Doğanyurt Beton İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Beton İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elektrikçi (Genel)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrikçi (Genel) aranmaktadır.Projelerimizde yönlendirilmek üzere sahada ve şantiyede çalışabilecek, elektrik ve alt yapısını bilen Elektrik Ustaları çalışma arkadaşları alınacaktır. Ustalık veya kalfalık diploması (yeterlilik belgesi) olanlar öncelikli olacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Smallux Vr Cafe - Doğanyurt

Merkez Ofisimizde Maaş + Yemek + Sigorta ve Prim ile çalışacak deneyimli bayan müşteri temsilcisi aranmaktadır. Hafta içi : 09:00 - 18:00 Cumartesi : 09:00 - 14:00 Pazar : Tatil

5 ay önce

Elektrik Teknikeri

Teknosim Elektrik Makine ve Otomasyon Sis San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Organizasyondaki Yeri ve Kurumsal Rolü;Proje şartnamelerine uygun teknik yeterlilikte projelerin zaman planına uygun bir şekilde elektrik montaj faaliyetlerinin yürütülmesi ve firma içinde ve/veya dışında yapılan tüm montaj, de-montaj, kurulum ve devreye alma faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için çalışır.Görev, Yetki ve Sorumluluklar;Proje planına göre ve Montaj Ekip Şefinin yönlendirmesi doğrultusunda tüm projeler ile alakalı firma içinde ve firma dışında her türlü elektrik bakım, onarım, montaj ve de-montaj işlerini yapar.Kendisine teslim edilen elektrik şemaları üzerinden kablo markajlarını hazırlar.Elektrik montaj operasyonlarındaki teknik konularda Elektrik Tasarım ve Teknik Destek Uzmanı’ nın yaptığı teknik yönlendirmeleri dikkate alır,Projelere ait elektrik panolarını, kendisine teslim edilen elektrik şemalarına uygun olarak montajlar.Kablo kanallarını hazırlayarak makine üzerine montajlama işlemlerini gerçekleştirir.Projede kullanılacak olan elektrik ekipmanlarını, makine üzerindeki yerlerine montajlanma işlemlerini gerçekleştirir.Gerektiğinde “Elektrik Tasarım ve Teknik Destek Uzmanının” yürüttüğü işlemlerde kendisine destek olur ve kendisi ile görev paylaşımı yapar.Elektrik malzemelerinin stoklandığı alanların temizliği ve düzeninden sorumludur.Sevkiyatı yapılan projelerin müşteri fabrikasında sevkiyat aracından indirilerek montajlandığı kurulum faaliyetlerinde bulunur.

2 ay önce

Sekreter

Er-Ah Havacılık Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri içinde ofise gelen telefonları cevaplayacak,Büro makineleri ve ofis programlarını kullanabilen,Gelen öğrenciyi karşılayıp ilgili birime yönlendirebilecek,Gelen-giden kargo takibini yapabilecek,

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tanka Döküm Mak. Ve Kuyum. San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

İkitelli org.san.bölgesinde bulunan, ihracat yapan firmamıza ön muhasebe elemanı aranmaktadır. çalışma saatleri h.içi 08:30 - 18:00 cts./pazar, tatil

1 ay önce

Satış Sorumlusu

Başkuyu Bazarr - Doğanyurt

ÇALIŞMA SAATLERİNDE PROBLEMİ OLMAYAN 17-35 YAŞ ARASI MAZERET BULMAYAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 hafta önce

Kartela Kumaş Sorumlusu

Yurt Kumaş Tekstil San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

İstanbul, Nişantaşı nda kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Numune sorumlusu Bayan Kartela Kumaş Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vodatech Bilişim A.Ş. - Doğanyurt

Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Yalova lokasyonunda, gelen çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, ikna kabiliyeti olan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Aktaş Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kayabaşı bölgesinde bulunan özel okul projemize Kimliksiz Gözetim Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.Çalışma ; 12/36 vardiyalı sistemİmkanlar ; 1610 + 200 Multinet + 205 yol + SGKYenibosna bölgesinde bulunan site projemize ;Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izinİmkanlar ; 1750 + 260 Multinet + AGİ + SGKŞişli bölgesinde bulunan iş merkezi projemize ;Çalışma ; 8 Saat Vardiyalı Sistemİmkanlar ; 1800 + Yemek + AGİ + SGKEyüp / Fatih bölgesinde bulunan fabrika projemize ;Çalışma ; 12 çalış 24 izin vardiyalı sistemİmkanlar ; 1920 + Yemek + SGK Mecidiyeköy bölgesinde bulunan özel okul projemize ;Çalışma ; 8 Saat Vardiyalı Sistem İmkanlar ; 1870 + Yemek + AGİ + SGKLevent bölgesinde bulunan villa projemize,Çalışma ; 2 gündüz 2 gece 2 izin İmkanlar ; 1900 + Yemek + AGİ + SGKBeşiktaş bölgesinde bulunan özel hastane projemize,Çalışma ; 12/36 Sistem İmkanlar ; 1700 + Yemek + 205 Yol+ SGKBahçelievler bölgesinde bulunan özel okul projemize ;Çalışma ; 8 Saat Vardiyalı Sistem İmkanlar ; 1630 + AGİ + 240 Yemek +160 Yol + SGKTaksim bölgesinde bulunan iş merkezi projemize ;Çalışma ; 8 Saat Vardiyalı Sistem İmkanlar : 1730 + 230 Multinet + 205 Yol + SGKBayrampaşa bölgesinde bulunan fabrika projemize ;Çalışma ; 12 çalış 24 izin vardiyalı sistem İmkanlar ;1800 + Yemek + 205 Yol + SGK Fulya bölgesinde bulunan hastane projemize ; Çalışma ; 2gündüz 2 gece 2 izin İmkanlar ; 1920 + Yemek + AGİ + SGK Esenyurt bölgesinde bulunan şantiye projemize, Çalışma ; 2+2+ OFF İmkanlar : 1860 + Yemek + AGİ + Servis + SGK

2 ay önce

Bronz Kaynak - Pirinç Kaynak Ustası

Songül Aydınlatma - Doğanyurt

AYDINLATMA FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE BRONZ KAYNAK USTASI - PİRİNÇ KAYNAK USTASI ARANMAKTADIR

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Everest Dershanesi - Doğanyurt

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2.DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK BİNAMIZDA LİSE VE MEZUN ÖĞRENCİLERE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMYA BRANŞINDA ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR. ARANAN ÖZELLİKLER: *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, *PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN, *TERCİHEN MESLEKTE DENEYİMİ OLAN, *BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE İLGİSİ OLAN, *İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,SORUMLULUK SAHİBİ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVEN .BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLINE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Tamer Gayrımenkul - Doğanyurt

emlak sektörunde calısacak bay bayan eleman aranmaktadır detaylı bılgıler yuz yuze gorusulecektir.

2 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Nil Yaşlı Bakım Ve Huzurevi - Doğanyurt

BAYAN YAŞLI BAKIM ELEMANI ARANMAKTADIR. SERTİFİKALI OLMASI GEREKİR.

5 ay önce

Alçıpan Yardımcı Elemanı

As Dizayn - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE İSTANBUL VE / VEYA ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDE İŞ DURUMUNA GÖRE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ALÇIPAN BÖLME DUVAR ASMA TAVAN İŞLERİNDE ŞANTİYELERDE USTALARA YARDIMCI OLACAK ELEMAN ARAMAKTAYIZ. GÜNDÜZ VE GECE ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN YEVMİYELİ ÇALIŞACAK DİNAMİK, UYUMLU İŞ ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

3 ay önce

Web-E-Ticaret Sorumlusu

Tarzev Mobilya Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şt - Doğanyurt

TÜRKİYE’NİN HIZLA BÜYÜYEN E-TİCARET MOBİLYA MARKASINDA KARİYER FIRSATINI KAÇIRMA ! ONLİNE E-TİCARET SİTESİ OLARAK EN SEVİLEN MOBİLYA MARKASINDA SENDE YER AL ! Bugün binlerce site siyaretcisi ve yüz binlerce müşterisi olan online medyanın sevilen ve tarzına en çok güvenilen online mobilya markası. Her gün binlerce müşterimize hizmet verecek, oluşturduğumuz farkın tek bir hedefi var. Ülkemizde milyonlarca kullanıcının hayalinde ki mobilyalar ile buluşturmak. Bu heyecan verici ve Dinamik çalışma ortamında sizler gibi profesyoneller ile çalışmak istiyoruz. ARADIĞIMIZ NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • İlgili Adobe programlarına iyi derecede hakim, • Benzer sektörlerde ve benzer pozisyonlarda tecrübe kazanmış, • E-ticaret sitesindeki her türlü tasarım oluşturma ve beceri sıkıntısı çekmeyecek, • Sorumluluk gücü fazla, • Tercihen SEO konusunda bilgi sahibi, • İnternet ve sosyal medyayı hayatının bir parçası olarak benimsemiş, • İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, bay veya bayan E-ticaret sorumlusu alınacaktır, İŞ TANIMI o Web sitemizdeki tüm tasarımsal işleri yapabilecek; o E-ticaret sitemizdeki tüm banner ve blok görsel çalışmalarının tasarımlarını hazırlayacak, o Özel günler, özel çalışmalar için grafik tasarımlar yapacak, o Yeni gelen ve mevcut ürünlerin yazılım üzerinden takibini sağlayacak ve siteye girişlerini yapacak. o Facebook ve Instagram reklam setlerinin tasarım çalışmalarını yapacak, o SEO konusunda yapılan çalışmalarda dahil olacak

2 hafta önce

Şantiye Şefi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Şantiye Şefi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız İnşaat firması için İnşaat Mühendisiyle koordineli çalışacak, Alanında kendini geliştirmiş, Sorumluluk sahibi Şantiye Şefi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Veloterm Isıtma Soğutma Sistemleri İnş San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Satış destek personeli olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Mobil Yazılım Geliştirici

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Mobil Yazılım Geliştirici aranmaktadır.Tercihen daha önce Mobil App üzerine çalışmış, Mobil application projemizde çalışmak üzere Mobil Yazılım Geliştirici aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Halkla Ilişkiler

Özel Fen Bilimleri Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

Beylikdüzü'nde özel okulda çalışmak üzere halkla ilişkiler çalışanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Aker Ticaret - Doğanyurt

Çay ve temizlik işlerine bakacak titiz ve çalışkan Bayan eleman alınacaktır. Çalışma yeri Mahmutbeydir. Online başvuru yapılması rica olunur.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler