Diyarbakır İletişim Danışmanlığı İş İlanları - Pro Kariyer

Diyarbakır İletişim Danışmanlığı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2378+AGİ+YMK/ BEYKOZ ÜSKÜDAR KÜÇÜKSU MH

VİZYON VİP - Diyarbakır

Üsküdar bölgesine bağlı; Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne yakın, Küçüksu Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2378+agi+300 TL ticket yemek kartı ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

6 ay önce

Kimya Mühendisi

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Endüstriyel temizlik malzemesi üretim tesisimizde çalışmak üzere Kimya Mühendisi aramaktayız

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Gelibolu Amerikan Kültür Koleji - Diyarbakır

2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmete girecek Gelibolu Amerikan Kültür Kolejine Matematik Öğretmeni alınacaktır.Huzurlu, sadece kendi işinizi yaptığınız ve mesleki olarak zevkle çalıştığınız bir ortamı sizlere garanti etmekteyiz.

6 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Greatwater Su Arıtma Sis San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Greatwater Su Arıtma Sistemleri İstanbul/Kartal Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak Teknik Servis Personelleri alınacaktır.

3 hafta önce

Marangoz Ustası

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Atölyemizde verdiğimiz ölçülerde imalat yapabilecek Marangoz Ustası aranmaktadır.

7 ay önce

Satış Uzmanı

İsmail Can Karadağ Reklamcılık - Diyarbakır

Uzaktan eğitim sektöründe çağrı merkezinde çalışacak, satış ve iletişim becerileri gelişmiş, Satış Uzmanı alınacaktır.

6 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Atila Yuva Sinai Ve Tibbi Gazlar Ticaret - Diyarbakır

Gaz sanayinde hizmet veren firmamız için Döşemealtı dolum tesisimizde görevlendirme üzere Şoför-Yük Taşıma personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Woolknot Halı Pazarlama Ltd Şti - Diyarbakır

İstanbul/Fatih, Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Resmi sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, takibini ve raporlamalarını gerçekleştirmek,Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi ile birlikte Sosyal medya trendlerini takip ederek yaratıcı iletişim stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak,Bağlı bulunduğu yöneticisi ya da üst yönetim tarafından talep edilen periyodik ve anlık raporlamaları oluşturmak. Güncel kampanya bilgilerinin takip edilmesi, sosyal medya hesaplarından ulaşıp bilgi almak isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi,

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Gıda alanında faaliyette bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız

4 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

4 ay önce

Masaj Terapisti

Violet Masaj Salonu - Diyarbakır

İş yerimize masöz aramaktayız. Tecrübeli -tecrübesiz sigorta lojman imkanı vardır.

3 hafta önce

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

Vita Loft Buca Site Yönetimi - Diyarbakır

Sitemiz giriş kapısında istihdam edilmek için mevcut 2 güvenlik görevlisine ek asgari ücretli 1 Güvenlik Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Tezgahtar

Alfa Roma Butik - Diyarbakır

Kadın giyim mağazamızda çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

7 ay önce

Garson

Alcatraz Gıda San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Kafemizde çalışacak Garson alınacaktır.

3 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Makroser Ev Tekstili Satış Paz İth ve İhr Ltd Şti - Diyarbakır

Halı ve Ev Tekstili Ürünler Grubunda üretim Yapıyoruz.Tekstil perakende markalarımızın SEO, sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerini yönetecek, aşağıdaki özelliklere sahip SEO & Digital Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

2 hafta önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Elmas İlaçlama - Diyarbakır

İlaçlama şirketimize İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çalışabilecek İlaçlamacı aranmaktadır.

3 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Diyarbakır

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Kocaeli Adımlar Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Uğur Kurs Yalova da Alanında uzmanlaşmış Kurumsal İletişim personeli alınacaktır.

1 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

İncesu Deri Züccaciye İth İhr San Tic Paz Ltd Şti - Diyarbakır

İnternetten yaptığımız ürün satışı için bizimle birlikte; Hızlı,atik ve pratik ,mümkünse kargo işlerinde tecrübeli bir iş arkadaşı arıyoruz.Firmamız 40 küsür yıllık bir firmadır.İşe alacağımız arkadaşın kargoları sağlam bir şekilde paketleme, müşteriler aradığında onlara bilgi verebilme,bilgisayardan anlama özellikleri olması gerekiyor.Sipariş kontrolü sağlamaKargo etiketi çıkarmaPaketlemeDüzenleme konularına hakim bir çalışmak arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Diyarbakır Geneli Sektörler