Diyarbakır Eğitim Kurumları İş İlanları - Pro Kariyer

Diyarbakır Eğitim Kurumları İş İlanları


İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Diyarbakır

İnşaat alanında mesleki yeterlilik belgesi veren firmamıza sınav değerlendirici olarak görevlendirmek üzere sınav alanında ve ofiste çalışacak deneyimli İnşaat Teknikeri arıyoruz.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Taba Kreş ve Gündüz Bakımevi Eğitim Sağlık Ltd Şti - Diyarbakır

Anaokulunda çalışacak İngilizce Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Akıncı Eğitim Kurumları - Diyarbakır

Alanında Uzman Matematik Öğretmenialınacaktır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Diyarbakır

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer KurumundaTam zamanlı görevlendirilmek üzereÇalışmalarıyla mesleğine ve kendine değer katan , mesleğini seven,Mutlu öğretmenler = mutlu çocuklar anlayışımızın içinde yer almak isteyen ,İngilizce Öğretmenleriyle tanışmak istiyoruz.

2 ay önce

Eğitim Satış Danışmanı

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Diyarbakır

Diğer Satış Danışmanları ile birlikte kurumun genel pazarlama ve satış stratejilerini uygulamak,Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturacak,Kendisine verilen müşteri portföyünü korumaya, genişletmeye, yeni müşterileri kazandırmaya yönelik çalışmaları yapabilecek,Satış sonrası öğrencilerinin gelişimlerini takip edebilecek, müşteri memnuniyetini arttırabilecek,İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek,Hedefler doğrultusunda stratejik düşünen, iletişimi seven, yöneticilik konusunda gelişime açık Eğitim Satış Danışmanı görevi için aday alımları yapılacaktır.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Işık İnşaat San ve Eğitim Kurumları Ltd Şti - Diyarbakır

İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Mesleki Yeterlilik Kurumuna bağlı Personel Belgelendirme Kuruluşumuzda sınav ve belgelendirme hizmetlerinde çalışmak üzere, en az 7 yıl saha deneyimi olan (Sgk kaydı olmak şartı ile) İnşaat Teknikeri aranmaktadır. Öncelikli olarak seyahat sorunu olmayan adaylar tercih edilecektir. Başvuru yapmadan önce lütfen iş tecrübesi sürenizi dikkate alarak başvuruda bulununuz.

2 ay önce

İnşaat Mühendisi

Işık İnşaat San ve Eğitim Kurumları Ltd Şti - Diyarbakır

İnşaat Mühendisi aranmaktadır. Mesleki Yeterlilik Kurumuna bağlı Personel Belgelendirme Kuruluşumuzda sınav ve belgelendirme hizmetlerinde çalışmak üzere, en az 5 yıl saha deneyimi olan (Sgk kaydı olmak şartı ile) İnşaat Mühendisi aranmaktadır. Öncelikli olarak seyahat sorunu olmayan adaylar tercih edilecektir. Başvuru yapmadan önce lütfen iş tecrübesi sürenizi dikkate alarak başvuruda bulununuz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursu - Diyarbakır

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Cebeci Çözüm Özel Öğretim Kursu - Diyarbakır

Kurumumuzda tam zamanlı çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler