Doğanyurt Açık Hava Reklamcılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Açık Hava Reklamcılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle'de Filipinli Çocuk Bakıcısı

KALİTE İNSAN KAYNAKLARI - Doğanyurt

İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile Ankara Yenimahalle'de ikamet etmektedir. Ailenin; 1 ve 2,5 yaşındaki çocuklarının bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek Filipinli çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Bilgisayar Öğretmeni

Artistanbul İletişim Danışmanlık Yayıncılık ve Org Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Türkiyenin prestijli bir eğitim kurumunun Maker projelerinin yürütülmesinde görev yapmak üzere bir Bilgisayar Öğretmeni arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Personeli

Gp Organizasyon - Doğanyurt

Çağrı Merkezi / Telemarketing tarzı çalışan işyerimizde çalışacak Ofis Personeli adaylar aramaktayız.(İşimiz pazarlama değildir) Not * Aşağıdaki kriterlerden bazılarına sahip olmayan ancak azimli, hevesli ve hırslı olan arkadaşlarla görüşebiliriz* Gerekli eğitim verilecektir* Site üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Satış Ve Pazarlama Uzmanı

Hertat Gıda - Doğanyurt

• En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, • Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, • Güçlü iletişim yeteneğine sahip, farklı düzeydeki bireyler ile empati kurabilen, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Analitik düşünce yapısına sahip, • Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmayan, • 30 yaş ve üzeri, • Şube denetimi sağlayabilecek, motivasyonu ve enerjisi yüksek, • Aktif ve üretken, • İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış becerileri gelişmiş, • Planlı ve Sonuç Odaklı, • Şubelerde personel, hijyen, düzen ve görsel olarak vitrinlerin düzenlenmesi, • Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, İstanbul Anadolu / Avrupa ve Kocaeli bölgesindeki şubeleri ziyaret edip denetleyerek gerekli ön çalışma ve düzenlemeleri yaparak/ yaptırarak ciro artırımı gerçekleştirmeyi hedefleyen Min. 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 gün önce

Müdür Yardımcısı

Tavuk Dünyası - Optimus Yapı - Doğanyurt

ATAŞEHİR NOVADA AVM 'DE YER ALAN TAVUK DÜNYASI RESTORANIMIZ İÇİN; Aşağıdaki özelliklere sahip MÜDÜR YARDIMCISI alınacaktır. * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İİBF veya Turizm Otelcilik Bölümü vb.), * Perakende alanında en az 3 yıl deneyimli (tercihen restoran veya gıda sektöründe), * Restoranın genel işleyiş düzeni bilgisine sahip, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Takım çalışmasına yatkın ve ekip yönetiminde başarılı, *Mesleki ve kişisel gelişimine önem veren, * İş ve sonuç odaklı, * İletişim becerisi yüksek, * Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Gıda Güvenliği ve hijyen kurallarına hakim, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen * Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan. İŞ TANIMI * Restauranın tüm operasyonel/finansal faaliyetlerini yönetmek, * Restoranın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak (satış, maliyet kontrol, kayıp vb. ) ve ilgili birimlere raporlamak * Açılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak; açılış, kapanış ve haftalık kontrol listelerinde belirtilen işlerin yerine getirilip getirilmediğini kontrol etmek, yerine getirilmesini sağlamak * Ekibinin işe alım, eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak; çalışan mutluluğu ve aidiyetini daima önceliklendirmek, * Ekibine koçluk ve liderlik etmek, * Ekibinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri ve takibini yapmak, uyumlu çalışmalarını sağlamak, * Müşteri memnuniyetini "gıda güvenliği, hijyen, kalite, servis ve hız" ile her zaman en iyi seviyede tutmak ve sürekli arttırmak, * Markayı en iyi şekilde temsil etmek.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hsn Muhasebe - Doğanyurt

Giyimkent,Tekstilkent'teki toptan gıda ürünleri satışı yapan firmamızda çalışacak en az 3 yıl tecrubeli bayan ön muhasebe elemanı aranmaktadır.Mikro tercih sebebidir. Başvuruların sistemden yapılması rica olunur.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Bahar Sürücü Kursu - Doğanyurt

ESENLER'DEKİ SÜRÜCÜ KURSUMUZA TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

3 ay önce

Sekreter

Yıldırım Teknik Servis - Doğanyurt

Yıldırımda olan iş yerimize 20 - 30 yaş arası Bayan Sekreter aranmaktadır.Not: Yıldırımda ikamet ediyor olması tercihimizdir.

2 ay önce

ANADOLU YAKASI SATIŞ DANIŞMANI

Marks & Spencer MARKA MAĞAZACILIK - Doğanyurt

45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 48 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, iSTANBUL Anadolu yakasındaki mağazaları için Satış Danışmanları arıyor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, aradığımız Satış Danışmanlarından biri siz olabilirsiniz... * ''Müşteri Memnuniyeti'' ilkesini benimsemek ve her zaman ilk sırada tutmak, * Güleryüzlü iletişim kurmak, * Öğrenmeye ve gelişime açık olmak, * Bireysel başarı kadar ekibin başarısını da önemseyerek satış hedeflerine ulaşma amacında olmak, * Dinamik bir ortamda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayarak çalışmak. Satış Danışmanları; satış, kasa işlemleri, deneme kabini hizmetleri, ürün iadesi ve değiştirme işlemleri, mağaza içi ürün yerleşimi, etiketleme ve alarmlama gibi mağaza içindeki tüm görevlerde dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar.

3 ay önce

Ambalajlama Operatörü

Totoform - Doğanyurt

Ambalaj malzemeleri üzerine çalışan firmamıza gelen siparişlere göre paketlemeyi yapacak eleman aramaktayız. Hafif bir iş olmakla birlikte çalışacak kişi zaman zaman 25-30 kg ağırlık kaldırabileceğinden bel fıtığı gibi rahatsızlığı bulunmaması gereklidir. Yapılacak is bobinleri makinaya takmak, makinayı çalıştırmak ve siparişin durumuna göre makinadan çıkacak ürünleri ambalajlamaktır. 1850 + mesai + sigorta +yol + yemek 2 vardiya (07:00 - 15:00 ve 15:00 - 23:00) dönüşümlü çalışılmaktadır. 2 kişi alınacaktır. Detaylı bilgi için irtibata geçiniz.

3 ay önce

DAİMİ / DÖNEMSEL MAVİ YAKA PERSONEL

Adecco Bakırköy Şube - Doğanyurt

Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan bir müşterimiz için "Mavi Yaka Eleman" aramaktayız. *İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, *Vardiyalı çalışabilecek. "Adecco, İşkur'un denetiminde 24.12.2016 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ev Yapı Gayrımenkul - Doğanyurt

GAYRIMENKUL OFISIME B EHLIYETLI BAY BAYAN FARKETMEZ DENIYIMLI VEYA DENEYIMSIZ PRİM + YEMEK + YOL OLARAK CALISABILECEK AKTİF,GIYIMINE OZEN GÖSTEREN ,( OFISIMI KENDI OFISI OLARAK GORECEK SAHİPLENECEK LİDER RUHLU)TERCIHEN KEPEZ BOLGESINDE IKAMET EDEN GAYRIMENKUL SATIŞ DANIŞMANI ARAMAKTAYIM.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Eser Puset Elektrik - Doğanyurt

Bebek araç gereçlerinde Türkiye genelinde yer alan lider markaların teknik servis hizmetini sunan şirketimize mekanik bakım için çalışma arkadaşı arıyoruz. Ekip ruhuna sahip olanlarla uzun süre çalışmayı hedefliyoruz. İş yerimiz Seyrantepe'de Metro Karşısındadır. Asgari ücret +Sigorta + Yol+ Yemek

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emin Endüstriyel Ürünler - Doğanyurt

Firmamızda ön muhasebe olarak çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Fatura kesebilecek, teklif hazırlayacak, ödeme takibi yapabilecek.

3 hafta önce

Pazarlama Personeli

Firma Adı Gizli - Doğanyurt

satış pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,aktif araç kullanabilen ve seyehat engeli olmayan, tercihen yabancı dil (ingilizce) bilen bayan takım arkadaşı aranmaktadır. 

3 ay önce

Kaynakçı

Ems Endüstri Ltd. Şti. - Doğanyurt

GENEL NİTELİKLER Gazaltı, Elektrot Kaynağı yapabilen, Fabrika disiplininde çalışabilecek, sorumluluk sahibi, Kaynaklı imalat ve konstrüksiyonları hakkında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişimine açık, öğrenmeye hevesli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Max. 40 yaşında, İVEDİK O.S.B. bölgesinde çalışabilecek İŞ TANIMI ANKARA İVEDİK ORG. Sanayi Bölgesinde , Yakıt Tankları , çelik konstrüksiyon imalatı vb.. işlerde kaynak imalatında çalışmak üzere kaynakçı alınacaktır.

4 ay önce

Gazaltı Kaynak Ustası

Demircioğlu Demir Doğrama Tekstil - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Gazaltı kaynak ustası aramaktayız

3 ay önce

Düz Dikim Makinecisi

A & S Saç Aksesuarları - Doğanyurt

DÜZ DİKİM MAKİNASINDA ÇALIŞAÇAK BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR. İŞ YERİ TAKSİM MEYDANINA YAKINDIR.

5 ay önce

Peyzaj Teknikeri

Örnek Peyzaj San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

İşini düzgün yapan tam zamanlı çalışacak Peyzaj Mimarı veya tekniker arıyoruz.

4 ay önce

Garson

Kskgrup - Doğanyurt

GEBZE BAYRAMOĞLU SOSYAL TESİS PROJEMİZDE çalışabilecek, Tecrübeli garson aranmaktadır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler