Diyarbakır Otel Ekipmanları İş İlanları - Pro Kariyer

Diyarbakır Otel Ekipmanları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Döner Ustası

Chef Döner - Diyarbakır

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Logo GO3 ya da Logo programlarını daha önce kullanmış ve halen kullanabilen, Muhasebe Elemanı alınacktır.

1 ay önce

İnce İşler Şefi

Maksoy İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İstanbul Bahçeşehir de ince işlerini yürüttüğümüz konut projesinde görev yapacak, İnşaat Mühendisiİnşaat Teknikeri, Mimar unvanlarından birine sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Diyarbakır

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Trendline Bilişim Hizmetleri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi(Flamanca)2009 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Türkiyenin önde gelen çağrı merkezlerinden olan Trend Line Call Center sektöründe yeni projeler ve çözümlerle ilerlemektedir. Yapılan en iyi yatırımın insana katılan değer olduğu perspektifiyle, çalışanlarının her zaman yanında yer alan Trend Line Call Center genç dinamik kadrosuyla uluslararası bir projesinde çalışmak için belirtilen niteliklerde eleman alımı yapmaktadır.İş TanımıGelen aramaları karşılayıp, bilgilerin kayıt sistemine işlenmesine ilişkin hizmetleri yetki ve sorumlulukları doğrultusunda gerçekleştirebilecek, ekibimizde yabancı temsilcisi olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Diyarbakır

Fuar standlarının -tasarım ve uygulama- proje takibi yapılacaktır. Müşteriler ile güçlü bir iletişim kurulması, satış ve pazarlama konusunda etkili teknikler kullanılarak müşteri portföyünün genişletilmesi pozisyonun gerekliliklerindendir.

6 ay önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Uzmanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Diyarbakır

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması

7 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

6 ay önce

Masaj Uygulayıcısı

Acroter Hotel - Diyarbakır

Yaz sezonunda hizmet veren otelimizin SPA bölümüne kadın Masaj Uygulayıcısı çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Çoklu Delik Makinesi Operatörü (Ahşap-Mobilya)

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

Orpak Mobilya Üretim bölümü5 kişi CNC bantlama (Kesim) Operatör ve operatör yardımcıları5 kişi Kenar bantlama operatör ve operatör yardımcıları5 kişi CNC delik operatör ve yardımcılarıServis güzergâhı: Buca ,Sarnıç, Havaalanı yolu, Gaziemir –Çetmen, Gediz lambalar, Karabağlar- mezarlık PTT, Eserkent, Aktepe, Bozyaka kavşağı, Torbalı semtlerinde ikamet eden,

7 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İzmir-Menemendeki kurumumuza Sınıf Öğretmenleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Paketleme Elemanı

Ege Oyuncak - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilecek oyuncak paketlemede çalışabilecek Paketleme Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi : 08:30-13:00Yemek+ Yol+Maaş

5 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Diyarbakır

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

2 hafta önce

İdari İşler Sorumlusu

Well Sportif Medikal Güzellik Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İdari kadro personelleri alınacaktır.

7 ay önce

Makine Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Şantiyemizde Çalışacak Makina Mühendisi ve Makine Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Mali Müşavir

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Mali Müşavir arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Grafiker

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Diyarbakır

Bakırköy İncirlide bulunan Reklam Şirketimiz için; Grafiker aramaktayız.

6 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler