Doğanyurt Banka / Finans İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Banka / Finans İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Reklam Folyo Uygulama Elemanı

Durakdisplay - Doğanyurt

Dijital Baskı Merkezimizde çalışmak üzere; Reklamcılık sektöründe tecrübesi olan Uygulama bölümünde çalışacak Folyo uygulama elemanları alınacaktır.

4 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş. - Doğanyurt

İş Tanımı Tez Medikal Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, şirketlerin özel sağlık ve güvenlik planı ihtiyaçlarına uygun, ilerici ve kalıcı çözümler üretmek konusunda önemli deneyim, bilgi ve birikimini barındıran, insan hayatının dünyadaki tartışmasız en değerli unsuru olması ilkesine bağlı Türkiye’nin lider OSGB’sidir. Genel müdürlük ekibi ile toplam sayısı günden güne artmakta olan, 1000’in üzerinde deneyimli, nitelikli  kadrosu ve iş sağlığı güvenliği ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı ve koordineli bir sistem içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Tüm tehlike sınıflarına uygun hizmet verebilme kapasitesinde olan, Türkiye’nin önde gelen holding ve büyük ölçekli firmalarının çözüm ortağı olma başarısına sahip tek OSGB şirketidir. Şirketlerin faaliyet alanlarına yönelik; hava, deniz, yat limanı, tershane, kampüs, sanayi kompleksi, banka, alışveriş merkezleri ve bir çok yoğun yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, kapasitelerine uygun ve sunduğu hizmet çeşitlilikleri ile yerinde, etkin ve kalıcı çözümler sunan sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip lider markaların tercih ettiği bir OSGB şirketidir. İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile şirket içi standartlar doğrultusunda tüm gerekliliklerin gerçekleştirilmesi, mevcut sistem uygulamalarının geliştirilmesi  6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki ve Sorumlulukları Hakkında Yönetmelik ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamındaki tüm görevlerin gerçekleştirilmesi (Rehberlik, Risk Değerlendirme, Çalışma Ortamı Gözetimi, Eğitim-Bilgilendirme-Kayıt, İlgili Birimlerle İşbirliği vb.) ve tüm bu çalışmaların takip edilmesi, raporlanması  İSG kültürünü arttırıcı faaliyetlerin gerçekleştirilmesi İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelleri ile koordineli çalışılması İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yapılan çalışmaların datalarının İSG Yazılımına girilmesi

5 ay önce

Vinç Operatörü

Hacıoğlu Hırdavat Orm. Ürünleri Inş. San - Doğanyurt

ARDAHAN DAMAL'DAKİ TANAP - TEKFEN ŞANTİYEMİZE 3.500 MAAŞ 2 PAZAR (1 PAZAR:150,00) + MESAİ ŞARTLARINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ OPERATÖR ARANMAKTADIR. MAKİNEMİZ 2015 MODEL 30 TON ÇİFT KIRMA HİDROKON MARKADIR.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Msk Adres Gayrimenkul Arsa Ofisi - Doğanyurt

Gayrimenkul ofisimize bay-bayan Emlak Danışmanı ekip arkadaşları aranıyor.

5 ay önce

Tekniker

Basel Asansör Tic. San. Ltd. Şti - Doğanyurt

ASANSÖR SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, TEKNİK RESSAM VEYA TEKNİKER, AUTOCAD, SOLİD WORKS PROGRAMLARINI KULLANABILEN TERCİHEN SANCAKTEPE VE ÇEVRE İLÇELERDE İKAMET EDEN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY VEYA BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR

1 ay önce

Garson

Koşuyolu_dalyan - Doğanyurt

Koşuyolu'nda bulunan firmamıza part time - full time çalışacak bayan garson aranmaktadır detaylar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Teknisyen

Özak İnşaat - Doğanyurt

FİRMAMIZ DİJİTAL BASKI MAKİNALARI SATIŞ VE SATIŞ SONRASI SERVİSİ VE BAKIMI YAPMAKTA OLUP, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE TEKNİK SERVİS ELEMANI ARANIYOR.ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MESLEK LİSESİ MEZUNLARI TERCİH EDİLİR. EHLİYET AVANTAJDIR. GÖREV ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLERARASI SEYAHAT GEREKTİRMEKTEDİR.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oryapı Ordular İzolasyon İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Ön muhasebe deneyimi olan netsis programını iyi bilen office programlarına hakim personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Manikürcü

Volkan Avcı Hair Studio - Doğanyurt

Manikürcü takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Çalışma Saatlerimiz 10 Saat. Duruma Göre Değişiklik Gösterebilir.

1 ay önce

Diş Hekimi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz hastane sektöründe, müşteri firmamız için Diş Hekimi aramaktayız.Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.Lütfen telefonla başvuru yapmayınız.***Cv videosu olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

Garson ve Komi

ÖZSÜT LEVENT - Doğanyurt

İş Tanımı Deneyimli  Garson ve Komi

5 ay önce

Üretim Elemanı

Girgin Lojistik - Doğanyurt

plastik üretiminde çalışacak 3 vardiya personel alımı yapılacaktır

5 ay önce

Kimliksiz Gözetim Güvenlik Elemanları

Zeus Grup - Doğanyurt

Maltepe - Kozyatağı - Dudullu ve Bostancı Bölgesinde Bulunan SİTE- AVM - FABRİKA - ŞANTİYE Projelerimize Hemen İş Başı Yapa Bilcek Güvenlik Gözetim ve Danışma personelleri Aranmaktadır. MALTEPE Bölgesinde Bulunan Site Projemize BAY GÖZETİM DANIŞMAN PERSONELİ ÇALIŞMA ŞEKLİ = 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN ŞARTLARI = 1820 TL NET MAAŞ + 300 TİCKET 4 KİŞİ ALINACAKTIR. KOZYATAĞI Bölgesinde Bulunan Avm Projemize BAY GÖZETİM DANIŞMA PERSONELİ ÇALIŞMA ŞEKLİ = 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN ŞARTLARI = 1.750 NET MAAŞ + AGİ + 205 YOL + YEMEK 10 KİŞİ ALINACAKTIR. BOSTANCI Bölgesinde bulunan Şantiye Projemize BAY GÖZETİM DANIŞMAN PERSONELİ ÇALIŞMA ŞEKLİ = 12 SAAT ÇALIŞ 36 SAAT İZİN ( 12/36 VARDİYALI SİSTEM ) ŞARTLARI = 1750 + YEMEK + 205 YOL + AGİ 6 KİŞİ ALINACAKTIR DUDULLU Bölgesinde Bulunan Fabrika Projemize BAY GÖZETİM DANIŞMA PERSONELİ ÇALIŞMA ŞEKLİ = 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 İZİN ŞARTLARI = 1950 + YEMEK + AGİ 3 KİŞİ ALINACAKTIR. ARANAN NİTELİKLER *T.C. Vatandaşı olmak. * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ), * Min. 19 - Max. 45 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, *Sağlık Problemi Bulunmamak, * Ayda 20 gün çalışma imkanı, DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN LÜTFEN İNSAN KAYNAKLARIYLA İLETİŞİME GEÇİNİZ. OFİSİMİZ AVRUPA YAKASINDADIR. 0212 790 1312 Temsilcilerimiz Ebru Hanım 0554 150 90 05 Esin Hanım 0554 150 90 02 Gözde Hanım 0554 150 90 04 Ela Hanım 0554 150 90 03

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Sunset Tente Aş - Doğanyurt

Sunset AŞ bünyesinde, Dilovası'nda' bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere; • Vasıfsız/Yetiştirilmek üzere, • Ağır işlerde çalışmasına engel fiziki bir kusuru olmayan, • Askerliğini tamamlamış, • Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, • Dilovası/Gebze/Kocali bölgelerinde ikamet eden, "Vasıfsız Eleman" aramaktayız.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

29 Gümüş Inşaat Yapı Müteahhitlik - Doğanyurt

Beylikdüzü'nün Kavaklı Mahallesinde faaliyet gösteren inşaat firmamızın merkez ofisinde görev yapacak , ofis temizliği çay servisi ve günlük faaliyetlerin aksamaması için destek verecek tabiri caiz ise ofisi çekip çevirecek bir elemana ihtiyaç duymaktayız. Adayların Beylikdüzü'nde ikamet etmeleri tercih sebebidir.

3 hafta önce

Sanal Market Personeli (Sezonluk - Ilıca Bölgesi)

İnnotech Teknoloji Danışmanlık Ltd. Şti - Doğanyurt

Sezonluk Sanal Market personeli olarak görev yapacak kişiler, -İnternet üzerinden verilen ya da yat müşterilerine ait siparişlerin hazırlanıp, Müşterilerin adreslerine ya da yatlarına teslim edilmesinden sorumlu olacaklardır. Sezonluk dönemde çalışabilecek ( Mayıs- Ekim arası), Yoğun çalışma temposuna ayak uyduran, esnek çalışma saatlerine uyabilen, Bilgisayar ve Tablet kullanabilen, Bilgisayar kullanımına yatkın, Mağaza içerisinde tablet ile sipariş hazırlayabilecek, siparişleri şoförün yanında müşterilere teslim edip ödeme alabilecek, Pos cihazı kullanabilen, En az lise mezunu, Tecihen Ehliyeti Olan Src 2-4 Psikoteknik Belge Sahibi

5 ay önce

Temizlik Elemanı - Partime

Bms Group - Doğanyurt

Ankara Demetevler deki Ulusal Mağazamızda ayda 120 saat çalışacak Tecrübeli Bay ya da Bayan Temizlik Personeli alınacaktır.(Çalışma saatleri sabah 09:00/14:30) Maaş + Yol (110 TL setcart ) + Yemek ( 200 TL setcart) Lütfen 0549 305 2027 nolu telefonu arayarak başvuruda bulununuz! (Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız)

3 ay önce

Montaj Elemanı

Alosan Elektrik Ayd. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Led aydınlatma ürünleri montajında deneyimli, lehim yapmasını ve tornavida kullanmasını bilen, Elektronik kart devresi tamirinden anlayan , Tecrübeli Bay - Bayan elemanlar alınacaktır.

3 ay önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Pirana Bilişim Ltd. Şti. - Doğanyurt

Kamp ve outdoor sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Tandoğan’da bulunan e- ticaret departmanında " E-Ticaret Müşteri Temsilcisi ‘’ olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız. İŞ TANIMI E-ticaret sistemine gelen çağrıların cevaplanması, Müşterilerden gelen talep, istek ve şikayetlerin yazılı veya sözlü olarak yönetilmesi, Yeni sipariş, kargo takibi ve iade / değişim işlemleri konusunda müşterilerin bilgilendirilmesi, Ürün ve siparişler ile ilgili müşterilere gerekli bilgilerin iletilmesi. Sevkiyat sürecinin takip edilerek, gerekli iletişimin sağlanması Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış GENEL NİTELİKLER • Lise veya üniversite mezunu, • Tercihen çağrı merkezi alanında veya e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Bilgisayar kullanımını bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, • Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, • Akıcı, düzgün bir diksiyona sahip ve Türkçe’yi doğru ve nitelikli kullanabilen, • Müşteri ihtiyaçlarını anlayışla karşılayarak çözüm odaklı çalışabilecek, • Ankara Tandoğan’a ulaşım sorunu olmayan çalışa arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Hukuk Personeli

Tepretoğulları Hukuk - Doğanyurt

KADIKÖY'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZDA SADECE OFİS İÇİ GARANTİ BANKASI DOSYALARINDA ÇALIŞACAK HTS PROGRAMINA HAKİM, TAKİP AÇMA, MÜZEKKERE HAZIRLAMA,MASRAF GİRİŞİ YAPABİLEN PERSONEL ARANMAKTADIR. HAFTA SONU ÇALIŞMASI YOKTUR.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler