Doğanyurt Ayakkabıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ayakkabıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Arsu Pres Döküm San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Su Armatürleri üretimi ve hem yurtiçi hem de yurtdışı satışı yapmakta olan firmamıza Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Yeni Nesil Pozitif Bilimler Özel Öğretim - Doğanyurt

Alanında deneyimli bay-bayan İngilizce öğretmeni aramaktayız.,

1 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi arıyoruz.İş Tanımı:Firmamızın ithalatını yaptığı ve elektronik cihaz üreten tüm firmaların kullandığı, her türlü elektronik devre elemanları ve ürünleri ile ilgili satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek,Mevcut müşteri portföyünü idare etmek ve yeni pazarlar oluşturmak,Müşteri ziyaretleri yapmak ve sonrasında teklif taleplerini karşılamak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulamak,Çalışmalarını düzenli olarak üst yönetime rapor etmek.

2 ay önce

Plastik Cerrahi Uzmanı

Hm Sağlık Hizmetleri - Doğanyurt

Alanya'da Bulunan Kliniğimizde aktif olarak görev yapacak, Ankara ve İstanbul'da olan ameliyatlarımıza girecek, seyahat sorunu olmayan, kendini geliştirmek ve dünya'da alanında uzman sayılı plastik cerrahi uzmanları ile, komplike ameliyatlarda bulunacak, aşağıdaki konulara vakıf, çalışma arkadaşları arıyoruz. Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü, pozitif, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan. İyi düzeyde ingilizce konuşabilen. Etik değerlere bağlı, hasta güvenliğine önem veren

2 ay önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Mert Sevkiyat ve Gemi Acenteliği A.Ş. - Doğanyurt

Kara, Deniz, Hava navlun görevlendirilmek üzere Lojistik Operasyon Bölümüne destek Satış Elamanı

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Bry Matbaacılık San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Firmamızda çalışmak üzere çay ve Temizlik işlerini yapıcak bayan personel eleman aranmaktadır. Esenyurt bölgesinde ikamet tercihimizdir.E5 servisimiz mevcutdur.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ajans Medialine - Doğanyurt

Firmaların İnternet ve sosyal medya reklamlarını oluşturan ajansımızda çalıştırılmak üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret + Satışlardan %10 Prim + SSKSahada aktif satış deneyimi olan,Sahada firma tarama usulü ile çalışacak, kendisine verilen bir bölgedeki firma ve işletmelerle yüzyüze görüşmeler yapacak, gün boyu kendisine verilen bölgede bulunacak,İş başvuruları yüzyüze görüşme ile alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Bay Teknik Servis Hizmetleri - Doğanyurt

18 YILDIR ÇANKAYA BİRLİK MAH.FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA *18 -35 YAŞLARI ARASINDA BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR *BİLGİSAYAR VE OFİS EKİPMANLARINI KULLANABİLEN *GELİŞİME AÇIK UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN * YOĞUN TELEFON TRAFİĞİNİ SAĞLAYACAK *İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI *FİRMAMIZ ADRESİNE YAKIN YADA KOLAY ULAŞABİLECEK ÇEVREDE İKAMET EDEN *GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN *İLETİŞİM BECERİSİ OLUP TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU *DENEYİMLİ *DİKSİYONU DÜZGÜN *PREZANTABLE BAYAN *İLGİLİ ADAYLARIN RESİMLİ CV'LERİNİ GÖNDERMELERİ RİCA OLUNUR *ÇALIŞMA SAATLERİ 8.30-19.00 MAAŞ+SSK

1 ay önce

Gıda Mühendisi

Palmiye Yemek Üretim Temizlik - Doğanyurt

*Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Tercihen yemek firması tecrübesi olan, *Hastalar için uygun tıbbi beslenme, tedavi programlarını günlük olarak planlamak ve uygulanmasını sağlamak, *Personele verilen yemek hizmetini planlamak, *Menü planlama ve denetimi bilgisi olan,

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Nomad Gıda - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere; En az 5 yıl deneyimli Üniversite ilgili bölümlerinden mezun Ciddi ve sorumluluk sahibi Rutin muhasebe işleri, Finansal takip ve raporlama, kurumlarla ilişkiler işlerini yürütecek. muhasebe sorumlusu arıyoruz.

1 ay önce

Web Tasarımcı

Promacto - Doğanyurt

Web Sitelerimizi düzenleyecek, yeni web sitesi yapabilecek, yetiştirilmek üzere yada konuya hakim (HTML ve CSS bilen) bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

E-Ticaret Sorumlusu

Aker Spor Malzemeleri - Doğanyurt

İş Tanımı Firmamız spor malzemeleri toptancılığı ve E-ticaret satışları yapmaktadır. Firmamıza e-ticaret sitelerindeki tüm işlemlerden sorumlu olacak, İnternet pazar sitelerinde ve kendi sitelerimizdeki ürünler için, Veri girişleri (ürün resimleri , açıklamaları,fiyat güncellemeleri), Satış takibi, Stok takibi, Satış sonrası müşteri hizmetleri, Haftalık, aylık raporlama yapacak Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. İstanbul Esenler Giyimkent bölgesine yakın ikamet eden tercihimizdir. Aranan Nitelikler İnternet satış sitelerinin temelini bilmesi, Office programlarını kullanması, Sorumluluk sahibi ve disiplinli.

2 ay önce

Modelist

Ekinoks Tekstil - Doğanyurt

Güngören bölgesinde imalathane ve toptan satış mağazası olarak faaliyet göstermekteyiz.. İmalathanemizde görevlendirmek üzere.. Audaces programı kullanımında tecrübeli.. Model kalıp ve dikim konusuna hakim.. Bayan modelist aranmaktadır..

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Fikret Dağtaş - Doğanyurt

muhasebe ofisimizde çalışmak üzere En az 1 Yıl Tecrübeli bay ve bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ilpen Kalemcilik San Tic. Ltd Şti - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER İstanbul İstoç ofisimizde çalışmak üzere; - 30 yaşını aşmamış, - Ön muhasebe/ Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, - Mevzuata ve hesap planlarına hakim, - Muhtasar beyanname, BA-BS formları, Cari hesap mütabakatı, ön muhasebe işlemlerinin takip ve kontrolü konularında bilgi sahibi, - Bay-bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız. İŞ TANIMI Muhasebe Elemanı olarak; Şirketimizin İstoç ofislerimizde görevlendirilmek üzere, Firmamızın bünyesinde bulunan genel muhasebe departmanına destek verecek,

1 ay önce

Satış Danışmanı

By Genç İletişim ve Kozmetik San Tic A.Ş. - Doğanyurt

BY GENÇ GROUP® Bünyesindeki İş Kollarımız içinde Kariyer hayatına İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK Satışı ve Türkiyenin gelişmekte ve geleceği parlak BARTER ve GAYRİMENKUL Sektöründe çalışmak isteyen Uzmanlıklarıyla şirketimizi daha ileriye taşıyacak Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.** Körfez Barter® İstanbul ve Kocaeli Bölgelerinde Müşteri Portföyümüze yeni üyeler kazandırmak, Portföyümüzdeki müşterilerin arz ve talepleri ile ilgilenmek,*** By Genç Gayrimenkul® Gayrimenkul-emlak araştırma ve geliştirme; emlak danışmanlığı alanında kariyer yapma hedefi olan ,Konut, arsa, ticari veya proje bazlı gayrimenkul satışında kariyer yapma hedefi olan,*** By Genç İnsan Kaynakları ve Danışmanlık® İstanbul ve Kocaeli Bölgelerinde Müşteri Portföyümüze yeni üyeler kazandırmak, Portföyümüzdeki müşterilerin arz ve talepleri ile ilgilenmek, Tüm adayların, Satış ve Pazarlamayı Kariyer olarak seçmiş ve Sahada çalışmayı benimsemiş kişiler olmasını bekliyoruz.

6 gün önce

Seo Uzmanı

Medicom Bilişim - Doğanyurt

Web tasarım firmamıza SEO - sosyal medya konusunda deneyimli personeller alınacaktır, ilgilenenlerin cv göndererek başvurmasını rica ediyoruz.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Mutlubiev Ev Hizmetleri Tic San A.Ş. - Doğanyurt

İş TanımıMutlubiev Hakkında;Kullanıcılarla temizlik profesyonellerinin buluşmasını sağlayan online bir platformuz.Mutlubiev’de 1000’in üzerinde temizlik profesyoneli ile 45.000’in üzerinde hizmet verdik.Ev ve ofis temizliğinin yanında mobilya montajı hizmeti de veriyoruz.Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Ankara ve yurtdışında İtalya’da hizmet veriyoruz.Neden Mutlubiev?Düzenli olarak iş alırsan ayda ortalama 4000 TL kazanma fırsatı yakalarsın.Çalışma gününü kendin belirler, işini kendin seçebilirsin.Ödemelerini haftalık olarak alırsın.Her ay ödül töreni düzenliyoruz. Bu törenlere katılıp performansına göre hak ettiğin ödülünü alabilirsin.

2 ay önce

İcra Takip Sorumlusu

Av.Özlem Balıkdere Hukuk Danışmanlığı - Doğanyurt

Maaş ve prim sistemi ile çalışacak İcra Takip Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.• Portföyünde yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve muhataba ulaşımından sorumlu olacak,• Müvekkil kurumun müşterilerini borçları hakkında bilgilendirecek,• Ödeme planlarını oluşturacak,• Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Voda Gıda Ltd Şti - Doğanyurt

Su Meşrubat Dağıtım İşi yapan firmamıza Deneyimli Netsis bilen Personel alınacaktır.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler