Doğanyurt Bilişim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Bilişim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hastane Birim Yöneticisi

Deneyim Personel Destek Eğitim İnş Sağ ve Sos Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Hastane Birim Yönetici aranmaktadır.Projelerin operasyon evresindeki kendisine bağlı ekipleri yöneterek, projelerin planlanan; kapsam, zaman, bütçe ve kaliteye uygun olarak sonuca ulaşmasının sağlanması,Projenin operasyonunda sorumlu iç ve dış partilerin sorumluluklarını yerine getirmesini sağlayarak yüksek müşteri memnuniyetinin kazanılması,Projelerin risk ve kriz durumunda üst yönetime yapılan bilgilendirme ve eskalasyonların (maliyet güncellemelerinin) planlanması ve çözüm alternatifleri ile karar alınmasının sağlanması.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Ilk Seri Yabancı Diller Kursu Nizip - Doğanyurt

kuruluşumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere öğretmenler alınacaktır. şehir dışı başvurularında bayan öğretmenlere konaklama imkanıda sunulacaktır.

1 ay önce

Rehber Öğretmen

Esenler Yediiklim Akademi - Doğanyurt

YEDİİKLİM EĞİTİM KURUMLARI ESENLER ŞUBESİNE REHBER ÖĞRETMEN ALINACAKTIR. ilgilenen arkadaşların cv göndermelerini veya kuruma şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Onur Baskı Ve Dokuma Etiket - Doğanyurt

Yenibosna-Bahçelievler'de bulunan etiket firmamıza Ön muhasebe alanında tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti kuvvetli Micro programını bilen ve E-Faturaya hakim. MS Office (Word, Excel vb.) programlarını bilen Etkin raporlama, arşivleme ve dosyalama becerisine sahip, Kendini geliştirmeye açık, Uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın bayan ekip arkadaşı aramaktayız. İŞ TANIMI - Fatura ve irsaliyelerin düzenlenmesi, - Mağaza kasa ile ilgili tüm işlemlerin yapılması, - Müşteri cari hesap mutabakatlarının oluşturulması. - Çek senet takibinin yapılması - Alım satış fişlerinin işlenmesi - Günlük sevk olacak işlerin takibi ve irsaliye,fatura kesimi. Çalışma saatleri: Hafta içi: 08:30-18:30 Hafta sonu: Yok Not: Sadece Başvurular resimli cvler değerlendirilecektir. Telefonla arayanlar değerlendirilmeyecektir, bilginize.

1 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Doğanel Grup - Doğanyurt

Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bahçeşehir bölgelerine Güvenlik Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.1950 TL - 2300 TL Maaş.

1 ay önce

Reklam Montaj Elemanı

Dioz Reklam Organizasyon San Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Seyrantepe'de bulunan reklam firmamıza Sahne,dekor,vinil,demir montaj işlerinden anlayan Askerliğini yapmış Bay montaj personelleri aranmaktadır.

1 hafta önce

Merchandiser

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Merchandiser aranmaktadır.Projelerimizde çalışabilecek Merchandiser arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin satışını destekleyecek Reyon düzenlemelerini yapacak, Raf konumunu yönetecek,

2 hafta önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

TUZLA - KARTAL - SULTANBEYLİ - ÜMRANİYE ve KADIKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - Plaza - Avm ve Metro gibi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2100 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

Pazarlama-Satış Yetkilisi

Egehan - Doğanyurt

Firmamızda, emlak danışmanı branşındabelgelendirme yapmaktayız.Bu branşta yapılacak olan sınavlarda sınav yapıcı olarak bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.Maaş konusu birebir yapılacak görüşmede belirlenecektir.Pazarlama ve satış konularında en az 5 yıl öğretmen yada eğitmen olarak çalışmış olmak zorunluluğu vardır.

3 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Yenigün Eğitim Kurumları - Doğanyurt

ÖZEL FAMADA YENİGÜN ANAOKULU İçinde ''çocuk'' kelimesinin geçtiği tüm konularda görüş birliği yapabileceğimiz,sevecen,güleryüzlü,sosyal,takım çalışmalarına yatkın,Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda,çağdaş,üretken ve gelişime açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Çiçek Düzenleyicisi

Asnar Çiçekçilik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Çiçekçi ustası veya kalfa aranıyor İş yerimiz istinyede bulunmaktadır. Mağazamıza çiçek ustası veya kalfa durumunda olan dinamik, buket aranjman ve çiçekle ilgili benzeri bütün aranjmanları yapabilen tecrübesi olan Çiçeklere ve tasarıma ilgili, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, biri alınacaktır. Yoğun bir iş temposu mevcuttur. Maaş + Sigorta + Yemek + Yol verilmektedir.08.30 / 20.00 mağaza çalışma saatleridir.Firmamız haftanın her günü açıktır .Haftada bir gün izin mevcuttur.

3 hafta önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Şirin Çorap - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Sorumlusu aramaktayız. Çorap ve Örme sektöründe en az 5 yıl iş tecrübesine sahip,İmalat bilgisi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme ve karar verme yeteneğine ve raporlama becerisine sahip, İstatistiksel kalite kontrol tekniklerine hakim. raporlama yaparak işletme durumlarını üst yönetime sunabilecek olan. Oluşturulan raporların sonuçlarını uygulayarak, işletmeyi istenilen hedefe ulaştıran, sonuç odaklı, kararlı, dinamik, özenli ve dikkatli çalışan, ,Ekip çalışmasına yatkın ve kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek, sorgulayan, araştıran ve sorumluluk bilinci gelişmiş, İstanbul-Avrupa yakası civarında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Yetiştirilmek Üzere Makine Operatörü

Ardor Yatırım - Doğanyurt

Yeni Kurulacak karton bardak imalatı yapan tesisimiz için yetiştirilmek üzere makine operatörü alınacak. Adayların aşağıdaki kriterlere uyması istenmektedir: Öğrenmeye açık, makine ile ilgili talimatlara uyan En az ilkokul mezunu Çalışkan, disiplinli ve işini sahiplenen Temizlik ve düzene önem veren İŞ TANIMI Full otomatik karton bardak makinesine bardak hammaddesi doldurmak. Oluşan bardakların belli aralıklarla kalite kontrolünü yapıp paketlemek. Sevkiyat sırasında yüklemeye yardım etmek. İş ağır olmayıp gerekli tüm eğitimler verilecektir. Ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih edilecek. Adayların öncelikle online başvuru yapmaları rica olunur. Telefonla başvuru dikkate alınmayacak.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Ertürk Makine - Doğanyurt

Müşteri kabul bölümünde müşteri yönlendirmesi yapabilecek, telefon trafiğini kontrol edebilecek, dış görünüşe önem veren, diksiyonu düzgün bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Yetkilisi

Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi / Didem Karabudak - Doğanyurt

Beylikdüzü Vetro City de bulunan Hukuk Büromuz için Çağrı Merkezi Yetkilisi aranmaktadır.Varlık Yönetim Şirketleri, Banka ve GSM Operatörlerinin portföylerinde çalışacak, telefonda tahsilat yapacak, daha önce çağrı merkezi ya da hukuk bürosu deneyimi olan, diksiyonu düzgün, ekip çalışmasını yatkın takım arkadaşları arıyoruz. Aylık verilen tahsilat hedeflerini tutturan personellerin, hem büromuz tarafından hem de varlık yönetim şirketi tarafından prim hakedişi olmaktadır.

3 ay önce

Mağaza Satış Sorumlusu

Kuloğlu Züccaciye - Doğanyurt

Denizli Bayram Yeri Mağazamız da Görev Alacak ; -Tercihen satış tecrübesi olan, - Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gerekli bilgi ve desteği verecek, - Reyonların düzenlenmesi ve ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak, - İşine önem veren , güler yüzlü, dinamik, - Sunum ve iletişim konusunda kendine güvenen, - Müşteri odaklı davranışı benimsemiş, - Mağazanın satış hedeflerine ulaşmasına gerekli katkıyı sağlayacak. Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!... Online Veya Mağaza Başvuruları Değerlendirmeye Alınacaktır.

2 ay önce

Ispanyolca Sağlık Turizmi Satış Elemanı

Nhc Güzellik Ve Sağlık Turizm Ltd. - Doğanyurt

- Sağlık Turizimde Satış Temsilcisi Olarak Çalışacak. - Saç Ekimi Üzerine Hizmet Veren Firmamızda; Hastalarla iletişim kurabilecek İyi Derecede İspanyolca Bilen (Yazma + Okuma + Konuşması İyi Olan) Not : İspanyolcası İyi Olmayanlar Lütfen Başvurmasın. İmkanlar ; Dolgun Maaş + Prim + Yol + Yemek Konum : Yenibosna / Çobançeşme Mah.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Doka Film - Doğanyurt

Doka Filmde çalışmak üzere;TV kanallarında hazırlanan programların içerik,Reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak,Takım arkadaşları aranıyor.

1 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

PENDİK - MALTEPE - ÇEKMEKÖY - ATAŞEHİR ve KADIKÖY de tamamlanan veya devam eden Site / Konut - Plaza - İş Merkezi - Residence - Avm ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2050 + Yemek + Agi + Yol İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 ay önce

Satış-Pazarlama Sorumlusu

Armada Duvar Kağıtları - Doğanyurt

Genel nitelikler • Müşterilerle kurumsal düzeyde ilişki kurup, mevcut portföyü muhafaza edebilecek ve geliştirecek , • Sorumluluk alabilecek, güçlü insan ilişkilerine sahip ve iletişim becerisi yüksek • Sorumluluğunu aldığı bölgenin satış hedefini gerçekleştirmek, plan ve proje üretmek • Mücadeleci, Kararlı ve sonuç odaklı çalışacak • Aktif ehliyetli ve seyahat engeli bulunmayan • Bilgisayar ve Ofis programlarını kullanabilen • Ekip çalışmasına yatkın • Askerlikle İlişkisi Bulunmayan • Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün bay çalışma arkadaşları aramaktayız. İş tanımı DUVAR KAĞIDI FİRMAMIZDA FİRMAMIZ DA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; • Rutin müşteri ziyareti yapmak ve yetkili olduğu bölgedeki satış hedefini yakalamak . Yetkili olduğu bölgeye seyahate çıkmak • Yetkili olduğu bölgedeki kurumlarda firma ve ürün tanıtımı yapmak ve ihtiyaçları belirlemek • Müşteri portföyünü genişletmek ve ilişkileri sıcak tutmak • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve takibini yapmak • Bağlı bulunduğu satış müdürüne günlük raporlama yapmak

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler