Diyarbakır İş İlanları, Diyarbakır'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Diyarbakır İş İlanları


Anaokulu Öğretmeni

Özel Karınca Yuvası Anaokulu - Diyarbakır

Aile olmanın bilincini yıllardır yaşadığımız birlik ve beraberlikle çalıştığımız kurumumuza Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz. İş tanımı : Ofis işlerinden sorumlu olacak, Misafirleri karşılayacak, Çay ve kahve servisi yapacak. Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 hafta önce

Sınav Yapıcı ve Değerlendirici

Diya Grup MYK Belgelendirme - Diyarbakır

34 Sektörde ve kapsamda Yetkilendirilmiş MYK kuruluşumuzda görevlendirilecek Sınav Yapıcı ve Karar Vericiler, İdari Yöneticiler Alınacaktır. (Mühendislik Fakülteleri mezunları)Not;1-Maaşlar kişilerin deneyim ve pozisyonlarına göre değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Çekmobil Bilişim Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

Öncelikle belirtmek isterim ki şirketimiz otomotiv sektöründe tüm Türkiyeye hizmet veren sektöründe ciddi, güvenilir ve emin adımlarla ilerleyen,vizyonunu her geçen gün daha da ileriye taşıyan bir Anonim Şirkettir.Kendi bulunduğu il de bayilik ücreti vb. gibi hiçbir ücret ödemeden firmamızın tek yetkili satıcısı olacak kendisinden başka biri o il de satış/tanıtım yapamayacaktır.Çalışma arkadaşımız direkt olarak son kullanıcıya satış yapmayacak, kendisine bulunduğu il için bizim yönetim panelinden bir panel açılacak ve bizim belirlediğimiz adreslerde bulunan firmalara giderek bizim şirketimizi ve ürününü anlatacak, gittiği firma yetkilisine kendilerinin hali hazırda satmakta oldukları ürünün bizim ürünümüz yanında cazip olmadığını, bizim ürünlerimizin farklarını anlatarak bizi tercih etmesi durumunda daha fazla satışını gerçekleştireceğini, ayrıca hali hazırda sattıkları ürünlerden %5 %10 komisyon aldıklarını, fakat bizim ürünümüzün onlardan daha iyi olmasına rağmen %20 komisyon alacaklarını anlatacak.Çalışma arkadaşımız ise daha önce bizim kendisine verdiğimiz panelden kendi bulunduğu il de, kendi anlaştığı firmaları görebilecek onların satışlarını görebilecek ve kendi sahasında bulunan firmaların her bir ürün satması durumunda kendisine komisyon vereceğiz.Firmaların satacakları ürünün net fiyatı ortalama 50 Tldir, yetkili bölge satıcısı olan sizler, bu fiyat üzerinden % 1 komisyon alacaksınız.Yani ürün başına 0.50 TL alacaktır.Alacağı komisyon miktarı düşük gibi gözükse de kendi yetkili satıcı olduğu il de 300 firmadan 200 firmayı kendisiyle çalışmaya ikna ettiğinde 200 firmanın her biri günde en az 10 adet satış yaptığında ki minimum tutardır bu, 2000 adet ürün satılır, her üründen 0,50 TL komisyon olduğuna göre buda 1000TL günlük komisyon eder,30 bin TL eder.Burada firmaların %yüzde 20 komisyon almasının nedeni her sattıkları üründen %20 komisyon alıyor, yetkili satıcımız kendi bölgesindeki bütün satışlardan yüzde 1 alıyor.Yetkili satıcısı olacağınız,otomotiv ve sigorta sektörüyle alakalı olan ürün,hizmet ve marka bilgilerimiz mülakat aşamasında verilecektir.ilk ay 15 bin TL ve üstü komisyon alınması durumunda yetkili satıcı olarak devam edebilmeniz için bizim firmamızı temsil etmeniz amacıyla ofis açmanız şarttır.Bu sebeple şirketimiz yaptığı her ticarette muhakkak yetkili satıcılarını düşünerek hareket etmektedir.

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Hazer Antik Sedef İşlemeciliği - Diyarbakır

Tarz-ı İstanbul Osmanlı Sedef Sanatları konusunda faaliyet gösteren firmamızda Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Jet Danışmanlık - Diyarbakır

Yönetici Sekreter/Asistan arıyoruz.

2 hafta önce

Cad-Cam Uzmanı

Kommar Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Diyarbakır

CAM Operatörü : Ağır Vasıta Yedek Parça İmalatı yapan firmamızda ,Sac metal kalıpları CAD/CAM operasyonları ve imalatı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, CIMATRON 3 Eksen CAM konusunda tecrübeli,Gelişime açık, son teknolojileri öğrenmeye ve kullanmaya hevesli, sürekli kendini yenileyen, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Mineraller Yem San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

1989 Yılından Bu Yana Yalama Taşları Ve Yem Katkı Maddeleri Alanında Faaliyet Göstermekte Olan Firmamızda Çalışmak Üzere Satış Pazarlama Temsilcisi Alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe-Bilgi Işlem Elemanı

Bizim Market - Diyarbakır

Tercihen Üniversitelerin işletme, iktisat, muhasebe vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe-Bilgi İşlem Elemanı arıyoruz.

2 hafta önce

Proje Danışmanı

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Diyarbakır

Şirketimiz tarafından yapılan güneş santrallerinin proje geliştirme aşamasında sözleşmeye bağlı Proje Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Danışman

Aktif Emlak / Turan Yıldırım - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Gelişim İnovasyon Ar-Ge Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Uzaktan eğitim projeleriyle diploma değerinde sertifika veren firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Rota Çocuk Gereçleri San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Tercihen 25-35 yaş aralığında olmak,Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,

2 ay önce

Aşçı

Mbk Curtain Center - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

2 ay önce

Acil anketör araniyor

Dragoste güzellik merkezi - Diyarbakır

Bünyemizde çalıştırmak üzere acil bay bayan anketör aranıyor yaş aralığı 18 24 maaş ister haftalık ister günlük ister aylık artı prim iletsiim 05414046854

2 ay önce

Çamaşırhane Görevlisi

Şaroğlu Turizm Tic A.Ş. - Diyarbakır

Endüstriyel Çamaşırhane Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Model Makineci

Kunzita Home Ev Tekstili İth İhr San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Ev tekstili imalatı yapan firmamıza (Yastık Yorgan Nevresim Takımları) Model Makineciler aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Diyarbakır

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır.

3 ay önce

Market Elemanı

Besoba Market - Diyarbakır

Market Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Avukat

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Diyarbakır

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Avukat aramaktayız.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Moon Beach Hotel - Diyarbakır

Arion Resort Hotel gümüşlükte çalışacak Teknik Servis Elemanı arkadaşlar arıyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Diyarbakır

Firmamızda Sekreter olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Asistanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Diyarbakır

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Asistanı arıyoruz.Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe ProjelerininHazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli ÇalışacakProje Hazırlama Asistanları Alınacaktır.Proje hazırladığımız hibe kurum ve kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* T.C. Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kurum ve kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

4 ay önce

Diyarbakır İşkur İş İlanları

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş kentlerinden biri olarak gerek siyasi, gerek stratejik açıdan önem arz eden illerimizdendir. Ülke ekonomisine ciddi katkıları olan Diyarbakır, birçok sektörde ülkemizi dünya çapında temsil etmeye devam ediyor. Diyarbakır, bölgede yaşayanlar kadar yakın bölgelerdeki bireyler için de bir iş kapısı olarak görülüyor. Diyarbakır’da ikamet edenlerin yanı sıra, bölgedeki diğer kentlerden de büyük talep gören Diyarbakır iş ilanları, bunun en iyi göstergesi durumunda.
Diyarbakır Açık İş İlanları
Diyarbakır iş ilanları, daha çok inşaat, otomotiv ve hizmet sektörleri üzerinde bir dağılıma sahip. Bölgede zengin ailelerden oluşan büyük firmalar, kartel konumda bulunuyor. Ayrıca büyük medikal ve tıbbi malzeme firmaları da ciddi gelirlere sahip. Hizmet sektörü ise özellikle büyük alışveriş merkezleri ile gelişiyor. Bu alışveriş merkezleri çalışan ihtiyaçlarını Diyarbakır iş ilanlarını takip eden kişilerden karşılıyor.

Kurumsal şirketler, Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürlükleri’ni genellikle Diyarbakır ve Gaziantep’te açmaya özen gösteriyor. Bu durum, özellikle iş arayanlar için iyi bir şans oluşturmakta. Diyarbakır İş İlanları aracılığı ile iş arayanlar, çeşitli firmalarda olduğu gibi kurumsal şirketlerin bölge müdürlüklerinde de istihdam edilebiliyorlar.

Diyarbakır Geneli Sektörler