Doğanyurt Pazarlama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Pazarlama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Bs Mali Müşavirlik - Doğanyurt

İstanbul Beylikdüzünde bulunan danışmanlığını yaptığımız tekstil firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır.Cumartesi çalışmamız yoktur.Çalışma saatleri 08.00/18.30 dur.

2 ay önce

Rehber-Acenta Temsilcisi

Valstur - Doğanyurt

BAY BAYAN , TURİZM ŞİRKETİMİZE ZEVKLİ EĞLENCELİ BİR ORTAMDA ÇALIŞACAK DİNAMİK ,DİKSİYONU DÜZGÜN, İNSAN İLİŞKİLERİNİ SEVEN YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN. * TECRÜBELİ TECRÜBESİZ *PREZANTABL (KONUŞMAYI SEVEN- GÜLER YÜZLÜ) *18 - 25 YAŞ ARALIĞINDA (BAY, BAYAN ) *OTEL İÇERİSİNDE (09,00 20,00) SAATLERİNDE ÇALIŞACAK REHBER, TANITIMCI ARKADAŞLARA İHTİYAÇ VARDIR… *MAAS + PRIM + SIGORTA Not : Konaklama ,3 öğün yemek bize aittir. işle ilgili detaylar daha sonra yüz yüze görüşerek verilecektir.Resimsiz cv ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

4 ay önce

Gözetim Personeli

Zeusgrup - Doğanyurt

İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakası'nda ki elit projelerle faaliyet gösteren firmamıza Sertifikasız Özel Güvenlik adayları alınacaktır. İstanbul genelindeki Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki yeni başlayan devam etmekte olan projelerimize Bay (Danışman - Gözetim) Personelleri Kimlikli Projelerimizi İnsan Kaynakları Uzmanlarına Sorarak Öğrenebilirsiniz. ACİLL AVRUPA YAKASI Sefaköy Projemize 2000 + SGK + yemek 2+2+2off çalışma sistemi Alibeyköy Eyüp Projemize 1830+ SGK + yemek 12 / 36 Çalışma Sistemi Zeytinburnu Projemize 2000+yemek + Servis 2+2+2 çalışma sistemi Bahçeşehir Projemize 1900 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Şişli Projemize 1850 + 205 yol + yemek+ SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kağıthane Projemize 1850 + 205 yol + SGK + yemek 2+2+2 çalışma sistemi Beykoz Projemize 2050 + agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Üsküdar Projemize 1950 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Beylikdüzü Projemize 2200 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kadıköy Projemize 2000 + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Arnavutköy Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Esenler Projemize 1900 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Kavacık Projemize 2000 + Agi + yemek + SGK 12/36 çalışma sistemi Maslak Projemize 1760 + Agi + yemek + Servis + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Hadımköy Projemize 2000 + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Beylikdüzü Projemize 170 + Agi + yemek + SGK 2+2+2 çalışma sistemi Not: SGK'sız projemiz yoktur.

3 ay önce

Operasyon Sorumlusu

Pizzatomato - Doğanyurt

TÜRKİYE GENELİNDEKİ PİZZA RESTORAN ŞUBELERİMİZİN DENETİM/EĞİTİM/İŞ GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINDA YER ALACAK İŞİNE HAKİM,İŞİNİ SEVEREK YAPAN SEYAHAT ENGELİ OLAMAYAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN TAKIM ARKADAŞI ALINACAKTIR. FAST FOOD SEKTÖRÜNDE EN AZ 2 YIL GÖREV YAPMIŞ.

1 ay önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Özel Hadımköy Kariyerim Eğitim Hizmetleri - Doğanyurt

Kariyerim Okullarının güçlü yapısına katılmak üzere idealist, donanımlı bireyler yetiştirecek, gelecek nesillere ışık tutacak, eğitim gönüllüsü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 hafta önce

Gıda Mühendisi

Barış Gross Market - Doğanyurt

ŞİRKETİMİZİN İTALYAN MANTISI ÜRETİMİ YAPMAKTA OLDUĞU SARNIÇ'TA BULUNAN FABRİKAMIZA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GIDA MÜHENDİSİ ALIMI YAPILACAKTIR. *ERKEK *ASKERLİKLE İLİŞİĞİ BULUNMAYAN *GENÇ VE ÜRETİM SÜREÇLERİNDE ÇALIŞMAYA İSTEKLİ *İTALYA'DAN GETİRİLMİŞ ÜRETİM MAKİNALARINI YÖNETECEK *EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Yeni Nts Makina Ltd. Şti - Doğanyurt

Firmamıza deneyimli satış temsilcisi alınacaktır. Deneyiminiz yoksa başvuru yapmayınız. Seyahat engeli olmayan, askerliğini yapmış olması gerekmektedir. ilk etapta motlaka özgeçmiş gönderiniz. direk telefon ile aramalar değerlendirilmeyecektir.

1 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Kardionet Sağlık Ürünleri ve Dış Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Kardiyoloji ve Kalp-damar cerrahi ürünlerinin ithalat ve distribütörlüğünü yapmakta olan firmamızın gelişen ve büyüyen yapısında Lojistik ve Satış Destek Ekibimize katılacak Sevkiyat Şoförü çalışma arkadaşları aramaktayız.Hastanelere ürünlerin sevki, faturalandırma ve evrak takibi süreçlerinde aktif rol alacak,Diğer lojistik ve destek hizmetlerde verilecek görevleri yapacak (misafir karşılaması, ürün kargo sevk ve takibi vb. işleri yapacak.)Görev verilmesi halinde; dış merkezlerdeki vakalarda (Trabzon, Adana, Elazığ, Antalya vd. illerde) gerekli lojistik desteği sağlayacak, (araç kiralama, ürün sevki, kargolama vb.)Kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen, istikrarlı ve dürüst çalışmayı benimsemiş, takım arkadaşları aramaktayız.*** İlgilenenlerin aranılan niteliklere uygun olarak resimli CVleri ile başvurmalarını rica ederiz.Belirtilen ikamet alanları dışından, Fotoğrafsız CV ve aranılan nitelikleri taşımayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

KURUMUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP ÖĞRENMEYE AÇIK İNGİLİZCE ETÜT ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR

3 ay önce

Hijyen Sorumlusu

Dentlab Laboratuvar Hizmetleri Tic - Doğanyurt

DENTLAB DİŞ LABORATUVARIMIZA HİJYEN SORUMLUSU ARANMAKTADIR. Yaklaşık 25 kişiden oluşan ofisimizin haftaiçi 08:00 - 18:00 ve Cumartesi 08:00 - 13:00 saatleri arasında her türlü temizlik (katların süpürülmesi, paspaslanması, toz alınması, camların silinmesi vb. ) ve mutfak ihtiyaçlarının karşılanıp, personel ve yönetim çay, kahve servislerinin organize edilmesi - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın, - İşini titizlikle yapan, - Dinamik, - Sorumluluk sahibi, - Güler Yüzlü, - Sigara kullanmayan,

18 saat önce

Prograsıf Kalıp Ustası

Ceb Metal Pls. Teks. Boya San. Tic. - Doğanyurt

Kemalpasa Organize de Imalat yapan fabrikamizda, Prograsif sac sıvama, sac kesme ve plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli usta alınacaktır.

6 gün önce

Grafiker

Berr Medya San. Tic. Ltd. Şti - Doğanyurt

Dijital baskı bölümde alanında aktif görev alabilecek; Tercihen sektörde en az bir yıllık tecrübesi bulunan, mac kullanabilen açık hava sektöründe çalışmış Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır..

2 ay önce

Bağımsız Denetçi

Birikim Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. - Doğanyurt

Şirketimizin Vergi/Bağımsız Denetim departmanı faaliyetlerinin yürütülmesi için görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Denetim Uzmanı pozisyonunda çalışacak 2 ayrı Bay ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Bulaşıkçı

Boshr İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Projelerimiz için görevlendirilmek üzere, belirtilen niteliklere sahip Bulaşıkçı arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Temizlik Ve Yemek Elemanı

Efor - Doğanyurt

10 KİŞİLİK AJANSIMIZIN YEMEK VE TEMİZLİK İŞLERİNİ YAPACAK BAYAN ELEMANLAR ARANIYOR.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Doka Film - Doğanyurt

Doka Filmde çalışmak üzere;TV kanallarında hazırlanan programların içerik,Reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak,Takım arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Artural Hukuk Bürosu - Doğanyurt

KARTAL ESENTEPE'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZA OFİS VE ADLİYE İŞLERİNDE ÇALIŞACAK; YEMEK YAPMAYI BİLEN, ÇABUK KAVRAYAN, CUMARTESİ GÜNLERİ DE ÇALIŞABİLECEK EKİP ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. İLGİLENENLERİN ÖNCELİKLİ OLARAK ÖZ GEÇMİŞLERİ DEĞERLENDİRİLECEK; ÖZ GEÇMİŞLERİN DEĞERLENDİRİLMESİNDEN SONRA TELEFONLA RANDEVU VERİLECEKTİR. ÜCRET ASGARİ ÜCRET OLUP; YAN HAKLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEDE KONUŞULACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Istiklal Gazetesi - Doğanyurt

Grubumuzun bünyesinde galvaniz ve aluminyum sac satışı yapmış olduğumuz firmamızda istihdam edilmek üzere; Üniversite ve / veya Ticaret meslek lisesi mezunu, Tek düzen hesap planı uygulamalarına vakıf, Muhasebe programlarını iyi bilen, İyi derecede MS Office, Word , Excel bilgisi olan, İş konusunda takipçi, dikkatli, disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 25 - 40 yaşları arasında, Özellikle aktif araç kullanabilen ehliyeti olan Muhasebe Mesleğinin uygulanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Enerjisi yüksek, uzun vadede çalışmayı düşünen. Tercihen Avrupa yakasında (Zeytinburnu ve Çevresinde) ikamet eden ve ehliyeti olan, Daha Önce Sac Levha Satışı Yapan firmalarda çalışan personeller tercih sebebidir.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Tek-El Man Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Yedek parça biriminde ön muhasebe üzere çalıştırılmak üzere ; - Logo Muhasebe programını aktif olarak kullanabilen - MS Office programlarını etkin kullanan - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da muaf, - Ön muhasebe konusunda , - Dikkatli ve takipçi, verilen görevin sorumluluğunu alabilecek, Çalışma arkadaşları aranmaktadır...

5 ay önce

Aksesuar Depo Elemanı

Kolektivplan Aş - Doğanyurt

İHRACAT FİRMAMIZDA GELEN ÜRÜNLERİ DEPOSUNA ALIP GEREKLİ KALİTE,ADET MİKTAR KONTROLÜNÜ YAPACAK ORDERLARA GÖRE ATÖLYELERE AYRILIP ÇIKIŞINI YAPABİLECEK GELEN MALZEMELERİ TAŞIMAKTAN RAHATSIZ OLMAYAN DÜRÜST ÇALIŞKAN TİTİZ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN DEPO ELEMANI , ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler