Doğanyurt Ağır Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ağır Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Destek Uzmanı

Platin Patent Kurumsal Hizmetler - Doğanyurt

İş Tanımı Uzun vadeli çalışma ortamında, kariyer ve meslek kazanma olanaklarının sunulduğu firmamıza Şişli deki ofisimiz için yeni takım arkadaşı aranmaktadır. Görev Tanımı : - Mevcut ve yeni müşterilerin aranması. - Günlük randevuların organize edilmesi. - Sözleşme ve tekliflerin düzenlenmesi ve takip edilmesi. Aranan Nitelikler Satış destek tecrübesine sahip; Ses tonu ve diksiyonu düzgün; İnsan ilişkilerine güvenen; İkna kabiliyeti olan; Sorumluluk sahibi; Ofis araç ve programlarını hızlı kullanabilecek; Tercihen üniversite mezunu; NOT.:RESİMSİZ CV DİKKATE ALINMAYACAKTIR. SAHADA BULUNAN TEMSİLCİLERİ YÖNLENDİRMEK TAHSİLAT TAKİBİ VE SATIŞLA İLGİLİ CARİ HESAPLARI KONTROL ETMEK VE FATURA KESMEK GÜNLÜK AYLIK VE YILLIK RAPOR HAZIRLAMAK

2 ay önce

Şef Garson

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Şef Garson aranmaktadır.Otel projemizde görevlendirmek üzere garsonlardan ve bardan sorumlu Tercihen İngilizce ve Arapçası olan Şef Garson aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Halkla Ilişkiler

Nesil Akademi - Doğanyurt

*Güler Yüzlü, *Giyim-Kuşam Ve Görünümüne Önem Veren *Bilgisayar Office Programlarına Kullanabilen, *Verilen İşleri Takip Edebilen, *İşlerinde Düzenli Olan, *İdareye İstenilen Raporları Verebilecek, *Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilecek, *Tam Zamanlı Çalışabilecek (1 Gün İzin), *Diksiyonuna Ve Etkili İletişim Becerisine Sahip, *İş Ahlakına Sahip (Mesaisini Verimli Değerlendiren), *Göreviyle Yetinmeyip Her İşe Destek Vermeye Çalışan, *Data Takibi Ve Verimli Mesai Anlayışına Sahip, *(Tercihen) Başakşehir Bölgesinde İkamet Eden, *(Tercihen) Daha Önce Özel Okul Veya Dershanelerde Telefon Aramaları Yapmış, *FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR. BAŞAKŞEHİR ' DE BULUNAN NESİL AKADEMİ ÖZEL ÖĞRETİM KURSUNA HALKLA İLİŞKİLER-KURS SEKRETERİ ALIMI YAPILACAKTIR. (whatsapp: 0533 685 86 81) HAFTA İÇİ ÇALIŞMA SAATİ : 08.30 - 19.00 HAFTA SONU ÇALIŞMA SAATİ : 08.00 - 18.45

3 ay önce

Şoför

Evci Petrol Ürünleri Sanayi Ltd Şti - Doğanyurt

FİRMAMIZA SRC 5 VE PSİKOTEKNİK BELGELİ TIR ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR. DETAYLAR İŞVERENLE GÖRÜŞÜLECEKTİR

3 ay önce

Temizlik Personeli

Artı Eğitim Kariyer Merkezi - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TEMİZLİK YAPABİLECEK DIŞARI EVRAK İŞLERİNİ TAKİP EDEBİLECEK- KANTİN İŞLETMESİNDEN ANLAYAN AKTİF OLARAK İŞLERİ YÜRÜTEBİLECEK PERSONELLERE İHTİYACIMIZ VARDIR. BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLMEYE ALINACAKTIR. ARAMA İLE YAPILACAK OLAN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

3 hafta önce

Şoför

Hacettepe Ecza Deposu - Doğanyurt

Eczanelere hizmet veren ecza depomuzda soför olarak çalışacak, SRC belgesine sahip, anadolu yakasına hakim eleman alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Prof. Dr. Baybars Veznedaroğlu - Doğanyurt

Sekreter aranmaktadır.Gelen hastaları karşılama ve kayıt yapma,Tüm telefonların cevaplandırılıp gerekli kişilere aktarılması,Randevuların organize edilmesi,

2 ay önce

Satış Asistanı

Dünya Bilişim - Doğanyurt

Mecidiyeköy'de Bulunan Bilgisayar Servis - Web Tasarım firmamıza diksiyonu düzgün presentable bayan satış Asistanı alınacaktır. çağrı merkezi tecrübesi ve yakın semtlerde ikamet tercih sebebidir. sadece online başvuru kabul edilecektir,çalışma şekli part-time’ dır.

2 hafta önce

Elektrik -Makine Teknikeri

Ester Asansör - Doğanyurt

Hedefleri ve idealleri doğrultusunda büyüyen asansör firmamızda çalışmak üzere elektrik veya makine teknikerleri aramaktayız. -Asansör bakım, arıza, montaj, planlama bölümlerinde çalışacak -Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarında Elektrik yada Makine bölümlerinden mezun - Tercihen deneyimli - Askerlikle ilişiği olmayan

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

AbacıPark Network Solutions - Doğanyurt

Ankara Hacettepe Teknokentde bulunan yazılım ofisimize Yazılım Geliştiricisi aranmaktadır..NET Windows platformunda geliştirdiğimiz ticari yazılımlarımıza katkıda bulunacak,Yazılım projeleri kapsamında proje geliştirme ve destek süreçlerinde yer alacak,Proje ihtiyaçlarını karşılamak için uygulama, mimari yapı ve veri tabanının dizaynı, geliştirme ve bakımını üstlenecek Deneyimli yazılım geliştiricileri aramaktayız.

1 hafta önce

Insan Kaynakları Uzmanı

Diji Bilişim Internet Hizmetleri Limited - Doğanyurt

Diji Bilişim İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde İnsan Kaynakları departmanında görev alacak insan Kaynakları uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Özlük işleri uygulamalarına hakim, SGK ve 4857 sayılı İş Kanunu uygulamalarına hakim ve yasal mevzuatı takip eden, İşkur ve Kosgeb tesvik&destek başvurularında tecrübeli, Sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

4 gün önce

Gözetim-Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ŞİŞLİ - BAHÇELİEVLER ve BAHÇEŞEHİR de yeni başlamış olan SİTE - KONUT - İŞ MERKEZİ - ÜNİVERSİTE ve ŞANTİYE gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 + Yemek + Agi + Yol İŞ TANIMI ; Sertifikasız personeller için; Özel güvenlik eğitiminizi alırken projelerimizde çalışma fırsatıdır. Bu çalışma fiyatları, Sertifikasız olarak başlangıç fiyatlarıdır, sertifika aldıktan sonra Min. 200 - 300 TL arası artış göstermektedir. Sesa Group eğitim programlarına katılarak kendini geliştirmek ve Özel güvenlik görevlisi olarak meslek sahibi olmak istiyorsan, sen de aramıza katılılanlardan olmalısın.. İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Hedefimiz; Geleceğe Çağdaş, Dinamik ve Eğitimli Özel Güvenlik personelleri yetiştirmek. Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz.

2 hafta önce

Gemi İnşa Mühendisi

Polistab Kimya Plastik ve Boya San Tic A.Ş. - Doğanyurt

Gemi İnşa Mühendisi aranmaktadır.Solidworks, autocad programlarına hakim,Gemi hidrostatik hesapları yapabilecek,

2 ay önce

Vasıflı-Vasıfsız Mobilya Elamanı

Aydemir Modüler Mobilya - Doğanyurt

FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE VASIFLI VASIFSIZ BAY ELAMANLAR ALINACAKTIR MÜRACATLARIN ŞAHSEN YAPILMASI RİCA OLUNUR .

2 hafta önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Th Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Tanımı *Pazaryerlerinde bulunan mağazalarımızdaki satışı yapılacak ürünlerin resim, *içerik, özellik ve tanıtım yazılarının düzenlenmesi, *Sosyal medya yönetimini yapmak, *Stok ve fiyat bilgilerinin sürekli güncel tutulması, *Rekabet analizi, *Ürün listelerinin hazırlanması, *Fiyat ve stok yönetimi, *Yeni ürün tespitlerinin yapılması, *Müşteri taleplerinin karşılanması, *Ürünlerin sipariş teslimat süreçlerinin yönetimini, *Müşteri ve ürün sorunlarının çözümünü sağlamak için süreçleri takip etmek ve geliştirmek. Aranan Nitelikler *E-ticaret operasyon yönetimi konusunda 1-5 yıl deneyimli, *Pazaryeri mağaza yönetimi konusunda tecrübeli, *Internet teknolojilerine yatkın, *Sonuç odaklı, *Ms Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, *Teknolojik gelişmeleri çok yakıdan takip eden, *Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, *Ümraniye veya Ataşehir' de ikamet eden.

3 ay önce

Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor) aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hava yolu şirketine Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor) aranmaktadır.

2 ay önce

Avukat

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Avukat takım arkadaşı arıyoruz.Adli dosyaların takibini yapabilecek, işlemlerin yürütülmesini koordine edebilecek,Şirketi üçüncü kişilere karşı vekil sıfatıyla temsil edecekŞirketimiz ile alakalı her türlü sözleşmenin düzenlenmesi, muhatap tarafından hazırlanmış sözleşmelerin şirketimizin amacına ve hukuka uygun surette tadil edilmesi,İş Kanunu mevzuatı kapsamında hukuki görüş bildirilmesi,Bildirilen mevzuat değişiklikleri ile mevcut hukuki düzenlemelere uyulmasında aktif rol oynayacak ve gerekli hallerde şirket içi eğitimler verilmesi sağlayacak,Yer aldığı raporlama sistemi dahilinde şirketimiz içerisinde hukuki risk teşkil eden unsurları belirlemek,Şirket nezdinde günlük işler ve projelerin takibi, bu kapsamda hukuki riskleri tespiti müteakip mevcut riskleri bertaraf etmeye yönelik tedbir niteliğindeki kararların alınması için görüş bildirecek,Genel Kurul, Yönetim Kurulu gibi kurumsal süreçlerin takibinin yapılmasını sağlayacak,

2 ay önce

Kameraman

Köy Tv - Doğanyurt

Köy TV de çalıştırılmak üzere, Bursa da ikamet eden, Seyahat Engeli Olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan, Askerlik ile ilişkisi olmayan, En az 2 yıl tecrübeli, Kameramanlar Alınancaktır.

3 ay önce

Temizlik Elemanı

Çılgın Okulöncesi Eğitim Kurumları - Doğanyurt

Ankara Birlik Mah. ve Çayyolunda ki anaokullarımız da çalışacak titiz,düzenli,pratik,07.30-18.00 mesai aralığında,işini severek yapan bayan personeller alınacaktır.

1 hafta önce

Teknoloji Tasarım Öğretmeni

Antfen Özel Eğitim Hiz. Plastik San. - Doğanyurt

Kurumumuzda görevlendirilmek uzere caliskan, azimli ve öğretmenlik meslegini seven idealist öğretmen aranmaktadır.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler