Doğanyurt Alüminyum Enjeksiyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Alüminyum Enjeksiyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yerdeki Yıldızlar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğanyurt

Güngören Köyiçinde bulunan kurumumuza Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Satış-Pazarlama Sorumlusu

Armada Duvar Kağıtları - Doğanyurt

Genel nitelikler • Müşterilerle kurumsal düzeyde ilişki kurup, mevcut portföyü muhafaza edebilecek ve geliştirecek , • Sorumluluk alabilecek, güçlü insan ilişkilerine sahip ve iletişim becerisi yüksek • Sorumluluğunu aldığı bölgenin satış hedefini gerçekleştirmek, plan ve proje üretmek • Mücadeleci, Kararlı ve sonuç odaklı çalışacak • Aktif ehliyetli ve seyahat engeli bulunmayan • Bilgisayar ve Ofis programlarını kullanabilen • Ekip çalışmasına yatkın • Askerlikle İlişkisi Bulunmayan • Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün bay çalışma arkadaşları aramaktayız. İş tanımı DUVAR KAĞIDI FİRMAMIZDA FİRMAMIZ DA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; • Rutin müşteri ziyareti yapmak ve yetkili olduğu bölgedeki satış hedefini yakalamak . Yetkili olduğu bölgeye seyahate çıkmak • Yetkili olduğu bölgedeki kurumlarda firma ve ürün tanıtımı yapmak ve ihtiyaçları belirlemek • Müşteri portföyünü genişletmek ve ilişkileri sıcak tutmak • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve takibini yapmak • Bağlı bulunduğu satış müdürüne günlük raporlama yapmak

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Kemaoğlu Inşaat Emlak Gayrumenkıl - Doğanyurt

ofisimizde çalıştırılmak üzere bayan sekreter alımı yapılcaktır...

2 ay önce

Stajyer

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Firmamızda İlgili departmanın iş süreçlerine destek verebilecek Stajyer aranmaktadır.Evrak süreçlerini takip ederek, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütecek,Bilgisayarda veri girişi yapabilecek,

2 ay önce

Proje Yöneticisi

Soyut Arge A. Ş. - Doğanyurt

Rüzgar Türbini imalatı yapmakta olan fabrikamızda görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, proje yöneticileri aranmaktadır. •İlgili proje çalışmalarının zaman ve aksiyon planlarının oluşturulması ve planın zamanında ve gerekli kalitede uygulanmasının takibi •Proje için gereken insan kaynağının ve gerekli üretim yatırımlarının organizasyonu, proje maliyetlerinin hesaplanması Üst yönetime ve müşteriye proje gidişatı hakkında periyodik rapor verilmesi Organizasyon ve yönetim becerilerine hakim olunması

3 hafta önce

Kasiyer

Salkın Market - Doğanyurt

Kasiyerlik yapabilecek, tecrübeli yada çabuk öğrenebilecek ve uzun süreli çalışmayı düşünen Kasiyer arıyoruz.Sizin için de uygun olduğunu düşünüyorsanız diğer detayları görüşmek için ilana başvurabilirsiniz.

2 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Ümit Kılıç Elektrik Inşaat Ltd Şti - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde kuvvetli-zayıf akım projelerinde yetiştirilmek üzere elektrik elektronik yeni mezun mühendis alımı yapılacaktır. İşin kapsamı: Saha kontrolleri, işçi kordinasyonu sağlama, proje revizasyonları yapma, satın alma. -Çalışmak isteyen adaylar cvlerini sisteme yüklesinler. Autocad bilmesi tercih sebebidir.

1 ay önce

Yetiştirilmek Üzere Ihracat Asistanı

Kento Led - Doğanyurt

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İHRACAT DEPARTMANI ASİSTANI GENEL NİTELİKLER • Üniversitelerin ilgili lisans veya önlisans bölümlerinden mezun, • Microsoft Office programlarına hakim, • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen (İkinci dil tercih sebebidir) • İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasında başarılı, • İş takibi ve planlama becerisi gelişmiş, • İhracat mevzuatları hakkında bilgi sahibi, • Raporlama - analiz yapabilen, • Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. İŞ TANIMI • İstanbul Avrupa yakası, Bayrampaşa ofisimizde İhracat Departmanında görevlendirilmek üzere İhracat Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Stand Görevlisi

Proje Sanat Atölyesi - Doğanyurt

Proje Sanat Atölyesi” olarak; genç sanatçılar, üniversite öğrencileri ve tasarımcılar bir araya geldik. görmezden geldiğimiz dostlarımızı daha görünür hale getirmek için gündelik hayatımızdaki detayları patili tasarımlarla renklendirdik.Pati İçin Sanat” sloganıyla sanatın dönüştürücü gücünü küçük dostlarımızı daha fazla hayatımıza dahil etmek için farkındalık projeleri üreterek kullanmak istiyoruz. sevmenin, sahiplenmenin her şeyden önce varlığımıza dair iyileştirici gücünü unutmuyoruz.2 yıldır devam etmekte olan projemizde öğrencilere, sanata, sanatçılara ve en önemlisi ormanlara terk edilmiş patili dostlarımıza dokunuyor, bununla birlikte her geçen gün büyüyen dinamik ekibimizle yeni yolculuklara yelken açıyoruz.İnsanların gündelik hayatta kullanabileceği patili ürünlerimizi proje kapsamında anlaşmalı olduğumuz sahalarımızda satarak projemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunan ekip arkadaşları arıyoruz.Sizde bu dinamik ekibin bir parçası olarak kendi kişisel gelişiminize, sosyal çevrenize, mental durumunuza sizin gibi genç takım arkadaşlarıyla artı değer katmak istiyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

1 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Mehmet Ali Kaçar - Doğanyurt

Bakırköy E 5e 100 Mt. mesafedeki Muhasebe ve Mali Müşavirlik Bürosunda Çalışacak 4 - 5 yıl deneyimli Bayan Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.(Burada sadece Şirket defterleri tutulmaktadır.)

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Ikon Restorasyon - Doğanyurt

Lise veya ön lisans mezunu İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Dinamik çalışma ortamına ve çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Hızlı düşünüp doğru karar verebilen, Dinleme ve problem çözme beceresine sahip, güler yüzlü Bay, bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: İleri derece Muhasebe bilgisi gerektirmeyen bir iştir. Firmamız tarafından yapılacak işle ilgili eğitim verilecektir. Not 2: İşe başlangıç asgari ücret ile yapılacaktır.

1 ay önce

Aşçı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Aşçı aranmaktadır.Projelerimizde görevlendirilmek üzere Mutfak konusunda kendine güvenen personeller aranmaktadır.

2 ay önce

Damacana Su Dağıtıcısı

Inci Su - Doğanyurt

Bağlıca mahallesinde fiat doblo ile su dağıtımı yapacak eleman arıyoruz detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Günlük:10-25 damacana arasi satacaksınız. Asgari ücret +yol +prim

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Doğanyurt

Merkezi Beşiktaşta bulunan şirketimizin Muhasebe Departmanına Muhasebe Elemanı personel alınacaktır.Fotoğrafsız CVler dikkate alınmayacaktır.Çalışma yeri : Beşiktaş/İstanbul

2 ay önce

Tasarımcı

Ikiz Bakalit - Doğanyurt

İstanbul Esenyurt İlçesinde bulunan Bakalit Kulp imalatı yapan fabrikamıza ürettiğimiz ürünler ile alakalı tasarım konusunda ilgili üniversitelerden en az ön lisanan mezunu, tecrübeli veya yeni mezun iş arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Personeli

Smart Alışveriş Kulübü - Doğanyurt

Smart Alışveriş Kulübü, Türkçe ve İngilizce yayınlanan çeşitli internet sitelerini portföyünde bulunduran, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firmasının içerisinde yer alan, İzmir merkezli bir internet girişim firmasıdır. Üretim departmanımızı güçlendirmek amacıyla, İzmir Çiğli AOSB, Balatçık ve Ataşehir'deki işletmelerimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, üretim personeli aranmaktadır: Aranan Nitelikler: - Çok yönlü, temizlik ve reyon düzenleme gibi farklı departmanlarda da çalışabilecek, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda dikkatli olan, - Detaylara önem veren, işini titizlikle yapabilecek, - Gelişime ve yeniliklere açık bir karaktere sahip, - Yüksek mücadele yeteneği olan, - Sorumluluk alabilen, - Sigara kullanmayan, - Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Menemen yakınlarında ikamet eden, İş Tanımı: - Hedeflenen üretim miktarını, en üst kalitede ve hedeflenen sürede yapabilecek, - Gerektiğinde temizlik ve reyon düzenleme işlerini en iyi şekilde yapabilecek, - Smart Alışveriş Kulübü kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir çalışma ortamı oluşmasına katkıda bulunmak. - Smart Alışveriş Kulübü'nde yöneticiler dahil tüm çalışanlar, iş yoğunluğuna bağlı olarak, toplam çalışma zamanının %20sini, fiziksel aktivite ile geçirir. (satıştaki ürünlerin düzenlenmesi, raflara dizilmesi, raflardan toplanması, ürünlerin paketlenmesi ve kontrolü gibi) Çalışma Şartları: 1. Çalışma saatleri (pazartesi-cumartesi): 09:00-18:00 (İki haftada bir cumartesi günü tam gün tatil) 2. Asgari ücret ödenmektedir, iş başı yapıldığında SSK başlar. 3. Firmamızda tüm çalışanlarımıza öğle yemeği sunulmaktadır. Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Steward

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sektörün öncü zincir Otel projemizin şubelerinde çalışacak Steward aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Destek Uzmanı

Platin Patent Kurumsal Hizmetler - Doğanyurt

İş Tanımı Uzun vadeli çalışma ortamında, kariyer ve meslek kazanma olanaklarının sunulduğu firmamıza Şişli deki ofisimiz için yeni takım arkadaşı aranmaktadır. Görev Tanımı : - Mevcut ve yeni müşterilerin aranması. - Günlük randevuların organize edilmesi. - Sözleşme ve tekliflerin düzenlenmesi ve takip edilmesi. Aranan Nitelikler Satış destek tecrübesine sahip; Ses tonu ve diksiyonu düzgün; İnsan ilişkilerine güvenen; İkna kabiliyeti olan; Sorumluluk sahibi; Ofis araç ve programlarını hızlı kullanabilecek; Tercihen üniversite mezunu; NOT.:RESİMSİZ CV DİKKATE ALINMAYACAKTIR. SAHADA BULUNAN TEMSİLCİLERİ YÖNLENDİRMEK TAHSİLAT TAKİBİ VE SATIŞLA İLGİLİ CARİ HESAPLARI KONTROL ETMEK VE FATURA KESMEK GÜNLÜK AYLIK VE YILLIK RAPOR HAZIRLAMAK

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Turkish Exporter Temsilcilik - Doğanyurt

Temsilciliğini yaptığımız ticaret portalı için ofis ortamında üye ve müşteri danışmanlığı yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. En az ön lisans mezunu olması tercih sebebidir.

1 ay önce

Yayıncı Bayan

Latmos Ajans - Doğanyurt

Merhaba sizlerde sohbet ederek para kazanmak istermisiniz işimiz gayet düzgün sohbe platformudur sözleşeme yapılarak kurumsal firmamız bünyesinde yayıncı olmak isteyen BAYAN özelden ulaşabilirsiniz veya 0232 368 0003 numaradan vedat bey ile iletişime geçe bilirsiniz. incelemek için aşağıdaki link üzerinden inceleye bilirsiniz aylık ortalama 3 ila 5 bin tl arasında kazancaksınız https://goo.gl/forms/NCuhJqJxgSXdGZUS2

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler