Doğanyurt Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Bisküvi, Çikolata ve Şekerleme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şoför

Atıksa Entegre Atık Yönetimi Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamızda çalıştırmak üzere; SRC-5 Belgesi bulunan Personeller alınacaktır. Çalışma Saatlerimiz 08:00 - 18:00 olup şehir içi sevkiyatlar olmaktadır. Tüm sosyal imkanlar mevcuttur.

1 ay önce

Danışma Ve Gözetim Elemanı

Eagle Security - Doğanyurt

HEMEN İŞ BAŞI YAPABABİLECEK BAY -BAYAN ADAYLAR İLETİŞİM NUMARALARIMIZDAN ARAYINIZ.... İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM ETTİĞİMİZ VE YENİ BAŞLAYACAK OLAN OLAN SİTE-ŞANTİYE- REZİDANS-HASTANE-AVM--OTEL -GALERİ -PLAZA İŞ VE YAŞAM MERKEZİ - FABRİKA VB. GİBİ PROJELERİMİZDE GÖREV YAPACAK BAY – BAYAN SERTİFİKASIZ GÖZETİM DANIŞMAN PERSONELLERİ ARANMAKTADIR Projelerimizde kesinlikle SGK'sız personel çalıştırılmamaktadır. Not: Kimlikli personeller içinde iş imkanı sağlanmaktadır.(insan kaynakları birimimiz ile irtibata geçiniz) NOT:İŞKUR DESTEKLİ PROJELERİMİZ BULUNMAKTADIR. ARANAN ŞARTLAR : T.C. Vatandaşı olmak, *En az ortaokul mezunu, *Bay adaylarda 20 -45 yaş arası 1.70 boy ve üstü, *Bayan adaylarda 18-35 yaş arası 1.60 boy ve üstü Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra 200 - 400 TL arası artış göstermektedir. İRTİBAT SABİT HAT : 0212 603 50 70 TUĞBA HANIM : 0553 703 03 80 KÜBRA HANIM : 0553 703 03 82 ESRA HANIM : 0553 703 03 82 TÜLİN HANIM :0 553 703 03 85

3 ay önce

Online Satış Temsilcisi

S-Well Peruk - Doğanyurt

N11.com - Hepsiburada.com gibi pazaryerlerine ürün ekleyip satışını yapacak E-Ticaret sektöründen anlayan veya kendini bu konuda geliştirmek isteyen Genç ve Dinamik Ekip arkadaşına ihtiyacımız var. Adobe Photoshop gibi grafik tasarım Programlarına azda olsa hakim olması tercih sebebimizdir. İmkanlar: Asgari Ücret + Prim + SGK. Mesai Saatleri: Sabah : 10:00 Akşam: 19:00. Pazar Tatil.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yaşam Yayıncılık Radyo ve Televizyon A.Ş. - Doğanyurt

Çiftçi Tv Bünyesinde Çalışmak Üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz. Tarımsal Ürünlerin Satışı Tecrübesi olan arkadaşlar öncelikli değerlendirmeye alınacaktır.

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Dev-Mak Proje - Doğanyurt

DİYARBAKIR 1.OSB DE BULUNAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, MUHASEBE VEYA İŞLETME LİSANS MEZUNU, B SINIFI EHLİYETİ OLAN MEVZUATLARA HAKİM DENEYİMLİ BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

4 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Kariyer yapmak ve iyi öğrencilere ders anlatmak isteyen Coğrafya Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Fason Takip Personeli

Aydinç Tekstil Turizm - Doğanyurt

* Fason imalathanelerinde ürünlerin üretim esnasında kontrellerinin yapılması ve istenen kalitede üretimin gerçekleştirilmesini sağlamak , * Örme çocuk giyiminde fason atölyeleri ile şirket arasındaki koordinasyonu sağlayacak, * Ürünlerin numuneye ve kriterlere uygun dikilmesini sağlayacak, *Atölyeden zamanında ÜRETİMİ yapılan ürünlerin, eksiksiziistenilen kalitede ve ölçüde dönüşünü sağlayacak, *Dikiş teknikleri konusunda uzman,tüm dikiş maknelerini tanıyan , işlevlerini net olarak bilen ve kullanabilen, *En az 10 yıl deneyimli, *Takım çalışmasına yatkın,iletişim kuvvetli,disiplinli,dikkatli,insan ilişkilerinde başarılı *Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız..

3 ay önce

Otomotiv Boya Ustası

Gültekin Otomotiv - Doğanyurt

Bursa Yıldırım Otosansitte bulunan OTO Servisimize Otomotiv Boya Ustası alınacaktır.Mesai Saatleri : 09:00 - 18:00Sigorta + Yemek + Maaş

2 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir. Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir. Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tersane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir. Çalışanların muayeneleri için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaların işyeri hekimi talimatları doğrultusunda yürütülmesi  İSG hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışılmas Yasal mevzuattan kaynaklı diğer sorumlulukların yerine getirilmesi  Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin yasal mevzuat hükümlerini yerine getirmesinin takip edilmesi  İSG-Katip atama süreçlerinin takibinin yapılması  Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinden gelen masraf form ve faturalarını eşleştirilerek düzenlenmesi, proje ve atama lokasyonunu da eklenerek ve kontrol edilerek Genel Müdürlük ofisine gönderilmesi  İşe giriş ve çıkış dosyalarının takibinin yapılması, yeni personel için gerekli materyallerin temin ve takibinin yapılması  Her ay sonunda bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından bölge asistanına gönderilen puantaj tablolarının, mutabakat süreleri ve atama saatleri ile kontrol edilerek excel tablo oluşturulması, tablonun İnsan Kaynakları Departmanı ile paylaşılması

5 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Alcast Metal Ltd. Şti. - Doğanyurt

Otomotiv sektöründe Alfa Romeo, Audi, Fiat, Toyota, Mercedes gibi önemli markaların tedarik zincirinde yüksek basınçlı döküm parçalarının imalatını yapan firmamız, gelişen organizasyon yapısında değerlendirmek üzere PROSES KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ aramaktadır. İş Tanımı: - Proses kontrol faaliyetlerinde görev almak. Aranan Nitelikler: - Vardiyalı çalışabilecek, - Teknik resim okuyabilen, - Temel ölçü aletlerini kullanabilen, - Dikkatli ve disiplinli.

2 ay önce

Satış Görevlisi-İstanbul/Caddebostan

Rossmann - Doğanyurt

Caddebostan' da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Saime Şayir - Doğanyurt

Perpa Ticaret Merkezi'nde bulunan Mali Müşavirlik ofisimize; Mali Müşavirlik ofisinde en az 3 yıl çalışmış, Sorumluluk alabilecek, Luca muhasebe programına hakim, TECRÜBELİ BAYAN VE BAY ELEMANLAR ALINACAKTIR.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Birpa - Doğanyurt

İş Tanımı Satış temsilcisi , öncelikli olarak sorumlu olduğu ilin belirlenmiş sınırlarındaki müşterilerde, şirket stratejileri doğrultusunda aşağıdaki görevleri yerine getirmekten sorumlu olacaktır. Perakende kanalında, rut düzenine uygun olarak, satış noktalarına  direkt satış, tahsilat aktivitelerini yerine getirmek, bulunurluğu sağlamak, Günlük ve haftalık satış planlarını uygulamak, rut planının daha etkin bir konuma gelmesini sağlamak,Sorumlu olduğu alan içinde bulunan tüm satış noktaları ile ilişki kurmak, ürünlerin ve firmanın konumunu güçlendirmek,

5 ay önce

Sertifikasız Güvenlik Gözetim Personelleri

Zeus Grup - Doğanyurt

SEFAKÖY--HALKALI--AVCILAR ve BEYLİKDÜZÜ Bölgesinde Bulunan Site-Şantiye -İş Merkezi gibi projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - Bay- personeller aranmaktadır. PROJELERİMİZ *Sefaköy...1840 + Yemek + Agi + SGK Çalışma Şekli 2+2+off 1.70 boy ve üstü *Halkalı......1.780 + Yemek + agi + SGK Çalışma şekli 12/36 Sisteminde 1.75 boy ve üstü *Avcılar.....1650 +205 (Yol Ücreti )+ 180 ( Ticket ) Çalışma şekli 8 saat vardiyalı sistem 1.70 boy ve üstü *Beylikdüzü.......... 1860 + Agi +Yemek ( Servis ) Çalışma şekli 2+2+off 1.75 boy ve üstü ARANAN ÖZELLİKLER *Güvenlik işini benimsemiş meslek olarak seçmiş olmak, *T.C. Vatandaşı olmak. * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, Not : Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 400 TL arası artış göstermektedir. * Yakın Bölgede Oturuyor Olmak Tercih Sebebidir.Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir, **DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ.*** OFİSİMİZ AVRUPA YAKASINDADIR. 0212 790 1312 Temsilcilerimiz Ela Hanım 0554 150 90 03 Esin Hanım 0554 150 90 02 Gözde Hanım 0554 150 90 04 Ebru Hanım 0554 150 90 05

4 ay önce

Planlama Mühendisi

İNTAYA İNŞAAT - Doğanyurt

İş Tanımı Şirketimizin Malatya Şantiyesinde görevlendirilmek üzere Planlama Mühendisi aranmaktadır.

5 ay önce

Temzlik Görevlisi

L'agora Old Town Hotel Cafe Restaurant - Doğanyurt

Cafemizin wc bölümünün temizliğinden sorumlu olacak Bay - Bayan personel arıyoruz. İlgilenenler 02324250205 numaralı hattan ulaşabilirler.

3 ay önce

İşyeri Hemşiresi

TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir. Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir. Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tershane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir. Çalışanların muayeneleri için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaların işyeri hekimi talimatları doğrultusunda yürütülmesi  İSG hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışılması Yasal mevzuattan kaynaklı diğer sorumlulukların yerine getirilmesi  Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin yasal mevzuat hükümlerini yerine getirmesinin takip edilmesi  İSG-Katip atama süreçlerinin takibinin yapılması Bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinden gelen masraf form ve faturalarını eşleştirilerek düzenlenmesi, proje ve atama lokasyonunu da eklenerek ve kontrol edilerek Genel Müdürlük ofisine gönderilmesi İşe giriş ve çıkış dosyalarının takibinin yapılması, yeni personel için gerekli materyallerin temin ve takibinin yapılması  Her ay sonunda bölgede bulunan iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından bölge asistanına gönderilen puantaj tablolarının, mutabakat süreleri ve atama saatleri ile kontrol edilerek excel tablo oluşturulması, tablonun İnsan Kaynakları departmanı ile paylaşılması

5 ay önce

Temizlik Elemanı (Bayan - Site -Kurtköy)

7-24 HİZMET GRUP - Doğanyurt

Yenişehir'de bulunan site projemiz için site tecrübesi olan bayan temizlik elemanı alınacaktır. Haftada 6 gün çalışıp 1 gün izin yapılacaktır. Müracaat : 0544 3264583

5 ay önce

Kasiyer

Aymar Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Mağazalarımızda çalışabilecek *En az lise mezunu *Kasiyerlik tecrübesi olan *Güler yüzlü diksiyonu düzgün bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Dündar Çorap Tekstil San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

AVCILAR'DA BULUNAN ÇORAP İMALATI YAPAN FABRİKAMIZA; TÜM EVRAKLARI SİSTEME GİREBİLECEK, CARİ HESAPLARIN TAKİBİNİ YAPABİLECEK, DOSYALAMA VE ARŞİVLEMEDE DÜZENLİ OLABİLECEK, MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, DİKKATLİ SONUÇ ODAKLI, SİGARA KULLANMAYAN ÖN MUHASEBE VE SEKRETERLİK YAPABİLECEK TERCİHEN LİNK PROGRAMI KULLANABİLEN ADAYLAR ARIYORUZ. *GENÇ DİNAMİK *KONUŞMASI AKICI DİKSİYONU DÜZGÜN *İNSAN İLİŞKİLERİ VE İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ *AVCILAR VE ESENYURT ÇEVRESİNDE İKAMET EDENLER TERCİHLİDİR * CV LERİN FOTOĞRAFLI OLMASINI RİCA EDERİZ.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler