Doğanyurt Boya Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Boya Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gözetim Görevlisi Personeller

Sesa Group - Doğanyurt

SULTANBEYLİ - PENDİK ve KURTKÖY çevresi yapımı tamamlanan veya devam eden Depo - Fabrika - İş Merkezi ve Site gibi vb. projelerimize ÇOK ACİL Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - DANIŞMA personelleri aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 1850 + Yemek + Agi + Servis Anadolu yakası / Bilgi ve irtibat; 0216 380 9040 Pbx - 0553 830 9040 - 0553 960 9040 Kozyatağı Mh. Değirmen sk. Şaşmaz Site. C Blok No:9 Kat:4 Kadıköy İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 300 - 400 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

4 ay önce

Kurum Müdürü

Alpay Sürücü Kursu - Doğanyurt

Kadıköy Bağdat Caddesi Şaşkınbakkalda bulunun sürücü kursumuza yetiştirilmek üzere 4 yıllık mezun olan lisans mezunu diksiyonu iyi olan tercihen yakın çevrede ikamet eden,yol sorunu olmayan kurum müdürü alınacaktır. Kurumda; Evrak işleri ve Milli eğitimle yazışmaları yapabilecek, Bilgisayar üzerinden canlı destek verecek ve kurumu idare edebilecek tercihen donanımlı halkla ilişkileri iyi olan sürekli daimi çalışabilecek kurum müdürü arıyoruz. Yetiştirilmek üzere olduğu için kısa süreli veya başka hedefleri olan adaylar lütfen başvuru yapmasın. Haftada bir gün izin olacaktır. Çalışma saatleri sabah 08:45 akşam 18:30 mesai saatleri arasında bazende sabah 10:00 Akşam 20:00 saatleri arasında mesai olacaktır. İş durumuna göre değişebilir. Yol ve yemek verilecektir.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

D&P İletişim Bilişim Yazılım - Doğanyurt

Kızılay Merkez de bulunan Telekomünikasyon üzerine hizmet veren Çağrı Merkezimize Bay - Bayan Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Asgari Ücret + Yemek + Yol + Sgk + Prim

2 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Yeşil Belgrad Evleri Sitesi - Doğanyurt

Özel sitede, Özel Güvenlik Kartı bulunan, 22-45 yaş aralığında güvenlik görevlisi aranıyor.

3 ay önce

Elektrik Mühendisi

Azd Mühendislik Inş Ve Tah. - Doğanyurt

Ankara merkez ofisimizde çalışmak üzere elektrik mühendisi arayışındayız *Üniversitelerin ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun; GENEL NİTELİKLER En az 2 yıl İş deneyimi olan, -B sınıfı ehliyet sahibi, -ÜSTYAPI İŞLERİNDE TECRÜBESİ OLAN ÖRNEK KONUT,OKUL,YURT,HASTANE, FİRMAMIZIN YÜKLENİCİLİĞİNİ ÜSTLENDİĞİ ÜST YAPI VE ALT YAPI İŞLERİNİN Uygulama projesi üzerinden doğru ve hızlı metraj çıkarılarak SATIN ALINMASI GEREKEN ELEKTRİK MALZEMLERİ LİSTESİNİ TEKNİK ŞARTENAMESİNE UYGUN EXCEL ORTAMINDA RAPORLANDIRIP SATINALMA BİRİMİNE SUNMAK AS BUİLT PROJE ÇİZMEK PROJENİN KONTROLLÜĞÜNÜ YÜRÜTEN MÜŞAVİR FİRMALAR DA Kİ KONTROL ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ İLE DİYALOK HALİNDE OLMAK EN AZ 2 HAFTA DA BİR OLMAK KAYDI İLE ŞANTİYE ZİYARETİ YAPILIP ELEKTİRİK UYGULAMA EKİBİNİN YAPTIĞI İŞLERİ KONTROL ETMEK UYGULAMA EKİBİNİN YAPTIĞI İŞLERİN UYGUNLUĞUN SORGULAMAK İLERİ DERECEDE AutoCad, Office Programlarına hakim Aktif araç kullanabilecek *Malzeme , Uygulama ve Detay çözüm bilgisi yüksek; İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli *Takım çalışmasına yatkın, *Analitik, zaman yönetimi, koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, *İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı * Seyahat engeli olmayan, * İdare ve Şantiye takibinde donanıma ve yetkinliğe sahip; İmalatlarla ilgili şantiyenin izlenmesi ve kontrol edilmesi, -Malzeme taleplerinin iş programına uygun olarak yapılması, -İmalatların İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun olarak yürütülmesi,

5 ay önce

Danışma Personelleri

Fenomen Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri - Doğanyurt

1.800 İLE 2.300 TL MAAŞ ARALIĞINDA YOL YEMEK VE SERVİS İMKANLARI İLE İSTANBUL GENELİ PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇOK SAYIDA BAY PERSONELLER ARANMAKTADIR. İLETİŞİM NUMARALARIMIZ SABİT HAT :0212 603 52 59 CEP :0530 603 52 09

3 ay önce

Garson - Divan Adana

Divan - Doğanyurt

Türkiye’de turizm, otelcilik ve yiyecek & içecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Divan Grubu, Divan Adana Otel'de görevlendirilmek üzere Garson aramaktadır. * Lise/Meslek Yüksek Okulu mezunu * Genç ve dinamik, * Presentable, güleryüzlü ve çalışkan, * Micros programını kullanabilen, * Hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. * En az 2 yıl tecrübe sahibi. Adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Burç Emlak - Doğanyurt

Kocasinan Erkilet bölgesinde çay ve temizlik işlerine , telefonlara bakacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi

Pozitif Enerji - Doğanyurt

Pozitif Enerji ailesi olarak enerji sektörünün önde gelen firmaları ile 6 yıldır çalışmaktayız. Misyonumuz ; Kurumsal alanda firmalara verilen hizmetleri anlatarak firmaların enerjisinden tasarruf etmelerini sağlamak amacındayız. Vizyonumuz ; Müşterilerimizin maksimum düzeyde enerji çalışmalarına fayda sağlayarak uzun ömürlü olarak bizlerle çalışmalarını sağlamak. Hedefimiz ; 2017-2018 yılında satış cüromuzu %100 arttırmak ve personel sayımızı 2 katına çıkartmak. Aranan Nitelikler En az lise mezunu İletişim kabiliyeti yüksek Diksiyonu düzgün Hedef odaklı Çevresine ve insanlara karşı duyarlı Ehliyeti olan yada ehliyet alacak Hafta içi mükemmel çalışıp Hafta sonu asla çalışmak istemeyecek Pozitif Enerji'ye sahip ekip arkadaşları arıyoruz. Bizimle uzun dönem çalışmak ister misin ?

5 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Webhome Eğitim Danışmanlık İnternet Reklam Ve Bilgi Teknolojileri - Doğanyurt

En az 3 yıl satış ve pazarlama elemanı olarak çalışmış, firmamızın hizmetlerinin tanıtımında ve satışında görev alacak, satış ve pazarlama kanallarını kullanabilen, iletişim gücü ve ikna kabiliyeti kuvvetli, müşteri taleplerine anında çözüm üretebilen, diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz. GENEL NİTELİKLER İstanbul Avrupa Yakası ikamet eden, Satış pazarlama alanında deneyimli Satış ve pazarlama uzmanı olarak yeni müşteriler bulma konusunda pazar araştırması yapabilecek, Firmamızı temsil edebilecek, liderlik vasıflarına sahip, Satış temsilcisi olarak satış odaklı çalışan, İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, Satış danışmanı görevine uygun olarak diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, firmalarda Satış Danışmanı ya da Satış Temsilcisi olarak çalışmış olması kriterlerimiz arasındadır.

3 ay önce

Güvenlik Gözetim (Ümraniye)

Fenomen Danışmanlık Ve Temizlik Hizmetleri - Doğanyurt

ÜMRANİYE ŞERİF ALİ MAHALLESİ BÖLGESİ'NDE BULUNAN YENİ BAŞLAYACAK FABRİKA PROJESİ İÇİN 2 BAY VE 1 BAYAN GÜVENLİK KİMLİK KARTLI VEYA KURS KAYITLI PERSONELLER ARANMAKTADIR. PROJE: FABRİKA LOKASYON: ÜMRANİYE HAKEDİŞ: 1.950 TL + 300 TL TİCKET BAY ÇALIŞMA SİSTEMİ: SABİT GECE 1 ÇALIŞ 1 İZİN HAFTA SONU İZİNSİZ BAYAN ÇALIŞMA SİSTEMİ: SABİT GÜNDÜZ 5 ÇALIŞ 2 İZİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ; 0212 625 09 02 0535 046 46 22

2 ay önce

Biyomedikal Mühendisi

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU - Doğanyurt

İş Açıklaması : 1991 yılından günümüze, yaygın biçimde koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti veren, hastaneler ve tıp merkezlerinin yanı sıra sağlıkta dünyaya örnek olabilecek entegre bir özel sağlık sistemi modeli sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 12.000’i aşkın çalışan ve 17 genel amaçlı hastane, 12 tıp merkezi ve destek hizmet kuruluşları bulundurmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu olarak Biyomedikal kadrosunda değerlendirilmek üzere " Yetiştirilmek Üzere Biyomedikal Mühendisi” aramaktayız. Biyomedikal hizmetlerinin yüksek kalitede ve kesintisiz olarak verilmesini desteklemek üzere;cihazların seçimi,güvenliğinin ve her türlü bakımının sağlanması,arızalarının giderilmesi çalışmalarında aktif rol oynamak. Biyomedikal hizmetlerinin kalitesinin sürekli geliştrilmesine katkı sağlamak. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar : Üniversitelerin Elektronik veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

4 ay önce

Cam Temizlik Personeli - Ataşehir

Deça Hizmet Grupları - Doğanyurt

Kayışdağı' nda bulunan Yedpa Ticaret Merkezi Projemizde ; * Cam temizliği konusunda yetiştirilmek üzere temizlik personelleri aranmaktadır. * Haftalık izin günleri pazar günüdür. * 07:00 - 15:00 çalışma saatleridir. TÜM HAKLARIMIZ MEVCUTTUR. Başlangıç olarak ; 1550 NET + AGİ + 205 YOL + 312 YEMEK ( YOL VE YEMEK ÜCRETİ MULTİNET KARTINA YATMAKTADIR. ) Müracaat İletişim Bahri Bey : 0535 661 4615

3 ay önce

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe, müşteri firmamız içinKulak Burun Boğaz doktoru aramaktayız. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Sivas Mehtap Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd Şti - Doğanyurt

Çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz. Sabah 08.00 Akşam 18.00Aksam 18.00 Gece 24.00Tecrübesi olan arkadaşlar öncelikli değerlendirmeye alınacaktır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Irmak Beton Madencilik İnş Nak İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Irmak Beton şirketimizin Aydın Astim Organize Sanayide bulunan iş yerinde, merkez insan kaynakları biriminde görevlendirilmek üzere; İnsan Kaynakları Elemanı arıyoruz.

4 ay önce

Makine Teknikeri

Pergel End. Metal - Doğanyurt

AUTOCAT VE 3D PROGRAM BİLGİSİ OLAN, METAL ŞEKİLLENDİRME (SAC PROFİL VB) İŞİNDE ÇALIŞMIŞ, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SORUMLULUK ALABİLEN, PENDİK ORHANLI KURTKÖY GEBZE CİVARINDA OTURAN PERSONEL ARIYORUZ.

5 ay önce

Ön Saha Elemanı

Birbilen Petrol Ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. - Doğanyurt

SAMANDIRA BİRBİLEN PETROL SHELL İSTASYONUNDA ÖN SAHA SATIŞ ELEMANI (POMPACI) ARANIYOR. İşe alınacak olan adaylar, Shell Akademi tarafından verilen gerekli eğitimleri aldıktan sonra, İstasyona gelen araçların karşılanması ve Yakıt satışının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Aranan Nitelikler * Lise ve dengi okullardan mezun, * Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, * Aktif satış alanında kariyer hedefi olan, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

3 ay önce

Döşemeci

Yıldız Çelik Büro Mobilyaları - Doğanyurt

İstanbul/Başakşehir/İOSBde bulunan ofis koltukları üretim tesisimize, ofis koltuğu döşeme kısmında görevlendirilecek Döşemeci personeller aranmaktadır.

3 hafta önce

E-Ticaret Personeli

Bay Şapkacı - Doğanyurt

İş Açıklaması: Giyim Ve Aksesuar sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren şirketimizin e-ticaret departmanında aşağıdaki görev tanımıyla çalışılacaktır. • E-ticaret sitemize Ürün ve İçerik girişlerinin yapılması, • Müşterilerden gelen istek ve soruların cevaplanması • E-ticaret sitemiz ve Hepsiburada, GittiGidiyor, N11 dükkanlarımızdan düşen siparişlerin takibinin yapılması. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: • Daha önce bu işi tecrübe etmiş, uzun süre çalışmamış olsa da kendini bu alanda geliştirmiş, • Bilgisayara, ofis programlarına ve sosyal ağlara hakim veya öğrenmeye talip, • Photoshop ya da benzeri tasarım programlarını temel seviyede kullanabilen, ( mevcut fotoğrafları ve görselleri kullanarak düzenlemeler yapabilecek) • En az lise mezunu, • Tercihen Avrupa yakasında oturan ya da ulaşım sorunu olmayan, • 22-40 yaş arasında, Bay/Bayan, • Yetiştirilmek üzere, Kabiliyetli, İstekli ve Kalıcı çalışma arkadaşı arıyoruz.  • Yeni bir ekip oluşturulan kariyer imkanı sunan bir pozisyondur.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler