Doğanyurt Atık Yönetimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Atık Yönetimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güvenlik -Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

KARTAL / YAKACIK ve PENDİK / KURTKÖY İlçelerin de yapımı tamamlanan Toplu Konut / Site ve İş Merkezi projelerimize Acele Sertifikasız Güvenlik Adayı - Gözetim Görevlisi BAY personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * AGİ - (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2150 Ort. + Yemek + Agi * İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz

3 ay önce

Fabrika Teknik Bakım Müdürü

Policap Plastik - Doğanyurt

ESENYURT TAKİ PLASTİK THERMOFORM FABRİKASINA MAKİNALARIN PERİYODİK BAKIMLARINI TAKİP EDECEK VE OLUŞAN ARIZALARA ÇÖZÜMLER ÜRETECEK FABRİKA BAKIMI KONUSUNDA TECRÜBELİ MAKİNA MUHENDİSİ & ELEKTİRİK MUHENDİSİ & MAKİNA TEKNİKERİ & ELEKTİRİK TEKNİKERİ ALIMI YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Tabela Montaj Elemanı

Çağdaş Ajans - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde Üretim departmanında çalışacak Tabela Montaj Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Konan Tekstil Giyim San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Müşterilerimizle telefonda görüşebilecek ve aynı zamanda sosyal mecralarda markamızın tanıtımını ve pazarlamasını gerçekleştirebilecek en az 1 yıl Deneyimli, Bayan Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.

4 ay önce

Berber kalfası aranıyor

Saloon İstanbul - Doğanyurt

Acil güneş mahallesindeki dükkanıma

2 ay önce

Kasaplar ve Et Hazırlama İşçileri

Anadolum Et & Tavuk - Doğanyurt

Kasap da çalışacak usta, usta yardımcısı ve deneyimli Kasaplar ve Et Hazırlama İşçileri alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özmüşler Atık Yönetimi A. Ş. - Doğanyurt

AYDIN-KUŞADASI'nda bulunan Atık Yönetimi Ve Geri Kazanım Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Fatura, İrsaliye, Gider Pusulası kesip işleyebilecek, iş kabiliyeti olan, sorumluluk sahibi alabilecek bay veya bayan ÖN MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır. GENEL NİTELİKLER - Ticaret Meslek lisesi, Ön lisans veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Sözlü ve yazılı ifade kabiliyeti gelişmiş, - İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, - Aidiyet duygusu güçlü, gelişime açık, işini yaşam projesi olarak gören, mücadele ruhu yüksek, işi için ekstra zaman ayırmaktan çekinmeyen, - Stres altında karar alma ve uygulama becerisi gelişmiş, - Yönetime periyodik mali raporları hazırlayıp sunabilecek, - Hedef sürelerle çalışmaya açık, - İş ve zaman planlama becerileri gelişmiş, - Dosyalama - Arşiv tecrübesi olan, fiziki düzen konusunda hassas, - Erkek Adayların askerliğini yapmış veya tecilli olması, - B Sınıfı Aktif olarak araç kullanabilen, - Telefon ile başvuru kabul edilmeyecektir, - Sadece Online başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

İmalat Personeli (Stajyer)

Özlem Makina - Doğanyurt

Atölyemizde imalatta çalışacak Stajyer İmalat Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Mimba Mobilya - Doğanyurt

firmamızın dış ticaretinde çalıştırılmak üzere çok iyi derecede ingilizce bilen bakımlı diksiyonu düzgün bayan eleman alınacaktır

3 ay önce

Tekstil Elemanı

Hmt Tekstil - Doğanyurt

KÖRFEZ'DE BULUNAN TEKSTİL FİRMAMIZA DENEYİMLİ MAKİNACILAR KESİMCİLER ARA ÜTÜCÜLER SON ÜTÜCÜLER OVERLOKÇULAR ALINACAKTIR. YEMEK+SERVİS+SSK TÜM HAKLAR MEVCUTTUR.

3 hafta önce

Işyeri Hekimi

Doruk Çevre - Doğanyurt

İŞYERİ HEKİMİ İstanbul Tuzla da olan Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, kurumsal projelerde değerlendirilmek üzere tam veya yarı zamanlı çalışabilecek İşyeri Hekimleri aranıyor. ARANAN NİTELİKLER * İşyeri hekimliği belgesine sahip * Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli * İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim * İletişim becerileri gelişmiş,takım çalışmasına uyabilen * Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. * Aktif araç kullanabilen.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sartaş Müteahhitlik ve Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe alanında tecrübeli Bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

İZMİR Torbalı'da bulunan Özel Öğretim Kursumuza alanında uzman Kimya öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Sigorta Teknik Personel

Tunam Sigorta - Doğanyurt

SİGORTA VE ARAÇ KİRALAMA FAALİYETİNDE BULUNDUĞUMUZ İŞ YERİMİZE ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ SEGEM SERTİFİKASI OLMASI VE AZDA OLSA ÖN MUHASEBEDEN ANLIYOR OLMASI TERCİH SEBEBİDİR.

3 ay önce

Elektrik -Elektronik Teknisyeni

Secol San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik veya Elektronik bilgisi olan elemanlar aranıyor. Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

7gündematematik - Doğanyurt

Ataşehir'deki kurs merkezimizde TYT ve AYT Matematik anlatabilecek hocaya ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu - Doğanyurt

Eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 gün önce

Eğitmen

Mimtek Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ELEKTRİK-ELEKTRONİK PROJELERİNDE AUTOCAD EĞİTİMİ VERECEK UZMAN EĞİTMENLER ARIYORUZ.

2 ay önce

Android Developer

Entegresoft Dijital Medya Ajansı - Doğanyurt

Android Developer aranmaktadır.Android cihazlar için native uygulama geliştirmiş,İyi derecede Android SDK, Android Studio ve Java bilgisine sahip,Web servisleri, SOAP, REST, JSON, XML konularında bilgi sahibi,Geliştirilmiş birden fazla Android mobil uygulama projesi bulunan, tercihen Google Play markette yayınladığı mobil uygulaması olan,Versiyonlama sistemleri hakkında bilgi sahibi (GIT veya SVN),Kariyerini Android platformu üzerinde ilerletmek isteyen,

4 ay önce

Elektrik Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.Elektrik bakım onarım işinden anlayan, tercihen tecrübeli Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler