Diyarbakır İş İlanları, Diyarbakır'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Diyarbakır İş İlanları


satış danışmanı dergi

green life world - Diyarbakır

Hem tatiL hem calismak isteyen arkadaslar icin bulunmaz firsat!!! GREEN LİFE WORLD Sirketimiz bunyesinde calistirilmak uzere seyehat engeli olmayan bay-bayan (Tur)a cikabilecek ekip arkadaslari aranmaktadir...mrc:05452392134 Not : yapacagi is dergi tanitimi ve satisi olacaktir

1 ay önce

Temizlik Personeli

Mali Müşavirlik Bürosu - Diyarbakır

mali müşavirlik büromuzda temizlik ve yemek işlerine bakabilecek dürüst bayan eleman aranıyor.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Coşkun Su Arıtma Sistemleri - Diyarbakır

İŞİN TANIMI :• işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, İşleri ile müşteri ilişkilerini yürütmek, müşteri ihtiyaçlarının ve şikayetlerinin kayıtlarını tutmak, hizmet süreçlerine aktarılmasını sağlamak , çalışmalarında müşteri odaklı olmak, Servis Birimi mevcut müşteri portföyündeki aktif olmayan müşterileri tespit ederek, müşteriyi tekrar kazandırmak amaçlı görüşmeler yapmak, • Servis Birimi’ne yeni müşteriler kazandırmak için tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini düzenlemek • Sorumlu olduğu konular kapsamında ilgili raporları zamanında ve beklenen standartlarda hazırlamak ve sunmak İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar . • Üniversitelerin en az 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, • Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı • Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş deneyimine sahip, • Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip • Ön muhasebe deneyimi olan • Etkin iletişim becerisine sahip ve çözüm odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, • MS Office Programlarına hakim, exceli ve raporlama bilgisi ileri derecede olan, • Bayan

1 ay önce

Ön Büro Personeli

Diyarbakır Amerikan Kültür Dil Okulları - Diyarbakır

Türkiyenin en yaygın ve en kaliteli markası olan Amerikan Kültür Dil Yabancı Dil Kurslarında ön büro alanında çalışacak, İNGİLİZCEYE İLGİLİ öğrenciye doğru bilgi aktarıp öğrenci kaydı alacak, öğrencinin kayıt sonrası durumunu sistemden takip edecek, tahsilat yapıp geciken ödemeleri takip edecek, etkili iletişim kurabilen, ikna yeteneği olan, bakımlı, prezantabl bir görünüşü olan tercihen eğitim sektöründe deneyimli ve yöneticisiyle uyum içerisinde çalışabilecek EN AZ LİSANS MEZUNU, ve özellikle Prezentable bir kişiliğe sahip, pratik zekalı, iletişim yeteneği güçlü olan, bakımlı BAY VE BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Yardımcı Eleman

Akademi Egitim Merkezi - Diyarbakır

Akademi İngilizce kursunda bir günü hafta sonu olmak üzere haftada 2 çalışabilecek temizlik, servis, dışarı işleri vb. yapabilecek erkek eleman alınacaktır. İş üniversite öğrencilerine uygundur.

1 ay önce

Göz Hastalıkları Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Diyarbakır

Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Görsel ve Grafik Tasarım Yöneticisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Görsel ve Grafik Tasarım Yöneticisi aranmaktadır.Reklam ajansının dergi ve web sitesi tasarımı için Görsel ve Grafik Tasarım Yöneticisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Sekreter

Vizyon Gayrimenkul - Diyarbakır

Çarşı merkezdeki ofisimizde çalışacak Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Vezne Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Vezne Elemanı aranmaktadır.Türkiyenin önde gelen bankalarından olan bankanın Ön Veznesine tercihen en az 3 yıl tecrübeli,müşteri ilişkileri iyi, İstanbul Avrupa yakasında metrobüs güzergahında bulunan bankaya ulaşım problemi olmayan Vezne Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kayalar Osgb San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İstanbul Ümraniyede bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti veren ofisimizde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Diyarbakır

Göğüs Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Göğüs Hastalıkları alanında Uzman olan Göğüs Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sportek Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Tüm bankacılık işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi, Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, çek, senet işlemlerinin yapılması,Günlük Muhasebe kayıtlarının ve mali tablolara hazırlık çalışmalarının yapılması,Periyodik olarak çeşitli finansal raporların hazırlanması,Evraklama sürecinin takibi ve kontrolü,Tekdüzen hesap planına ve genel muhasebe işlemlerine hakim,

2 ay önce

Saha Operasyon Temsilcisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Saha Operasyon Temsilcisi aranmaktadır.Sağlık Sigortası satış pazarlamasını yapacak Satış Operasyon Temsilcisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Hasta Kabul Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Hasta Kabul Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Sekreter

Hera İş Makineleri Madencilik Gıda İnşaat Turizm Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Diyarbakır

İşyerimize Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Proje Yazma Elemanı

Ab Hibe Proje Akademisi - Diyarbakır

Türkiyedeki Bölgelerimizde; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe Projelerinin Hazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde sürekli çalışacak Proje Hazırlama Asistanları Proje Yazma Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.* Çalışmak istediğiniz Şehir için tek başvurunuz kabul edilecektir.* Başvurusu uygun görülen adaylar Eğitim ve Mülakat için davet edilecektir.* Proje Hazırlama Bilgi ve Deneyimleri Az / Yeterli Olmayan Adaylarımıza; Avrupa Birliği Hibe Projeleri Hazırlama Eğitimleri Sonrasında Sınavla görev verilmektedir.Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşlar;Avrupa Birliği Hibe Projeleri,Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri,TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri,Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP),KOSGEB KOBİ Projeleri,KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri,TÜBİTAK Hibe Projeleri,Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri,TC Bakanlıklarının Hibe Projeleri,Proje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar;KOBİ İşletmeleri ve Şirketler,Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler,Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler,Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler,Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları,Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK),Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler,Ticaret ve Sanayi Odaları,Ticaret Borsaları,Organize Sanayi Bölgeleri,Küçük Sanayi Siteleri,Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri,

2 ay önce

Teklif / Sipariş Sorumlusu

Tuna Yaşar Atılım Cam Temper Glass - Diyarbakır

Tuna Yaşar Atılım Cam İşletmemize ; Genel Nitelikler , • Üniversitelerin İİBF - Bilgisayar Programcılığı - Muhasebe bölümlerinden önlisans veya lisans mezunu , • Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanmayı bilen, • Ön Muhasebe bilgisine sahip , • Müşterilerden gelecek olan cam siparişlerini sisteme işleyerek kontrol edilerek gerekli onay alındıktan sonra siparişin üretime sevk edilmesi ve dosya arşivlemesi yapılması , • Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, • Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, • Diksiyonu düzgün, • Planlı ve hedef odaklı çalışabilen, • Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, • Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık teklif-sipariş sorumlusu aranmaktadır. '' Sadece online başvuru kabul edilecektir"

2 ay önce

Avukat

Tire Mim. Müh. San. Tic. Ltd. Şti. - Diyarbakır

Kurumsal şirketimizin ilgili hukuki işlemlerini, davalarını takip edecek, , tam zamanlı hukuk departmanımızda çalışacak en az 5 yıl tecrübeli avukatlar arıyoruz.

2 ay önce

İstatistik Uzmanı

Meta Akademik Danışmanlık - Diyarbakır

İstatistik Uzmanı aranmaktadır.Firmamız bünyesinde akademik düzeyde bilimsel çalışmaları SPSS programında analizinin sağlanması ve sonrasında raporlanması gerekmektedir. Bizlere talep edilen analizleri uzman bir şekilde word ortamında sunulması önemli olmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nwg Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Diyarbakır

Gebze de bulunan fabrika projemizde çalıştırılmak üzere Bay-Bayan Temizlik Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Telerezyon Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Diyarbakır

Telerezyon Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Meda İnteraktif Medya Reklam İletişim Hizmetleri - Diyarbakır

Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Online Firma, Ürün ve Hizmetlerin Entegre tanıtımının yapıldığı Sektörel firma tanıtım Platform Portalına Firmaların Kaydedilmesi,Kaydedilen firmaların gerekli donelerinden (Dijital olarak Firma Logosu, Ürün kataloğu, Ürün görselleri, İletişim bilgileri, Firma tanıtım videosu, Ürün tanıtım videosu vb.) materyallerin alınıp,Firmamıza iletilmesi, Firmaların eksiklikleri varsa onların giderilmesi için (Ajans Hizmetlerimizi, Programcılık hizmetlerimizin, E-ticaret ve Web Sitesi hizmetlerimizin, Dijital ve Basılı Katalog Tasarım vb. Hizmetlerimizin de Pazarlanmasını sağlayarak Gelir Arttırıcı fırsatların değerlendirilmesini sağlayacak,

2 ay önce

Diyarbakır İşkur İş İlanları

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş kentlerinden biri olarak gerek siyasi, gerek stratejik açıdan önem arz eden illerimizdendir. Ülke ekonomisine ciddi katkıları olan Diyarbakır, birçok sektörde ülkemizi dünya çapında temsil etmeye devam ediyor. Diyarbakır, bölgede yaşayanlar kadar yakın bölgelerdeki bireyler için de bir iş kapısı olarak görülüyor. Diyarbakır’da ikamet edenlerin yanı sıra, bölgedeki diğer kentlerden de büyük talep gören Diyarbakır iş ilanları, bunun en iyi göstergesi durumunda.
Diyarbakır Açık İş İlanları
Diyarbakır iş ilanları, daha çok inşaat, otomotiv ve hizmet sektörleri üzerinde bir dağılıma sahip. Bölgede zengin ailelerden oluşan büyük firmalar, kartel konumda bulunuyor. Ayrıca büyük medikal ve tıbbi malzeme firmaları da ciddi gelirlere sahip. Hizmet sektörü ise özellikle büyük alışveriş merkezleri ile gelişiyor. Bu alışveriş merkezleri çalışan ihtiyaçlarını Diyarbakır iş ilanlarını takip eden kişilerden karşılıyor.

Kurumsal şirketler, Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürlükleri’ni genellikle Diyarbakır ve Gaziantep’te açmaya özen gösteriyor. Bu durum, özellikle iş arayanlar için iyi bir şans oluşturmakta. Diyarbakır İş İlanları aracılığı ile iş arayanlar, çeşitli firmalarda olduğu gibi kurumsal şirketlerin bölge müdürlüklerinde de istihdam edilebiliyorlar.

Diyarbakır Geneli Sektörler