Doğanyurt Alkollü İçecek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Alkollü İçecek İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Koordinatörü

Bilge Eğitim Kurumları - Doğanyurt

KURUMUMUZDA EĞİTİMDEN SORUMLU ÖĞRENCİ TAKİBİ, VELİ GÖRÜŞMELERİ,KAYIT GÖRÜŞMESİ VE ARAMASI YAPABİLECEK İLETİŞİMİ VE İNSAN İLİŞKİLERİ İYİ OLAN PERSONEL ALINACAKTIR. HAFTA İÇİ YARI ZAMANLI ÇALIŞACAK. SİNCAN VE ÇEVRESİ DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR. GÜNCEL OLMAYAN CV'LER KABUL EDİLMEYECEKTİR.

3 hafta önce

Harita Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Doğanyurt

Harita Teknikeri aranmaktadır.Danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz müşteri firmamız için Türkiye Genelindeki şantiyelerinde görevlendirmek üzere;Temel Harita işlerinden sorumlu olacak, Saha aplikasyon işlerinin kontrolünü sağlayacak, Ölçümlerin kontrollerini gerçekleştirecek, Proje ve çalışma programlarına göre saha işlerini uygulayacak,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Curkuşlar İnşaat Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Su armatürleri sektöründe faaliyet gösteren İstanbul Beylikdüzü nde bulunan firmamıza İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Eskişehir, Kütahya bölgelerinde görev alacak Satış Temsilcisi aranmaktadır.İŞ TANIMI •Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,•Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, •Yeni müşteri portföyünün oluşturulması,•Tekliflerin hazırlanmasi,iletilmesi ve satışa dönüştürülmesi,•Yeni pazarlar araştırılması, •Pazar hakkında bilgi edinilmesi ve bunları satış ekibiyle paylaşılması,•İşin gerektirdiği raporların hazırlanması ve paylaşılması.YOL+YEMEK+SGK+PRİM

2 ay önce

Kantin Görevlisi

Boğaziçivip Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Temizlik ve düzen konusunda özenli Kantine mal sipariş ve alımını takip edecek Güleryüzle servis verecek Kantin bünyesinde yemek ve atıştırmalık hazırlayabilecek Tercihen bayan adaylar aranmaktadır.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ptt Kantin - Doğanyurt

Ptt kurum kantininde garson pozisyonunda çalışmak üzere Deneyimli/Deneyimsiz Garson (Servis Elemanı) personel aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Bis Wear - Doğanyurt

Teşvikiyede bulunan hazır giyim tasarım butiğinde çalışacak Full Time Satış Danışmanı aranmaktadır.İş Tanımı:Mağazadaki ürünlerin özelliklerini müşterilerle paylaşmak,Ürün satışını yapmak,Askı düzenini sağlamak ve eksik ürünün tamamlanması,Stok giriş ve çıkış takibi,Mağaza temizlik ve düzenin sağlanması,

1 ay önce

Kreş Müdürü

Mini Kampüs Kreş ve Anaokulu - Doğanyurt

Faal durumdaki kreşimizde, kriterlere uyan, Kreş Müdürü aramaktayız.Kreşlerin bağlı olduğu bakanlığın istediği koşulların (eğitim konusunda) tamamına sahipKreş Müdürlüğü pozisyonuna sahip olanlar başvurabilir.

3 ay önce

Bilgisayar Teknik Servis Elemanı

Serel Bilgisayar Elektronik San Tic Ltd - Doğanyurt

Bilgisayar teknik servis hizmetlerinde çalışacak elemanlar. Elemanların bilgisayar donanımı, işletim sistemleri (Windows), Windows Server 2003/2008/2012, Active Directory, TCPIP, Ağlar ve ağ donanımları, ofis uygulamaları, Virus programları, Güvenlik duvarları, DVR ve benzer konularda eğitimli ve en az 2 yıl servis tecrübeleri olması gereklidir. Elemanların istanbul Avrupa yakasında oturmaları şarttır. Bu bölge dışından ve sahada çalışmaya engeli olanların müracaat etmemesi rica olunur.

1 ay önce

Şöför

Saygı Çankaya Özel Eğitim - Doğanyurt

15 YILLIK ÖZEL EĞİTİM KURUMUMUZA (EMEKLİ OLMAK ZORUNLULUĞU ARANMAKTADIR)AKDERE , TUZLUÇAYIR, KUTLU,MUTLU TARAFLARINDA OTURAN ŞÖFÖR ALINACAKTIR. İLGİLENENLERİN TELEFONLA ARAMASI RİCA OLUNUR CV. LERE BAKILMIYOR.

2 ay önce

Teknik Ressam

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Savunma Sanayinde çalıştırılmak üzere Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. • Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik Okullarından mezun, • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından mezun, • Teknik veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. • İyi derecede AUTO CAD ve CREO programlarını kullanabilen. • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen. • Talaşlı İmalat veya Sac Metal konusunda min. 2 yıl tecrübeli.(Tercihen savunma sanayinde çalışmış) • Tercihen İngilizce bilen. • Esnek ve yoğun tempolu çalışma koşullarına uyum sağlayabilen. • Teknik resim standartlarını iyi bilen, ileri seviyede teknik resim okuma, anlama, yorumlama becerisine sahip. • Temel imalat bilgisine hakim, • Basit ölçü aletlerini etkin ve hatasız kullanabilen.(Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb.) • Ekip çalışmasına yatkın ve kolay iletişim kurabilen. • Pratik düşünen ve sistemli çalışan. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. • Ankara’da ikamet eden. İŞ TANIMI • İmalat ve montaj resimlerinin prosedürlere uygun şekilde çiziminin yapılması.

3 ay önce

Motorlu Kurye

Cihangir Pizza Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Beyoğlu Cihangir de pizza restoranımıza Motorlu Kurye alınacaktır.

2 ay önce

Şoför

Bolvadin Yumurta Lojistik - Doğanyurt

iş yerinde çalışacak şöför eleman arıyoruz -sabah kahvaltı ogle yemeği -(src belgesi - b ehliyetli yeterli) -SSKsı hemen başlar -maas haftalık olarak verilecektir. -calısma saatleri : 7,30 - 19,00 -çalısma günleri : pazartesi ... cumartesi (pazar tatil) -ONEMLİ işyerimiz Ramide YOL vs vermiyoruz -Küçük minibuslerimiz var onlarla yumurta sevkiyatı yapoacaktır. -maas 1800-2300 tl aralığında fiyatı düşünüyoruz

1 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Supra Medikal Sağlık Hizmetleri San Tic A.Ş. - Doğanyurt

CNC Torna Tezgahı Operatörü aramaktayız. İşe başlayan arkadaşları CNC kayar otomat kullanacak şekilde eğitim verip kayar otomat operatörü olarak istihdam edeceğiz.

3 ay önce

Iş Güvenliği Uzmanı

Periton Iş Sağlığı Ve Güvenliği A. Ş. - Doğanyurt

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Sorumluluk sahibi ,ekiple uyumlu çalışabilecek ,çözüm odaklı , iletişimi kuvvetli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Sosyal Olanaklar:Maaş+yol+yemek+sgk NOT:Tuzla civarına yakın oturanlar tercihimizdir.

1 ay önce

Digital Marka Yönetici Asistanı

Gölbaşı Tekstil Triko Konf. San. Tic. Ltd. Ş - Doğanyurt

- ilgili görsellerin ve metnin hazırlanması ve sosyal medyada paylaşılması - Sosyal medya trendlerine hakim olan, - SEO, SEM, Google Adwords , Facebook ve İnstagram reklamları ile diğer dijital reklam kanallarında bilgi sahibi, - Dijital gelişmelere hakim olup, dijital pazarlama metodolojilerinin takip edebilmesi, - Şirketin gündemin de olan konular hakkında kampanya süreçlerinin yürütülmesi, - Rapor oluşturulması ve anlaşılabilir şekilde üst yönetim ile paylaşılması, -İlgili üniversitelerden yeni mezun yada bu sektörde kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar aranmaktadır

2 ay önce

Arşiv / Veri Giriş Personeli

Delfin Arşiv - Doğanyurt

Kurumsal Firmalara hizmet veren Şirketimizin "6 aylık dönemsel" arşiv projemizde çalışmak üzere; * En az lise mezunu, * Ms Office programlarını bilen ve hızlı klavye kullanabilme becerisine sahip, * Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışabilecek, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Mesai saatlerine özen gösteren, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, * Sigara kullanmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız. NOT:Resimli CV'ler değerlendirilmeye alınacak olup,uygun görülen adaylar aranacaktır.ŞİRKET TELEFONLARININ, BİLGİ ALMAK İÇİN, ARANMAMASI RİCA OLUNUR. İş Tanımı: Arşivlerin dijitalleştirilmesi ile ilgili tüm iş adımlarının (Tasnif, ayıklama, imha, etiketleme, tarama, indeksleme v.b.) gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Elektrik Ustası

Efc Mühendislik - Doğanyurt

-Antalya ve Çevresinde İkamet Eden -Takım Çalışması Ruhuna Sahip -Şantiyede elektrik iç tesisatı işlerin de aktif olarak çalışacak -Disiplinli ve sorumluluk sahibi -Elektrik projesi okuyabilen -Ustalarda 10 yıl kalfalar da 5 yıl tecrübeli -Meslek lisesi, Elektrik Bölümü mezunu olan veya Elektrik ustalık / kalfalık belgelerinin en az birine sahip olan, -Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek usta aranıyor.

3 ay önce

Bronz Kaynak - Pirinç Kaynak Ustası

Songül Aydınlatma - Doğanyurt

AYDINLATMA FİRMAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE BRONZ KAYNAK USTASI - PİRİNÇ KAYNAK USTASI ARANMAKTADIR

3 hafta önce

Sevkiyat Ve Depo Sorumlusu

Megapak Ambalaj - Doğanyurt

-En az lise mezunu -Askerlik hizmetini tamamlamış -B sınıfı ehliyeti olan -Ekip çalışmasına yatkın sorumluluk sahibi -Genel olarak depo düzenlemesi ve mal giriş,çıkışlarını kontrol edebilecek Işıkkent'te bulunan şirketimize bay adaylar aranmaktadır.

2 ay önce

Grafiker

Akvadem Yönetim Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Grafiker aranmaktadır.Şirketimizin web sayfalarının tasarım, güncelleme, hostinglerini yönetmek,Reklam ilan ve sosyal medya takibini yapabilecek Grafiker alımı yapılacaktır.

1 hafta önce

Doğanyurt Geneli Sektörler