Doğanyurt Basım - Yayın İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Basım - Yayın İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asp Net Yazılım Uzmanı

Yeditepe Turizm - Doğanyurt

Asp.Net Yazılım Uzmanı Turizm odaklı web projelerimizde görevlendirmek üzere "ASP.NET Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. • Web Sitesi çalışmalarının takip edilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması, • Portal Yazılım çalışmalarının yapılması, • Kurum içi Yazılım Entegrasyonlarının yapılması. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • ASP:NET MVC ile proje geliştirmiş, C# Platformlarında en az 3 yıl deneyimli, • Nesne Tabanlı Yazılım Geliştirme ve Çok Katmanlı Yazılım Mimarisi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, • Microsoft ASP.NET Geliştirme ortamına, Entity Framework, Web API, Web Services konularına hakim, • Web Teknolojilerine(HTMLS, CSS3, Bootstrap ,JQuery,Javascript) hakim, • Microsoft SQL Server veritabanına üst düzeyde hakim, • Tercihen sigara kullanmayan.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Akçakoca Tekstil Gıda - Doğanyurt

Ön muhasebe personeli olarak çalışacak 2 Bay eleman alınacaktır. Müracatların şirkette şahsen yapılması gerekmektedir.

2 ay önce

Mobilya Montaj Ustası

Orhan Mobilya - Doğanyurt

Panel mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere mobilya montaj ustası aramaktayız. Modüler mobilya montajı hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Çalışma saatlerimiz 08:00-18:00 olup, hafta sonu tatildir. Servis + yemek vardır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Remax Arge - Doğanyurt

ön muhasebe bilgisi olan en az lise mezunu yönetici asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Drama Eğitmeni

Coconut Juniours Anaokulu - Doğanyurt

Ankara Yaşamkentteki anaokulumuzda haftada 2 saat derse girmek üzere -Drama eğitmenliği sertifikası olan -Anaokullarında çalışmış, -2,3 ve 4 yaş grubuna uygun etkinlik oluşturabilen, -yaratıcı ve farklı etkinlikler yapabilecek, -yıl sonunda bir etkinlik çıkarabilecek, -sevecen, sıcakkanlı -Presentabl -Genç ve dinamik Not: PERŞEMBE VEYA CUMA SABAH (10-12 arası) saatlerinde çalışabilecek

1 hafta önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Bm İlaç Dağıtım Sanayi Ticaret - Doğanyurt

İstanbul un önde gelen ilaçlama firmalarından BM İlaçlama hizmetlerine Halk sağlığı alanında biyosidal ürün eğitim belgesine sahip, ehliyeti olan araç kullanabilen, esnek çalışma saatlerinde çalışacak İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele) personelleri aranmaktadır.

5 ay önce

Cad / Cam Programcısı

Doğuş Plastik Kalıp - Doğanyurt

CNC Dik İşlemede çalışacak, CAD / CAM Programları konusunda uzman, SolidWorks bilen, Plastik Kalıp konusunda deneyimli, Askerliğini yapmış,

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Mr Enerji Doğalgaz Elektrik Inş. Dış Tic. - Doğanyurt

Ümraniye Tepeüstü Ihlamurkuyuda Bulunan ; Isıtma / Doğalgaz -Yalıtım / Enerji , Elektrik Malzemeleri Sektöründe Toptan Tesisat- Doğalgaz -Isıtma Sistemleri - Yalıtım - Elektrik Malzemeleri Toptan Satışıyla Faaliyette olan 22 YILLIK Şirketimize ; Telefonlara Bakabilecek, EtaQV8 Bilen ve Muhasebede Deneyimli, Excelle Teklif ve Fiyat Listeleri Hazırlayabilecek ve Müşterilere Fiyat ,Teklif Verebilecek; Asgari Tİcaret Lisesi mezunu, Tercihen 2 Yıllık Muhasebe Çıkışlı, Genç, Dinamik Diksiyonu Düzgün, Prezantabl - Deneyimli - Aktif - Mesleğini Seven -Yakınlarda İkamet eden, Çalışmaya ve Sorumluluk Almaya istekli SİGARA İÇMEYEN 23 veya 45 Yaşları Arasında BAYAN Eleman Tesettürlü Olabilir Yönetici Yardımcısı ; Ümraniye -Dudullu -Çekmeköy - Sancaktepe ve Ataşehir Civarında Oturan Genç BAYAN Eleman

3 ay önce

3d Max Çizim Elemanı

Everest Yapı - Doğanyurt

Autocad ve 3d max ile 2d ve 3d çizim yapabilen, Bina Cephe tasarım ve çizimi yapabilen. Çözüm odaklı, çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Tezgahtar

Başak Pide - Doğanyurt

Pide fırınında çalıştırılmak üzere; Reyon Tezgah Kasa Temizlik işlerini yapacak bay eleman alınacaktır.

3 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Sigorta24 - Doğanyurt

Adli sicil kaydı olmayan, Sigorta konusunda deneyimli, sistemli ve düzenli çalışabilen. Müşteri ilişkilerinde kendine güvenen, Hızlı ve pratik sigorta teknik personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Ninety Optik - Doğanyurt

E-Ticaret Uzmanı aranmaktadır.% 100 yerli imalatımız ile Türkiyede ürettiğimiz gözlük modellerimizi ülkemiz içinde ve yurt dışında bulunan optik mağazalarına web sitemiz üzerinden toptan gözlük tedariki sağlamaktayız. Özellikle e-ticaret yapan firmalarda çalışmış, sosyal medya kanalları üzerinden reklam çalışmalarını takip edebilecek bu alanda tecrübeli olunması tercih sebebidir.

1 ay önce

Ilköğretim Matematik Öğretmeni

Güngören Ugur Kurs Merkezi - Doğanyurt

Güngören Uğur Kurs merkezinde çalışacak ilköğretim matematik öğretmeni aranıyor.

4 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Merkez Satış Dağıtım A.Ş. - Doğanyurt

Satış konusun da istekli, sosyal ilişkileri başarılı, takipçi, analitik, empati yapmayı bilen, bilgisayar kullanmasını bilen, aktif araç kullanabilen Deneyimli/Deneyimsiz Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Proje Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Doğanyurt

Türkiyedeki bölgelerimizde; Avrupa birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların hibe projelerinin hazırlanması ve proje yönetiminde Merkez ve yeni açılan Şubelerimizde sürekli çalışacak, Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı olarak çalışacak Proje Asistanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı,(KKYDP)KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri.Başvurusu uygun görülen adaylar eğitim ve mülakat için davet edilecektir.Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza; Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri Sonrasında Sınavla Görev Verilmektedir.

3 ay önce

Bulaşıkçı (Seteward)

Akan Turizm - Doğanyurt

Ankarada bulunan kurumsal hastane, restoran ve otellerde çalıştırılmak üzere 25-48 yaş aralığında fiziksel engeli bulunmayan hijyen ve temizliğe önem veren sorumluluk sahibi, dürüst uzun süreli çalışma ortamı arayan Bay bulaşıkçı arayışımız vardır. Ankara'nın her yerine servislerimiz vardır. Haftada 1 gün izin vardır. maaş her ayın 5 inde bankaya yatar ssk pirimi maaş üzerinden yatar kalacak yer yoktur Ankara dışı başvurular değerlendirilmez Net Maaş deneyime göre yüz yüze görüşülecektir. Hafta içi 09:00-18:00 Saatleri arası yukarıdaki cep telefonu ve whatsupp tan ulaşabilirsiniz. İlanımıza daha önce bulaşıkçılık yapmış deneyimli, veya eğitime öğretime açık ve resimli cv leri olan adayların başvuruda bulunmasını rica ederiz

4 ay önce

Teknik / Otomatik Kapı Elemanı

Kural Otomatik Kapı Sis. Inş. Emlak San. - Doğanyurt

Otomatik kapı firmamıza askerliğini yapmış ehliyeti olan, eğitilmek üzere vasıflı veya vasıfsız elemanlar aranıyor.

1 ay önce

Finans Elemanı

Pelin Yemek Servisleri - Doğanyurt

Finans departmanımız da görevlendirmek üzere logo programını bilen eleman arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Depo Elemanı

Misyon Yetkinlik Kazandırma Özel Eğitim Hiz ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kuruluşumuz, Çalışma Bakanlığına bağlı Mesleki Yeterlilik Kurumu ndan onaylanmış Personel Belgelendirme kuruluşudur. İnşaat ustalarına meslekleri ile ilgili sınav yapıp, yeterliliklerini ölçmektedir. Sınavlarda kullanılan malzemelerin sınav öncesi ve sonrası düzeni, yine sınavlarda kullanılan malzemelerin sevkıyatında ve istiflenmeside görevli Depo Elamanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız var.Başlangıç olarak asgari ücret + 250 TL Ticket (Yemek)

5 ay önce

Laptop - Notebook Teknisyeni

Dr. Notebook Sevisi - Doğanyurt

Notebook servisimizde çalışmak üzere ; Notebook tamiri konusunda tecrübeli , Elektronik Kart tamirinde tecrübeli , Bga Cihazını rahatlıkla kullanabilen , Reballing vb. operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren, Takım Arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler