTRİĞİNDEN ANLAYAN USTA VEYA KALFALAR ARANMAKTADIR. SSK+YEMEK+MAAŞ VERİLMEKTEDİR. YENİ BAŞLAYACAK ÇIRAKLARDA ALINACAKTIR.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Endodent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

Kadıköyde bulunan ağız diş sağlığı polikliniğimize tecrübesiz tercihen 2 senelik ağız diş sağlığı mezunu yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır

4 ay önce

Web Tasarım & Yazılım Departmanı Stajyer

Maksimum Bilişim Internet Ve Reklam - Doğanyurt

İstanbul Şişli Mecidiyeköy de faaliyet göstermekte olan reklam ajansımız bünyesinde çalışacak; Dijital Dünya'ya ilgili ve bu alanda aktif olan, Kendisini bu alanda yetiştirmek isteyen, Giriş düzeyde wordpress, php, photoshop bilgisi olan, diksyon ve iletişim sorunu olmayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. sadece online başvurular değerlendirilecektir. telefon araması ile yapılan başvurular reddedilecektir.

3 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Armasu Arıtma Sistemleri - Doğanyurt

Firmamızda istihdam edilmek üzere, Teknik Servis Hizmetlerini yürütecek veya bu konuda yetiştirilecek Su Arıtma Elemanı pozisyonunda çalışmak üzere Teknik Servis Elemanı takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Bilgisayar Eğitmeni

T. C Meb Beşyıldızlar Eğitim - Doğanyurt

EĞİTİM KURUMUMUZA 4 YILLIK BİLİŞİM-BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ MEZUNU EĞİTİMCİLER ALINACAKTIR YETKİLİ SİBEL KARABULUT

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler