Diyadin Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Şekersan Metal Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Afacan Kardeşler İthalat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Eminönünde bulunan şirket merkezimizde görevlendirmek üzere ön muhasebemizi koordine ederek genel muhasebemizle uyumlu çalışacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Kazakistan ve Çanakkale şantiyelerimizde çalıştırılmak üzere 2 adet Muhasebe Elemanı arıyoruz.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Soylu Hırdavat Elektrik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Merhabalar yönetici asistanı aranmaktadır.Seyahat sıkıntısı olmamalıdır.geniş mesai saatleri içerisinde çalışabilicek kadın eleman aranmaktadır

2 hafta önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Garson

Chef Börek - Diyadin

Büyükçekmece merkezde Chef Börek bünyesi altında çalışacak kadın Garson takım arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Acil bay site kursiyer-sertifikalı güvenlik /2625+Agi+Yol/ sultanbeyli kurtköy

vizyonvip - Diyadin

Sultanbeyli arkası, kurtköy bölgesi site projemizde çalışacak, 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay danışma yada güvenlik personeli aranıyor. Kursiyer yada Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğe Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesinden kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Fabrikamızda Kadın/Erkek Garson (Servis Elemanı) arıyoruz.

9 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız sağlık ve medikal üzerine hizmet vermektedir.Acil olarak satın almadan anlayan. Tecrübeli yada tecrübesiz bayan elemana ihtiyaç vardır.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Şantiye Şefi

Grup Yapı İnşaat Cam Alüminyum San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Alüminyum Doğrama ve cephe işler tecrübesi olan Şantiye Şefi aranmaktadır.

8 ay önce

Izgara Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Diyadin

Izgara Ustası arıyoruz.

11 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Yapı - Diyadin

A perfect and fluent female English-speaking teacher is required. Her responsibilities,capabilities and profession are detailed as following:

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Vetaderma Sağlık Kozmetik Medikal San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Çankaya Mustafa Kemal’de bulunan firmamız için bünyemize katmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.• Üniversitelerin en az 2 yıllık Muhasebe, İşletme vb.. bölümlerinden mezun olan,• Orta düzey İngilizce bilen, • En az 5 yıllık muhasebe alanlarında tecrübesi bulunan, tercihen mali müşavir yanında çalışmış olan,• Türk Muhasebe Sistemi, Vergi Mevzuatı ve Bankacılık İşlemleri konusunda tecrübeli,• Vergi, SGK, teşvik ve beyanname süreçlerine (KDV, muhtasar, damga, kurumlar vergisi, geçici vergi, BA-BS vs.) hâkim,• E-fatura, E-defter, E-arşiv mevzuat ve uygulamalarında deneyim sahibi,• Gelir tabloları, bilanço, mizan okuma konularına hâkim, • Finansal tabloların hazırlayabilecek, üst yönetime periyodik olarak rapor verebilecek,• Dönem başı ve dönem sonu işlemlerini yürütebilecek,• Personel bordrolama, fazla mesai ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilen, • İthalat ve ihracat , gümrük muhasebe mevzuatını iyi bilen,• Satın alma süreçlerine hakim,• Dikkatli, titiz ve çözüme yönelik çalışmayı prensip edinmiş,• Sistem kurma ve geliştirme tecrübesi bulunan,

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İzmir-Menemendeki kurumumuza Sınıf Öğretmenleri aranmaktadır.

6 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Diyadin

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

4 ay önce

Grafiker

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Diyadin

Uluslararası reklamcılık pazarına hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Teknikeri

Gürtur İnşaat Taah Enerji San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Kocaeli-Gebze ilçesi Sporcu Eğitim Merkezi İnşaatı işimizde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.Kocaelide ikamet edenlerin başvurusu öncelikli değerlendirilecektir.

7 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Diyadin

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

11 ay önce

Satış Elemanı

Xyh İstanbul Plastik İzolasyon Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda saha satışı yapacak Satış Elemanı arayışımız mevcuttur.

10 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler