Doğanyurt Beton İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Beton İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Seven Beton A. Ş. - Doğanyurt

İzmir ili Bornova-Bayraklı merkezli firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere, en az lise mezunu ; Netsıs programını iyi derecede kullanan ,muhasebe bilgisi olan deneyimli veya öğrenmeye ilgili ,işine önem veren ,diksiyonu düzgün prezantabl ,insan ilişkilerinde başarılı,temsil ve karar verme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu, Bornova ve Bayraklı civarında ikamet eden ,takım arkadaşları alınacaktır müracaatların resimli CV ile yapılmaları rica olunur.

1 ay önce

Satış / Pazarlama Yöneticisi

Star Yay Imalat Pazarlama San. Ve Tic - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Satış konusunda tercihen en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi ve motivasyonu yüksek, müşteri odaklı çalışan, İş disiplini olan, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Microsoft ofis uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli bulunmayan. İleri seviyede İngilizce okuyan, konuşan ve yazan İŞ TANIMI Sahada müşteri ziyaretlerinin yapılması, mevcut müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi, Yeni müşteri portföyünün oluşturulması, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, Sorumluluk alanındaki bölgenin satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve tahsilatların yapılması, Tüm satış süreçlerinin takibi, satış raporlarının hazırlanması ve raporlanması. Not: Telefonla veya online başvuru kabul edilecektir

1 ay önce

Gece Hasta Danışmanı

Özel Yeni Huzur Tıp Merkezi - Doğanyurt

Tıp Merkezimizin acil servisine gece gelen hastaları karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, acil doktorumuzu asiste etmek. Sürekli gece 15 çalışma sistemine göre çalışacak En az lise mezunu, MS Office programlarını bilen, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, Ekip ruhu taşıyan, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Kişisel görünümüne ve bakımına dikkat eden, 22-35 yaş arası ERKEK Tercihen Kağıthane ve civarında ikamet eden.

3 ay önce

Garson

Kayra Grup Pazarlama Danışmanlık ve Destek Hizmetleri Tic A.Ş. - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lider bir markamızın yeni açılacak Cafe&Restaurant zinciri için Garson arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı;Kayra Grup; Dünyaca ünlü markalara hizmet veren, bu markalara sahada mümkün olan her mecrada tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinler arası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 full time ve 1500 part time personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup Markanız Gayemiz ana fikriyle çalışmalarını sürdürmektedir.Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; kariyerini Kayra Grup bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.Tam zamanlı – Pazar günü sabit izin kullanacak, haftanın 6 günü çalışacak.

3 hafta önce

Belboy

Icss Güve. Ve Kor. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

BAĞCILAR GÜNEŞLİDE ULUSLARARASI ALANDA FAALİYET GÖSTEREN OTELDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE OTEL HİZMETLERİ KONUSUNDA TECRÜBELİ,8 ER SAAT ARALIKLI VARDİYALI ÇALIŞACAK,HAREKETLİ OLACAK,,LİSE MEZUNU,BOY KİLO ORANTILI,BAĞCILAR,GÜNGÖREN,BAHÇELİEVLER,YENİBOSNA,HALKALI CİVARINDA İKAMET EDEN VE ULAŞIM SORUNU OLMAYAN BELBOY ARIYORUZ..MAAŞ VE ÖZLÜK HAKLARI OTEL YETKİLİLERİ İLE MÜLAKATTA GÖRÜŞÜLÜR.ONLİNE MÜRACAATLARA OLUMLU OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILIR.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Gezen Grup Ltd. Şti. - Doğanyurt

Çeşitli projelerde çalışacak deneyimli vardiyalı / vardiyasız çalışacak bay / bayan temizlik personelleri alınacaktır.

3 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Nebrass Turızm Ltd - Doğanyurt

aramıza katılacak olan arkadaslarımız en az 3 yl tecrube ve turızm programı jouser bilmesı gerek tum sosyal hakları mevcuttur

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Z-A Inşaat Turizm Taah. San Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Şirketimizde çalıştırılmak üzere: • ZİRVE muhasebe programını iyi bilen ve seri kullanan, Tek düzen hesap planına hakim • Dürüst, Çalışkan, Dikkatli, ve Disiplinli • En az 4 - 5 yıl muhasebe deneyimi olan (İnşaat Sektörü) * e-defter ve e-fatura mevzuatına hakim • SGK BEYAN ve BİLDİRİMLERİNİ, TÜM VERGİLERİN BEYAN VE TAHAKKUKLARINI YAPABİLEN, • MS Office uygulamalarına hakim • Mali müşavirlik mesleğinin önemini bilen ve iş ciddiyetine saygı gösteren • BAY / BAYAN eleman alınacaktır. Not.: Resimli Müracaatlar Dikkate Alınacaktır.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Plastech Makine Teknolojileri - Doğanyurt

3.ORGANİZE SAN.DE FAALİYET GÖSTEREN İŞYERİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ARGON VE GAZALTI KAYNAKCISI,VASIFSIZ ELEMANLARA İHTİYAÇ VARDIR. MÜRACATLAR ŞAHSEN YÜZYÜZE GÖRÜŞME İLE DEĞERLENDİRİLİP PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR.

1 ay önce

Muhasebe Büro Personeli

Data Müşavirlik Hüseyin Irmak - Doğanyurt

Özkanlar metro bölge durağına yakın muhasebe ofisimizde çalışacak tecrübeli zirve muhasebe programı kullanabilen bordro personel konusuna hakim personel alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Mimtek Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

KADIKÖY- BEŞİKTAŞ-BAKIRKÖY ŞUBELERİMİZDE ÇALIŞACAK BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

1 ay önce

Ofis Asistanı

Duru Yaşam Merkezi - Doğanyurt

Sağlıklı Yaşam Terapileri Merkezi'mize; Organizasyon becerisi olan, kolay iletişim kurabilen, pozitif ve girişken kişiliğe sahip, aktif bilgisayar kullanabilen, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, ofis içi genel organizasyonu yapabilecek ilgililerin, online başvuruda bulunmaları rica olunur.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Türk Barter İnternational A.Ş. - Doğanyurt

Yönetici Asistanı aranmaktadır.Yönetici Asistanı, bağlı olarak çalıştığı yöneticisinin ajandasının, seyahat ve toplantı organizasyonlarının takibinin yapılmasından, yöneticisi ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanmasından sorumlu olacaktır.

3 ay önce

Vasıfsız Gemi Personeli

Odessa Denizcilik - Doğanyurt

Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımızdan bilgi edinebilirler.. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

1 ay önce

CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü

Yüksel Endüstriyel Ürünler Turizm San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimiz Kandıra Fabrikasın da çalıştırılmak üzere CNC Apkant Pres Tezgahı Operatörü alınacaktır.Kartal,Gebze ve Körfezden servsimiz vardır.

1 ay önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı aranmaktadır.Firmamızda operasyonel sürece destek verecek, Call Center tecrübesi olan Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Sipariş Takip Personeli

Kısmet Tekstil - Doğanyurt

Merhaba , Ev tekstili , perde üretimi ve satışı yapan firmamızda görevlenidirilmek üzere ; *Satış temsilcilerinden gelecek olan siparişleri mevcut sistemimize girebilecek , *Sisteme girilen siparişlerin müşteriye ulaşana kadar takibini yapabilecek, *Ms Office kullanabilen, *Diksiyonu düzgün, * Kendini geliştirmeyi ve araştırmayı seven , Sipariş takip personeline ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Arşiv / Veri Giriş Personeli

Delfin Arşiv - Doğanyurt

Kurumsal Firmalara hizmet veren Şirketimizin "6 aylık dönemsel" arşiv projemizde çalışmak üzere; * En az lise mezunu, * Ms Office programlarını bilen ve hızlı klavye kullanabilme becerisine sahip, * Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışabilecek, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Mesai saatlerine özen gösteren, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, * Sigara kullanmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız. NOT:Resimli CV'ler değerlendirilmeye alınacak olup,uygun görülen adaylar aranacaktır.ŞİRKET TELEFONLARININ, BİLGİ ALMAK İÇİN, ARANMAMASI RİCA OLUNUR. İş Tanımı: Arşivlerin dijitalleştirilmesi ile ilgili tüm iş adımlarının (Tasnif, ayıklama, imha, etiketleme, tarama, indeksleme v.b.) gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Mühendis

Artıbel Belgelendirme Teknik Kontrol - Doğanyurt

Tercihen Kimya Mühendisi, Kimyager, Endüstri Mühendisi veya benzer mühendislik bölümlerinden mezun • Tercihen ADR /RID/IMDG konusunda genel bilgiye sahip veya TMGD belgesine sahip • Iyi derecede Ingilizcesi olan • Seyahat engeli bulunmayan • Aktif araç kullanabilen • Kendini ve işini geliştirmeye önem veren • Takım çalışmasına yatkın • Askerliğini yapmış (Erkek Adaylar için) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bursan Enerji - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLECEK; ÖN MUHASEBEYE HAKİM, LOGO PROGRAMI KULLANABİLEN, İDARİ İŞLERİ YÖNETEBİLECEK, FİNANS TAKİBİ YAPABİLECEK, PERSONEL İŞLERİNDEN ANLAYAN, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, DİKSİYONU DÜZGÜN, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN, SICAK KANLI ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. RESİMLİ OLMAYAN BAŞVULAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler