Doğanyurt Birlikler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Birlikler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İcra Takip Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

İcra Takip Sorumlusu aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hukuk bürosunda istihdam edilmek üzere Büro içi düzen ve icradan sorumlu İcra Takip Sorumlusu alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Uzman Elektrik Taahüt - Doğanyurt

ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞABİLECEK ,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE VEYA TERÇRÜBELİ , KÜÇÜKÇEKMECEDE OTURAN ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

2 ay önce

Satış Danışmanı

The Gym Spor Salonu Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Aşağıdaki nitelikleri taşıyan Satış Danışmanı arıyoruz.

1 ay önce

Röntgen Teknikeri / Teknisyeni

Antalya Verem Savasi Derneği - Doğanyurt

RÖNTGEN TEKNİKERİ VEYA TEKNİSYENİ İHTİYACIMIZ İÇİN.

2 ay önce

Satış-Pazarlama Temsilcisi

Belle Magazin - Doğanyurt

Bursa'da 8 yıldır aylık yayın yapmakta olan dergimizin medya reklam servisinde, reklam satış yöneticisi olarak görevlendirilerek, sektördeki ve portfoyündeki potansiyel müşterilere ziyaretler gerçekleştirip, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kreatif ekip ile çalışarak işin sunumunu yapmak, kendi portföyünü oluşturup, ajans tarafından müşteri portföyüne verilecek hizmetin takibini ve desteğini yapıp yönetmek, reklam satışı yapabilecek "satış Pazarlama Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Reklam ve Etkinlik satışı ve pazarlaması konusunda tecrübeli Medya, marka iletişimi, reklam, etkinlik ve satış konularına ilgi duyan, reklamcılığı meslek olarak gören, Mevcut müşteri portföyü bulunan ve portöyünü geliştirerek reklam ve etkinlik satışı gerçekleştirme görevinde yer alacak Potansiyel müşterileri tespit ederek ilgili planlamayı yaparak müşteri ile iletişime geçecek Hedef odaklı çalışacak, Başarıyı kendine hedef seçmiş Seyahat engeli olmayan İŞ TANIMI Hedef müşterilerin belirlenmesi, ziyaretlerin planlanması ve müşteri ziyaretlerinde bulunulması, Mevcut müşterilere reklam & etkinlik satışının gerçekleştirilmesi, Reklam ve etkinlik satışını artıracak projeler geliştirilmesi, Verilen reklam ve etkinlik satış hedeflerine ulaşılması için çalışmalar üretilmesi.

1 ay önce

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitmeni

İnci Tanıtım Prodüksiyon Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Uzmanı / Eğitimcisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Veri Girişi Elemanı

Piar Ege Halkla Ilişkiler Şirketi - Doğanyurt

Şirket bünyemizde Office programlarını iyi kullanan bay bayan personel alınacaktır.

2 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Rezervasyon Görevlisi-Otel aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Turizm işletmesi için tercihen deneyimli, Yabancı dil bilgisi olan (İngilizce-Almanca-Arapça-Fransızca dillerinden min. birine hakim) Rezervasyon Görevlisi-Otel aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Tekstil Kalite Kontrol Elemanı

Controlist - Doğanyurt

Tekstil kalite kontrol firması için Şekerpınar'da depoda tekstil kalite kontrolü yapabilecek bay bayan elemanlara ihtiyacımız var. Maaş+yol+SSK+yemek çalışma günleri: Pazartesi Cumartesi 08.30- 17.30

3 ay önce

Sorumlu Personel

Dmcn Gıda Dağıtım - Doğanyurt

Kahve Makinesi Operatörü Antalya ili içerisinde uluslararası bir kahve firmasının vending makinelerine hizmet verecek aynı zaman da firmamızın Antalya bölge sorumluğu görevini üstlenecek. 3 vardiya sisteminde çalışacak iyi derece de araç kullanabilen sorumlu personel Genel Özellikler • En az lise mezunu veya İş tecrübesi olmayan Üniversiteden yeni mezun, • Ekip çalışmasına yatkın, Bilgisayar kullanmasını bilen. • Gece vardiyasında çalışabilecek seyahat engeli olmayan • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, • B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, ( SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip ) • Antalya İlinde ikamet eden,

1 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Hayat Iş Sağlığı Güvenliği - Doğanyurt

Aktif araç kullanabilen,iletişim becerisi yüksek,kişisel gelişimine önem veren,mesleki yetkinliklerini kullanabilen,mevzuata hakim ve güncellemeleri iyi takip eden OSGB bünyesinde çalışacak tecrübeli-tecrübesiz C - B sınıfı iş güvenliği uzmanları aranıyor.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Sağlam Gayrimenkul - Doğanyurt

Avcılar Merkez Ofisimizde Çalışacak Diksiyonu Düzgün Aktif Çalışkan Bayan Personeller Arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Akkar Ambalaj - Tatlıköy - Doğanyurt

Firmamızın ön muhasebe - satın alma işlemlerine destek vermek ve bu konularda uzman olarak yetiştirilmek üzere bayan takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. NİTELİKLER En az lise mezunu, 20-30 yaş aralığında, Tercihen perakende gıda sektöründe tecrübesi olan ve mikro programını bilen, MS Office programlarında bilgi sahibi İŞ TANIMI Alış satış evraklarını kayıt , dosyalama , raporlama vb. konularda muhasebe birimine destek vermek, Satın alma ile ilgili evrak takip , veri giriş ve kontrol işlemlerini yapmak

1 ay önce

Fabrika Personeli

Fakiroğlu Plastik - Doğanyurt

Fabrika Personeli aranmaktadır.Fabrika 24 saat açık olduğu için Gece-Gündüz duruma göre çalışacak, Bayanlar gündüz çalışacak.

3 ay önce

Üretim Personeli

Kumyaka Gıda - Doğanyurt

Üretim Personeli aranmaktadır.Firmamızın kuru meyve sebze üretim ve paketleme bölümünde meyvelerin kurumaya hazır hale getirilmesi, tepsilere dizilmesi ve ürünlerin paketlenip depolanması gibi işlemleri yapabilecek bir üretim personel alımı yapacağız.Çalışma Günleri / Saatleri : Pazartesi – Cuma / 09.00 – 18.00

2 ay önce

Endüstri Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Endüstri Mühendisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Otomotiv sektöründeki firmamıza Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Büro Personeli

Data Müşavirlik Hüseyin Irmak - Doğanyurt

Özkanlar metro bölge durağına yakın muhasebe ofisimizde çalışacak tecrübeli zirve muhasebe programı kullanabilen bordro personel konusuna hakim personel alınacaktır.

2 ay önce

Web / Internet Sıtesı Yoneticisi

Uysel Turizm Inşaat Gıda Tekstil San. Ve - Doğanyurt

EN AZ ON LİSANS MEZUNU PHP ORTA SEVIYEDE BİLEN WORDPRESS İÇERİK GİRMESİNİ VE DÜZENLEMESİNİ YAPABİLEN MİN. ORTA DERECEDE YAZI İNGİLİZCESİ OLAN ADWORS,SEO CALISMALARINDAN ANLAYAN FOTOGRAF DUZENLEME PROGRAMI AZ DA OLSA BİLEN TAKIM CALISMASINA UYUMLU CALISMA ARKADASLARI ARAMAKTAYIZ.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Kırlangıç Akademi - Doğanyurt

Kişisel Gelişim Danışmanlık ve Eğitim alanında faaliyet gösteren firmamıza Uzaktan Eğitim Satışı kapsamında telefon üzerinden satış yapacak Bayan Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Garson

Vom Gıda Restoran Hizmetleri Org Tic San Ltd Şti - Doğanyurt

Womkaraköy e Bayan Garson çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler