Doğanyurt Balıkçılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Balıkçılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyonist

Ayg Turizm Gıda San. Ve Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Titanic Anadolu Comfort Hotel 'de resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. Düzenli ve disiplinli çalışmak. Diksiyonu düzgün ve prezentabl olmak. MS Office ve Opera programları konusunda deneyimli olmak. Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Tercihen benzer pozisyonda deneyimli olmak. Operasyon saatleri içerisinde ayakta çalışabilmek. Vardiyalı sistemde ve gece çalışabilmek. Misafir memnuniyeti odaklı çalışmak. Ön büro alanında kariyer hedefi olmak. İyi seviyede İngilizce bilmek.

4 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Çınar Bilgisayar - Doğanyurt

Çınar English 1987 yılından bu yana İzmir'in en köklü dil okuluna İngilizce Öğretmeni alınacaktır. İngilizce Öğretmenliği ya da İngiliz veya Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, -Part-time veya Full-time çalışacak, -Alanında en az 2 yıllık deneyimi olan, -Prezantabl, İngilizce Öğretmenleri Alınacaktır.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Levent Ofis - Doğanyurt

E Ticaret Sitesine ürün girişi yapacak E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri için ürün giriş personeli aranıyor. Görev tam zamanlı olup, sigorta ve yemek karşılanacaktır. Çalışacak kişiler şirket merkezinde görev alacaklardır. Şirket ismi yapılan anlaşma doğrultusunda açıklanacaktır.Görev tanımı;E-ticaret sitesi üzerindeki ürünlerin girişinin sağlanması,Ürün özelliklerinin eklenmesi ve güncellenmesi,Ürün girişlerinin takibinin yapılması,Firmanın yapay zeka paneli kullanılacak ve yazılımda yaşanan sorun IT birimlerine iletilip raporlanacak.Sen de kariyerine Türkiyenin en büyük E-ticaret firmasında başlamak veya referans edinmek istiyorsan hemen aramızda katıl!

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Iqnorm Belgelendirme Muayene Ve Test Hiz - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde Gaziantep İli içerisinde Muhasebe Departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilmiş niteliklere sahip personel alımı yapılacaktır. - En az Ticaret lisesi mezunu, - Tercihen ETA kullanmayı bilen, - MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hâkim, - Takım çalışmasını seven, - Yoğun çalışma temposunu seven, - Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, - Aktif araç kullanan, - Erkek adayların askerliğini tamamlamış, İŞ TANIMI - Firma müşterilerine günlük faturalarını kesmek, - Cari takip edip, Tahsilatı gerçekleştirecek, - Gerekli durumlarda icra işlemleri için dosya hazırlayacak, - Üstlerine düzenli olarak raporlama verecek.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Reklam sektöründe kampanya yürütecek kendine güvenen, zeki, girişken, konuşkan, kriz yönetebilen ,meraklı, inatçı ve savaşçı arkadaşlar alınacaktır.

4 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Reform Akademi Estetisyenlik - Doğanyurt

Güzellik sektöründe eğitim veren kursumuzda görevlendirmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Facebook, İnstagram ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarımızın tanıtım ve reklam süreçlerini yönetecek,Sosyal medya için gerekli olan görsel ve video tasarımları ve reklam kampanyaları oluşturabilecek,Tercihen SEO alanında deneyim sahibi,Web sitesi ile ilgili güncellemeleri yapabilecek,Telefon ve mail trafiğini yönetebilecek,Çalışma saatleri; 10.30 - 18.30 (Esneklik sağlanabilir)2500 TL NET Maaş + SGK + Prim

4 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Dönmez Otelcilik San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Prestige Hotel Dönmeze İngilizceyi aktif konuşabilen, Bayan Garson (Servis Elemanı) çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Tercüman (Fransızca)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Tercüman (Fransızca) aranmaktadır.İnsan kaynakları süreçlerini yürüttüğümüz Fransız şirketiyle aracı olarak çalışacak Tercihen anadil seviyesinde dile hakim, girişken Tercüman (Fransızca) aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Grafiker

Bağdat Copy Center - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirmek üzere Grafiker arayışımız mevcuttur. Çalışma Saatlerimiz; P.tesi - Cuma: 09.00 - 19.00 Cumartesi: 09.00 - 16.00 Pazar: TatilÇalışma yeri İzmir Karabağlardır.

5 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Özbirlik Yangın ve Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Elektrikçi (Genel) aranmaktadır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Gsl Mühendislik Müşavirlik Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofis Sekreter aranmaktadır.Ofise gelen ve giden kargoların takibi ve hazırlanması,Ofisle ilgili belgelerin düzenlenmesi, tasnifi ve gerekli birimlere ulaştırılması,Telefon trafiğinin yönetimi ve yönlendirilmesi,Ofis genel düzeninin sağlanması,Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve servis hizmetinin sağlanması,

3 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Diş Hekimi Ayşegül Öztürk Kliniği - Doğanyurt

Diş Hekimi Yardımcısı aranmaktadır.Lütfen özgeçmişinizi detaylı hazırlayınız, çalıştığınız yerleri ve görevlerinizi ayrıntılı belirtiniz. Özellikle, ilanla ilgili yeteneklerinizi ve tecrübelerinizi belirtiniz. Resimli özgeçmişle online müracaat etmeniz beklenmektedir.

4 ay önce

Sekreter

Öz Fen Kalıp San Tic Ltd Ştı - Doğanyurt

İmalat sanayi sektöründeki işyerımıze ofıste çalışacak Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Modelist Yardımcısı

Alizze Moda San Ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

BAYAN DIŞ GİYİM YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DENEYİMLİ MODELİST YARDIMCILARI ARANMAKTADIR

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Marmara Okulları - Doğanyurt

2018-2019 Eğitim -Öğretim yılında TEKİRDAĞ -ÇORLU şubemize GÜVENLİK GÖREVLİSİ istihdamı yapılacaktır. Başvuruda aranacak nitelikler aşağıdaki gibidir. *Sürekli öğrenmeyi ve gelişmeyi benimsemiş *Ekip çalışmasını özümsemiş, *Verimli çalışmayı ilke edinmiş ,planlı ve takipçi , *Girişimci ,dinamik , enerjik ve güler yüzlü , *Eğitim teknolojilerini aktif kullanabilen, *Sorumluluk bilinci yüksek,dikkatli ve çözüm odaklı olan, *Özel sektör çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, *Enerjisi,özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, *Düzenli ve disiplinli çalışan, *Çalışma prensiplerine sadık, *Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, *Sigara kullanmayan.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Nanotest Laboratuvar Cihazları Ve Sanayi - Doğanyurt

Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Üroloji ve Ameliyathane servislerinde cihaz ve sarf malzemeleri satışı alanlarında faaliyet gösteren firmamızın Ankara ilinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde bay/ bayan Cihaz / Tıbbi Malzeme Satış Temsilcileri ve uygulayıcısı alınacaktır. Adaylarda aranan özellikler : Tercihen tıbbi malzeme satış temsilciliği konusunda 2 yıl deneyimli veya bu konuda yetiştirilmek isteyen Kişisel disipline ve motivasyona sahip Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, presentabl Erkek adaylarda askerlik hizmeti kesinlikle tamamlamış İş tanımı: Ameliyat esnasında kullanılan cihazlarımızda teknik destek için hekim ile ameliyatlara katılmak. Satış ve Pazarlamasını yapmış olduğumuz ürünlerin kullanımı hakkında sağlık profesyonellerini bilgilendirip, teknik destek sağlamak. Ürün tanıtımlarının, satışının yapılması ve yeni pazarların açılması Potansiyel müşteriler hakkında araştırma yapılması ve müşteri ihtiyacının tespiti Planlı ziyaretler ile müşteri ile uzun vadeli ilişkiler kurulması Ürünlerin müşterilerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının temin edilmesi Yapmış olduğu çalışmalar hakkında raporlamaları eksiksiz sunacak, Şirket ile Hastaneler arasında ki koordinasyonu sağlayıp, gerekli bilgilendirmeleri yapabilicek

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Hare Cam - Doğanyurt

FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK MUHASEBE PERSONELİ ARIYORUZ... Aranan Nitelikler En az ticaret meslek lisesi,meslek yüksek okulu veya lisans mezunu, Muhasebe ve Finans işlemlerinde deneyimli,tekdüzen hesap planına vakıf NETSIS muhasebe programını iyi derecede bilen, Ms office programlarını aktif olarak kullanabilen, Özellikle resmı ve ön muhasebeye hakim, Şirketin tüm muhasebe süreçlerinin içerisinde görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, bayan takım arkadaşları alınacaktır. servis imkanımız vardır. sadece online başvurular kabul edilecektir.

3 hafta önce

İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu

Gizli Firma - Doğanyurt

İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu aranmaktadır.2007 yılından bu yana Hizmet işletme sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere; İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Smartoffice Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Kargoların yerleştirilmesi,Ofisin temizliğinden sorumlu,Çay ve kahve servisi yapacak personel aranmaktadır.

4 ay önce

Havalandırma Kanal Montaj Kalfa / Usta

Dizayn Klima - Doğanyurt

Havalandırma kanalı montaj işlerinde çalışacak usta kalfa ve çırak'lar aranıyor. Çalışılacak şehirler : Ankara ve Antalya şehridir

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler