Diyarbakır İş İlanları, Diyarbakır'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Diyarbakır İş İlanları


Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

5 gün önce

Hasar Danışmanı

Yeşil Trafik Hasar Danışmanlık - Diyarbakır

Firmamıza Hasar Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 gün önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

1 hafta önce

Stajyer

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Uluslararası lojistik firmamıza Stajyer alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Maaş 2500 +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal imkanlar Çalışma saatlerimiz sabah 08:30 akşam 18:00 cumartesi 13:00

3 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

Akhat Medikal İnşaat San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İşyerimize çay temizlik ve telefonlara bakacak Kadın Sekreter aranmaktadır.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Nuhoğlu Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Fenerbahçe deki mimarlık ofisimizde çalışmak üzere ,telefonları yönlendirecek, bilgisayar kullanabilen,Ofis Sekreteri arıyoruz.

3 hafta önce

Izgara Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Diyarbakır

Izgara Ustası arıyoruz.

2 ay önce

Mekanik Tasarım Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Mekanik Tesisat Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Akdenizin Sesi Engellilerle Elele Derneği - Diyarbakır

2700 ve 4000 TL arası maaş ssk+yol+yemek derneğimiz bünyesinde çalışacak,Bizimle sahada engelli kardeşlerimiz adına gazete ve dergi satışı yapabilecek bay bayan elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Tır-Çekici Şoförü

Ünlüsoy Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamız Doğu ve Batı illeri arasında nakliyat taşımacılık işi yapmaktadır. Araçlarımız Modelli, Mercedes ve Scania marka çekicilerdir Tam zamanlı çalışacak En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Diyarbakır

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Ustası

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Pano Montaj Ustası aranıyor.

2 ay önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Bayan Kuaförü

İrem Bayan Kuaförü - Diyarbakır

Büyükçekmece, Mimarobada ki salonumuzda çalışacak yeni şubemizde görevlendirilmek üzere alanında uzman, ekip çalışmasına uyumlu ve uzun dönem çalışmayı hedefleyen Bayan Kuaförü saç ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Gıda güvenliği ve kalite güvence süreçlerinin organizasyonu, denetimini yapacak Gıda Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Diyarbakır

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

İrem Bayan Kuaförü - Diyarbakır

İşinde profesyonel ve ekip çalışmasına uyumlu. uzun dönem çalışmayı hedefleyen manikür-pedikür, kaş-bıyık, makyaj, ağda gibi işlemleri bilen ekip arkadaşı aranıyor.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Diyarbakır

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Diyarbakır

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

2 ay önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

2 ay önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

2 ay önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Diyarbakır

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Diyarbakır İşkur İş İlanları

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş kentlerinden biri olarak gerek siyasi, gerek stratejik açıdan önem arz eden illerimizdendir. Ülke ekonomisine ciddi katkıları olan Diyarbakır, birçok sektörde ülkemizi dünya çapında temsil etmeye devam ediyor. Diyarbakır, bölgede yaşayanlar kadar yakın bölgelerdeki bireyler için de bir iş kapısı olarak görülüyor. Diyarbakır’da ikamet edenlerin yanı sıra, bölgedeki diğer kentlerden de büyük talep gören Diyarbakır iş ilanları, bunun en iyi göstergesi durumunda.
Diyarbakır Açık İş İlanları
Diyarbakır iş ilanları, daha çok inşaat, otomotiv ve hizmet sektörleri üzerinde bir dağılıma sahip. Bölgede zengin ailelerden oluşan büyük firmalar, kartel konumda bulunuyor. Ayrıca büyük medikal ve tıbbi malzeme firmaları da ciddi gelirlere sahip. Hizmet sektörü ise özellikle büyük alışveriş merkezleri ile gelişiyor. Bu alışveriş merkezleri çalışan ihtiyaçlarını Diyarbakır iş ilanlarını takip eden kişilerden karşılıyor.

Kurumsal şirketler, Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürlükleri’ni genellikle Diyarbakır ve Gaziantep’te açmaya özen gösteriyor. Bu durum, özellikle iş arayanlar için iyi bir şans oluşturmakta. Diyarbakır İş İlanları aracılığı ile iş arayanlar, çeşitli firmalarda olduğu gibi kurumsal şirketlerin bölge müdürlüklerinde de istihdam edilebiliyorlar.

Diyarbakır Geneli Sektörler