Doğanyurt Ambulans Servisleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ambulans Servisleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paramedik

Zinde Medikal Malzemeleri San Tic Ltd Ştii - Doğanyurt

Avrupa Yakasında bulunan alışveriş merkezlerimizde görevlendirilecek Tercihen revir tecrübesi bulunan Bayan Paramedik Acil Tıp Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız.Bayan Lojmanımız mevcuttur.

6 gün önce

Grafiker

Babel Reklam Tanıtım İletişim Ltd Şti - Doğanyurt

Reklam ajansımızın Grafik Tasarım departmanında, hizmet verdiğimiz marka ve kuruluşların, marka çizgisine uygun görsel tasarım süreçlerini yönetecek Grafiker aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Osmangazidir.

1 ay önce

Tekstil Makineci

İmera Konfeksiyon - Doğanyurt

Ev tekstili üzerine fason üretim yapan iş yerimize Usta Tekstil Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Bis Wear - Doğanyurt

Teşvikiye de bulunan hazır giyim tasarım Butikte çalışacak full time Satış Danışmanı aranmaktadır.Mağazadaki ürünlerin özelliklerini müşterilerle paylaşmak,Ürün satışı yapmak,Askı düzenini sağlamak ve eksik ürünün tamamlanması,Stok giriş ve çıkış takibi,Mağaza temizlik ve düzeninin sağlanması,

2 ay önce

Sekreter

Ehli Group Yapı - Doğanyurt

Bayan Sekreter aranmaktadır.Ofisimiz Poligondadır.CV de Fotoğraf ve Doğum Tarihi zorunludur.

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Hak Arsa Gayrimenkul İnşaat Otomobil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Ofisi arayan müşterilerimize telefondan cevap verecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Korunan Muhasebe & Müşavirlik Bürosu - Doğanyurt

Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Tüm beyanname, bildirim ve işlemleri zamanında, eksiksiz ve hatasız yerine getirmek,Mevzuatı takip edip, günlük işlemlerle ilgili firmalara bilgi vermek,İşverenin talimatları doğrultusunda verilecek işler.

1 ay önce

Housekeeping Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Housekeeping Elemanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Türkiye genelnde hizmet vermekte olan otel için; tercihen benzer pozisyonda çalışmış, deneyimli Housekeeping Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Vasıfsız Gemi Elemanı

Panama Denizcilik - Doğanyurt

• Türkiye'nin ve Dünya'nın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde sizde yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. YOLCU VE TİCARİ GEMİLERİN; Güverte Departmanlarında Yüksek Gelir + Kariyer + Tüm Sosyal Haklarla Günlük 8 Saat Vardiya Sistemi İle Devamlı Seyir Halindeki Gemi Ve Özel Yat İçerisinde Görev Alacak (BAY) Personeller. Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen kariyer yapmayı hedefleyen tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımız dan bilgi edinebilirler. Gereken evraklar • Kimlik fotokopisi • Sabıka kaydı • İkametgâh • Nüfus kayıt örneği • Diploma fotokopisi • Askerlik terhis veya tecil belgesi • 15 adet fotoğraf

2 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Marin Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Alakart Satış Elemanı (Pompacı) aranmaktadır.1900 Net Maaş 300 TL Yemek + Prim + 8 Saat

3 ay önce

Türk Dili Ve Edebiyat Öğretmeni

Özel Fidan Anadolu Lisesi - Doğanyurt

Özel Fidan Anadolu Lisemizde 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında görevlendirilmek üzere, Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni alınacaktır. Aranan Nitelikler: - Kurumumuzun değerlerine saygılı - Yenilikçi, kendini geliştiren, teknolojik gelişmeleri takip eden - İletişim gücü yüksek ve girişken - Proje geliştirmeyi ve araştırmayı seven - Özverili - Genç dinamik

3 ay önce

Kütüphaneci

Dijital Arşiv Kültür Sanat Ve Yazılım Hi - Doğanyurt

KÜTÜPHANE PROJEMİZDE İSTİHDAM EDİLECEK; Kütüphanecilik ve Arşivcilik bölümlerinden mezun veya 4.sınıfa geçmiş olan personeller istihdam edilecektir. GÖREVİ: Kitap, Tez,Süreli Yayın Katalog girişi yapacaklardır. PERSONEL EĞİTİMİ İş başı öncesi personellere bilgi notları verilecektir. İş başlangıcında uygulamalı eğitim verilecektir. GENEL ÖZELLİKLER Tercihen MARC21 ile AAKK2 (AACR2) bilgisi olan, Klavyesi güçlü olan, Uyumlu ve mesai saatlerine riayet eden, Sözüne sadık ve işini ciddiyetkle yapan personeller istihdam edilecektir.

1 ay önce

Inşaat Teknikeri

Tekmer Mrble Proje Tasarım Ve Uygulama - Doğanyurt

Şantiye tecrübesi olan bay inşaat teknikeri tercihimizdir. şantiye kontrolünde görevlendirilecektir.başvurular hemen değerlendirilip geri dönüş sağlanılacaktır.

3 ay önce

Eczacı Teknisyeni

Özlem Eczanesi - Doğanyurt

Firmamıza; En az 2 yıl eczane tecrübesi olan, Eczane programları konusunda bilgili, Müşteri ilişkileri düzgün ve güvenilir çalışma arkadaşları aramaktayız. İletişim için:2165946373-5365177837

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Körfez Redüktör Pompa Motor San. Tic. Ltd. - Doğanyurt

İzmit Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren ve bölgedeki sanayi tesislerine ve makina imalatçılarına endüstriyel ürünler satışı yapan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere " Ön Muhasebe Sorumlusu " bayan eleman alınacaktır. Adaylarda aranan özellikler : *En az lise mezunu ( tercihen muhasebe mezunu) *Tercihen min. 1-2 yıl ön muhasebe tecrübeli *İzmit'te ikamet eden *Tercihen Akınsoft Ön muhasebe proğramı konusunda tecrübe sahibi *Sadece elemanonline.com.tr üzerinden online başvurular değerlendirilecektir.

3 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Özden Etüt Merkezi - Doğanyurt

Çubukta bulunan kurumumuza üniversite mezunu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenialınacaktır.

3 ay önce

Saç Kalıpçısı

Atf Makina San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

saç basımı yapan pres atölyemize saç kalıplarından anlayan talaşlı imalat tezgahlarını(üniversal)kullanabilen tecrübeli eleman aranmaktadır.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Türkay Anaokulu - Doğanyurt

İstanbul Kartal/Dragosta MEBe bağlı Anaokulumuzda 3-6 yaş çocuklarla ilgilenebilecek, Anaokulu Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Dünya Harita Mühendislik Inşaat San Ve T - Doğanyurt

- Şişli ve Çevresinde ikamet eden; - Diksiyonu düzgün, - Güler Yüzlü, - Dış görünüşüne özen gösteren, - İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, - Bilgisayar ofis programları ve ekipmanlarını kullanabilen, - En az Lise mezunu Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

3 ay önce

Market Elemanı

Kocaman Avm - Doğanyurt

MARKETİMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE BAY BAYAN ELEMANLAR ARIYORUZ. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 8 SAAT+YÜKSEK MAAŞ ŞEKLİNDEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN GÖRÜŞMELER ŞAHSEN YÜZYÜZE YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler