Doğanyurt Arıtma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Arıtma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bursa / Çırak

BAYDÖNER - Doğanyurt

Baydöner markamıza ait restoranımızın mutfak bölümünde, kişisel temizliğine önem veren, işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilecek ÇIRAK' lar alınacaktır. •Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı, •Gıda Güvenliği Konusunda bilgi sahibi ve uygulamalara hakim, •Ekip çalışmasına önem veren, •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki sene tecilli, •Vardiyalı sisteme ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Sürmeli Deri Ve Ayakkabı San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İşin Tanımı : Günlük ve haftalık olarak firmada belirlenen yerleri (mutfak,ofis, vb.) temizlemek, Mutfak, ofisler ve showroom düzen ve temizliğini sağlamak, Misafirleri en iyi şekilde ağırlamak, Çalışan ve misafirlere yemek yapımı, çay, kahve ve diğer servis ikramlarını yapmak, Çay,kahve,yemek servislerinde kullanılan mutfak gereçlerinin hijyenik standartta olması için gerekli olan tüm temizliği yapmak. Aranan Nitelikler : Güleryüzlü, dış görünümüne, kişisel temizlik ve bakımına özen gösteren, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Pratik , sorumluluk sahibi ve iş disiplinine önem veren, Genel hijyen kurallarına hakim, Misafir karşılama,ağırlama adabını bilen, misafir memnuniyetine özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

4 ay önce

Makine Mühendisi

Kodeco Tasarım Mühendislik - Doğanyurt

KODECO yenilikçi hafif taşıtlar, yenilenebilir enerji alanlarında ürün ve yaratıcı çözümler geliştirmek üzere teknoloji startup'ı olarak 2013 yılında kurulmuştur. Faliyetlerini İzmir 4. Sanayi'deki atölyesinde sürdüren KODECO 2015'de geliştirdiği taşıtla uluslararası en iyi yenilenebilir enerji ürünü ödülüne (Cleantech) hak kazanmıştır. Firma bünyesinde yeni geliştirilen modüler yapıdaki ultra hafif, akıllı enerji yönetimine sahip aracın AR-GE'sinde yer almak üzere yetenekli ve kendini geliştiren takım arkadaşları aranmaktadır. - Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, - SolidWorks programına hakim, tasarım ve analiz yapabilen - Makine ve otomotiv alanında tasarım yapıp, prototiplendirme ve üretim sürecini takip edebilecek, - Prototip test konularında gerekli çalışmaları yapmaktan keyif alacak, - Atöye ve prototiplendirme projelerine yatkın ve severek yapabilecek, - Yeniliğe, teknoloji geliştirmeye istekli ve yatkın, - İşinde titiz olması yanısıra yaratıcı fikir sahibi - Araştırmacı, analitik düşünebilen, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip edebilen, - İyi derecede mesleki İngilizceye hakim

2 ay önce

Psikoloji Öğretmen

Amasya Açı Temel Lisesi - Doğanyurt

İş Tanımı : Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun ilkokul, ortaokul, lise 2018-2019 Eğitim – Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Psikoloji Öğretmeni alımlarımız olacaktır. Misyonumuz; Türkiye'nin en iyi eğitim hizmeti veren, milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip,değişim ve gelişime açık,çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan ve bölgemizde en çok tercih edilen bir okul olmak. Vizyonumuz; Çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket ederek bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerleri özümsemiş, ülkesini her yönü ile ileri götürmeyi hedefleyen, insanlığa karşı duyarlı,yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bilinçli bireyler yetiştirerek özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak. Aranan Nitelikler; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedogojik formasyonu olan, MEB öğretmen atama kriterlerine sahip, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı,yaratıcı,yenilikçi, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan, Ms Office programlarına hakim,

5 ay önce

Müdür Yardımcısı

Amasya Açı Temel Lisesi - Doğanyurt

İş Tanımı : Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun ilkokul, ortaokul, lise 2018-2019 Eğitim – Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere Müdür Yardımcısı alımlarımız olacaktır. Misyonumuz; Türkiye'nin en iyi eğitim hizmeti veren, milli ve manevi değerlere saygı duyan, paylaşımcı, katılımcı, sorgulayıcı, özgür düşünceye sahip, değişim ve gelişime açık, çok yönlü bireyler yetiştirmek için çağdaş eğitim olanağı sunan ve bölgemizde en çok tercih edilen bir okul olmak. Vizyonumuz; Çağa ve teknolojik gelişmelere uyumlu hareket ederek bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş, insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerleri özümsemiş, ülkesini her yönü ile ileri götürmeyi hedefleyen, insanlığa karşı duyarlı, yaşanabilir bir dünya için çaba sarf eden bilinçli bireyler yetiştirerek özel okullar arasında tercih edilen bir kurum olmak. Aranan Nitelikler; • Okullarda yöneticilik pozisyonunda en az 10 yıl deneyimli • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Pedogojik formasyonu olan, • MEB mevzuatı gereği yönetici yeterliliklerine ve atanma kriterlerine sahip • E-okul, Mebbis, internet ve MS Office programlarını iyi derecede kullanan • Eğitim teknolojilerine ve akıllı tahta kullanım bilgisine sahip • Ekip yönetimi becerilerine sahip • Yenilikçi, gelişime açık ve vizyon sahibi • İnsan ilişkileri ve temsil yeteneği kuvvetli • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek • Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı,yaratıcı, dinamik, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, • Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan, • Ms Office programlarına hakim,

5 ay önce

Inşaat Teknikeri

Deltek Inşaat San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde BURSA şantiyemizde çalıştırılmak üzere inşaat teknikerleri alınacaktır.

5 ay önce

Depo Görevlisi

Ege Yıldız Otomotiv - Doğanyurt

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere, ehliyetli aktif araç kullanabilen depo görevlisi aramaktayız. Başvuruların şahsen adresimize yapılması gerekmektedir.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Maksul Gıda İnşaat Giyim ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Esenyur Mobilyacılar Çarşısındaki Merkezimize Muhasebede görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Prefabrik Montaj Ustası

Yalı Prefabrik Yapı San. Tic. A. Ş - Doğanyurt

Firmamızda montaj yapacak usta ve kalfa alınacaktır.

1 ay önce

Cafe Servis Personeli

Han Karaköy - Doğanyurt

Han Karaköy de çalışmak isteyen takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Servis bölümünde çalışmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

4 ay önce

İmalat Müdürü

Hakkı Barış Onat İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

İş Tanımı Ulusal ve uluslararası pazarlarda kimya sektöründe faaliyet gösteren, yabancı sermayeye sahip,  Silivri’de bulunan müşterimizin fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun "İmalat Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. Şirketin hedefleri doğrultusunda verimli üretim, stok takibi ve doğru planlama yapmak, İşini takip edebilecek veri analizi yaparak, gerekli raporlandırmayı yapmak, Üretimde verimlik, bakım, kalite iyileştirme çalışmalarına liderlik yapmak, Aylık, Haftalık Üretim Programları, İş Emirlerine Uygun Üretimi gerçekleştirmek,  Sorumluluğundaki üretim süreçlerinin performansını izleyip, geliştirmek,  Üretim faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlayarak, üretim için gerekli kaynakların etkin şekilde planlanmasını sağlamak.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Şefkat Metal - Doğanyurt

Sincan OSB sanayi bölgesinde bulunan merkez idari bölümümüze, • Muhasebe konusunda tecrübeli, • MS Office programlarını iyi düzeyde bilen • İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

BAKIRKÖY BÖLGE TAZE GIDA PERSONELİ

Migros - Doğanyurt

Genel Nitelikler: •Taze gıda reyonunda çalışmak konusunda istekli •Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı: "Kasap”, "Meyve /Sebze Satış Elemanı ", "Şarkütör” olarak görev yapacak kişiler; - Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan, - Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan, - Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan, - Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır. Eleman.net'te yayınlanmakta

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Şah Alüminyum Ltd. Şti - Doğanyurt

AKDENİZ SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN, PVC KAPI PENCERE PROFİL SATIŞI VE ÜRETİMİ YAPILAN PAKPEN, ERPEN VE TECNOPLAS BÖLGE BAYİLİĞİNE -RESMİ MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP -ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ -FATURA, CARİ,ÇEK SENET VE BANKA TAKİBİ YAPABİLECEK -ÖĞRENMEYE AÇIK -MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ -PRATİK DÜŞÜNEBİLEN PERSONELLER ARANIYOR, -YEMEK VE SERVİS MEVCUTTUR. GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

3 ay önce

Genel Muhasebe Müdürü

Ayka Toprak - Doğanyurt

İNŞAAT MALZEMELERİ VE TOPRAK SATIMI YAPAN FİRMAMIZA KEMERBURGAZ'DA Kİ ŞANTİYEMİZDEKİ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK GENEL MUHASEBE VE MALİ İŞLER SORUMLUSU OLACAK TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF BEYANNAME VE SSK BİLDİRGE HAZIRLAMAYI BİLEN OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECE BİLEN (EXCEL İYİ DERECE DE) ZİRVE PROGRAMINI BİLEN PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİNİ İYİ BİLEN TECRÜBELİ , ORGANİZASYON VE ÇÖZÜM ÜRETMEDE YETENEKLİ MUHASEBE MÜDÜRÜ OLACAK PERSONEL ALINACAK G.O.PAŞA , EYÜP , ALİBEYKÖY , KEMERBURGAZ CİVARINDAN OLMASI TERCİH EDİLİR.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Alista Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. - Doğanyurt

+ Şirket bünyesinde çalıştırılmak üzere + Sigorta Pazarlamacısı üzerine + Bay ve Bayan porsonel + Müracaatlar Şahsen ve Fotoğraflı yapılacaktır. + Müşteri Potansiyeli Olan + Bay veya Bayan + Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiği bulunmayan + Kayseri'de ikamet eden + Sigorta Pazarlama elemanı alınacaktır (1 kişi)

3 ay önce

aşçı - aşçı yardımcısı

sodexo - Doğanyurt

SODEXO ENTEGRE HİZMETLERİ A.Ş. sultanbeyli deki projemizde değerlendirmek üzere; aşçı aşçı yardımcısı ihtiyacımız bulunmaktadır. irtibat :0530 505 61 09

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yönelim Okulları - Doğanyurt

* Eğitim Fakültesi mezunu olmayanlar için Pedagojik Formasyonu bulunuyor olmak * Matematik Öğretmenliği ve Geometri Öğretmenliği alanında en az 3 yıl ÖZEL OKUL veya DERSHANE tecrübesi bulunuyor olmak * Yeniliklere, gelişimlere açık olmak * İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, eşgüdüm içinde çalışabilecek, güler yüzlü, uyumlu ve sabırlı olmak * Problem çözme , güçlü koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, EĞİTİME GÖNÜL VERMİŞ, adaylar ailemize katılmak üzere görüşülecektir.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Özdilek Damgacı Ticaret - Doğanyurt

Özdilek Marmara Bölge Bayii olan firmamıza muhasebe bölümünde çalışacak yetkililer arıyoruz. -Tek düzen hesap planına hakim -Tercihen Mikro vb. programlardan en az birini kullanmış - Düzenli, disiplinli - Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek

2 ay önce

Model Makinacı

Mexico Tekstil - Doğanyurt

16 yıllık firmamıza ,erkek spor giyimde(tshirt,capri,eşf alt kapşonlu) bizimle çalışacak evi merter e yakın ve merter piyasasını bilen, tecrübeli,ehliyetli tercihimiz ,yeniliğe açık ,örme grubumuza yatkın model makinacı aranıyor.

4 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler