Doğanyurt Boru Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Boru Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Smmm Ömer Serhat Farsak - Doğanyurt

cevizlibağ da bulunan muhasebe büromuza sgk mevzuatına hakim tecrübeli bayan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Paketleme Elemanı

Cadran Tedarik Hizmetleri Mağazacılık Sa - Doğanyurt

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Daha önce paketleme bölümünde çalışmış, Ürünleri sevkiyata hazır hale getirebilecek, Dikkatli, Çalışkan, İşini Seven, Beylikdüzü, Avcılar, Gürpınar, Büyükçekmece Civarında ikamet eden, Bayan Paketleme Elemanı Aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Etik Smmm Ve Danışmanlık Ltd. Şti. - Doğanyurt

MUHASEBE OFİSİMİZE ; LUCA MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, TEK DÜZEN HESAP PLANI BİLEN VE UYGULAMALI OLARAK KULLANAN, KDV-MUHTASAR-GEÇİCİ VERGİ-KURUMLAR VERGİSİ BEYANI YAPABİLEN, KDV İADE İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ RAPORLAR VE YAZIŞMALAR YAPABİLEN,ALT FİRMA İNCELEME VE KARŞIT İNCELEME TUTANAKLARI YAPABİLEN, BİLANÇO-GELİR TABLOSU DÜZENLEYEN, EN AZ TİCARET LİSESİ YA DA MYO İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA UNV ILGILI BOLUMLERINDEN MEZUN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, 25-35 YAŞ BAY-BAYAN, MUHASEBE ALANINDA MİNİMUM 5 YIL DENEYİMLİ, MUHASEBE&MALİ MÜŞAVİRLİK YMM OFISINDE  ÇALIŞMIŞ, RESMİ MUHASEBE KAYIT SİSTEMİNE VAKIF, SSK BİLDİRGE,BORDRO,İŞÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞLARINI YAPABİLEN, ÇALIŞMA SAATLERİ 08.30-18.30 MAAŞ+YEMEK+SSK+YOL, MAAŞ KİŞİNİN KAPASİTESİNE GÖRE ASGARI ÜCRET ILE 2.500  TL ARALIĞINDADIR ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN, TEMPOLU VE YOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, KADIKÖY’DEKİ SMMM OFİSİMİZE UYGUN NİTELİKTE İŞ ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. 

1 hafta önce

Gece Müdürü (otel)

Clarion Hotel Golden Horn - Doğanyurt

Gece Müdürü (otel) aranmaktadır.Haliç Bölgesinde faaliyet gösteren 185 odalı otelimiz için, Gece Müdürü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında faaliyet gösterecek Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere alanında uzman Kimya Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Fuar Hostesi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Projelerimizde görevlendirmek üzere Bay - Bayan Fuar Hostesi aranmaktadır.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Ingiliz Kültür Derneği Anaokulu - Doğanyurt

Erenköy- Bağdat Caddesine ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyecek. Mesleki deneyimi olan okul öncesi öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Bandırma Özel İlgi Osgb ve Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

Şirketimize yeni firmalar kazandıracak Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Usta / Çırak

Kara Elektrik - Doğanyurt

Başiskelede bulunan işyerimize sahada çalıştırılmak üzere elektrik ustası ve çırak alınacaktır.Başiskele civarında ikamet edenler tercihimizdir. Çaşışma saatlerimiz 8:30-18:00 dir.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı - Doğanyurt

Engelli bireylere engelli olmayanlar gibi tüm eğitim kurumlarından yararlanabilmelerini ve spor yaparak özgüvenlerini kazanmış mutlu bireyler olarak yaşamı paylaşmalarını amaç edinmiş Engellilere daha refah bir yaşam tarzı, daha yaşanabilir koşullar sunmayı amaçlayan bir sivil toplum kuruluşudur. Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV), çoğu engelli yakınları olan 41 kurucu üye tarafından 1999 yılında kurulmuştur. Bünyemizde çalıştırmak üzere Bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

4 gün önce

Felsefe Grubu Öğretmeni

Balfa Eğitim Ve Öğretim - Doğanyurt

Diksiyonu düzgün, idari işlere hakim, kriz yönetimi yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Üretim Mühendisi

Med Savunma Havacılık - Doğanyurt

Savunma ve havacılık sektöründe mekanik parçaların üretimini yapmakta olan Ostim fabrikamız için, - Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - CNC tezgahlar ile talaşlı üretim bilgisi olan, - CAD/CAM tercihen Solidworks ve Solidcam kullanabilen, - Üretim planlama, personelin sevk ve idaresini yapabilecek, - Aserlik hizmetini tamamlamış, deneyimli üretim mühendisi aranmaktadır.

5 gün önce

Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Uzmanı

Nerces Hediyelik Eşya Ve Dış Ticaret - Doğanyurt

Yönetmekte olduğumuz, Avrupa’da bulunan E-Ticaret siteleri ile ilgili olarak, Ankara’da bulunan firmamızda “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı” pozisyonunda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız. Genel Nitelikler - Google Adwords reklam hesaplarını en az 2 yıl fiilen yönetmiş - Merchant Center kullanımında deneyimli, - Google arama ağı reklam modelinde deneyimli, - Facebook reklam hesaplarını fiilen yönetmiş - Dijital mecralarda reklamları yönetmiş, kampanya stratejileri oluşturmuş (Instagram, Twitter, Linkedin…) - Dönüşüm odaklı kampanyalar kurabilen ve takibini yapabilen - Google Analytics’e hâkim analiz, yorumlama ve raporlama yapabilen, - E-ticaret sitelerine ait SEO optimizasyonları konusunda deneyimli - Performans odaklı reklamları başarılı bir şekilde yönetmiş ve yönetebilecek, - İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu, - Motivasyonu ve enerjisi yüksek, - Mesleki İngilizce bilgisine sahip - Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, - Ankara’da ikamet eden - Tercihen Facebook Blueprint sertifikasına sahip - Tercihen Google Adwords sertifikalarına sahip - Tercihen üniversite mezunu İş Tanımı • Google Adwords ve Facebook kampanyalarının oluşturulması, hesapların kontrolü ve optimizasyonu • Anahtar kelime, günlük olarak tekliflerin kontrol edilmesi ve izlenmesi (Bütçe, gösterim, kalite skoru ve diğer önemli metrikler) • Web sitelerinin SEO optimizasyonlarının yapılması • Web analytics araçları kullanılarak hedeflerin ve raporların oluşturulması, • Sosyal medya tanıtım, kampanya ve reklamlarının yönetilmesi • Backlink çalışmalarının yapılması • Mail Marketing çalışmalarının yapılması • Düzenli olarak raporların hazırlanması,

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yeşilova Ltd. Şti. - Doğanyurt

Şirketimiz merkez ofisinde çalıştırılmak üzere bayan muhasebe personeli aramaktayız.

1 ay önce

Tavan Vinç Operatörü

Tiryaki Lojistik Iş. Mak. Lim. Hiz. Ltd. Şti - Doğanyurt

HATAY PAYAS BÖLGEMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYABİLECEK TAVAN VİNÇ OPERATÖRÜ ARAMAKTAYIZ.8 SAAT VARDİYALI + MESAİ + YEMEK+SERVİS.

2 hafta önce

Forklift Operatörü

Persu Suni Deri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

-GÖREVİNDE EN AZ 2 YIL DENEYİMİ -FORKLİFT EHLİYETİ OLAN -EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

3 hafta önce

Planlama Mühendisi

Haksever Düğme - Doğanyurt

Siparişlerin projelendirilmesinden, teslimine kadar tüm üretim planlama ve üretim takibi operasyonlarından sorumlu olacak, mevcut üretim sürecinin geliştirilmesine katkıda bulunacak genç dinamik yönetici adayı mühendis aranmaktadır. - Siparişlerin üretim planlamasını yaparak, üretim iş emirlerinin açılmasını sağlayacak - Üretim planlama ve satın almada gerekli lojistik desteği sağlamak - Üretim programı ve sırasına göre işgücünün dağılımlarını günlük olarak takip etmek, veri toplamak, raporlamak

1 ay önce

Sigorta Teknik Personel

Tunam Sigorta - Doğanyurt

SİGORTA VE ARAÇ KİRALAMA FAALİYETİNDE BULUNDUĞUMUZ İŞ YERİMİZE ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ SEGEM SERTİFİKASI OLMASI VE AZDA OLSA ÖN MUHASEBEDEN ANLIYOR OLMASI TERCİH SEBEBİDİR.

6 gün önce

Psikolog

Derin Özel Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İstanbul Kağıthane de bulunan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize Psikolog aranmaktadır.Öğrencilerle bireysel seanslara girecek,Veli görüşmeleri yapacak,Öğrencilerin okullarındaki öğretmenlerini ve Okul Rehber Öğretmenlerini ziyaret edecek,İdari konularda Kurum Müdürüne destek olacak.

2 ay önce

İOS Developer

Entegresoft Dijital Medya Ajansı - Doğanyurt

Ios Developer aranmaktadır.iOS cihazlar için native uygulama geliştirmiş,İyi derecede Swift ve Objective-C bilgisine sahip,Web servisleri, SOAP, REST, JSON, XML konularında bilgi sahibi,Geliştirilmiş bir veya daha fazla iOS mobil uygulama projesi bulunan, tercine iTunes AppStore markette yayınladığı mobil uygulaması olan,Versiyonlama sistemleri hakkında bilgi sahibi (GIT veya SVN),Kariyerini iOS platformu üzerinde ilerletmek isteyen,

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler