Doğanyurt Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mutfak Personeli

Livelayn Mobilya - Doğanyurt

Temizlik ve Mutfak işleri için personel aramaktayız... Detaylı görüşme yüzyüze yapılacaktır.

3 ay önce

Fabrika/İşletme Müdürü

Supra Medikal Sağlık Hizmetleri San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Medikal talaşlı üretim yapan firmamıza ilgili konuda tecrübesi olan Fabrika Müdürü aramaktayız.

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Kayalı A1 Dershanesi - Doğanyurt

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı "Kayalı Çocuk Kulübü" ne ; - Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, - En az 5 yıl deneyimli, - Mesleki çalışmaları güncel olarak takip eden ve kendini yenileyen, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerisi yüksek, Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

3 ay önce

Gıda Teknikeri

Pakel Gıda - Doğanyurt

Aranan Nitelikler ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun MS Office programlarına hakim, Tercihen gıda sektöründe tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın İstanbul Avrupa Yakasında (Esenyurt civarında ) ikamet eden Sigara kullanmayan (tercih sebebidir) Kendine güvenen titiz , dikkatli , çalışkan İş Tanımı ; Gıda güvenliği yönetim sisteminde belirtilen uygulamalara uygun çalışmak. Kalite sistemi içerisinde tutulması gereken formları tutmak. Üretim ve personel ve hijjen kontrollerini yapmak. Üretimin standartlar doğrultusunda çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ve raporlama yapmak.

2 ay önce

Kurumsal Reklam Satış Temsilcisi

Medya Team - Doğanyurt

Reklamcılık, Müşteri İlişkileri, Reklam Satış konusunda deneyimli, - 25 - yaş ve üzeri - Satış konusunda Hedefi olan - Sürekli gelişime ve değişime açık, - İletişimi güçlü - İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakasında ikamet eden, - Kurumsal firma bilgisine sahip, İŞ TANIMI Dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. - Portföydeki müşterilerle düzenli temasları devam ettirecek, - Müşterilerle sürekli iletişimde kalacak , uzun süreli iş birlikteliğini sağlayacak, - Gündeme alınan yeni bir proje veya konu hakkında müşterileri bilgilendirecek, Reklam Satış Pazarlama ve Reklamcılık benim işim, aynı iş yerinde kariyer ve uzun yıllar çalışmak istiyorum diyen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Dergi Tecrübesi olan Editör Cv değerlendirmekteyiz. Çalışma Saatleri Hafta İçi :09:00 -18:00 Sosyal Haklar Mevcuttur. DERGİ SEKTÖREL OLDUĞU İÇİN 2 AY ÇALIŞMA DESTEĞİ VERİLECEKTİR. İşyeri: Bağlarbaşı/ üsküdar

3 ay önce

Üretim Planlama Yöneticisi

Otat Gıda San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Endüstri Mühendisi/ Satınalma, Planlama ve Depo & Lojistik Sorumlusu Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Satınalma , Planlama ve Depo & Lojistik departmanlarını ve ilgili süreçlerini yönetmek, Analitik düşünme, sistem kurma ve proje yönetimi yetkinliklerine sahip, yaratıcı ve öğrenmeye açık, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, motivasyonu yüksek, stresle başa çıkabilecek, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneği gelişmiş, zamanı etkin yönetebilen, Planlama , organizasyon ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Dikkatli , disiplinli, detaylara önem veren, sonuç odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Tercihen Logo Tiger Enterprise Programını,Word Excel ve Office Programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış( Erkek Adaylar için), Bay/ Bayan Adaylar. İŞ TANIMI Bölgesinde sektörün öncü firması olan şirketimizin Samsun/Havza Genel Merkez’inde görevlendirmek üzere Satınalma , Planlama ve Depo & Lojistik Sorumlusu olarak işlemlerinin yürütülmesi kapsamında ; Üretim planı doğrultusunda malzeme ihtiyaç planı oluşturmak, taleplerini açmak, Pazarlama departmanından gelen talepler doğrultusunda günlük ve haftalık üretim planlamasını hazırlamak, Alınan siparişlerin teslimat, süre ve adedini göz önünde bulundurarak siparişlerin karşılanmasını sağlayacak şekilde üretim planı yapmak, Üretim verimliliği ve depo stok , lojistik yönetimi verimliliği konusunda uzman, Üretim planlama ile ilgili analiz ve raporlamaları yapmak, Kapasite planlarının hazırlanması, Talep edilen ürünlerin üretildiğinin ve sevkiyat depoya teslim edildiğinin takibini yapmak, Planlama , satınalma ve depo & lojistik ana süreç ve alt süreçlerle ilgili tanımlanmış performans kriterleri ile ilgili periyodik raporları hazırlamak, Faaliyetleriyle ilgili sektörel gelişmeleri takip etmek,

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Altunel Group Inşaat Ticaret Ltd. Şti - Doğanyurt

Bilgisayar onarım merkezimizde pazarlama departmanın da çalışacak Bayi ve son kullanıcı portföyünü düzenleyebilecek Ekip çalışmasına uyumlu Teknik Servis ve müşteri arasında ki organizasyonu yapabilecek Ekip arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Rezervasyon Sorumlusu

Emperyal Otelcilik Turizm Sağlık Hiz ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Genel merkezimizde çalıştırılmak üzere Rezervasyon Sorumlusu arayışımız vardır. Gelen rezervasyonları Fidelio suite v8 programı aracılığı ile ilgili yerlere girmek,Müşterileri otel hakkında bilgilendirmek (fiyat,çocuk politikası, oda tipleri, manzara tipleri, v.s.)Gelen telefonları müşteri memnuniyetli ve çözüm odaklı karşılamak,Acentalar ile doğru ve etkili iletişim sağlamak,Night, check in, check out, gün açılışı, gün sonu, fiyatlandırma, kod oluşturma vs. Fidelio programıyla doğru ve entegre şekilde sistematik yapılması.

1 hafta önce

Call Center

Anadolu Hasar Analiz Merkezia. Ş - Doğanyurt

Hasar Analiz Merkezinde çalışmak üzere''call center çalışanı '' aranmaktayız. *En az lise mezunu *Call center'da daha önce çalışmış (deneyimli) *Diksiyonu düzgün, temiz giyimli, ikna kabiliyeti yüksek, sabırlı, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, konuşkan *İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesine yakın oturan, Çalışma günler/ saatleri: Pazartesi-Cuma / saat: 9.00-19.00

1 hafta önce

Mekanik Proje Sorumlusu

Nda Danışmanlık - Doğanyurt

Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Otel, konut, alışveriş merkezi, ofis binaları ve hastane gibi yapılarda mekanik tesisat,sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma tesisatı, havalandırma tesisatı ve yangın tesisatı projelerinde çalışmış ve bu tesisatlarda çizim ve hesap yapabilecek,keşif çıkarabilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Mekanik tesisat proje konusunda en az 2 yıl tecrübeli, AutoCAD programını çok iyi düzeyde kullanabilen, sektördeki yenilikleri, gelişmeleri takip eden, Takım çalışmasına uygun, Ankara’da ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma saatleri:pazartesi/cuma-09.00/18.00

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Ege Tibet Guvenlik Ve Bilişim San. Tic. L - Doğanyurt

EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYİLERİMİZE ÜRÜNLERİMİZİN VE FİRMAMIZIN REKLAM VE TANITIMINI YAPABİLECEK ;SEKTÖRDE BİLGİ SAHİBİ (TERCİH SEBEBİ) 22-30 YAŞ ARASI, İYİ KONUŞMA BECERİSİNE SAHİP, AKICI BİR TÜRKÇE İLE KONUŞABİLEN TELEFONDA İLETİŞİMİ KEYİFLE YAPABİLEN İKİLİ İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ANALİZ YETENEĞİNE SAHİP VE SONUÇ ODAKLI İKNA BENİM İŞİM DİYEBİLEN PREZANTABL DIŞ GÖRÜNTÜSÜNE ÇOK ÖNEM VEREN , BAKIMLI , ALT BİRİMLERİNDEKİ SATIŞ TEMSİLCİSİ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ İDARE EDEBİLECEK BAYAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ TELEFONDA BİLGİ VERİLMEYECEKTİR ,BİREBİR MÜLAKATTA MAAŞ + PRİM GÖRÜŞÜLECEKTİR.LÜTFEN TELEFONDA SORMAYINIZ.

3 ay önce

Estetisyen

Wellnesspoint Diyet ve Güzellik Merkezi - Doğanyurt

Gaziantepte çalışacak Estetisyen AranıyorUzman Estetisyen.Estetisyen.

4 ay önce

Memur

Ural Rehabilitasyon - Doğanyurt

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere Sürücü Belgesi olan Bay Memur alınacaktır. başvurular bizzat kuruma yapılması gerekmektedir.

4 ay önce

Makina Operatörü

Altın Ahşap Iç Dekorasyon - Doğanyurt

GAZİANTEP KÜSGET SANAYİSİ SİTESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE MOBİLYA MAKİNESİ OLAN PENEL EBATLAMA MAKİNESİNDE ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR. BİLGİSAYAR KULLANMAYI BİLEN KİŞİLERE KOLAYLIKLA ÖGRETİLEBİLMEKTEDİR. MOBİLYA İŞİNDE ÇALIŞMIŞ OLANLAR ÖNCELİGİMİZDİR.

5 ay önce

Işaretçi / Sapancı

Teknomekanik Global End. Mak. Müh. San. - Doğanyurt

Projelerimizde görevlendirilmek üzere; * İndirme ve kaldırma operasyonlarının yürütülmesi esnasında işaret verilmesi * Sapanlama işlemlerinin açı özelliklerine göre yapılması, halatların kaldırma özelliklerinin ve hesaplamalarının yapılması * Uygun halat seçimi ve malzemenin güvenli bir biçimde taşınması, kaldırılması * Kaldırma ve taşıma ekipman operatörlerine manevra işaretlerininin verilmesini, ** Kaldırılacak yükün dengeli ve güvenli şekilde bağlanmasını, istiflenmesi, düzenlenmesi ve kontrolünün yapılmasını gerçekleştirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.

1 ay önce

Web Sorumlusu

Adana Deva Veterinerlik & Ilaçlama Hiz. - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere webmaster arkadaşlar aramaktayız. Detaylar aşağıda yazılı online başvuru kabul etmekteyiz. DİKKAT : İLAN YARIM ZAMANLIDIR. ÖGRENCİLER TERCİH NEDENİDİR. ARANILAN ÖZELLİKLER: * Photoshop, Corel v.b. grafik ve resim programlarda deneyimli olmak, * Sosyal mecraları (facebook, twitter, linkedin v.b.) aktif olarak kullanan, * Tercihen Temel HTML dil bilmek * Tercihen PHP veya bir yazılım dili bilmek - Aktif Olarak Araç Kullanabilmek - Tercihen A2 ehliyet sahibi olmak aktif olarak motorsiklet kullanabilmek İŞ TANIMI : * E.ticaret sitesi düzeni, işleyişi ve bilgi girişini sağlamak * Netten pazar ve rakip firma - fiyat araştırmak ve raporlamak * Firmamız kurumlarını sosyal medyadan takip etmek ve gerekli reklam çalışmasını sağlamak * Ünv ögrencileri tercih nedenidir.. Not : Sadece online başvurular kabul edilecektir. FreeLance Kesinlikle kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

BAHÇELİEVLER - BAYRAMPAŞA - ZEYTİNBURNU ve ESENLER de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site - Plaza - Residence - İş Merkezi gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Agi + Servis İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

3 ay önce

Asistan

Doa İnşaat Hafriyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ritim İstanbul da bulunan ofisimize iyi derecede word, excel programlarını kullanabilen Bayan Asistan alınacaktır.Çalışma saatleri; haftaiçi 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 14.00,Yol ve yemek masrafları maaş ücretinin içindedir. Maaş 2.500 TL

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Europac Amb. San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Gürpınar'daki Şirketimiz için; muhasebe ve finansman departmanında çalışacak , tercihen ticaret lisesi çıkışlı Üniversite Mezunu bay, bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır. Beylikdüzü ve Gürpınar tarafında ikamet edenler tercih edilecektir.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Hisar Rulman Plastik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Çay servisi, genel temizlik, ofis işlerine destek verecek Temizlik Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler