Doğanyurt Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Ressam

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Savunma Sanayinde çalıştırılmak üzere Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. • Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik Okullarından mezun, • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından mezun, • Teknik veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. • İyi derecede AUTO CAD ve CREO programlarını kullanabilen. • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen. • Talaşlı İmalat veya Sac Metal konusunda min. 2 yıl tecrübeli.(Tercihen savunma sanayinde çalışmış) • Tercihen İngilizce bilen. • Esnek ve yoğun tempolu çalışma koşullarına uyum sağlayabilen. • Teknik resim standartlarını iyi bilen, ileri seviyede teknik resim okuma, anlama, yorumlama becerisine sahip. • Temel imalat bilgisine hakim, • Basit ölçü aletlerini etkin ve hatasız kullanabilen.(Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb.) • Ekip çalışmasına yatkın ve kolay iletişim kurabilen. • Pratik düşünen ve sistemli çalışan. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. • Ankara’da ikamet eden. İŞ TANIMI • İmalat ve montaj resimlerinin prosedürlere uygun şekilde çiziminin yapılması.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Yöntem Fen Bilim Merkezi - Doğanyurt

Özel Eğitim kurumumuzda bizimle çalışacak Kimya Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Türkay Anaokulu - Doğanyurt

İstanbul Kartal/Dragosta MEBe bağlı Anaokulumuzda 3-6 yaş çocuklarla ilgilenebilecek, Anaokulu Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Elif Yapı Tasarım - Doğanyurt

İşyerimize yakın ikamet eden, ofis makineleri ve bilgisayar kullanabilen,telefon trafiğini idare edebilecek, çalışma azmi olan disiplinli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızı bekliyoruz. Ücret göstereceğiniz performansınıza bağlı olarak artacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Zma Inşaat Peyzajgıda Tur. Sa Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

İNŞAAT,PEYZAJ VE GIDA SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ; EN AZ LİSE MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN BİLGİSAYAR KULLANABİLEN GİYİM KUŞAMINA ÖZEN GÖSTEREN TECRÜBELİ 20-30 YAŞLARI ARASINDA BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARAMAKTAYIZ

1 ay önce

Satınalma Asistanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Satınalma Asistanı aranmaktadır.İstanbuldaki ofisimizde Şirket bünyesinde Satınalma Departmanına destek olacak Satınalma Asistanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Palmiye Yazılım Pazarlama - Doğanyurt

OFİS PROGRAMLARI KULLANABİLEN,TELEFON TRAFİĞİ YÖNETEBİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 hafta önce

Estetisyen

Avrupaestetik - Doğanyurt

*TECRÜBELİ *LAZER EPİLASYON / CİLT BAKIMI BİLGİSİNE HAKİM *DİKSİYONU DÜZGÜN, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK *İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, GÜLER YÜZLÜ, DİNAMİK *ÇALIŞMAYI SEVEN VE KALICI OLACAK TAKIM ARKADAŞLARI ALINACAKTIR. *FOTOĞRAFLI CV'ler DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

1 ay önce

Makina Montaj Elemanı

Poldök Metal Mak. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

FABRİKAMIZDA ÜRETİMİ YAPILAN MAKİNALARIN MONTAJ VE İMALATINDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ ELAMANLAR ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Ölçüm Saha Personeli

Tetratest Ölçüm Iş Güv. Dan. Ve Müh. Hiz - Doğanyurt

Büyümekte olan Akredite Çevre laboratuvarımızda, emisyon, imisyon, iş hijyeni ve gürültü kapsamında ölçüm yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. İstenen yetenek ve uzmanlıklar; *İzmir’de ikamet eden veya edebilecek, *Üniversitelerin ilgili (kimya, fizik, biyoloji, çevre, iş sağlığı ve güvenliği bölümü vb.) meslek yüksek okulları veya fakültelerinden mezun, *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, *Seyahat engeli olmayan, *Uzun vadeli çalışmayı planlayan *Standart çevirebilecek kadar İngilizce bilgisine sahip, *MS Office programlarına hakim, *Askerlik ile ilişiği olmayan, *Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek *Sorumluluk duygusu olan, kendini geliştirme konusunda hevesli, *Takım çalışmasına yatkın, *Liderlik vasfına sahip olan, *Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren *Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli Sertifikasına ve/veya A-2 tip gürültü eğitimi sertifikasına sahip,

3 ay önce

Teknik Ressam

İmbat Soğutma Isıtma Makina San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Klima ve soğutma cihazları üretimi gerçekleştiren İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, genişlemekte olan organizasyonu için Teknik Ressam aramaktadır.İşin Tanımı;Üretimi devam eden makinelerin revizyon takibi,Sac dizayn çalışmalarının yapılması,Yapılan çalışmalara ait raporların hazırlanması.

3 ay önce

Tanker Şoförü

Cansarp Nakliye Lojistik - Doğanyurt

Merkezi Ankara'da bulunan firmamızda sınaı gaz grubunda çalıştırmak üzere src5 (temel+tanker) belgesi olan şoför aramaktayız

3 ay önce

Grafiker

Cv Benim - Doğanyurt

Grafiker aranmaktadır.*İlgilenen adaylarımızın portfolyolarını cv video olarak yüklemelerini rica ederiz.

3 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Buz Bilişim ve Nakliyat - Doğanyurt

Bilişim alanında faaliyet gösteren, tasarım ve yazılım alanlarında hizmet veren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip Web Tasarım Uzmanı aranıyor. Güncel HTML, CSS, Javascript kodlama bilgisine sahip ve kendisini geliştiren, Full Stack çalışabilen,Web tasarım ve kurumsal kimlik konularında deneyim sahibi,Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve baskılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek,Sadece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli,Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojik olayları yakından takip eden, sosyal medya yönetimi konusunda bilgili,Lütfen çalışmalarınızı başvurunuza ekleyiniz.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Tabela Ustassı

Zirve Reklam - Doğanyurt

Tercihlerimiz; - Okul Mezuniyetiniz ne olursa olsun, - Montaj yapabilen, - Kaynak yapabilen, - Folyo kaplayabilen, - Kutu harf imalatında bilgili, - Vinç sepetinde veya iskelede çalışabilecek (yükseklik korkusu olmayan), - Mat demeden Matkap kelimesini anlayabilen, - Maket bıçağını kendisine zarar vermeden kullanabilen kişiler tercihimizdir, Fakat bu tercihlerin hepsini yapamıyor ama "bir kaçını ben zaten yapıyorum, reklam sektöründe daha önce çalıştım" diyorsanız aradığımız kişi siz olabilirsiniz. İşin kısası aradığımız çalışma arkadaşı bizimle birlikte bu sektörde uzun vadeli olarak çalışacak, işi az bilse de geri kalanını bizimle öğrecenek, saygılı, dürüst, çalışma arakadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KOCAELİ Bölgesi Olmak Üzere DİLOVASI - DARICA - GEBZE ve ÇAYIROVA da yapımı tamamlanan veya devam eden Fabrika Depo - İş Merkezi - Site ve Şantiye gibi vb. projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi + Servis Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

Işyeri Hekimi

Doruk Çevre - Doğanyurt

İŞYERİ HEKİMİ İstanbul Tuzla da olan Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, kurumsal projelerde değerlendirilmek üzere tam veya yarı zamanlı çalışabilecek İşyeri Hekimleri aranıyor. ARANAN NİTELİKLER * İşyeri hekimliği belgesine sahip * Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli * İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim * İletişim becerileri gelişmiş,takım çalışmasına uyabilen * Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. * Aktif araç kullanabilen.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Murat Türk Hırdavat İnşaat Malzemeleri Paz San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Konya büsanda hırdavat nalburiye sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Ön Muhasebe pozisyonunda iyi derecede netsis bilgisi olan Erkek Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Maaş: 2.000 ile 2.500 arası

3 ay önce

KALİTE KONTROL ELEMANI

PRESTİJ İNSAN KAYNAKLARI - Doğanyurt

Acil acil acil Fabrikalarımızda ürün kontrolu 3 vardiya 7:00/15:00-15:00/23:00 - 23:00/07:00 çalışacak 18/35 yaş arası bayan personeller alınacak. +SGK+YOL+SERVİS + ASGARİ ÜCRET servis güzargahlarımız: kartal/sultanbeyli/dudullu/kartal/maltepe/pendik/kaynarca/ümraniye/ataşehir/çekmeköy/kadıköy/sancaktepe/üsküdar/samandıra/sarıgazi/kavakpınar/içerenköy /gebze bölgesi/darıca bölgesi/dilovası bölgesi/hereke E5/körfez E5/derince E5 servislerimiz bulunmaktadır.İletişim ; GEBZE DEPO VE DUDULLU DEPO Aysun Hanım : 0541 563 95 84 Merve Hanım : 0552 209 41 01

3 hafta önce

Döşemeci

Yıldız Çelik Büro Mobilyaları - Doğanyurt

İstanbul/Başakşehir/İOSBde bulunan ofis koltukları üretim tesisimize, ofis koltuğu döşeme kısmında görevlendirilecek Döşemeci personeller aranmaktadır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler