Doğanyurt Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Bakım, Diyet ve Güzellik Merkezleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimya Öğretmeni

Özel Ismail Yaşadı Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

YENİ AÇILACAK KURUMUMUZDA ÇALIŞMA ÜZERE.. Güncel mesleki gelişmeleri takip eden, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi Pedagojik formasyon sertifikasına sahip, Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Beril Hallaç Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Özgüveni yüksek ,öğrenci ve veli iletişimi güçlü, alanında uzman, hem ortaokul, hem lise gruplarıyla çalışabilecek matematik öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Sürücü-Src Kursu Eğitmeni

Drn Eğitim Kurumları - Doğanyurt

*KURUMUMUZA İŞLETME ,İKTİSAT,KAMU YÖNETİMİ,HUKUK VE ULAŞTIRMA LOJİSTİK BÖLÜMLERİNİN LİSANS DÜZEYİNDE MEZUN KİŞİLER EĞİTMEN OLARAK İSTİHDAM EDİLECEKTİR. *HİTABET VE DİKSİYONU DÜZGÜN VE GÜÇLÜ TAM ZAMANLI ÇALIŞMAK İÇİN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Depoda giriş çıkış işlemi yapılması, müşteriye bilgi verilmesinde sorumlu olacak Depo Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Veri Analiz Uzmanı

Cv Benim - Doğanyurt

Veri Analiz Uzmanı aranmaktadır.Firmamız bünyesinde Analitik CRM Operasyonları biriminde görevlendirilmek üzere Key Accountlara bakacak Veri Analiz Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.SQL bilen,MS Dynamics veya SAP CRM deneyimi olan- tercih sebebidir,

2 ay önce

Otel Müdürü

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Otel Müdürü aranmaktadır.Türkiye genelinde hizmet vermekte olan otel için Otel tecrübesi olan, tercihen en az 1 yabancı dil bilen (İspanyolca, Arapça, Almanca, Fransızca) Otel Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Yıldız Eğitim Kurumları - Doğanyurt

hafta içi 5 gün öğleden 13:30 18:30 saatleri arası çalışacak öğrenci ilişkileri güzel iletişimi seven,güler yüzlü eğlence ve eğitimi bir arada götürecek personel alınacaktır

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Işleri Personeli

Safi Yapı - Doğanyurt

Şirketimizin idari binasında görevlendirilmek üzere İdari binanın temizlik ve çay işlerine bakabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Başvuracak olan kişilerin ev güzergahının aşağıda bulunan semtlerde olması tercih sebebidir. Merveşehir Kayaönü Karşıyaka 8 Şubat Karacaahmet Basra

2 ay önce

Bahçe Görevlisi

Martı Koleji - Doğanyurt

MEYVE AĞAÇLARININ OLDUĞU BAHÇEDE GECE YATILI KALABİLECEK, BAHÇE İŞLERİNDEN ANLAYAN , TERCİHEN EHLİYETLİ, ERKEK ELEMANA İHTİYACIMIZ VARDIR. BAŞVURULAR ELEMANONLİNE SİTESİNE YAPILACAKTIR.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Alternatif Dağıtım Taşımacılık Kurye Hiz Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Çağrı Merkezimizden yapılacak çağrılar müşterilerimizden randevu alınmasına yönelik olup çağrıları kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirebilecek Call Center / Müşteri Hizmetleri Personeli Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.

4 gün önce

Ofis Sekreteri

Dunya Bayrak - Doğanyurt

Ofis içerisinde düzeni sağlayacak, Ofis araç gereçlerine (telefon,fax,tarayıcı,mail ) hakim Office Programlarını Kullanabilen, Kendine güvenen, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, uyumlu yönetici asistanı arıyoruz.

2 hafta önce

Depo Elemanı

Üçler Tekstil-Aslan Çetinkaya - Doğanyurt

-KALİTE KONTROLDEN ÇIKAN ÜRÜNLERİN VARSA AKSESUARLARINI TAKMAK, PANTOLON VB. KEMERLERİNİ TAKIP, BARKODLAYARAK DEPOLAMAK , - ÜRÜNLERİ BARKOD OKUYUCULARLA DÜZENLİ VE HIZLI ŞEKİLDE İRSALİYELERİNİ KESTİRİP - SEVK ETTİRMEK. - SEVKİYAT ELEMANI OLARAK TEKSTİL DE ÇALIŞMIŞ OLMAK,

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Swiss Gold A.Ş. - Doğanyurt

Ofis Sekreteri aranmaktadır.Telefonların cevaplanması ve ilgili yöneticilere yönlendirilmesi, telefon trafiğinin yönetilmesi,Evrak, kargo vs. alınması ve gönderilmesi, Evrak takibinin yapılması, Verilerin sisteme girilmesi, Yöneticilerin ve misafirlerin karşılanması, küçük ikramlarda bulunulması, Ofisimize katkıda bulunabilecek, uzun vadeli çalışmayı düşünen, keyifli ekibimizin bir parçası olmak isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. Çalışma saatlerimiz: Hafta içi 09.00 – 18.00 Lokasyonumuz: Bahçeşehir/Esenkent Sunduğumuz sosyal oIanaklar: Asgari ücret + SGK + Yol + Yemek

3 gün önce

Biyoloji Öğretmeni

Nesil Akademi - Doğanyurt

*Güler Yüzlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Giyim-Kuşam , Dış Görünüşüne Özen Gösteren, *Sınıf Yönetimi Becerisi Yüksek, *Alanında Tecrübeli, *Eğitim Alanındaki Gelişmeleri Takip Eden, *Problem Çözme, Koordinasyon Ve Organizasyon Becerileri Gelişmiş, *Titiz, Düzenli, Takım Çalışmasında Ve İnsan İlişkilerinde Başarılı, *Sigara Kullanmayan, *Tam Zamanlı Çalışabilecek (Hafta İçi 1 Gün İzin) Veya Part Time Çalışabilecek, *Fotoğrafsız Başvurular Dikkate Alınmayacaktır, Başakşehir ' de Bulunan Nesil Akademi Özel Öğretim Kursumuza Biyoloji Öğretmeni Alınacaktır. Hafta İçi Çalışma Saati : 09.00 - 19.00 Hafta Sonu Cumartesi Çalışma Saati : 08.30 - 19.00

1 hafta önce

Odyolog-Konuşma Bozuklukları Uzmanı

Biraile Danışmanlık - Doğanyurt

Üniversitelerin Odyoloji veya Dil ve Konuşma Terapistliği bölümünden mezun. Serbest çalışma şekliyle yapmış olduğu görüşme başına ücretlendirilmek üzere vermiş olduğu randevuları aksatmayan işini en iyi şekilde yapma çabasında olan danışanlarımıza gerekli ilgi alakayı gösterebilecek, Odyolog-Konuşma Bozuklukları Uzmanı veya Dil ve Konuşma Terapisti arıyoruz. Not: Başka bir kurum yada firmada çalışır durumda olup belirli gün ve saatlerde danışan alabilecek ve yapmış olduğu görüşme sayısı üzerinden ücret alacak arkadaşlarda baş vurabilirler..

3 hafta önce

Alçıpan Yardımcı Elemanı

As Dizayn - Doğanyurt

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE İSTANBUL VE / VEYA ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDE İŞ DURUMUNA GÖRE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ALÇIPAN BÖLME DUVAR ASMA TAVAN İŞLERİNDE ŞANTİYELERDE USTALARA YARDIMCI OLACAK ELEMAN ARAMAKTAYIZ. GÜNDÜZ VE GECE ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN YEVMİYELİ ÇALIŞACAK DİNAMİK, UYUMLU İŞ ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 ay önce

Özel Güvenlik Personeli

Gezen Grup Ltd. Şti. - Doğanyurt

Bursa DemirtaŞ Organize Sanayi bölgesinde bulunan projelerimizde sekiz saat üç vardiya çalışacak özel güvenlik personelleri alınacaktır.Servis ve yemek sağlanmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Korunan Muhasebe & Müşavirlik Bürosu - Doğanyurt

Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Tüm beyanname, bildirim ve işlemleri zamanında, eksiksiz ve hatasız yerine getirmek,Mevzuatı takip edip, günlük işlemlerle ilgili firmalara bilgi vermek,İşverenin talimatları doğrultusunda verilecek işler.

1 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Çiğ Köfteci Ömer Usta Grup Gıda San Tic - Doğanyurt

SULTANGAZİ BÖLGESİNDE BULUNAN AMBALAJ SATIŞ MAĞAZAMIZA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TERCİHEN AKINSOFT SATIŞ PROGRAMI KULLANABİLEN ÖN MUHASEBE PERSONELİ SULTANGAZİ ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN .

1 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Çapa Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dış Tic Ltd - Doğanyurt

Özel Çapa Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.Sadece Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği veya Diş kliniğinde çalışmış adaylar tercih edilecektir.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler