Diyarbakır Network Proje Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Diyarbakır Network Proje Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Stajyer Öğretmen

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Diyarbakır

Kurumumuzda çalışmak üzere okuyan ya da yeni mezun Stajyer Öğretmenarıyoruz.

3 ay önce

Estetisyen

Da Vinci Nişantaşı - Diyarbakır

Güzellik merkezinde çalışacak Estetisyen arkadaşlar aranıyor.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Aksesuar Park - Diyarbakır

Takımımızın İncisi olmak ister misiniz?İskenderun Prime Avmde bulunan mağazamızda Satış Danışmanı” pozisyonunda değerlendirilmek üzere;İş Tanımı:Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesinde gerekli özen ve desteği sağlayacak,Reyon düzeni, görsel düzenleme, ürün takibi, müşteri iletişim ve deneyimi konularında proaktif olarak çalışacak,Mağazanın genel düzeninin sağlanması ve hizmet kalitesinin karşılanmasında aktif olarak rol alacak.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mikro Kutu Ambalaj Ürünleri - Diyarbakır

Aydın bölgesinde yeni kurulan kuvars eleme kırma tesisinde bu ürünlerin pazarlamasını yapacak portföyü olan Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.

2 ay önce

Banko Görevlisi

Penmed Sağlık Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Osmanbey de bulunan görüntüleme merkezimizde, Hastaları karşılayacak, tahsilat yapacak, ön muhasebe kayıtlarını tutacak bu alanda en az 2 yıl deneyimli Banko Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

İç mimari tasarım ve üretim

sümeyye uğurlu - Diyarbakır

Mimarım iç mimari tasarım ve üretim ile uğraşıyorum.İnşaat firmalarına ya da şahıslara işler yapıyorum.İstediğiniz ölçülerde mutfak dolabı banyo dolabı vestiyer gibi ürünler tasarlayıp üretiyoruz ilgilenen olursa sitemde iletişim bilgileri mevcut. sumeyyeugurlu.com

2 ay önce

Satış Danışmanı

Avenza-Hür Giyim San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

İstanbul’da bulunan mağazalarımızda ve marka indirim çadırlarında görev alabilecek Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Estetisyen

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

3 ay önce

Resepsiyonist

Laledan Konağı Butik Otel - Diyarbakır

Çeşme Marina’da ki 8 odalı butik otelimiz için deneyimli “Resepsiyon Görevlisi” alınacaktır.

2 hafta önce

Mimar

Esteknik Metal Ürünleri Ltd Şti - Diyarbakır

Antalya Murat Paşa da olan merkezimize bağlı Mimar arkadaşa ihtiyacımız var.

1 ay önce

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLER

CANSIN FARMA - Diyarbakır

SPESİFİK DERMO KOZMETİK ÜRÜNLERİMİZİN TANITIM,SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPACAK KENDİNE GÜVENEN KENDİ MAAŞIMI KENDİM BELİRLERİM DİYEN ÖZ GÜVENİ YÜKSEK POZİTİF DÜŞÜNCEYE SAHİP PRİM USULU ÇALIŞACAK EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ

1 ay önce

Plastik Doğramacı /PVC Doğrama-İmalat ve Montajcısı

Nokta Yapı Tasarım - Diyarbakır

Acil Muğlada çalışmak üzere Pvc -Alüminyum Doğrama Montaj Ustasına ihtiyaç vardır.3 öğün yemek+ssk kalacak yer verilecektir.Maaş ustalık bilgisine göre dolgundur.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Diyarbakır

Fatih-Aksaray final özel öğretim kursuna öncelikli Matematik ve Geometri de anlatabilecek deneyimli öğretmenlerle çalışmak isteriz.

2 hafta önce

Tercüman (Almanca)

Veribil Bilişim Limited Şirketi - Diyarbakır

İleri düzeyde almancası olan tercüme yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Örüç Teknik -/Halit Örüç - Diyarbakır

Firmamızda çalışacak disiplinli, ön muhasebe bilgisine sahip, tercihen Kadıköy ve çevresinde ikamet eden Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 gün önce

Okul Müdürü

Med Akademi Koleji - Diyarbakır

Ankara Etimesgut bölgesinde 2019/2020 eğitim döneminde çocukların görerek, eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan kurumumuz , kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen öğretmenlerimiz ile birlik içerisinde 2019-2020 döneminde görev yapacak Okul Müdürü arıyor.

1 ay önce

Proje Yöneticisi

A Grup Pazarlama İletişim Reklam Hiz Ltd Şti - Diyarbakır

Temelleri 1990 yılında atılan A Grup Tanıtım, 20 yılı aşan yolculuğunda, pazarlama iletişimin farklı alanlarında hep bir adım önde hareket ederek, dünya markalarına bütünleşik ve yaratıcı çözümler üretmektedir. Şirket, müşterilerine ve müşterilerinin hedef kitlesine, her türlü çözüm odaklı hizmeti sağlamakta, son kullanıcıya ulaşmak için belirlediği ihtiyaçları en doğru kanallarla iletmektedir. Markaların hedef kitlesi Tüketiciden Alışverişçiye kayarken SHOPPER MARKETING uygulamaları 360 Derece pazarlama içinde her gün daha fazla yer almaktadır. Eczaneden, Hiper Markete, Teknoloji Marketten Yapı Markete kadar her türlü satış noktasında Alışverişçiye doğrudan dokunan, satın alma kararını etki eden, markayı farklılaştıran, çarpıcı ve yaratıcı uygulamalarla markalarımıza hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda şirketimizin projelerini yürütebilecek aşağıdaki özelliklere sahip Proje(Aktivite) Yöneticisi aramaktayız.Aktivite takip süreçlerinin planlanması, aktivite nokta listelerin oluşturulması ve güncel tutulması,Müşterilerden gelen brief doğrultusunda saha ve bölge ekiplerini yönlendirmek,Saha süpervizörlerinin ve market aktivite tanıtım hosteslerinin eğitimlerinin verilmesi sağlamak,Aktivite noktalarında çalışacak personellerin kıyafet organizasyonu yapmak,Yürütülen projelerin ekip koordinasyonunu sağlayarak, sorunların çözümünü sağlamak,Personel hak edişlerinin düzenlenmesi ve takip edilmesi ve son onaylarının verilmesi,Yeni müşteri ziyaretleri yapılarak, müşteri kazanımı sağlamak,Aktivite noktalarını denetleyip kurulan ekibin motivasyonunu sağlamak,Müşteri aktivite bütçelerinin hazırlanması ve yönetilmesini sağlamak,Aktivite nokta ziyaretleri hakkında rapor ve sunumların hazırlanmasını sağlamak.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Harward College - Diyarbakır

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Döner Ustası

Kibrit Organik Tarım Süt Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

Karadeniz Ereğli merkezde bulunan iş yerimizde çalışacak, Döner Ustası arıyoruz.

2 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler