Doğanyurt Araştırma Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Araştırma Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Yorum Muhasebe - Doğanyurt

Luca ve Netsis Proğramlarına hakim Tecrübeli eleman aranmaktadır. Stajyer Meslek mensupları tercih nedenidir.

4 ay önce

Turizm Operasyon Personeli

Fabon Grup Danışmanlık ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Türkiye, Azerbaycan, Dubai ve Pakistan da şubeleri olan ağırlıklı Latin Amerika pazarında faaliyet gösteren A Grubu Seyahat Acentamızın Incomıng operasyon departmanında görevlendirilmek üzere Turizm Operasyon personeli aranmaktadır.Yurt içi otel, rehber, araç, restaurant vs. rezervasyonlarını ve takibini yapacak,Yurt dışındaki acentalarımızla rezervasyon yazışmalarını yürütebilecek,Tecrübeli ya da yetiştirilmeye açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Elektrik Usta / Çırak

Kara Elektrik - Doğanyurt

Başiskelede bulunan işyerimize sahada çalıştırılmak üzere elektrik ustası ve çırak alınacaktır.Başiskele civarında ikamet edenler tercihimizdir. Çaşışma saatlerimiz 8:30-18:00 dir.

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Yemek Servis Elemanı

Naz Ve Eda Ev Yemekleri - Doğanyurt

iş yerlerine tepside yemek servisi yapacak bay veya bayan eleman aranıyor.

1 ay önce

Marangoz

Arpack Ahşap Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yatar testerede kontraplak kesecek ve kereste boylayabilecek marangoz ustası alınacaktır.

5 ay önce

Hostes

Dst Turizm Tem. Inş. Gıda. San. Ic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ÜSKÜDAR'DA Kİ OKULUMUZA EDİRNEKAPI VE CİVARINDAN TAM ZAMANLI HOSTES ARANMAKTADIR.

2 ay önce

Sekreter

Project Yapı İnşaat ve Enerji San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bahçelievler Nish İstanbul Plazadaki ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri : 09.00 - 18.00Hafta sonu Tatil

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fiberchem Kimya San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ön muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübeli bayan eleman ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Yemek Ve Temizlik Personeli

Dikmen Ata Eğitim - Doğanyurt

DİKMEN'DE bulunan eğitim kurumumuza yemek ve temizlik ile ilgilenecek personel alımı yapılacaktır. Titizliğe önem veren, GÜLER YÜZLÜ ve çalışkan çalışma arkadaşlarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

Aykas Otomotiv Inş. Gıda - Doğanyurt

CATERİNG FİRMAMIZDA ÇALIŞCAK GIDA MÜHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.TOPLU YEMEK SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEYİZ DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ GIDA MUHENDİSİ ARAYIŞIMIZ VARDIR.

1 hafta önce

Grafiker

Stratejix Dıdıtal Agency - Doğanyurt

-Tercihen üniversitelerin Grafik-Tasarım bölümünden mezun. -Görsel zekası yüksek; Konuya onu daha önce hiç görmemişsin gibi bak. Her yanıyla incele. Ana hatlarını ellerinle çiz ve kendini onunla doldur.(John Baldessarı) -Tasarım trendlerini yakından takip eden; İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir.(Harry Bertoia) -Tüm ekranlar için tasarım yapabilien, Yazması üç ayımı aldı, düşünüp tasarlaması üç dakikamı; bu birikimi sağlamak ise tüm hayatımı.(F.Scott Fitzgerald) -Yaptığı tasarımı A dan Z ye takip edebilen En küçük problemin bile dikkatinizden kaçmasına izin vermeyin, unutmayın küçük çaylar büyük nehirlere dökülür.(Keth Moorhead) -Adobe,İllustrator,PhotoShop proğramlarını iyi derecede kullanabilen Yaptığınız işin en iyisini, bir de zamanında yapın, o vakit dağ başında bile olsanız insanlar sizi bulur - Thomas Brown -Tercihen HTML ve CSS tecrübesi olan -Disiplinli,planlı ve titiz çalışabilien insan ilişkileri kuvvetli -Takım arkadaşları arıyoruz. -Eeee ne duruyorsun yapacak daha çok işimiz var.

4 ay önce

Organizatör

Acropol Yapı - Doğanyurt

yapı market yapılanmalarında deneyimli , kiralanmalarında ve yönetiminde aktiv rol alabilek çalışma arkadaşları.

5 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Eksen Metal Inşaat - Doğanyurt

* Firmamızın ihracat işlemlerinde müşteriler ile yazışma ve iletişimi yürütmek, gerekli koordinasyonu sağlamak, * Dış ticaret uygulamaları dahilinde operasyon işlemleri, evrak hazırlama, dosyalama ve raporlama işleri yapmak, * İhracat vesaiklerini hazırlamak (farklı dillerde fatura,çeki listesi,invoice,konşimento talimatı, sigorta poliçe bildirimleri vs) , * Akreditif veya vesaik mukabili çalışmalarda evrakları zamanında hazırlamak ve gerekli tedarikçilere hazırlatmak, * DİB , iletişim becerileri yüksek, * Sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, * Planlı ve organize çalışabilen, * İhracat süreçlerine hakim, * Şirket müşteri portföyünü genişletip, geliştirebilecek tecrübe ve yetkinlikte olan, * İstatistiki raporlar hazırlayabilen, * Prezantabl, dış görünümüne önem gösteren, * Anadolu yakasında ikametgah edenkapsamında ihracat işlemlerinin gümrükçüyle organize edilerek belge kapsamında yapılmasını sağlamak, * Nakliyeciler ve gümrükçü ile ilgili masraf kayıtlarının doğru ve zamanında oluşturulmasını, her ihracat dosyası için ayrı ayrı dosyalandırılmasını yapmak, * Nakliyeciler ile konşimento ve release talimatlarını takip etmek ve sonuçlandırmak, * Yurtdışı fuar ve firma ziyaretlerinin yapılması, * Bölüm faaliyetleri ile ilgili bütün raporlamaları düzenli oluşturup yöneticisine sunmak. * İhracat süreçleri ile ilgili bankalar ile koordineli calısmak * Çok iyi seviyede İngilizce ,fransızca veya arapça bilen

1 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Nebrass Turızm Ltd - Doğanyurt

aramıza katılacak olan arkadaslarımız en az 3 yl tecrube ve turızm programı jouser bilmesı gerek tum sosyal hakları mevcuttur

3 ay önce

Superslow Zone Eğitmeni

Super Slow Zone Kavacık - Doğanyurt

Aranan Özellikler: -Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu - Üniversite - Orta derecede İngilizce bilgisi - Bilgisayar becerileri gelişmiş - 1 yıl ve üstü iş hayatında deneyim kazanmış. Satış konusunda deneyim kazanmış olması tercih sebebi olacaktır. - Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, enerjisi yüksek, enerjisi yüksek, motive, kişisel bakıma önem veren, sorumluluk sahibi, dikkatli. - Takım halinde çalışabilen ve Müşteri memnuniyeti odaklı olmanın bilincinde.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Hedef Eğitim Kurumları - Doğanyurt

İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Saatlik ücret olarak anlaşılacaktır.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Arkun Gıda Ve Hizmet - Doğanyurt

Kozyatağı'nda bulunan cafe/ restorantımıza; -25-45 yaşları arasında, -Servise de destek olabilecek, -Kişisel hijyene önem veren, -Güleryüzlü, pratik, hızlı ve disiplinli, Anadolu yakasında ikamet eden bayan aşçı yardımcısı arıyoruz.

4 gün önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Dore Tasarım - Doğanyurt

Stand tasarımı konusunda deneyimli, fuar sektöründe çalışmış eleman aramaktayız.

2 ay önce

Servis / Temizlik Elemanı

Ofisorium Ofis Mobilyaları - Doğanyurt

Mağazamızda çalışacak temizlik ve çay servisi yapabilecek bayan personel alınacaktır. Günlük mağazanın genel temizliği ve müşterilere çay ikram servisi yapılacaktır. Mağazamız Otogar mevkidedir. 2000 metrekare mobilya mağazasıdır. İş konusunda tecrübeli ve pratik olması gerekmektedir. Başvurular Şahsen Yapılacaktır telefonda bilgi verilmemektedir. Belirtilen kriterlere uygun ise mağazamıza gelmeniz ve şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir. Maaş+Sigorta+Yemek

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler