Doğanyurt Bağcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Bağcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Servis Uzmanı

Mix Teknoloji - Doğanyurt

Bilişim Sektöünde en az 3 yıl tecrübeli Askerlikle ilişiği olmayan Takm çalışmasına yatkın Üniversite, Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise, Lise veya Meslek Liselerinden birinden mezun Microsoft Windows 7-8-10 v.b. İşletim sistemlerini kurabilecek, yedekleme yapabilecek ve teknik destek verebilecek tecrübeye sahip, Microsoft Office programları kurabilecek ve kullanabilecek bilgiye sahip Bilgisayar, Network ve çevre birimleri donanım arızalarını tespit edebilme ve giderebilme hususunda tecrübeli Network ve UTP kablolama konusunda yeniden uygulama ve olası sorunları giderebilme hususunda tecrübeli

2 ay önce

Art Direktör

Elis Reklam Organizasyon İç ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Firmamımızda görev alacak Art Direktör alınacaktır.Başvuru sırasında portfolyonuzu bekliyoruz. Lütfen portfolyo linkinizi iletmeyi unutmayınız.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Özel Mucize Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Hiz Ltd Şti - Doğanyurt

Özel Mucize ADSP şubelerine Bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır. Çalışma Yeri İzmir Bucadır.

1 ay önce

Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi)

Doğanlar Yatırım Holding A.Ş. - Doğanyurt

2012 yılından beri yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösteren Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları şirketimizin Bursa - İnegöl Katı Atık Depolama Tesisi Enerji santralinde “Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi)” pozisyonunda arayışımız mevcuttur. Çalışma Yeri Bursa İnegöldür.

3 hafta önce

Kasiyer

Fsm Eğlence Turizm Ltd Şti - Doğanyurt

Fsm Bulvarının yeni gözdesinde çalışacak Kasiyer arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yıldırım Teknik Yapı Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Sabah 08.30, Akşam 06.00, Cumartesi 03.00Logo GO3 Bilen,Fatura-Çek/Senet -Banka -Fiyaat Kataloğumuzu Düzenleyecek,Exxel-Word Bilen,

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Malimüşavir - Doğanyurt

muhasebeden azda olsa anlayan part time zamanlı çalışacak öğrencide olabilir bir bayan ve sigara kullanmayan bir personel arıyoruz

2 ay önce

Müşteri Ilişkileri Uzmanı

Referans Group Elektronik Inşaat Ltd. Şti - Doğanyurt

*Gözünün hep daha yükseklerde olduğunu görür gibiyiz. Bizde V.T.C Group olarak çalışanlarımıza farklı kariyer imkanları ve ilerlemeler sağlıyoruz. *Bizimle çalıştığın süre boyunca alacağın eğitimler ile kariyerine farklı yetkinlikler katacak,liderlik ve kişisel gelişim akademileri ile gücüne güç katacaksın. *Aramıza katıldıktan sonra belirlenen kriterleri yerine getirdiğinde kariyerinde ilerleme fırsatlarından yararlanabileceklerin. *Yaptığın iş performansına göre ekstra ödüller kazanacak, ayrıca yıldız danışmanlarımızın bulunduğu yıldızlar ligine yükselip birçok artı katacaksın. *İyi bir personelim diyorsan motivasyon ve ödül törenlerimize dahil olabileceksin. Üstelik tüm masraflar bizden. *Bu kadar başarılı bir personelin hasta olma ihtimalini biliyoruz. Bu yüzden herhangi bir hastalığının olması halinde sağlık harcamalarına destek olabilmek için sizi Acıbadem Özel Sağlık Sigortası ile sigortalıyoruz. *Ayrıca doğum gününün olduğu ayda istediğin herhangi bir gün izin alıp doğum gününü kutlayabilirsin. Ekibimizde yer almaya hazır mısın ? *Yeni insanlar tanımaktan hoşlanıyor ve bundan çekinmiyorsan, *İnsanların yaşamında etken ve katkın olsun istiyorsan, *Büyük bir takımın parçası olmak bana güç verir ve iletişim yönümde kuvvetli diyorsan, *Yoğun bir şekilde çalışırım ve yöneticilik hayalim var diyorsan, Ekibimize başvurunu bekliyoruz. *Mecbur değilsin ama erkek adayımızsan askerlik hizmetini tamamlamış olmanı tercih ediyoruz. Hedefin seni bekliyor, sen neyi bekliyorsun. Durma hadi başvur...

1 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAHÇEŞEHİR - ESENYURT - AVCILAR - BEYLİKDÜZÜ ve K.ÇEKMECE de bulunan Site / Konut - İş Merkezi - Plaza - Residence ve Ünv. gibi bir çok projemize ÇOK ACELE Sertifikasız BAY Özel Güvenlik Adayları aranmaktadır.

3 ay önce

Büro Yöneticisi / Asistan

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek Büro Yöneticisi / Asistan arıyoruz. Görev tanımı; •Gelen telefon trafiğini ilgili kişi ve bölümlere doğru bir şekilde yönlendirmek (satış, muhasebe, servis vb.) •Yönetim, muhasebe ya da satış bölümündeki kişilere bağlı olarak verilecek günlük işlerin yerine getirilmesi, •Kargo gelen giden süreci takip edip ilgili firma ya da kişilere yönlendirmek, •Şirkete ait tüm araçların trafik, sigorta, kasko muayene, bakım gibi işlemlerini takip etmek ve yaptırmak, •Gerektiğinde verilen vekaletlerle şirkete ait resmi kurum ve kurumlarda noter, trafik, KOSGEB, ticaret odası, sanayi odası gibi işlemleri yapmak ve şirket evraklarını yenilemek, • Verilecek diğer görevlerin tüm dikkatiyle yerine getirmek. •GEBZE civarı ikamet eden, •Aktif olarak manuel araç kullanabilen, •24-40 yaş arası BAYAN personel.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Avrupa Lisanları Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZUN ŞUBELERİ BÜNYESİNDE DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ EĞİTİM DANIŞMANLIĞI YAPACAK PERSONEL ALINACAKTIR. RESİMSİZ CV LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR. 1 AY STAJ DÖNEMİNDEN SONRA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ ATAMASIYLA KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE KADROLU OLACAKLAR. KURUMLARIMIZIN BÜNYESİNDE BELLİ BİR ÇALIŞMASINDAN SONRA PERFORMANS SONUCUNDA VE BAŞARI SAĞLAYANLAR İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDAN BAŞLAYIP SIRASIYLA HALKLA İLİŞKİLER DEPARTMANI. HALKLA İLŞKİLER DEPARTMAN SORUMLUSU HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ ŞUBE MÜDÜR YARDIMCILIĞI Ve İSTANBUL İÇERİSİNDE YENİ AÇILACAK ŞUBEMİZ İÇİN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KADAR YÜKSELEBİLECEK KENDİSİNE İŞ DEĞİL KARİYER HEDEFİ KOYMUŞ OLAN ADAYLAR TERCİHİMİZDİR TALEP EDİLDİĞİ TAKTİRDE STAJ AYINDAN SONRA ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR ASLİ GÖREVLER: ANKET TARAMA SONUÇLARINI VELİLERE TELEFONLA BİLDİRMEK REKLAM TANITIM KURUMA ÖĞRENCİ KAZANDIRMAK VELİ KARŞILAMA ÖĞRENCİ İŞLERİ OLACAKTIR. KRİTERLER İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik Giyimine özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, 18-50 yaşları arasında, İş tanımı Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek, Zamanla Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dökümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek

2 ay önce

Vasıfsız Montaj Elemanı

Kupon Ağaç Işleri San. Ve Tic. A. Ş - Doğanyurt

Seyrantepe merkezde bulunan Ahşap Kutu ve Hediyelik Eşya imalatı yapan firmamıza, atölye montaj bölümünde çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Hafta İçi : 08:30 -19:00 C.Tesi : 08:30 - 14:00 Maaş + Sigorta + Yemek Kriterlerin dikkatlice okunup sadece online başvuru yapılması rica olunur , diğer başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Robotik Kodlama Öğretmeni

Sebat Koleji - Doğanyurt

Okulumuzda çalıştırılmak üzere Robotik Kodlama dersleri verebilecek öğretmen alınacaktır.

1 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Smartoffice Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Kargoların yerleştirilmesi,Ofisin temizliğinden sorumlu,Çay ve kahve servisi yapacak personel aranmaktadır.

2 ay önce

Cafe Personeli

City Konaklama - Doğanyurt

Cafe-konaklama ofisimize sorumluluk sahibi,dürüst,istikrarlı çalışabilecek personel alınacaktır.Cafe-resturant deneyimi tercih sebebi olup,çalışmaya istekli deneyimsiz kişilerde gerekli vasıflara sahipse ayrıca yetiştirilecektir.Tercihen Beylikdüzü-Esenyurt-Büyükçekmece civarında ikamet eden.Maaş ve diğer şartlar yüzyüze görüşmede bildirilecektir.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Gemlik Limit Eğitimleri Kurumları - Doğanyurt

Gemlik Bölgesinde çalışabilecek Matematik Öğretmenleri aramaktayız. -Alanında deneyimli -Öğretme kabiliyeti yüksek, -Öğrencilerine karşı anlayışlı Öğretmenlerimizle çalışmak istiyoruz. İyi günler dileriz.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Karadağ Market - Doğanyurt

Sabah 8 öğlen 3 arasında çalışacak, marketimizde sipariş ve marketin işlerinde yardımcı olacak eleman arıyoruz.

3 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Zafer Tekyıldız Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KEÇİÖREN DEKİ OKULUMUZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE TÜRKÇE ÖĞRETMENİNE İHTİYAÇ VARDIR.BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK KABUL EDİLECEKTİR

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı / Teknisyen

Ekolojik Yaşam - Doğanyurt

SU ARITIM SİSTEMLERİNİN montaj ve servis işlerinde görev alacak teknik eleman alınacaktır. Adaylar; * PPRC kaynak işleri yapabiliyor olmalı, * Sıhhi tesisat bilgi ve deneyimine sahip olmalı, * Teknik servis birimini idare etme ve geliştirme yeterliliğine sahip olmalı, * Sürücü belgesine sahip olmalı ve iyi araç kullanabilmeli, * Sosyal ve beşeri ilişkilerde başarılı, * DİNAMİK EMEKLİLERİMİZİ bekliyoruz.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Eğitim kurumunun Türkiye şubeleri için alanında deneyimli Fen Bilgisi Öğretmeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler