Diyarbakır Elementer İş İlanları - Pro Kariyer

Diyarbakır Elementer İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Aktem Elektrik San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Sektörde 40 yılı aşkın süredir kablo tedarik alanında hizmet veren AKTEM ELEKTRİK, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji kablo ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiyenin lider kablo dağıtıcı şirketlerindendir. 2020 yılında hedeflerimizle birlikte Muhasebe ve Finans Ekibimizi de büyütüyoruz. Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Diyarbakır

Fotomodel aramaktayız.

7 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Diyarbakır

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

6 ay önce

Web Tasarımcısı

Tales Media - Diyarbakır

Ajansımız bünyesinde; Web tasarımı bölümüne ekip arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Diyarbakır

Ev yaşam, giyim,aksesuar,heykel vb alanlarda yaptığımız ürünlerin e-ticaret sitelerinde tanıtımını ve satışını yapmak.Hepsiburada, Gittigidiyor,Amazon,N11,Trendyol,PTTAvme ticaret platformlarının yönetimini yapmak. E Ticaret satış panellerine manuel ürün atmak, atılan ürünlerin stok ve maliyet takibini yapmak.Haftalık ve Aylık satış müdürüne rapor vermek.Günlük sipraiş ve operasyondan sorumlu olmak.Aylık tüketici faaliyetlerini rakipleri takip ederek planlamak.E pazardaki ürünlerimizin fotoğraf,içerik e tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek.Site içerisine ürünlerimizi konumlandırmak.Kampanya süreçlerini takip etmek ve yeni projeler sunmak.

6 ay önce

Satış Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Diyarbakır

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor. Anadolu yakasında oturmaları ve rulman -bilya -kayış -kasnak konusunda bilgili olmaları şarttır.

3 ay önce

Video Editörü / Grafiker

İstanbul Boğaziçi Enstitüsü - Diyarbakır

Çekimi yapılmış eğitim videolarının kurgu ve montaj sürecini yönetip multimedya içerikleri üretecek ve trendlere göre kurgular yaparak eğitim alanına farklı ve heyecanlı bir bakış açısı getirecek videographer arıyoruz.Proje bazlı/yarı zamanlı çalışılacaktır. Mezun, alaylı ya da kendisine güvenen öğrenciler kabulümüzdür.Deneyimli ya da portfolyo sahibi adaylar tercih sebebidir.Ön yazı dolduran ve CV videosu olan adaylar tercih sebebidir. İş Tanımı:Post prodüksiyonda kurgu, montaj, ses düzenlemesi ve animasyon uygulamalarını yapmak, Video içerik üretmek

8 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Diyarbakır

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Ok Ajans - Diyarbakır

Ajansımızda çalışmak üzere uzun vadeli çalışmayı düşünen Grafik Tasarımcısı aranıyor.

2 hafta önce

Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Diyarbakır

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Elektrik-Elektronik Bakım Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMIBakım faaliyetlerinin politikaya uygun olarak ve belirlenen hedeflere erişecek biçimde yürütülmesini sağlar, takibini yapar ve istenen kalite düzeyinin en ekonomik düzeyde gerçekleşmesini sağlar,Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bildirmek,Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak.

2 gün önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Anna Abiye - Diyarbakır

Firmamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Diyarbakır

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dkc Isı Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Isıtma ve Soğutma konusunda hizmet veren şirketimize, Ön Muhasebe ve Planlama konularında tecrübeli Kadın Muhasebe Sorumlusu Takım arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Diyarbakır

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Ofis Elemanı

Watchofroyal Pazarlama İhracat ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüveni olan arkadaşları bekliyoruz.- E-ticaret yönetiminde tecrübeli veya öğrenmeye istekli,- Ürün hazırlanması ve kargo süreçlerini takip edebilecek,- Telefonlara bakabilecek - müşterilerle iletişime geçebilecek,- World-Excel ofis programlarına hakim,- Sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli veya yetiştirilebilecek,

6 ay önce

Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi

Piero Mühendislik Uluslararası Denetim Hiz Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Firmamızda çalışmak üzere Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi aramaktayız. (TELEFON İLE ARAMAYINIZ )

4 ay önce

Aşçı

Şakir Şahin Otomotiv Ltd Şti - Diyarbakır

Yemek ve çay servisi yapacak tecrübeli kadın Aşçı ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için Tuzlada bulunan projemizde görevlendirmek üzere; Kadın/Erkek Üretim İşçileri aranmaktadır.

5 ay önce

Makine Montaj Operatörü

Mekart Mekanik Makina San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır

Makine imalatı yapılan firmamıza Makine Montaj Operatörü aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta İçi 08:30 - 18:30 dur. Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.

3 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler