Doğanyurt Ağaç - Kereste İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Ağaç - Kereste İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Beşer Müh. Ve Müş. Ltd. Şti. - Doğanyurt

FİRMAMIZA BAĞLI MUHASEBE OFİSİNDE GÖREV ALACAK ÖN MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP ZİRVE MUH. PROGRAMI BİLEN AYRICA DIŞARI İŞLERİNİ YAPACAK ATO-SGK VS GİBİ ARAÇ KULLANA BİLEN PERSONEL ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Çay Servis Ve Temizlik Personeli

Destek Servis Tesis Işletme Ve Yön Hiz - Doğanyurt

Hizmetlerini sağladığımız dünya Lideri bir kozmetik firmasının merkez ofisinde ; * Çay servisi ve temizlik hizmetlerini sağlayacak, * Tercihen en az 3 yıllık tecrübeli, * Kişisel görünümü ve bakımına özen gösteren, * İnsan ilişkilerinde saygılı , sabırlı , özenli, * Hafta sonu çalışıp , hafta içi izin kullanabilecek, * Günlük olarak 11:00-20:00 mesai saatlerine uyum sağlayacak, * Bay yada bayan,

2 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Pınktour Seyahat Acentesi - Doğanyurt

SARIÇAM AKKUYU TOKİ BİTİŞİĞİNDEKİ BİTMEYE YAKIN İNŞAATIMIZDA GECE GÜNDÜZ BEKÇİSİ ALINACAKTIR İNŞAAT 2 AY SONRA BİTTİĞİNDE AİLESİ İÇİN KONAKLAMA İMKANI DA SUNULACAK OLUP KALICI İŞ İMKANI SAĞLANACAKTIR

3 ay önce

İnşaat Mühendisi

Astim İnşaat ve Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip merkez ofise bağlı şantiyelerimizde çalışacak İnşaat Mühendisi alınacaktır.Kaba ve ince yapı bilgisi olan üst yapıda çalışmış İnşaat mühendisi alınacaktır.Başvurunuzda oturduğunuz bölge ve maaş beklentinizi belirtiniz.

6 gün önce

Market Elemanı

Kocaman Avm - Doğanyurt

MARKETİMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE BAY BAYAN ELEMANLAR ARIYORUZ. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 8 SAAT+YÜKSEK MAAŞ ŞEKLİNDEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN GÖRÜŞMELER ŞAHSEN YÜZYÜZE YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe / Finans Personeli

Güney Tüketim Ltd Şti - Doğanyurt

• Genel muhasebede tecrübeli, • İyi derecede Netsis kullanabilen, • Tüm piyasa ödemeleri, bankalardan kredi kullandırım ve takip işlemleri • Çek-senet ödeme takipleri, fatura kayıtlarını gerçekleştirecek, • Kemalpaşa, Buca ve Bornova da oturanlar tercih nedenidir.

1 hafta önce

Elektrik Punta Ustası

Global Yangın Söndürme Cihazları - Doğanyurt

DAVUTPAŞA'DA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ELEKTRİK PUNTA USTASI ALINACAKTIR.

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Simay Medikal Ortopedik Protez Ortez San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Bayan Dış Ticaret Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Yemek-Temizlik Elemanı

Avm Sağlık Hizmetleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yemek-Temizlik Elemanı aranmaktadır.Medikal sektöründe faliyet gösteren firmamızın iş yeri 4 katlıdır. (Zemin kat, üç ara kat, teras katı)Bu nedenle temizlik ve diğer işlerin takibi konusunda teras katı ve terasın altındaki kat aktif olarak kullanılmamaktadır. Çalışacak kişi ağırlıklı olarak diğer 3 kattın temizliğinden sorumlu olacaktır. Binanın yeni olması temizliği kolaylaştıracağı unutulmamalıdır. Örnek verecek olursak ilk 1 haftalık kaba temizliğin ardından 1-2 haftada bir bazı yoğun kullanılmayan 3 katın katların paspası yapılabilir. (temizlik kapsamı, periyotu ve rutini oluşacak yoğunluğa göre iş verenle beraber belirlenecektir),Bu pozisyonda çalışacak kişi ayrıca öğlen yemeklerini yapacaktır (3-4 kişilik yemek için gerekli market/pazar alışverişini kendisi organize edebilir), Çalışanlara ve gelen misafirlere çay kahve ikramında bulunacaktır (ofiste sabit 3-4 kişi bulunmaktadır, müşteriler şirketimize gelmez, haftada en fazla 2-3 kişi misafir olarak gelir).Çalışma saatleri; Hafta İçi 09.00-18.00,Cumartesi 09.00-13.00 (Yarım gün)Yemek gideri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Karaligayrimenkul - Doğanyurt

OFİSİMİZDE ÇAY VE YEMEK İŞİ İLE İLGİLENECEK , GELEN MÜŞTERİLERE ÇAY KAHVE VS SERVİSİ YAPACAK ,OFİS İÇERİSİNDEKİ TEMİZLİKLE İLGİLENECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR AYRINTILAR OFİSİMİZDE GÖRÜŞÜLECEKTİR CEP TELEFONUNDAN RANDEVU ALINIZ LÜTFEN

6 gün önce

Inşaat Teknikeri

Tektaş Imar Affı - Doğanyurt

Mevcut Bina Rölevesi Alıp Autocad Çizimini Yapacak Deneyimli Takım Arkadaşları ARIYORUZ... * Tercihen Beşiktaş ve yakın güzergahlarda ikamet eden; *2 Yıllık Mezun / Meslek ve Teknik Lise Mezunu *Bina Röleve Alımında Deneyimli *Autocad ve Word,Excel programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen Mimari Proje çizebilen *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, •Diksiyonu düzgün, insanlarla iletişimi kuvvetli, İlgililerin müracaatını cep telefonu üzerinden Eda Hanım İle iletişime geçmeleri rica olunur.

2 ay önce

Modüler Mobilya Kalfası

Baykan Mobilya San. Tic. A. Ş. - Doğanyurt

Mobilya Fabrikamızda Çalışmak üzere modüler mobilya da kenar bantlama ve delik makinalarında çalışacak eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Servis Hostesi

Dst Turizm Tem. Inş. Gıda. San. Ic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

ENGELLİ SERVİSİNE TAM GÜN HER SEMTTEN HOSTESLER.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Mimoza Yayın Basım Gıda San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

2002 yılından bu yana yayıncılık sektöründe hizmet vermekte olan firmamızın YAZAR kadrosunda görevlendirilmek üzere MATEMATİK ÖĞRETMENİ aramaktayız. - Okula Yardımcı ve Sınavlara Hazırlık , Konu Anlatımlı Kitap, Soru Bankası, Yaprak Test, Deneme Sınavları vb.... Dokümanların YAZIM hazırlığında çalışacak ve kesinlikle sınıf tecrübesi olan, öğrenciyle test çözmüş, ÖSYM SINAV DİLİNİ BİLEN, MÜFREDATA ince detaylarına kadar hakim olan MATEMATİK öğretmeni aramaktayız. - Dışarıdan yayın kadromuzu desteklemek isteyecek öğretmen arkadaşların, daha önceden yazarlık yapmış olma tecrübesi olmalıdır. - Çalışma şekli sizle yapacağımız görüşme neticesinde kesinlkik kazanacaktır. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını MİMOZA ailesine davet ediyoruz.

2 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Th Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İş Tanımı *Satış hedefleri doğrultusunda iş planı hazırlayarak potansiyel ve mevcut müşterileri ziyaret etmek, *Satışları artırmak için yeni satış fırsatları belirlemek, *Mevcut portföyünü yönetebilen, *Müşteri portföyü oluşturmak ve portföyünü düzenli olarak genişletmek, *Müşteri odaklı, *Kriz yönetiminde başarılı ve doğru kriz stratejilerini üretebilen, *Sorumluluk alma konusunda istekli, *Ürünlerle ilgili pazarlama ve satış planlaması yapmak, proje geliştirmek, ihtiyaç olan ürünlere ait fiyat tekliflerini hazırlamak, projeleri takip etmek ve sonuçlandırmak, *Satış öncesi ve satış sonrasında aktif rol oynamak ve yönetime düzenli raporlamak, *Satışı gerçekleştirilen ürünlerin tahsilatının yapılmasına destek vermek, *Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek Aranan Nitelikler * Asgari Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Fakülte mezunu, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile Teknoloji’yi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * Pozitif düşünce ve davranışlı, istekli, dinamik, analitik düşünen, gelişime açık * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * En az 2 yıl satış deneyimine sahip, * Tercihen hizmet sektöründe çalışmış. Bilişim sektöründe tecrübe tercih sebebidir. * MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen * Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi)

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

London Speaking House - Doğanyurt

Kurumumuza yetiştirilmek üzere Bayan Eğitim Danışmanı elaman aranmaktadır.

2 ay önce

Şoför

Fibula Mimarlık Tasarım Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sektörünün lideri konumunda olan firmamızın imalat sevkiyat aşamalarında görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz. * 40 yaşını aşmamış, Bay; * Askerlik ilişiği olmayan; * Çok yönlü ve rutin dışı çalışmaya meyilli; * Dikkatli, düzenli ve disiplinli; * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden; * Seyahat engeli bulunmayan; * E sınıfı ehliyetli (zorunlu) * Src, Psikoteknik vb belgelere sahip (zorunlu) * Uzun yol tecrübesi olan, * İstanbul içi güzergahları iyi bilen * araç malzeme yükleme, istifleme konularında tecrübeli * Tüm sosyal ve mali haklar eksiksizdir. İŞ GÖRÜŞMESİ İÇİN FİRMAMIZ SABİT TELEFONUNDAN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.

3 ay önce

Danışma Personeli

Anıl Spor Center - Doğanyurt

MAMAK/AKDERE'DE BULUNAN SPOR SALONUMUZA ; *Bilgisayar kullanmayı bilen *Mc Office programlarına hakim *Gelişime açık, iletişimi iyi kullanan *Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş *İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş *Dış görünüşüne özen gösteren *Gelen üyeleri karşılayıp salon tanıtımı yapabilecek *Santral ve dış telefon görüşmelerini yürütebilecek *23-35 yaşları arasında bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Çay-Temizlik Personeli

Safir Raf Ve Mağaza Sistemleri - Doğanyurt

Çay Servisi ve Temizlik Elemanı Mutfak işlerinde deneyimli şirketimiz bünyesinde misafirlerimize ve personelimize çay, kahve ve yemek servisi yapabilecek ofis temizliğinden sorumlu hijyen kurallarına dikkat eden temizliğe özen gösteren güler yüzlü sorumluluk sahibi herhangi bedensel ya da fiziksel rahatsızlığı bulunmayan Esenyurt ve yakınlarında ikamet eden bayan elaman alınacaktır. Çalışma Şekli: Hafta içi: 8:00 - 18.00 Hafta sonu (Cumartesi) 08:00 -13.00

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Eksen Smmm Ltd Şti - Doğanyurt

ÖRNEK MAHALLESİ'NDEKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA ORKA (DOS) MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN, HESAP PLANINA VAKIF, EVRAK İŞLEYİP, ASGARİ MİZAN KONTROLÜ YAPABİLEN, BORDRO İŞLEMLERİNE HAKİM MUHASEBE BÜROSUNDA DAHA EVVEL EN AZ 1 YIL ÇALIŞMIŞ, ERKEKLERDE ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

1 gün önce

Doğanyurt Geneli Sektörler